cellulit a fe!!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-18, 09:26   #31
pinezka997
Raczkowanie
 
Avatar pinezka997
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 194
Dot.: cellulit a fe!!!!

sól na cellulit?? To ciekawe, nie wiedziałam. czasem jak patrzę na swoje nogi to aż mi się płakać chce. Jeszcze nie kupiłam tabletek, cały czas się zastanawiam i z ciekawością czytam jakie Gisia ma efekty :P Jak Tobie kochana pomoże to może i mnie też :P
pinezka997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 13:31   #32
adriaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20
Dot.: cellulit a fe!!!!

po tygodniu spędzonym w internecie skusiłam się na inneov cellulit, o cellassene czytałam raczej niepochlebne opinie więc też czekam na efekty u Gisi. o swoich obserwacjach chętnie Was poinformuję (stosuję dopiero czwarty dzień, ale jestem pełna wiary)

Edytowane przez adriaa
Czas edycji: 2009-03-19 o 13:34
adriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 09:30   #33
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: cellulit a fe!!!!

hej dziewczyny U mnie wszystko idzie zgodnie z planem. Łykam dwie tabletki a raz w tygodniu chodzę na masaż. To ma usprawnić drenaż limfatyczny :P Jestem jak najbardziej zadowolona i nawet mój TŻ stwierdził niedawno, że ładniejsze mam nogi
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 13:09   #34
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: cellulit a fe!!!!

Gisia a smarujesz się jakimiś balsamami?? Bo ja mam taki całkiem niezły, ale nie wiem czy np do tabletek nie byłby lepszy jakiś inny? Bo w sumie trzeba by się czymś wspomóc, jakimś kremem niezłym. Co do tabletek to jeszcze mam jedno pytanie, też trzeba pić dużo wody?
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 16:26   #35
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: cellulit a fe!!!!

tak, mam kilka niezłych kremów, z Vichy na przykład, ale i tak na niewiele się to zdawało dopóki nie zaczęłam chodzić na masaże i łykac tabletki. Tak samo dieta jest ważna, kiedyś tak do tego nie przywiązywałam uwagi, ale teraz widzę jak ważną sprawą jest kondycja nóg!
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 09:04   #36
pinezka997
Raczkowanie
 
Avatar pinezka997
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 194
Dot.: cellulit a fe!!!!

Też sobie to kupiłam celle. Gisia tak Ci zazdroszczę, że ja też spróbuję :P w sumie nawet nie zapłaciłam tak dużo, 117 zł, ale jak ma wystarczyć na cały miesiąc to nie jest źle a poza tym zaczęłam jogging uprawiać :P to też mi pomoże zwalczyć cellulit? Biegacie dziewczyny??
pinezka997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 10:24   #37
tri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 16
Dot.: cellulit a fe!!!!

Witam, jestem już weteranką walki z cellu. Mam drobniutką górę a nogi paskudne. Bardzo grube uda, łydki to samo. Do tego skóra w moim wieku już nie tak jędrna i gładka jak kiedyś. No i cellu. Nie jakiś ogromniasty bo walczę z nim od jakiś 12 lat, ale ostatnio znowu był bardzo widoczny. Wypróbowałam już chyba wszystkie kremy od najtańszych po najdroższe, żadnych nie szczędziłam, do tego masażery, maski i błota. Teraz postanowiłam zastosować bardziej brutalny sposób i zapisałam się na mezoterapię igłową. Do tego serię endermologii. Po dwóch mezoterapiach i 7 endermologiach mogę powiedzieć, że skóra jest jak nie moja. Sporo się ujędrniła, cellu choć wciąż jest to już go nie widać. Dodatkowo na jednym udzie miałam paskudne "góry i doliny", te "góry" wystawały dobre 2 cm ponad dolinki pod nimi i po tych zabiegach praktycznie się to wyrównało. Nie jest to może tanie, ale polecam tę metodą wszystkim walczącym. Droga jest endermologia, za jeden zabieg mezoterapii płaciłam 150zł, więc cena lepszego kremu.
tri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 09:08   #38
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: cellulit a fe!!!!

Cześć Tri widzę, że już niejedno przeżyłaś... cóż, cellulit jest zmorą większości kobiet. Żeby nawet nie wiem jak szczupła była osoba to i tak bardzo często ma z tym problemy. Te zabiegi są jakieś niesamowite, ale też i drogie z tego co piszesz. A powiedz, bolało Cię coś?? Ta mezoterapia igłowa brzmi bardzo tajemniczo :P a próbowałaś tabletek?? Ja od jakiegoś czasu łykam, chodzę na masaże i cellulit się zmniejsza.
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 05:17   #39
tri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 16
Dot.: cellulit a fe!!!!

Gisia_oo mezoterapia nie boli, ale bądź co bądź to kilkadziesiąt zastrzyków prosto w tłuszcz. Coś jak ukłucie komara, ale tylko czasami. Problemem jest to, że od razu wychodzi mnóstwo siniaczków i po pierwszej mezoterapii wyglądałam jak po potrąceniu tirem. Nogi miałam sine przez dwa tygodnie. Ja ogólnie mam tendencje do powstawania krwiaczków i sińców nawet przy dotknięciu, więc pewnie to częściowo wina mojego organizmu. Po drugim razie było już lepiej, i tych siniaków była chyba tylko 1/3 i schodziły bardzo szybko. Aha, pani doktor wstrzykuje mi na pewno kofeinę, karczochy i jakieś witaminki. Co dokładnie spytam następnym razem. Trochę też zawsze puchnę po tym, około 2cm w udach, po 3 drenażach limfatycznych opuchlizna schodzi i skóra robi się jędrna. Zaraz po ciało w dotyku jest jak galareta, jakbym miała wodę zamiast ciałka w środku. Tak, jakby tłuszcz się rozpuszczał i formował na nowo. Tabletki brałam kiedyś, ale nie zadziałały. Tym razem działa, ale jestem też na diecie niskotłuszczowej i więcej ćwiczę. Niestety przez święta pozwoliłam sobie na małe słodyczowo tłuszczowe obżarstwo, i od razu mi przybyło. Teraz będę chciałam wypróbować Ultracontour. Ciekawi mnie, czy to podziała, i może zmobilizuje do ostrej diety chociaż.
tri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 10:20   #40
iTina
Przyczajenie
 
Avatar iTina
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Bytomia
Wiadomości: 14
Dot.: cellulit a fe!!!!

dziewczynki widzę, że ostro walczycie z cellulitem... podziwiam, sama chciałabym mieć tyle wytrwałości najgorsze jest to, że ja na swoje nogi nie mogę patrzeć... czytałam, że jakieś tabletki z wyciągiem z morszczyna i jodem są dobre.
__________________
"Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa."


Demokryt
iTina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 09:13   #41
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: cellulit a fe!!!!

ostro, bo już niedługo wakacje i trzeba się pokazać na plaży z jak najlepszej strony. Znalazłam fajną aptekę internetową, tam cellasene jest za 93 zł i jeszcze można jakiś żel albo tonik dostać w prezencie. Ja sobie tam chyba zamówię, ale szczerze to cellulit już mam mniejszy. No i te boskie masaże to też wam dziewczyny polecam, świetna sprawa!
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 12:36   #42
iTina
Przyczajenie
 
Avatar iTina
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Bytomia
Wiadomości: 14
Dot.: cellulit a fe!!!!

kupiłam sobie cellasene. Nie tylko dlatego, że jest sporo pozytywnych opinii, ale sama chciałabym się przekonać czy działają... będę dawać znać na bieżąco
__________________
"Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa."


Demokryt
iTina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 11:16   #43
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: cellulit a fe!!!!

a ja właśnie niedługo celle będę odstawiać. Po cellulicie praktycznie nie ma śladu, powiedzmy, ze zniknął w 96% . Jeszcze kilka tabletek mi zostało więc skończę i pozostanie mi dbać o to, żeby pomarańczowa skórka nie wróciła
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 00:36   #44
@Agulka@
Raczkowanie
 
Avatar @Agulka@
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 194
Dot.: cellulit a fe!!!!

A ja powiem tak.. Jestem juz na diecie antycellulitowej od ponad 0,5 roku, ponad to cwicze regularni 2-3 razy w tyg (areobik, rower, spacery), robie peelingi, masaże sama w domu, łykam CLA, nie pije i nie jem slodyczy..A cellulit?hmm moze lekko sie poprawil ale jak zgniote skore to widac te okropne grodki;/ a najgorsze jest to ze nie moge sie pozbyc cellulitu z jednego miejsca, ani rusz a dokladnie chodzi o miejsce nad kolanami..nie wiem jak z tym zawalczyc..Macie jakies pomysly?Juz brak mi sil i motywacji bo efekty powinny byc super, hiper po takim czasie i przestrzeganiu tych wszystkich zalecen a tu hmm poprawa mozew 40%..Zalamka;/
@Agulka@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 12:44   #45
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: cellulit a fe!!!!

Na cellulit jest kilka sposóbów.Najklepsze efekty przynosza kuracje mix a więc połaczenie działania kosmetyków z masażami, aktywnościa fizyczną i dietą. fajne poferty są też dostępne w gabinetach kosmetycznych- dla tych którzy są nieco bardziej "leniwi" i trudno im się zmusić do regularny ćwiczeń. Tu prym wiedzie masaż drenujący i endermologia- zabiegi nie są bolesne, kilka serii zazwyczaj wsytacza by pozbyć się problemu. Niestety utrzymanie złych przyzwyczajeń skutkuje powracaniem problemu.
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 22:23   #46
@Agulka@
Raczkowanie
 
Avatar @Agulka@
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 194
Dot.: cellulit a fe!!!!

A dlaczego mi sie wydaje ze im czesciej sie masuje i np wcieram kremy to cellulit robi mi sie bardziej widoczny?Zaznacze ze wszytko robie w strone do serca, kulistymi ruchami tak jak w zaleceniach..Zazywalam krem Eveline i kilka innych i nic mi z nich jakos nie poprawia, jedynie nawilza skore ale to normalne..Mam wrazenie ze przez te masaze i wcierania ten cellulit sie poprostu tylko przemieszcza ale ciagle jest ;/
@Agulka@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 03:44   #47
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: cellulit a fe!!!!

Cytat:
Napisane przez @Agulka@ Pokaż wiadomość
A dlaczego mi sie wydaje ze im czesciej sie masuje i np wcieram kremy to cellulit robi mi sie bardziej widoczny?Zaznacze ze wszytko robie w strone do serca, kulistymi ruchami tak jak w zaleceniach..Zazywalam krem Eveline i kilka innych i nic mi z nich jakos nie poprawia, jedynie nawilza skore ale to normalne..Mam wrazenie ze przez te masaze i wcierania ten cellulit sie poprostu tylko przemieszcza ale ciagle jest ;/
no samymi kremami to za wiele nie zdzialasz
jak juz dziewczyny pisaly z cellulitem trzeba dzialas kompleksowo ..przede wszystkim dieta, ruchu sporo , drenaz a pozniej juz jak kto woli..kremy tabletki czy drogie zabiegi

tak wpadlam do was bo na moje nogi to ja sie patrzec nie moge:/ niestety obecnie jestem w hiszpanii ale mam zamiar zaczac kuracje anty..jak wroce do Polski..pojde po zachwalane tabletki,zapisze sie na silownie i do mojego masazysty
jesli chodzi o kremy to zauwazylam efekty przy stosowaniu dax cosmetics serum ok 12 zl ..fajnie chlodzi i faktycznie nieco powierzchnia skory sie wyrownala ale mnie uczulil porzadnie..bo ja alergiczka jestem i rozne takie rzeczy mnie uczulaja i straszliwie zaluje bo na mnie podzialal troche

Chcialabym tez skorzystac z zabiegow endermologii ale musze przyoszczedzic ciut
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 22:59   #48
@Agulka@
Raczkowanie
 
Avatar @Agulka@
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 194
Dot.: cellulit a fe!!!!

No i wlasnie dzialam na kilku frontach: dieta, masaze,peelingi,aerobik,r uch,silownia,rower, kremiki,,,jakos nie pomaga za bardzotzn troszke wyrownala mi sie skora w roznych miejscach ale np nad kolanami i na łydkach o dziwo ani rusz, jak byl tak jest..;/takie dołki male mam nad kolanami a jak napne to widac w calej okazalosci...no i co ja mam z tym miejscem zrobic?jakies porady?
@Agulka@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 03:54   #49
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: cellulit a fe!!!!

Cytat:
Napisane przez @Agulka@ Pokaż wiadomość
No i wlasnie dzialam na kilku frontach: dieta, masaze,peelingi,aerobik,r uch,silownia,rower, kremiki,,,jakos nie pomaga za bardzotzn troszke wyrownala mi sie skora w roznych miejscach ale np nad kolanami i na łydkach o dziwo ani rusz, jak byl tak jest..;/takie dołki male mam nad kolanami a jak napne to widac w calej okazalosci...no i co ja mam z tym miejscem zrobic?jakies porady?
oj no wybacz nie czytalam wszystkich wiadomosci
za pewne wiesz ze te dzialania potrzebuja sporo czasu i systematycznosci..ile juz sie tak bawisz?
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 09:38   #50
@Agulka@
Raczkowanie
 
Avatar @Agulka@
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 194
Dot.: cellulit a fe!!!!

Hmm z 0,5 rku przynajmniej...albo 8 m-cy...schudlam przez ta diete antycellulitowa w tym czasie z 10kg wiec o tyle dobrze ale to swinstwo jest;/ ile mozna z tym walczyc?juz znudzilo mi sie to i zaczynam sie poddawac
@Agulka@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 22:02   #51
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: cellulit a fe!!!!

nie poddawaj sie bo wroci,toc dziadostwo jak bumerang czesto dziala;/
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 02:25   #52
@Agulka@
Raczkowanie
 
Avatar @Agulka@
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 194
Dot.: cellulit a fe!!!!

Postaram sie;P postaram sie wytrwac do sierpnia, a pozniej wale ta diete bo juz nie moge wytrzymac bez slodyczy..mniamA jakie zabiegi byscie polecily na cellulit oprocz drenazu limfatycznego?bo w salonach pelno ofert i nie wiadomo co tak na prawde daje efekty...ja kiedys bylam na masazu banka chinska, zrobilam cala serie i efekty jakies tam byly-skora bardziej napieta i pelno siniakow ale nie takiego efektu sie spodziewalam..
P.S Ładne makeup Candy Killer
@Agulka@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 10:54   #53
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: cellulit a fe!!!!

Tak jak juz pisały dziewczyny cellulitu nie pokona się za pomocą tylko kremów. Konieczne są kompleksowe i systematyczne działania. I co najważniejsze podkreślam, że cellulit jest przypadłością która w błyskawicznym tempie powraca. Dlatego, kiedy juz pozbędziecie sie problemu, dobrze jest utrzymac pewne przyzwyczajenia ( w tym aktywnośc fizyczną) Czasami arto również chodzic na masaże drenujace- usprawniaja one wydalanie tkanki tłuszczowej a ponadto doskonale ujędrniają i napinają skórę
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 01:44   #54
@Agulka@
Raczkowanie
 
Avatar @Agulka@
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 194
Dot.: cellulit a fe!!!!

A jakies inne zabiegi procz drenazu?co bys polecila?
@Agulka@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 02:08   #55
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: cellulit a fe!!!!

endermologia ale to droga zabawa no i jeszcze pamietam moja ciotka chodzila na oklady z blota z alg chyba i miala fajne efekty i niby jakos wyszczuplajaco dzialalo
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 11:07   #56
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: cellulit a fe!!!!

ja w sumie z cellulitem walczyłam 3 miesiące. ale tak jak pisałam, miałam "kurację mix". To znaczy, balsam, tabletki, ćwiczenia i dieta. Cellasene to jak dla mnie dobry wspomagacz, ale wiadomo, że ja też musiałam pracować na to żeby ten cellulit zniknął. No i pożegnałam się z nim. Świetną sprawą są masaże, to też polecam
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 22:27   #57
@Agulka@
Raczkowanie
 
Avatar @Agulka@
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 194
Dot.: cellulit a fe!!!!

Hm ja tak dzialam juz 6m-cy i jakos nie moge sie tego swinstwa pozbyc;/
Gisia a jaka diete stosowalas i jakie cwiczenia wykonywalas? Ja chodze na areobik i rower z 3 razy w tyg, mysle ze to wystarczy jesli chodzi o ruch..
@Agulka@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 22:54   #58
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: cellulit a fe!!!!

no aeroby sa najlepsze na tluszczykcellulit bardzo kocha cieplo dlatego letnie prysznice najlepszeja zauwazylam poprawe w ujedrnieniu skory po masazach gumowa "rekawica" z wypustkamiale musze zaczac powazniejsza kuracje bo na moj okropny cellulit to obawiam sie ze pol roku bedzie za krotko;|
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 13:40   #59
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: cellulit a fe!!!!

Zabiegów na cellulit jest wiele

Wspomniany drenaż- najbezpieczniejszy, bo mogą go wykonać osoby z żylakami.

Endermologia- zabawa nie jest najtańsza - jeden zabieg to koszt ok 99 zł (plus kostium). serie trzeba powtórzyć kilka razy by uzyskać dobry efekt- w pakietach wychodzi taniej

Masaże- tyle ze w tym wypadku trzeba miec naprawde wiele cierpliwości

Ostatnio popularna jest też mezoterapia. W ramach tego zabiegu po prostu wstrzykujemy specjalny koktajl, który rozbija i redukuje tkankę tłuszczową. Własciwie po 2 miesiącach (wykonaniu ok 6 zabiegów) można pozbyć się cellulitu i rozstępów.
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 12:13   #60
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: cellulit a fe!!!!

No ja oprócz tego, że codziennie łykałam cellasene dużo ćwiczyłam. Chodziłam na fitness, na basen. Na masaże nawet sobie karnet wykupiłam, a co do diety - zero fast foodów, zero soli, tłustego mięsa i gazowanych napojów!
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.