Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-11, 19:48   #301
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

dzięki za podpowiedzi
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Moja poranna rutyna przed malowaniem to: 1. płyn micelarny, 2. hydrolat lub tonik Ziaji, 3. Humektan. Czekam min. 10 minut aż krem sie wchonie i od razu kładę minerały.
myślę o Humektanie już jakiś czas, muszę wreszcie go kupic

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość

Moja rutyna: mycie woda+żel, woda avene, tonik-żel tołpy i na to minerały.
ooo czyli bez kremu?

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A ja rano przed makijażem myję twarz żelem normalizującym, potem tonik i krem z Ziaji Herbikaplant - ale cienka warstwa bo przy dużych ilościach jakiegokolwiek mazidła moja skóra protestuje. Potem robię i jem śniadanie, myję zęby, ubieram się - trwa to ok pół godziny krem się wchłania do matu i są doskonałe warunki do nakładania minerałów.
czyli generalnie nie tłusty nawilżacz kładziony cienką warstwą i trzeba odczekac aż się ładnie wchłonie.
Szkoda że mam nędzne resztki EDM w bardzo jasnych kolorach, za jasnych jak na ten okres ale muszę wypróbowac w weekend
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 19:49   #302
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Niestety jest czym sie przejmowac jak sie kwasi.
Nie chcialabym byc zmuszona do wyboru.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:06   #303
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Niestety jest czym sie przejmowac jak sie kwasi.
Nie chcialabym byc zmuszona do wyboru.
dokładnie, o ile latem można tak się nie pilnowac to gdy przychodzi jesień i czas kwasów to nie ma wyjścia jesli nie chce się przebarwień
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:08   #304
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

ooo czyli bez kremu?
Tak Używam Avene Cleanance, który mnie nie wysusza, woda Avene łagodzi ewentulane podrażnienia a tonik-żel Tołpy nawilża (jestem z niego bardzo zadowolona). Mam mieszaną cerę.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:14   #305
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

aga a Ty co do tej pory na filtr kladziesz?
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:17   #306
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Tak Używam Avene Cleanance, który mnie nie wysusza, woda Avene łagodzi ewentulane podrażnienia a tonik-żel Tołpy nawilża (jestem z niego bardzo zadowolona). Mam mieszaną cerę.
moja cera jest mieszana ale też dojrzałą i chyba nie wytrzymałaby bez kremu, musze wypróbowac Twój sposób

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
aga a Ty co do tej pory na filtr kladziesz?
skrobię dry flo z pudrem Clinique lub Clarins i na to bronzer. Podkładów na co dzień nie stosuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:21   #307
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mi ciezko by bylo bez EM, bo mam tyle naczynek i rumien i musze to czyms zakryc. A jeszcze dodatkowe bielenie filtru. Nie chce zrezygnowac z EM. Ale chce tez zaczac filtrowac sie regularnie.
No ale skoro jakies sypkie pudry mozna z powodzeniem klasc na filtry, to i EM powinny sie jakos dac nalozyc i trzymac podobnie.
Moze tez trzeba nimi wtedy tylko delikatnie oproszyc twarz.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 21:17   #308
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Niektóre nowe formuły mogą być dla mnie dobre, ale osobiście chyba będę testować tylko próbki, na pewno nie kupię od razu większego opakowania.

BTW doczekałam się wreszcie mojego ostatniego zamówienia EDM! Tym razem trwało to od wysyłki prawie dwa tygodnie (do tej pory był zawsze tydzień), ale i tak nie narzekam. Miło z ich strony, że do wysyłki dołączyli gratisy z nowej promocji, mimo że zamówienie składałam zanim się ona pojawiła. W ten sposób mam np. dwa opakowania bibułek matujących.
Jestem ogromnie zadowolona z brązera - jest dokładnie taki jak chciałam, czyli bardzo jasny i bez pomarańczowej nuty. Przypomina mi mocno rozcieńczoną mlekiem czekoladę. Nie trafiłam natomiast znowu z różem - All Smiles jest dla mnie zbyt pomarańczowy. Wprawdzie nie ma porównania z marchewkowym New Car Smell ale i tak źle się w nim czuję.
Poniżej wrzucam fotki, może się komuś przydadzą.

frantic piękny zbiór! Zazdroszczę skośnego pędzelka, jak ja robiłam zamówienie, akurat był niedostępny
Też mam ten brązer, stosujesz go po podkładzie na całą Twarz czy tylko na niektóre partie twarzy?

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ja tez nigdy przepisowej ilosci nie dawalam.
Uzywa ktos tutaj EM na filtrach?
Musi byc jakis sposob dobrego polaczenia tych dwoch kosmetykow.
Ja używam to połączenie: filr + minerały.
Wcześniej używam krem matujący Efffaclar LRP, od czerwca - krem Avene 50+
Nie zjeżdza mi makijaż, nie wałkuje (jestem teraz na kuracji Izo i mam mega przesuszoną skórę, więc może dlatego tak jest)

Rano przemywam twarz wodą, potem nakładam filtr, odczekuję chwilę, aby filtr się ładnie wchłonął, a następnie:
- sunligt korektor pod oczy
- multi-tasting korektor na przebarwienia i popękane naczynka , jak większa niespodzianka to- intensiv fair korektor
(intensiv light - za jasny dla mnie i podrażniał mnie )
- następnie podkład - fairly light lub sunkissed intensiv oba
- na to natural reflection light (obecnie testuje natural reflection fair i zauważyłam, ze podkłady przy nim nabierają dziwnego koloru, a przy tym pierwszym jakby jaśnieją)
- na koniec róż - soft touch
i dodatkowo tusz do rzęs (powieki bardzo żadko maluję) i makijaż gotowy
Może tego troszkę wymieniłam, ale zdecydowanie szybciej mi wychodzi zrobić taki makijaż niż tradycyjnymi kosmetykami. Efekt o wiele lepszy, uzyskuje naturalny look.

Pozdrawiam
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 05:56   #309
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

U mnie moj codzienny mineralny makijaz to:

-nakladam filtr b cienka warstwa(obecnie Eucerin spf 30-wczesniej Avene mleczko spf 50)
-czekam chwile i na to nakladam pedzlem mineraly(EDM(intensive fair neutral-juz nie moge sie doczekac kiedy go wykoncze bo za szary i za jasny) lub Lumiere FF LMB.
-potem cien mineralny Lumiere i roz (EDM Soft Touch lub brazer Lumiere)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 08:33   #310
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
frantic, testowałaś te bibułki matujące? Powinny do mnie przyjść z nowym zamówieniem i ciekawa jestem jak się sprawują... Jak dotąd na szczęście mam małą potrzebę matowania buzi w ciągu dnia, chyba jedynie w ekstremalnych warunkach i opakowanie bibułej Essence z serii UJ starczy mi chyba na lata... Ile jest bibułek w opakowaniu EDM? Ciekawa jestem...

A ja rano przed makijażem myję twarz żelem normalizującym, potem tonik i krem z Ziaji Herbikaplant - ale cienka warstwa bo przy dużych ilościach jakiegokolwiek mazidła moja skóra protestuje. Potem robię i jem śniadanie, myję zęby, ubieram się - trwa to ok pół godziny krem się wchłania do matu i są doskonałe warunki do nakładania minerałów.

A filtrami aż tak się nie przejmujcie - póki jest tlenek tytanu w minerałkach to jakąś ochronę macie - tylko nikt nie zbadał faktora... A szkoda, bo jakby tak z 10 było to nie przejmowałabym się...
Owszem testowałam bibułki. Jest ich w opakowaniu 100 sztuk i osobiście jestem z nich bardzo zadowolona. Muszę jednak dodać, że moja cera nie wymaga bardzo dużego matowienia, bywają dni że wcale nie jest to konieczne. W każdym razie po użyciu twarz jest wyraźnie zmatowiona, a makijaż w dalszym ciągu na swoim miejscu. Aha no i dodam jeszcze, że to są moje pierwsze bibułki, nie mam doświadczenia z tego typu produktami, ale ten mi zdecydowanie pasuje.
Filtrami to ja się jednak przejmuję. Jak wspominałam, od czasu odstawienia ich na rzecz minerałów moja buzia zwyczajnie się zabrązowiła. Niby minimalnie, ale dla mnie to zdecydowanie za dużo.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dzięki za podpowiedzi myślę o Humektanie już jakiś czas, muszę wreszcie go kupic
Humektan polecam z całego serca, to mój nawilżający KWC. To dzięki niemu mogę powiedzieć, że mam skórę normalną a nie jak wcześniej suchą i dobierać kosmetyki właśnie dla normalnych cer.

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
frantic piękny zbiór! Zazdroszczę skośnego pędzelka, jak ja robiłam zamówienie, akurat był niedostępny
Też mam ten brązer, stosujesz go po podkładzie na całą Twarz czy tylko na niektóre partie twarzy?
Dziękuję. Pędzelek jest super ale żałuję troszkę, że nie przyszedł ten wcześniejszy z jasną, drewnianą rączką. Miałabym wtedy komplet drewnianych i planowałam zamówić drugi komplet bambusowych. Ale to takie moje zboczenie.
Brązer stosuję po podkładzie i po pudrze, tak jak róż. Ale ja nim tylko modeluję twarz przy pomocy właśnie tego ściętego pędzla. Gdybym jednak zamierzała przybrązowić całą buzię, to zapewne zrezygnowałabym z pudru i zamiast niego na podkład nałożyła brązer.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 09:18   #311
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

megan_77 i CzarnyElf jakim sposobem nakladacie pedzlem mineraly?
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 12:28   #312
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziękuję. Pędzelek jest super ale żałuję troszkę, że nie przyszedł ten wcześniejszy z jasną, drewnianą rączką. Miałabym wtedy komplet drewnianych i planowałam zamówić drugi komplet bambusowych. Ale to takie moje zboczenie.
Brązer stosuję po podkładzie i po pudrze, tak jak róż. Ale ja nim tylko modeluję twarz przy pomocy właśnie tego ściętego pędzla. Gdybym jednak zamierzała przybrązowić całą buzię, to zapewne zrezygnowałabym z pudru i zamiast niego na podkład nałożyła brązer.
Właśnie sprawdziłam, ten brązer, który masz to mam tylko jego próbkę, a całe opakowanie mam Start to FinishbSoft Bronze. Teraz odpada, bo jestem bardzo blada, nawet te podkłady, które mam wydają mi się za ciemne.
Z tego co widziałam w Twoich zbiorach to używasz Light Neutral - dla mnie jest za ciemny, a z jasnych jeszcze co używasz?
Raz użyłam Light Olive i trochę za żółty dla mnie jest. Na testy czeka teraz próbka Light.

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
megan_77 i CzarnyElf jakim sposobem nakladacie pedzlem mineraly?
Ja nakładam mineralki w ten sposób:
po nałożeniu filtra, czekam, aż poczuję, że się wchłonął
minerałki aplikuję na sucho
Z pudełka przesypuje do nakrętki pojemniczka trochę pudru i tak jak pokazują dziewczyny na filmikach na youtube- ściętym pędzelkiem nabieram podkład i okrężnymi ruchami omiatam twarz.

Mam do Was pytanie - może się Wam wydać głupie - do kiedy należy stosować filtr? Słoneczko coraz mniej świeci i zastanawiam się czy nadal trzeba stosować filtry? Ja miałam się chronić przed słońcem, aby uniknąć przebarwień.
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 12:36   #313
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Jak tam czytam to dochodze do wniosku, ze ja chyba jako jedyna tutaj klade ogromna ilosc podkladu EM.
Do bardzo jasnego typu sie nie zaliczam, ale wszelkie Light sa na mnie za ciemne, a fair to z kolei za jasne. Gdybym naklada malo podkladu, to pewnie wiekszosc by pasowala.
A Soft bronzer prawie nie widac na policzkach. Na mnie jest bardzo delikatny. Wiec faktycznie nakladam tone podkladu i dlatego ciezko mi bylo znalesc odpowiedni odcien.

Ja dzisiaj na filtr tez nalozylam flat top-em mineraly. Najpierw tylko punktowo dotykalam i oczywiscie placki sie przykleily na filtr. No to musialam to troche kolistymi ruchami rownomiernie rozlozyc.
Tym bardziej, ze na bialej buzi moj idealny odcien wygladal na ciemny.
Jakos to wyglada, choc nie tak fajnie jak bez filtru, no i pewnie troche go zdarlam.
U mnie dzisiaj jest tez zimno na dworze, wiec nie wiem jak by to wygladalo, jak sie zgrzeje. A jako naczynkowiec buzia najszybciej i najmnocniej mi sie grzeje. Ale pewnie godzinka, dwie i by byla tragedia na buzi.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 13:02   #314
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

fruity ja mam podobnie. Też sporo podkładu kładę, mam popękane naczynka i trochę przebarwień, więc jest co tuszować.
Kurczę dziś znów patrzę i podkład zmnienił kolor na polikach (tam gdzie popłożyłam przed podkładem korektor - multi-tasting)
Próbuje od kilku dni różne kombinacje podkładów z pudrami wykańczającymi i chyba ten korektor jest winowajcą.

fruity jakiego koloru podkładu używasz?
Dla mnie tak samo wszystkie Fair są za jasne.
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 13:15   #315
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Winged Butter
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 13:21   #316
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dzięki za odpowiedź.
W wesji intensiv?
Czy jest to jasny kolorek, bo na stronie EDM to taki żółty się wydaje?
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 13:31   #317
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź.
W wesji intensiv?
Czy jest to jasny kolorek, bo na stronie EDM to taki żółty się wydaje?
Jest ciemniejszy niż Fawn i bardziej żółty niż Light.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 13:41   #318
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nanomi dzięki za odpowiedź
Fawn mi nie pasuje, ale mam jeszcze próbkę Light do przetestowania.
Pozdrawiam
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 14:10   #319
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Właśnie sprawdziłam, ten brązer, który masz to mam tylko jego próbkę, a całe opakowanie mam Start to FinishbSoft Bronze. Teraz odpada, bo jestem bardzo blada, nawet te podkłady, które mam wydają mi się za ciemne.
Z tego co widziałam w Twoich zbiorach to używasz Light Neutral - dla mnie jest za ciemny, a z jasnych jeszcze co używasz?
Raz użyłam Light Olive i trochę za żółty dla mnie jest. Na testy czeka teraz próbka Light.
megan_77 nie wiem jak to powiedzieć, ale ja nie używam Light Neutral. Wszystkie "Light" są dla mnie za ciemne, więc używam i testuję wyłącznie "Fair". Podkładem idealnym dla mnie jest Golden Fair, opcjonalnie używam też Fair Neutral. Jedynym produktem "Light" który posiadam jest puder Natural Reflection Light, który też mógłby być w wersji Fair, ale mam go jeszcze od pierwszego zamówienia, gdy kolorki wybierałam w ciemno.
Z tego wynika, że jestem bledsza od Ciebie, ale brązer Soft Bronzer jest dla mnie jak najbardziej odpowiedni.

Chciałam jeszcze powiedzieć, że wczoraj cały dzień, a dzisiaj po raz kolejny testuję puder Start To Finish Fair, któego używam jako primer. Jestem już pewna, że makijaż dzięki niemu jeszcze fajniej leży na mojej buzi. Do tej pory miałam często problem z nakładaniem korektora przy skrzydełkach nosa. Jak nałożyłam ciut więcej, to szybko mi się zbierał i wyglądał kiepsko. Wczoraj użyłam tyle korektora ile potrzebuję i wytrwał on pierwszy raz nienaruszony. Dzisiaj też widzę, że go nie widzę - idealne stopienie ze skórą, co raczej na pewno jest zasługą właśnie tego pudru.

A jak tak piszecie, że nakładacie dużo podkładu, to ja z kolei muszę powiedzieć, że nakładam dużo różnych warstw minerałów. Najpierw:
- primer
- podkład w formule intensive
- podkład w formule original glow
- korektor
- puder
- brązer, rozświetlacz, róż
Sporo tego, ale szczerze powiem, że te wszystkie warstwy kładę w mniej więcej 10 minut i nie widać potem że mam na twarzy makijaż (w sensie pozytywnym).
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 14:29   #320
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

frantic! Rzeczywiście na zdjęciach Twoich zbiorów nie ma Light Neutral!
Sorki! Pomyłka wynika z wczorajszego zmęczenia
Fair Neutral był moją pierwszą próbką i wtedy był dla mnie za jasny, może teraz okazałby się odpowiedni ...
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 14:34   #321
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość

- primer
- podkład w formule intensive
- podkład w formule original glow
- korektor
- puder
łał ile warstw! Dla mnie korektor + puder to już dużo Ale wierzę, ze wygląda to u ciebie naturalnie. Rozumiem, ze podkłady oba kladziesz na mokro? A puder też z EDM, czy innej firmy?
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 15:11   #322
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
frantic! Rzeczywiście na zdjęciach Twoich zbiorów nie ma Light Neutral!
Sorki! Pomyłka wynika z wczorajszego zmęczenia
Fair Neutral był moją pierwszą próbką i wtedy był dla mnie za jasny, może teraz okazałby się odpowiedni ...
Nie ma sprawy, przecież ja się nie gniewam.

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
łał ile warstw! Dla mnie korektor + puder to już dużo Ale wierzę, ze wygląda to u ciebie naturalnie. Rozumiem, ze podkłady oba kladziesz na mokro? A puder też z EDM, czy innej firmy?
Od pewnego czasu wyłącznie kolorówka EDM. Z tym że primerem i pudrem tylko omiatam twarz (zaokrąglonym pędzlem kabuki), a korektor kładę punktowo na zaczerwienione miejsca. Zawsze najwięcej aplikuję podkładu intensive, bo już formułu original glow też jest niewiele.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 17:09   #323
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, znalzałam sobie niezłą zagadkę

Pamiętacie pewnie, ze podkład EDM mnie wysypał. Sprawdziłam skład z moim sprawdzonym minerałem MACa i okazało się, że są w nich te same składniki! Podejrzewałam w EDM micę, ale patrzę na minerał maca, a tam mica na drugim miejscu. teraz już mam kompletnie mętlik w głowie. Szukam składnika, który mnie tak zapchał i nie mogę znaleźć. Wiecie może, czy połączenie skladników EDM z kremem, ktory pod ten podkład się kładzie moglo zaowocować wysypem? Chodzi mi o to, ze może to nie sam EDM, tylko połączenie go z kremem mnie zapycha. Czy coś takiego jest realne przy tak prostym składzie EDM?
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 17:50   #324
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja nakladam EDM/Lumiere na sucho.

Po nalozeniu filtra b cienka warstwa czekam chwile i potem pedzlem(kabuki Sonia Kashuk)przesypuje minimalna ilosc podkladu w nakretke od pudelka i wcieram w pedzel okreznymi ruchami,potem lekko omiatam twarz,zaczynajac od czola potem broda nos i policzki-tez robie to okreznymi ruchami i staram sie nalozyc jak najmniejsza ilosc podkladu.
Uzywam tylko podkladu,zadnych korektorow i pudrow wykanczajacych tez obecnie nie-no chyba ze mam jakis wyprysk niespodzianke to wtedy klade podklad mineralny na mokro uzywajac pedzelka do korektora.

Uzywa ktoras z was Fairly Light Intensive z tonacji Beige?


Wilhelmina-a jakiego kremu uzywasz?

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-09-12 o 18:34
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:48   #325
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Kochany Czarny Elfie ja właśnie używam tego podkładu (jeszcze mam Beige Sunkissed Fair oraz Cool Medium) i to właśnie on najlepiej mi pasuje.
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:49   #326
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość


Wilhelmina-a jakiego kremu uzywasz?

Pod EDM użyłam olejku Hauschki. (Dziękuje Czarny Elfie za odp. we wątku o zapychaczach ). Przyznam, ze Hauschka jest wg. mnie nieco podejrzany i myslę teraz, ze to on mogł byc winowajcą. Moja skóra nawet bez mineralów na nim, czuła się dziwnie. Miałam wrazenie takiej "pierzynki". Spróbuję jeszcze raz z minerałami, ale tym razem na moim sprawdzonym kremie Biodermy. Może już nie będzie takiego wysypu
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:59   #327
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znalzałam sobie niezłą zagadkę

Pamiętacie pewnie, ze podkład EDM mnie wysypał. Sprawdziłam skład z moim sprawdzonym minerałem MACa i okazało się, że są w nich te same składniki! Podejrzewałam w EDM micę, ale patrzę na minerał maca, a tam mica na drugim miejscu. teraz już mam kompletnie mętlik w głowie. Szukam składnika, który mnie tak zapchał i nie mogę znaleźć. Wiecie może, czy połączenie skladników EDM z kremem, ktory pod ten podkład się kładzie moglo zaowocować wysypem? Chodzi mi o to, ze może to nie sam EDM, tylko połączenie go z kremem mnie zapycha. Czy coś takiego jest realne przy tak prostym składzie EDM?
A może to była wina zielonego korektora? Próbowałaś już nakładać sam podkład na czystą skórę? Sprawdź jeszcze inne formuły.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:49   #328
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Kochany Czarny Elfie ja właśnie używam tego podkładu (jeszcze mam Beige Sunkissed Fair oraz Cool Medium) i to właśnie on najlepiej mi pasuje.

Sorry ze mecze ale mozesz mi powiedziec czy on ma duzo rozu w sobie?Bo na kazdym zdjeciu wyglada inaczej(z tych ktore znalazlam w sieci).W opisie pisze ze jest dla karnacjii ktora ma w sobie i roz i bez.Zastanawiam sie czy wziasc wlasnie ten Fairly Light Beige czy Fairly Light Neutral( w tym znowu boje sie ze bedzie za szary).Nie chce sie bawic w probki juz

Dzieki


Wilhelmina-ja wlasnie stosujac Hauschke mialam takie wrazenie nieoddychajacej skory-kosmetyki tej firmy nie dla mnie.Maja one sporo oleji i ekstraktow ktore moga uczulac.Nie wszystko co naturalne dobre-najlepsze sa kosmetyki o jak najprostszym skladzie.Mam nadzieje ze znajdziesz winowajce i ze nie beda to mineraly EDM.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 10:57   #329
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
A może to była wina zielonego korektora? Próbowałaś już nakładać sam podkład na czystą skórę? Sprawdź jeszcze inne formuły.
Mint nie jest winowajcą, ponieważ pryszcze wyskoczyły nie w tych miejscach, gdzie użyłam korektora

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość


Wilhelmina-ja wlasnie stosujac Hauschke mialam takie wrazenie nieoddychajacej skory-kosmetyki tej firmy nie dla mnie.Maja one sporo oleji i ekstraktow ktore moga uczulac.Nie wszystko co naturalne dobre-najlepsze sa kosmetyki o jak najprostszym skladzie.Mam nadzieje ze znajdziesz winowajce i ze nie beda to mineraly EDM.
Dam już Huschce spokój Jak tylko przyjdzie moje zamówienie z EDM, w którym kupiłam pędzle, położę minerały na mokro na gołą sórę. Wtedy już będę miała pewność co do ich działania na moją cerę.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 11:58   #330
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

[QUOTE=CzarnyElf;8980664]
Sorry ze mecze ale mozesz mi powiedziec czy on ma duzo rozu w sobie?Bo na kazdym zdjeciu wyglada inaczej(z tych ktore znalazlam w sieci).W opisie pisze ze jest dla karnacjii ktora ma w sobie i roz i bez.Zastanawiam sie czy wziasc wlasnie ten Fairly Light Beige czy Fairly Light Neutral( w tym znowu boje sie ze bedzie za szary).Nie chce sie bawic w probki juz

Dzieki

Czarny Elfie! Wcale mnie nie męczysz, jak mogę to z chęcią pomogę
Ja stosuję Fairly Light Beige i jak dla mnie to najlepszy kolor. Rzeczywiście ma w sobie roz i bez.
Fairly Light Neutral stosowałam w lato, wyglądałam na opaloną (więcej w nim żółci, jest dla mnie ciemniejszy, delikatnie brązowy)
Jak chciałam uzyskać naturalny efekt (nie opalonej twarzy) to mieszałam go z Multi-Tasting i wychodził ladny kolorek.
Wklejam zdjęcia odu podkładów.
Na zdjęciach Fairly Light Beige wyszedł ciemniejszy a w rzeczywistości Fairly Light Neutral jest ciemniejszy.
Nawet powiedziałabym, że Fairly Light Neutral ciemnieje mi na twarzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Resize of Obrazus 001.jpg (72,5 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of Obrazus 002.jpg (97,9 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of Obrazek 014.jpg (66,6 KB, 154 załadowań)
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.