Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-17, 15:30   #841
tekla_x
Raczkowanie
 
Avatar tekla_x
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 303
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Pooh jestem pod wrażeniem, cudnie to wyszło przeglądam wątek od jakiegoś czasu i się zastanawiam czy by nie wypróbować jakiegoś ciekawego odcienia
tekla_x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 22:45   #842
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 530
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pooh Pokaż wiadomość
Dzisiaj użyłam koloru karmel i jestem bardzo zadowolona. Kolor wyszedł dokładnie taki jak na opakowaniu a włosy mają idealnie karmelowy kolor. Zobaczę jak długo ten kolor sie utrzyma, ale na pewno jeszcze wrócę do castinga. Przy nakładaniu nie czułam tego duszącego zapachu jak przy zwykłych farbach. Włosy są w dobrej kondycji, ale nie zauważyłam żeby były bardziej miękkie czy błyszczące. Są jakie były wcześniej.
użylas bursztynowego blondu? bo nie ma w palecie koloru karmel
Carmel Choco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 22:52   #843
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

jakiś czas temu dodano nowe kolory, praline, czekolade i karmel, jest ten kolor w palecie
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 23:34   #844
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mam pytanie. Zastanawialam sie nad... hmmm... zmiana odcienia wlosow. W tej chwili jest cieply, a chcialabym miec chlodny. Moj naturalny kolor to ciemny blond, ostatnio (okolo 5 miesiecy temu) koloryzowalam wlosy L'Oréalem Casting Creme Gloss w odcieniu rudawym (nie pamietam nazwy koloru). Teraz mam odrosty, nie bardzo widoczne, ale zawsze. Czy dobrym pomyslem jest nalozenie na ciemny blond "po przejsciach" rowniez L'Oreal Casting w kolorze perlowy blond. Nie zalezy mi na rozjasnieniu wlosow, tylko na nadaniu im chlodnego odcienia. Zastanawiam sie czy to ma jakis sens. Farba/szampon tej jest przeznaczony do jasnego i sredniego blondu. Czy jakas zmiana bylaby widoczna na ciemnym blondzie?

Dolaczylam zdjecia. Pierwsze to moja czupryna w sloncu, drugie to opakowanie L'Oreala.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hairy.JPG (17,7 KB, 743 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1_42014b63cc22[1].jpg (150,8 KB, 470 załadowań)
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 08:21   #845
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja wątpię,rude prześwity zostaną, one są strasznie trudne do zneutralizowania, castingiem nic nie wskórasz. Może spróbuj matowej płukanki z deli? przewijała się w kilu wątkach o pozbywaniu się rudości rudości. A tak nawiasem mówiąc to mi się Twój kolorek bardzo podoba,jest taki złocisty
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 09:01   #846
rutka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 161
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dziewuszki a macie moze jakies fotki wloskow po koloryzacji czekoladka albo pralina ... kusza mnie te kolorki ale nie wiem czy siez czasem nie spiora do rudosci .. mam naturalny kolor wlosow sredni braz farbowalam mroznym kasztanem wychodzil fajnie ale troszke za ciemny teraz chcialam czegpos nowego ...
__________________
Aparatek kosmetyczny - góra od 09. 2007
rutka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 09:34   #847
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

kilka stron wcześniej wrzuciłam fotki po pralinie głównie złapały odrosty i jak dla mnie wyszedł rudzielec, ale dość ładny po kilku myciach kolo łagodnieje

teraz się zastanawiam czy czekolada ma szansę wyjść ciemniej - bo pralinka za jasna
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 10:57   #848
rutka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 161
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

[quote=black_sun;7590855]kilka stron wcześniej wrzuciłam fotki po pralinie głównie złapały odrosty i jak dla mnie wyszedł rudzielec, ale dość ładny po kilku myciach kolo łagodnieje

teraz się zastanawiam czy czekolada ma szansę wyjść ciemniej - bo pralinka za jasna [ myslisz ze koczelada :0 bedzie ciemniejsza hmmm powiedzialabym odwrotnie kurcze chce jakis czekoladowy braz ale nie za jasny mjam teraz wesele za dwa tyg i musze sie na cos zdecydowac Ciekawe czy kolor naturalnych wlosow wroci po wypraniu praliny czy bnedzie zostawac ta rudposc jednak
__________________
Aparatek kosmetyczny - góra od 09. 2007
rutka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 14:58   #849
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pooh Pokaż wiadomość
Dzisiaj użyłam koloru karmel i jestem bardzo zadowolona. Kolor wyszedł dokładnie taki jak na opakowaniu a włosy mają idealnie karmelowy kolor. Zobaczę jak długo ten kolor sie utrzyma, ale na pewno jeszcze wrócę do castinga. Przy nakładaniu nie czułam tego duszącego zapachu jak przy zwykłych farbach. Włosy są w dobrej kondycji, ale nie zauważyłam żeby były bardziej miękkie czy błyszczące. Są jakie były wcześniej.
Super kolor! A dokladnie jaki to numer? Moglabys wkleic zdjecie opakowania, bo mieszkam w Niemczech i tu sa inne nazwy.
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 19:03   #850
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Ach te fryzjerki Gdyby nie to, ze trafilam na mistrza w swoim fachu odstawilabym teraz Casting z przerazeniem Ale moj fryzjer pozwolil mi jedynie na uzywanie Castinga jesli juz musze zmieniac kolor
Ten cieply polysk nie jest rudy. To czern, ktora nabiera delikatnych brazowych refleksow - w zaleznosci od kata padania swiatla. Jeszcze w zyciu nie bylam tak zadowolona z farby, jak teraz.
Hmm,ale mi sie najbardziej podobala ta intensywna czern,jaka byla na poczatku A ona strasznie szybko zeszla,szczegolnie z czubka glowy Dalej wloski sa ciemniejsze,ale tez sie rozjasniaja.No i strasznie mi wlosy po nim leca i caly czas sie pusza Nie wiem,czy jeszcze sie na niego zdecyduje,jakos nie jestem przekonana
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 19:12   #851
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

A ja mam problem, na glowie mam kolor... wlasciwie to mam wieeele kolorow, Karmel lezy w szafce, a ja boje sie go uzyc, bo ostatnio tuz po farbowaniu kolor byl jednolity, tzn. jednolicie ciemny jak to po Castingu , a w trakcie zmywania okazalo sie, ze na karku i na grzywce mam ciemniejsze plamy. Te na karku moglabym tlumaczyc tym, ze to wlosy, ktore nie zaznaly rozjasniania i farby, a jedynie farbowanie Castingiem, ale czym tlumaczyc te ciemna plame na grzywce?
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 19:39   #852
Nimfa-18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

hej, chciałabym uzyskać z moich naturalnych jasny-śreni brąz odcien miodowo-rudy czy dobrze zrobie jesli użyję miodowy blond, bursztynowy blond lub bursztyn? bardzo proszę o radę.

dołączam obrazek z kolorem moich wlosów



Nimfa-18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 19:56   #853
kasik16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 107
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Nimfo!!Boshe ale masz śliczny kolorek włosów ja mam swoj naturalny brązowy i zastanawiam się jak wyszedlby mi bursztynowy blond z castinga czy w ogole jest szansa, ze kolorek wyjdzie na takich ciemniejszych wloskach...
kasik16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 20:25   #854
Nimfa-18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

nie chwaląc się to moje naturalne
i właśnie chciałam takie miodowe mieć i nie wiem czego użyć : ( podobno ten casting crem nie zmywa się równomiernie i np wolałabym użyć poprzedniej wersji Loreal - Casting szampon w żelu czytałam recenzje i był podobno lepszy od tego teraz w kremie ale nie mogę go nigdzie dostać u mnie w Radomiu :/ może go wycofali z produkcji?
Nimfa-18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 21:55   #855
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Przeszłam proces farbowania Castingiem drugi raz. Drugi raz też mam mieszane uczucia co do efektu, ale to pewnie chwilowe i pozostanie mi się przyzwyczaić. Ostatnio włosy farbowałam jeszcze Garnierem, a teraz użyłam Castinga Bursztynowy Blond, wyszedł jak same możecie ocenić - rudy! Na szczęście dosyć do mnie pasuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond garniere.jpg (4,8 KB, 717 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy bursztynowy blond.jpg (18,7 KB, 993 załadowań)
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 23:31   #856
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pinksnickers Pokaż wiadomość
Przeszłam proces farbowania Castingiem drugi raz. Drugi raz też mam mieszane uczucia co do efektu, ale to pewnie chwilowe i pozostanie mi się przyzwyczaić. Ostatnio włosy farbowałam jeszcze Garnierem, a teraz użyłam Castinga Bursztynowy Blond, wyszedł jak same możecie ocenić - rudy! Na szczęście dosyć do mnie pasuje
Ja widze cieply blond z bursztynowym refleksem Sliczny.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 00:05   #857
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Ja widze cieply blond z bursztynowym refleksem Sliczny.
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 13:58   #858
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nimfa-18 Pokaż wiadomość
nie chwaląc się to moje naturalne
i właśnie chciałam takie miodowe mieć i nie wiem czego użyć : ( podobno ten casting crem nie zmywa się równomiernie i np wolałabym użyć poprzedniej wersji Loreal - Casting szampon w żelu czytałam recenzje i był podobno lepszy od tego teraz w kremie ale nie mogę go nigdzie dostać u mnie w Radomiu :/ może go wycofali z produkcji?
Nie wycofali, w drogerii w moim mieście widziałam ostatnio z 4 półki starego Castiga, w takiem mniejszej też.
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 14:24   #859
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja farbowałam w piątek Karmeelm, a później w sobote brązem aż się boję, co będzie jak zacznie złazić
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-20, 18:22   #860
kasik16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 107
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

a ja farbowalam jasnym brazem i wyszedl naprawde baaaardzo ciemny, ale jest ok
kasik16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 12:05   #861
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
ja farbowałam w piątek Karmeelm, a później w sobote brązem aż się boję, co będzie jak zacznie złazić
a co, ten karmel taki fatalny wyszedł?
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 13:27   #862
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Będe malowała w niedziele lub poniedziałek czekoladką, W piątek ide do fryzjerki trochę podciąć włosy to będzie jeszcze lepiej. Tylko mam obawy, ze na farbowanych włosach wyjdzie jakieś rude dziwactwo no cóż ale chyba się pomaluje , bo tak stoi te pudełeczko i kusi Może zapytam jeszcze o opinie fryzjerki...
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 14:32   #863
K i t t y
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: -
Wiadomości: 3
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Zakupiłam tą farbkę w odcieniu MROŹNY KASZTAN. Po wysuszeniu włosów stwierdzam iż:
-podczas nakładania nie szczypała w oczy ani w skórę głowy, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło; zapach też oki
-jest bardzo wydajna- starcza na długie włosy
-kolor bardzo podobny do tego na opakowaniu, tylko nie nazwałabym go mroźnym kasztem, tylko poprostu kasztem (brąz z połyskiem mahoniowym, ale nie przeszkadza mi to, bo bardzo ciekawie się prezentuje
-pokrywa włosy w miarę równomiernie; co prawda moje nie mają jednolitego koloru bo przed farbowaniem miałam od góry swój jasny brąz, po środku jakieś nijakie, a końcówki bardzo ciemny brąz, więc nie mogę za wiele narzekać
-jeśli chodzi o kondycję włosów to póki co nie zauważyłam jakiegoś mocnego przesuszenia albo wypadania włosów- i oby tak pozostało!
-co do trwałości koloru to dzisiaj jest pierwszy dzień, więc nie mam pojęcia jak to długo będzie trzymać- mam nadzieje że się nie wypłucze za szybko, bo użyłam go zamiast farby

Muszę jeszcze napisać że nie trzymałam 20 minut tylko 40 ;-)
Ogólnie farbka bardzo fajna, przynajmniej narazie. A czy ją kupię kolejny raz to zależy od tego czy będzie wystarczająco trwała. Kusi mnie by wypróbować pralinę.
Pozdrowionka!
K i t t y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 14:44   #864
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Będe malowała w niedziele lub poniedziałek czekoladką, W piątek ide do fryzjerki trochę podciąć włosy to będzie jeszcze lepiej. Tylko mam obawy, ze na farbowanych włosach wyjdzie jakieś rude dziwactwo no cóż ale chyba się pomaluje , bo tak stoi te pudełeczko i kusi Może zapytam jeszcze o opinie fryzjerki...
koniecznie się pochwal co ci wyjdzie z czekoladki

na jakie włosy będziesz kładła?
moje odrosty zrobione praliną są złoto rude więc muszę dość szybko podjąć decyzję czym to zakryję
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 15:01   #865
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
a co, ten karmel taki fatalny wyszedł?
no, jak dla mnie tak na rudo mi złapało
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 18:39   #866
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
koniecznie się pochwal co ci wyjdzie z czekoladki

na jakie włosy będziesz kładła?
moje odrosty zrobione praliną są złoto rude więc muszę dość szybko podjąć decyzję czym to zakryję
Jasne jak zdecyduje się na tą farbe to napisze co i jak wyszło

Będe nakładała na malowane taki orzech laskowy, chociaż już widze że mam delikatne odrosty czyli moje naturalne jasny brąz.
Kurcze Ty też piszesz że masz rudawe odrosty, wiele osób właśnie tak ma. Hehe no coż może mi się upiecze
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 18:53   #867
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
koniecznie się pochwal co ci wyjdzie z czekoladki

na jakie włosy będziesz kładła?
moje odrosty zrobione praliną są złoto rude więc muszę dość szybko podjąć decyzję czym to zakryję
Jeśli przyciemnić to moze jasnym brązem? (ktory wychodzi jak ciemny)
Oglądałam dziś w drogerii tę pralinę, wygląda fajnie na próbniku... mniej rudo niż czekolada i karmel. Ale boję się właśnie tych rudych na odrostach a reszta (farbowana) pewnie się przyciemni. Może trzeba poczekać, aż poprzednia farba się spierze i potem nakładać castinga?
asica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 20:55   #868
_SyLwUsKa_
Raczkowanie
 
Avatar _SyLwUsKa_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53
GG do _SyLwUsKa_
Dot.: L'oreal Casting Creme Gloss 535

ja farbowałam wczoraj wyszło bardzo ładnie jestem zadowolona ;]
__________________
05.06.2010
_SyLwUsKa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 22:12   #869
_SyLwUsKa_
Raczkowanie
 
Avatar _SyLwUsKa_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53
GG do _SyLwUsKa_
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

a tak wygląda mroźny kasztan na moich włosach teraz mam ochotę na nowe odcienie z palety (szczególnie czekoladę;D) oczywiście kolor zaraz po farbowaniu był zdecydowanie ciemniejszy. Doszedł do siebie po jakiś 2-3 myciach. Ja ogólnie jestem dość zadowolona z tej "farby" ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030052.JPG (43,8 KB, 1009 załadowań)
__________________
05.06.2010
_SyLwUsKa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 00:17   #870
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asica Pokaż wiadomość
Jeśli przyciemnić to moze jasnym brązem? (ktory wychodzi jak ciemny)
Oglądałam dziś w drogerii tę pralinę, wygląda fajnie na próbniku... mniej rudo niż czekolada i karmel. Ale boję się właśnie tych rudych na odrostach a reszta (farbowana) pewnie się przyciemni. Może trzeba poczekać, aż poprzednia farba się spierze i potem nakładać castinga?
zobaczę co wyjdzie z eksperymentów z czekoladą, ale i tak skłaniam się ku jasnemu brązowi. całe mam zrobione brązem, który jednak trochę ciemnawy wychodzi i wolałabym żeby nieco jaśniejsze były
u mnie pralina to był straszny niewypał na długości mało co się zmieniło [bo i krótko trzymałam], ale odrosty - naturalne plus takie ze spraną jedną warstwą casting brąz - rozjaśniła mi ta pralinka na rudo nie powtórzę eksperymentu bo liczyłam na to, że jak wszystkie wychodzą ciemniej, to ta też i jakoś to będize wyglądało - a tu lipa
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.