Catrice - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-06, 18:23   #4021
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Catrice

Ja bardzo lubię takie kolory i jak tylko mogę to sobie z nimi szaleję i żałuję, że nie na miejscu jest malowanie się takimi do pracy... ahh te dress code'y...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 19:04   #4022
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię takie kolory i jak tylko mogę to sobie z nimi szaleję i żałuję, że nie na miejscu jest malowanie się takimi do pracy... ahh te dress code'y...

Tak a propos dress code'ów... Zastanawiam się czy właśnie czarna kreska, mocno wytuszowane rzęsy (i oczywiście czarna kredka na linii wodnej) plus strażacka czerwień na ustach nadają się do pracy w typowym biurze, gdzie nie stykamy się z klientami. I ciekawa jestem co powiecie, bo ja osobiście nie miałabym nic przeciwko temu, gdyby nie uciążliwości spowodowane zjadaniem się pomadki w ciągu dnia i koniecznością ciągłych poprawek Leń ze mnie po prostu
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 08:09   #4023
Julka-ztx
Raczkowanie
 
Avatar Julka-ztx
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Tak a propos dress code'ów... Zastanawiam się czy właśnie czarna kreska, mocno wytuszowane rzęsy (i oczywiście czarna kredka na linii wodnej) plus strażacka czerwień na ustach nadają się do pracy w typowym biurze, gdzie nie stykamy się z klientami. I ciekawa jestem co powiecie, bo ja osobiście nie miałabym nic przeciwko temu, gdyby nie uciążliwości spowodowane zjadaniem się pomadki w ciągu dnia i koniecznością ciągłych poprawek Leń ze mnie po prostu
I od rana w takim makijażu? Jako szefowa pomyślałabym ze dziewczynie nie chciało sie zmywac makijazu po ostatniej imprezie;-) Czerwien czerwieni nierówna i do pracy lepsze są jej stonowane odcienie.
Julka-ztx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 09:54   #4024
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Julka-ztx Pokaż wiadomość
I od rana w takim makijażu? Jako szefowa pomyślałabym ze dziewczynie nie chciało sie zmywac makijazu po ostatniej imprezie;-) Czerwien czerwieni nierówna i do pracy lepsze są jej stonowane odcienie.

A ja jestem zdania że dress code dress codem, ale rygorystyczne jego przestrzeganie nie jest wyrazem żadnego szacunku do klienta / współpracowników / szefostwa, tylko snobizmu

Chore są dla mnie np. zasady rajstopy + kryte buty w lecie, albo inne durnoty typu na paznokciach tylko french lub przezroczysty lakier... ale są i bardziej bzdurne, typu - żadnych krzykliwych kolorów - tylko czerń, brąz i biel (że niby będzie mi się czerwony czy morski żakiet w szafie kurzył?)

Ale to tylko moje zdanie... wiem, że niektóre korporacje mają swoje zryte zasady i nie jesteśmy w stanie tego zmienić - zastanawia mnie tylko, czy za nieprzestrzeganie tychże (nawet w lekkim stopniu) można wylecieć


koniec offtopu

ma ktoś jeszcze więce swatchy BCL? nie wiem czy napalać się na te paletki, czy nie
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 10:25   #4025
Grace O Malley
Raczkowanie
 
Avatar Grace O Malley
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 290
Dot.: Catrice

Jakbyście były zainteresowane to zapraszam na recenzję kredek Kajal Designer
http://thegraceomalley.blogspot.com/...-designer.html

__________________
Ślubne szaleństwo
Grace O Malley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 10:30   #4026
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Catrice

U mnie, mimo kontaktu z prezesami dużych firm, wójtami, burmistrzami itp na szczęście nie ma dress codu - przyjdę w jeansach i adidasach - będzie dobrze, tak samo jak w obcasach i spódnicy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 10:57   #4027
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Julka-ztx Pokaż wiadomość
I od rana w takim makijażu? Jako szefowa pomyślałabym ze dziewczynie nie chciało sie zmywac makijazu po ostatniej imprezie;-) Czerwien czerwieni nierówna i do pracy lepsze są jej stonowane odcienie.

No od rana, bo nie wyobrażam sobie przyjść z twarzą saute, a potem w środku dnia malować się w firmowej łazience Hm, co osoba, to zdanie.
Mnie natomiast taki makijaż kojarzy sie z klasyką i elegancją, a nie jakimiś resztkami makijażu z poprzedniego wieczoru.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 11:05   #4028
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
No od rana, bo nie wyobrażam sobie przyjść z twarzą saute, a potem w środku dnia malować się w firmowej łazience Hm, co osoba, to zdanie.
Mnie natomiast taki makijaż kojarzy sie z klasyką i elegancją, a nie jakimiś resztkami makijażu z poprzedniego wieczoru.
Trudno tej Pani nie poprzeć

Można zrobić piękne eleganckie kreski + czerwone usta a można zrobić ordynarne - co nie znaczy, że trzeba zaraz myśleć o tych drugich
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
U mnie, mimo kontaktu z prezesami dużych firm, wójtami, burmistrzami itp na szczęście nie ma dress codu - przyjdę w jeansach i adidasach - będzie dobrze, tak samo jak w obcasach i spódnicy
Nawet nie wiesz, jak Ci zazdroszczę. U mnie tylko w piątek jeansy dozwolone, choć i tak dress code nie jest jakiś mega sztywny - na początku się baaardzo przejmowałam, ale teraz patrzę na innych i trochę wyluzowałam ile można...
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 11:07   #4029
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Catrice

Info dla dziewczyn z Poznania - dzisiaj w Naturze w Galerii Pestka pojawiła się szafa Catrice

Ok godz 11 była jeszcze pusta, ale sprzedawczynie poinformowały mnie, że do jutra będzie już pełniutka
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 11:33   #4030
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Trudno tej Pani nie poprzeć

Można zrobić piękne eleganckie kreski + czerwone usta a można zrobić ordynarne - co nie znaczy, że trzeba zaraz myśleć o tych drugich

Coco, Ty mnie Skarbie zawsze zrozumiesz

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
U mnie tylko w piątek jeansy dozwolone, choć i tak dress code nie jest jakiś mega sztywny - na początku się baaardzo przejmowałam, ale teraz patrzę na innych i trochę wyluzowałam ile można...

Kurcze, ja pamietam, że też na początku świrowałam jak głupia, bo nie ukrywam, że lubię bardziej wygodny spotowo- niezobowiazujący styl niż non stop szpilki (chociaż całym sercem je wielbię, to jednak cholery daja sie we znaki moim stopom) i białe koszule z żakietami. Potem, kiedy zobaczyłam mojego komendanta w jeansach i wyciągnietej bluzie (tak przyszedł do pracy- nie był na urlopie czy zwolnieniu lekarskim), zweryfikowałam swoje poglądy na derss code

Do bra, koniec offa.

W temacie- mocno zastanawiam sie nad photo finishem, ale stwierdziłam, że będę twarda i najpier zużyję mój HM serum (który, notabene jest w tej chwili dla mnie za ciemny- moja opalenizna jakieś 1,5 miesiąca temu pomachała mi na pożegnanie i teraz wracam do swojej porcelany)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 14:30   #4031
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Tak a propos dress code'ów... Zastanawiam się czy właśnie czarna kreska, mocno wytuszowane rzęsy (i oczywiście czarna kredka na linii wodnej) plus strażacka czerwień na ustach nadają się do pracy w typowym biurze, gdzie nie stykamy się z klientami. I ciekawa jestem co powiecie, bo ja osobiście nie miałabym nic przeciwko temu, gdyby nie uciążliwości spowodowane zjadaniem się pomadki w ciągu dnia i koniecznością ciągłych poprawek Leń ze mnie po prostu
Moim zdaniem czarna kreska na górze + na linii wodnej + czerwone usta to już zaciąga makijażem nie do pracy a na wieczór. Może przejść bez tej czarnej kreski na dole, ale z nią to już tak na wieczór bardziej (pomijam fakt, że moim zdaniem większości kobiet (nie wszystkim) nie pasuje taka czarna kredka ma linii wodnej machnięta solo...)


Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
A mogłabyś napisać jakie masz odcienie i które lubisz najbardziej, bo ja mam ochotę też na przynajmniej jeszcze jedną
Mejaczku, dziś dokupiłam sobie do tej 010 Ruby Red jeszcze 3 020 Soft Fuchsia, 040 Nude Rose i 050 Caramel Brown, ale jeszcze ich nie używałam. Ta 040 to taki jakby różowawy nude (dobrze dobrana nazwa ), a ta 050 to taki jasny ciepły brązik.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-11-07 o 14:32
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 16:52   #4032
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Catrice

Przepraszam bardzo, czy ja dobrze zrozumiałam, że w N ma być BCL ale tylko 2 paletki z 4 dostępnych? Tylko Berlin i Londyn bez Sydney i New York?!

A wracając do obowiązującej limitki (jeśli to w ogóle można nazwać limitką...) tzn. Modern Muse - chciałam kupić ten tusz 2 w 1 i wszystkie egzemplarze, dosłownie w-s-z-y-s-t-k-i-e (te ze standu i te ze stałej oferty) były otwierane! Opakowania miały przyklejoną naklejkę na łączeniu, żeby prawdopodobnie zabezpieczyć produkt przed otwieraniem (wiecie, o co mi chodzi - jak było otwierane to ta naklejka z danymi dystrybutora jest uszkodzona) i na wszystkich tuszach była ona przecięta :/ No ręce i spodnie opadają... :/
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 17:25   #4033
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo, czy ja dobrze zrozumiałam, że w N ma być BCL ale tylko 2 paletki z 4 dostępnych? Tylko Berlin i Londyn bez Sydney i New York?!

A wracając do obowiązującej limitki (jeśli to w ogóle można nazwać limitką...) tzn. Modern Muse - chciałam kupić ten tusz 2 w 1 i wszystkie egzemplarze, dosłownie w-s-z-y-s-t-k-i-e (te ze standu i te ze stałej oferty) były otwierane! Opakowania miały przyklejoną naklejkę na łączeniu, żeby prawdopodobnie zabezpieczyć produkt przed otwieraniem (wiecie, o co mi chodzi - jak było otwierane to ta naklejka z danymi dystrybutora jest uszkodzona) i na wszystkich tuszach była ona przecięta :/ No ręce i spodnie opadają... :/
No tak. Wszystkie cztery paletki są umieszczone na osobnym standzie, których jeszcze nigdy Natura nas nie uraczyła. Desti miała na swoim blogu zdjęcie tego standu w tej notce (mam nadzieję, że się nie obrazi za takie rzucanie jej zdjęciami ). Z kolei na stronie Catrice jest podstawowy stand.

Też nie rozumiem ludzi, którzy otwierają rzeczy w sklepie. Jeśli nawet już przymknąć na to oko, to po co ktoś otwiera kolejny tusz, skoro widzi, że jeden już jest otwarty? Ostatnio jak byłam w drogerii to dziewczyny mniej więcej w moim wieku otwierały wszystkie tusze jak leci. Oczywiście ochroniarz, który kiedyś opieprzył mnie za brak koszyka, nie zwrócił na nie uwagi
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 17:29   #4034
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Catrice

Byłam ostatnio w drogerii z koleżankami z grupy - chciały otwierać lakiery do paznokci - normalnie ochrzaniłam, że tak się nie robi. Dziś, oglądając znów lakiery, jedna z nich trzyma butelkę, ogląda i tak na mnie patrzy i mówi: dziś nie otworzę lakieru (z taką dumą w głosie ). Jednak da się niektórych ucywilizować
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 17:29   #4035
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Catrice

Czy któraś z Was nie mieszka może w Niemczech i nie mogłaby dla mnie upolować 2-3 paletek z tej limitki? Przy okazji mam też wielką ochotę na niektóre produkty KIKO. Może jest jakaś szansa?
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 18:46   #4036
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
No tak. Wszystkie cztery paletki są umieszczone na osobnym standzie, których jeszcze nigdy Natura nas nie uraczyła. Desti miała na swoim blogu zdjęcie tego standu w tej notce (mam nadzieję, że się nie obrazi za takie rzucanie jej zdjęciami ). Z kolei na stronie Catrice jest podstawowy stand.
No nie... Zawsze jesteśmy poszkodowane :/ Akurat ja chciałam NY, bo chociaż Berlin ma brązy, które lubię, ale utrzymane w ciepłej tonacji, co mi nie pasuje :/ No i róże są nie za ciekawe, takie rudawe, wpadające w pomarańcz...
Właściwie to żadna z paletek jeśli chodzi o cienie nie trafiła kolorystycznie w moje gusta, może udałoby się z każdej wyłowić ze 2, może góra 3 cienie Ale chciałabym mieć chociaż jedną ze względu na... tak, zgadłyście - opakowanie No urocze są Nota bene wg mnie idealne nadają się na prezent
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 18:52   #4037
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Catrice

Ja chciałam Sydney
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 21:19   #4038
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Moim zdaniem czarna kreska na górze + na linii wodnej + czerwone usta to już zaciąga makijażem nie do pracy a na wieczór. Może przejść bez tej czarnej kreski na dole, ale z nią to już tak na wieczór bardziej (pomijam fakt, że moim zdaniem większości kobiet (nie wszystkim) nie pasuje taka czarna kredka ma linii wodnej machnięta solo...)



Mejaczku, dziś dokupiłam sobie do tej 010 Ruby Red jeszcze 3 020 Soft Fuchsia, 040 Nude Rose i 050 Caramel Brown, ale jeszcze ich nie używałam. Ta 040 to taki jakby różowawy nude (dobrze dobrana nazwa ), a ta 050 to taki jasny ciepły brązik.
Kurcze chyba jeszcze dokupie jakiś odcień 040 brzmi obiecująco

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
No od rana, bo nie wyobrażam sobie przyjść z twarzą saute, a potem w środku dnia malować się w firmowej łazience Hm, co osoba, to zdanie.
Mnie natomiast taki makijaż kojarzy sie z klasyką i elegancją, a nie jakimiś resztkami makijażu z poprzedniego wieczoru.
Mi czarna kreska i czerwone usta zawsze kojarzą sie z elegancja i dobrym smakiem. Jak dla mnie to jest bardzo dobry makijaż do pracy, wręcz profesjonalny

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

A ja jestem zdania że dress code dress codem, ale rygorystyczne jego przestrzeganie nie jest wyrazem żadnego szacunku do klienta / współpracowników / szefostwa, tylko snobizmu

Chore są dla mnie np. zasady rajstopy + kryte buty w lecie, albo inne durnoty typu na paznokciach tylko french lub przezroczysty lakier... ale są i bardziej bzdurne, typu - żadnych krzykliwych kolorów - tylko czerń, brąz i biel (że niby będzie mi się czerwony czy morski żakiet w szafie kurzył?)

Ale to tylko moje zdanie... wiem, że niektóre korporacje mają swoje zryte zasady i nie jesteśmy w stanie tego zmienić - zastanawia mnie tylko, czy za nieprzestrzeganie tychże (nawet w lekkim stopniu) można wylecieć


koniec offtopu

ma ktoś jeszcze więce swatchy BCL? nie wiem czy napalać się na te paletki, czy nie
Ja sie juz napaliła

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo, czy ja dobrze zrozumiałam, że w N ma być BCL ale tylko 2 paletki z 4 dostępnych? Tylko Berlin i Londyn bez Sydney i New York?!

A wracając do obowiązującej limitki (jeśli to w ogóle można nazwać limitką...) tzn. Modern Muse - chciałam kupić ten tusz 2 w 1 i wszystkie egzemplarze, dosłownie w-s-z-y-s-t-k-i-e (te ze standu i te ze stałej oferty) były otwierane! Opakowania miały przyklejoną naklejkę na łączeniu, żeby prawdopodobnie zabezpieczyć produkt przed otwieraniem (wiecie, o co mi chodzi - jak było otwierane to ta naklejka z danymi dystrybutora jest uszkodzona) i na wszystkich tuszach była ona przecięta :/ No ręce i spodnie opadają... :/
Ja tam nie wyrokuje. Co będzie to będzie.
Jak będzie okrojony stand to sami sobie grób kopią, bo Londynu nie wezmę na pewno.


---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio w drogerii z koleżankami z grupy - chciały otwierać lakiery do paznokci - normalnie ochrzaniłam, że tak się nie robi. Dziś, oglądając znów lakiery, jedna z nich trzyma butelkę, ogląda i tak na mnie patrzy i mówi: dziś nie otworzę lakieru (z taką dumą w głosie ). Jednak da się niektórych ucywilizować
Moja kumpele tez zrugałam ostatnio i teraz się umie zachować
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 21:19   #4039
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Catrice

mnie w Naturze już chyba nic nie zdziwi kupiłam w sobotę cień w kremie Catrice (mój drugi ), który z boku był zaklejony tą naklejką gdzie pisze po angielsku i po polsku co to jest za produkt.... i wyobraźcie sobie, oderwałam wczoraj tę naklejkę... otwieram.... a wewnątrz cień pomacany
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 21:20   #4040
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Catrice

Ja chciałam Sydney, New York i Berlin. O wiele bardziej lubię cienie Catrice niż np. Sleek, 5-tki Dior czy Inglot. Może nie są maksymalnie napigmentowane, ale naprawdę dla mnie lepsze od w/w.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 21:21   #4041
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was nie mieszka może w Niemczech i nie mogłaby dla mnie upolować 2-3 paletek z tej limitki? Przy okazji mam też wielką ochotę na niektóre produkty KIKO. Może jest jakaś szansa?
Ja też bym chciała dwie paletki
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 22:50   #4042
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was nie mieszka może w Niemczech i nie mogłaby dla mnie upolować 2-3 paletek z tej limitki? Przy okazji mam też wielką ochotę na niektóre produkty KIKO. Może jest jakaś szansa?
Z tymi paletkami w Niemczech też nie jest łatwo, ja byłam w zeszłym tygodniu i byłam chyba w dziesięciu drogeriach, które mają Catrice (w dwóch różnych miastach) i w żadnej jej nie widziałam potem na jakimś niemieckim forum widziałam, że ludzie się właśnie skarżyli na słabą dostępność tej limitki.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 23:02   #4043
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Z tymi paletkami w Niemczech też nie jest łatwo, ja byłam w zeszłym tygodniu i byłam chyba w dziesięciu drogeriach, które mają Catrice (w dwóch różnych miastach) i w żadnej jej nie widziałam potem na jakimś niemieckim forum widziałam, że ludzie się właśnie skarżyli na słabą dostępność tej limitki.
Jak C i kochana mówiłam niemiecka wredota nie ma granic. Chowają przed nami no Albo mój portfel ma jakieś konszachty z nimi.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 23:16   #4044
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Jak C i kochana mówiłam niemiecka wredota nie ma granic. Chowają przed nami no Albo mój portfel ma jakieś konszachty z nimi.
A może właśnie należałoby im podziękować, że chronią nasze portfele przed totalną zagładą?
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 06:53   #4045
Julka-ztx
Raczkowanie
 
Avatar Julka-ztx
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
A ja jestem zdania że dress code dress codem, ale rygorystyczne jego przestrzeganie nie jest wyrazem żadnego szacunku do klienta / współpracowników / szefostwa, tylko snobizmu

Chore są dla mnie np. zasady rajstopy + kryte buty w lecie, albo inne durnoty typu na paznokciach tylko french lub przezroczysty lakier... ale są i bardziej bzdurne, typu - żadnych krzykliwych kolorów - tylko czerń, brąz i biel (że niby będzie mi się czerwony czy morski żakiet w szafie kurzył?)

Ale to tylko moje zdanie... wiem, że niektóre korporacje mają swoje zryte zasady i nie jesteśmy w stanie tego zmienić - zastanawia mnie tylko, czy za nieprzestrzeganie tychże (nawet w lekkim stopniu) można wylecieć

koniec offtopu

ma ktoś jeszcze więce swatchy BCL? nie wiem czy napalać się na te paletki, czy nie
Heh, pisałam z punktu widzenia pracodawcy. Bo kolezankom może się spodobać, ale chyba nie tylko o to chodzi jak jestesmy w pracy. Rajstopy i stonowane kolory są ważne w bankach i innych instytucjach gdzie pracownik ma wyglądac profesjonalnie i na godnego zaufania- a to oznacza brak ostentacji i nie ma nic wspólnego z aktualnymi trendami w modzie czy makijażu. Za nieprzestrzeganie dress codu ( jesli jest wprowadzony) dostaje sie nagane i mozna wylecieć ( po co firma ma trzymac pracownika który ma gdzies zasady w niej panujące, jesli tak podchodzi do regulaminu to przypuszczalnie i wykonywaneie poleconych mu zadań będzie traktował wybiórczo).
Ale z doświadczenia wiem że nawet w firmach w ktorych zadne zasady nie są wprowadzone inaczej się traktuje kogoś kto przychodzi w jeansach i adidasach a inaczej kogoś, kto przykłada większą wage do służbowego stroju.
Julka-ztx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 08:06   #4046
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Julka-ztx Pokaż wiadomość
Heh, pisałam z punktu widzenia pracodawcy. Bo kolezankom może się spodobać, ale chyba nie tylko o to chodzi jak jestesmy w pracy. Rajstopy i stonowane kolory są ważne w bankach i innych instytucjach gdzie pracownik ma wyglądac profesjonalnie i na godnego zaufania- a to oznacza brak ostentacji i nie ma nic wspólnego z aktualnymi trendami w modzie czy makijażu. Za nieprzestrzeganie dress codu ( jesli jest wprowadzony) dostaje sie nagane i mozna wylecieć ( po co firma ma trzymac pracownika który ma gdzies zasady w niej panujące, jesli tak podchodzi do regulaminu to przypuszczalnie i wykonywaneie poleconych mu zadań będzie traktował wybiórczo).
Ale z doświadczenia wiem że nawet w firmach w ktorych zadne zasady nie są wprowadzone inaczej się traktuje kogoś kto przychodzi w jeansach i adidasach a inaczej kogoś, kto przykłada większą wage do służbowego stroju.
Ale ja nie mówię o przychodzeniu w jeansach i adaidasach. Bez przesady. Chodzi mi o to że można się ubrać elegancko, ale niekoniecznie zgodnie z tymi wszystkimi dziwnymi zasadami. Np. niektórzy twierdzą, że tylko czarne, białe, brązowe kolory, przezroczyste paznokcie, żeby chociaż nie za mocny makijaż i w ogóle ojojoj. Wręcz twierdzą, że inaczej - jest to brak szacunku do Klienta i w ogóle nieprofesjonalizm. A po mojemu, ubrać się elegancko - wystarczy, kto powiedział, że nie można np. pomalować paznokci na jakiś kolor - z gatunku pasteli lub czerwonych czy zaszaleć z ciekawym kolorem marynarki (wszystko w granicach dobrego smaku). A jak pracodawca faworyzuje tych, co przychodzą w mundurkach, to sorry, ale moim zdaniem ma dziwne priorytety...
Dress code sprawdza się, ale w jakichś sklepach, restauracjach, bankach... tam, gdzie wszyscy rzeczywiście powinni "identycznie" wyglądać...
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Coco, Ty mnie Skarbie zawsze zrozumiesz

Kurcze, ja pamietam, że też na początku świrowałam jak głupia, bo nie ukrywam, że lubię bardziej wygodny spotowo- niezobowiazujący styl niż non stop szpilki (chociaż całym sercem je wielbię, to jednak cholery daja sie we znaki moim stopom) i białe koszule z żakietami. Potem, kiedy zobaczyłam mojego komendanta w jeansach i wyciągnietej bluzie (tak przyszedł do pracy- nie był na urlopie czy zwolnieniu lekarskim), zweryfikowałam swoje poglądy na derss code
podpisuję się pod tym co napisałaś mam to samo
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
W temacie- mocno zastanawiam sie nad photo finishem, ale stwierdziłam, że będę twarda i najpier zużyję mój HM serum (który, notabene jest w tej chwili dla mnie za ciemny- moja opalenizna jakieś 1,5 miesiąca temu pomachała mi na pożegnanie i teraz wracam do swojej porcelany)
Heh, też bym chciała photo finish, ale na razie muszę zużyć całe stado innych podkładów... ostatnio mam fazę na łączenie ich ze sobą
Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A wracając do obowiązującej limitki (jeśli to w ogóle można nazwać limitką...) tzn. Modern Muse - chciałam kupić ten tusz 2 w 1 i wszystkie egzemplarze, dosłownie w-s-z-y-s-t-k-i-e (te ze standu i te ze stałej oferty) były otwierane! Opakowania miały przyklejoną naklejkę na łączeniu, żeby prawdopodobnie zabezpieczyć produkt przed otwieraniem (wiecie, o co mi chodzi - jak było otwierane to ta naklejka z danymi dystrybutora jest uszkodzona) i na wszystkich tuszach była ona przecięta :/ No ręce i spodnie opadają... :/
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio w drogerii z koleżankami z grupy - chciały otwierać lakiery do paznokci - normalnie ochrzaniłam, że tak się nie robi. Dziś, oglądając znów lakiery, jedna z nich trzyma butelkę, ogląda i tak na mnie patrzy i mówi: dziś nie otworzę lakieru (z taką dumą w głosie ). Jednak da się niektórych ucywilizować
Macaczy to powinno się karać jak w starożytnym Babilonie

Ale dobrze, że niektórych da się ucywilizować...
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 08:23   #4047
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Catrice

ja taki makijaż (kreski + mocno wytuszowane rzęsy i podkreślone usta) uważam za elegancki. Jakbym pomalowała oczy tylko mascarą, to mogli by pomyśleć, że imprezowałam, bo wyglądam wtedy, jakbym całą noc nie spała można do tego zawsze użyć jakiejś nude pomadki, żeby to trochę stonować. Chociaż jak mam taką ochotę to i fuksja i czerwień i ostra pomarańcz lecą :P

Faktycznie na stronie mają pojedynczy stand ale może będą dwa W mojej N OOS były dwa standy.
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 09:18   #4048
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Kurcze chyba jeszcze dokupie jakiś odcień 040 brzmi obiecująco
Heh, to najpierw go dobrze obejrzyj, bo teraz, po słoczowaniu na ręku, okazało się, że w sklepie wyglądała mocno inaczej nadal mi się podoba, ale mój opis tego koloru chyba nie jest adekwatny, a teraz to już sama nie wiem jak ten kolor opisać
tenebra i jej cudowne przekazywanie myśli
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-11-08 o 09:19
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 11:39   #4049
Julka-ztx
Raczkowanie
 
Avatar Julka-ztx
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Ale ja nie mówię o przychodzeniu w jeansach i adaidasach. Bez przesady. Chodzi mi o to że można się ubrać elegancko, ale niekoniecznie zgodnie z tymi wszystkimi dziwnymi zasadami. Np. niektórzy twierdzą, że tylko czarne, białe, brązowe kolory, przezroczyste paznokcie, żeby chociaż nie za mocny makijaż i w ogóle ojojoj. Wręcz twierdzą, że inaczej - jest to brak szacunku do Klienta i w ogóle nieprofesjonalizm. A po mojemu, ubrać się elegancko - wystarczy, kto powiedział, że nie można np. pomalować paznokci na jakiś kolor - z gatunku pasteli lub czerwonych czy zaszaleć z ciekawym kolorem marynarki (wszystko w granicach dobrego smaku). A jak pracodawca faworyzuje tych, co przychodzą w mundurkach, to sorry, ale moim zdaniem ma dziwne priorytety...
Dress code sprawdza się, ale w jakichś sklepach, restauracjach, bankach... tam, gdzie wszyscy rzeczywiście powinni "identycznie" wyglądać...
.
Nie no, mi chodzi o to że jesli w firmie jest jakiś dress code to nalezy go przestrzegac i tyle ( niezaleznie od tego czy ma polegac na białych koszulach czy zielonych butach- jesli firma ma takie widzimie sie to trudno). Najczęściej jest jak piszesz- jesli to typowe biuro ale bardziej luźne niż np banki, kolorowa marynarka, spódnica czy paznokcie nie będą nikomu przeszkadzać. Ale jak wiadomo nie dla wszystkich kontrolowany luz oznacza to samo i tak spotykam w pracy osoby w adidasach czy latem w szortach i japonkach i siłą rzeczy szef inaczej na nich patrzy niż na kogoś np w lnianej lekkiej sukience- to nie są dziwne priorytety tylko stara zasada "jak cie widza tak cie piszą". Sama mam tendencje do noszenia krótkich spodnic ale staram sie to stonowac dłuzszymi marynarkami i jak dotąd chyba jest ok. Tylko że makijaz to troche inna sprawa- tak jak smokey eye, tak strazacka czerwien nie sa jednak najczęsciej zbyt dobrze widziane w pracy ( w każdym razie innej niż wizazysta w perfumerii). To nie jest ten sam rodzja klasyki co mała czarna.
Julka-ztx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 12:43   #4050
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Julka-ztx Pokaż wiadomość
Nie no, mi chodzi o to że jesli w firmie jest jakiś dress code to nalezy go przestrzegac i tyle ( niezaleznie od tego czy ma polegac na białych koszulach czy zielonych butach- jesli firma ma takie widzimie sie to trudno). Najczęściej jest jak piszesz- jesli to typowe biuro ale bardziej luźne niż np banki, kolorowa marynarka, spódnica czy paznokcie nie będą nikomu przeszkadzać. Ale jak wiadomo nie dla wszystkich kontrolowany luz oznacza to samo i tak spotykam w pracy osoby w adidasach czy latem w szortach i japonkach i siłą rzeczy szef inaczej na nich patrzy niż na kogoś np w lnianej lekkiej sukience- to nie są dziwne priorytety tylko stara zasada "jak cie widza tak cie piszą". Sama mam tendencje do noszenia krótkich spodnic ale staram sie to stonowac dłuzszymi marynarkami i jak dotąd chyba jest ok. Tylko że makijaz to troche inna sprawa- tak jak smokey eye, tak strazacka czerwien nie sa jednak najczęsciej zbyt dobrze widziane w pracy ( w każdym razie innej niż wizazysta w perfumerii). To nie jest ten sam rodzja klasyki co mała czarna.
To fakt, dużo też zależy od góry - czyli wymagań szefostwa i sposobu, w jaki się ubierają

Co do makijażu - może strażacka czerwień rzeczywiście tak średnio, jeżeli mamy styczność z różnymi osobami, którym W TEORII może to przeszkadzać (według cudownych twórców dress code'ów) - ale mówię o takiej intensywnej - np. weźmy parę warstw MAC Russian Red - to jest look na imprezę, ale np. szminka w kolorze herbacianej róży czy czerwień przełamana koralem IMHO są jak najbardziej OK zresztą każdemu co innego pasuje i na każdym inaczej wygląda

A to i tak jest chore - zacytuję kolegę: "przykładowo w Australii od przynajmniej kilku jeśli nie kilkunastu lat całkowicie normalnym strojem biurowym jest garnitur w połączeniu z klapkami bądź japonkami. Wszystkim to pasuje ponieważ jest wygodne a to dla obywateli Australii podstawa."

dobra koniec offa

Mejaczek, tenebra, zastanawiałam się o czym tak rozmawiacie, a wy o konturówkach. czy tylko ja nie mam żadnej?
Ale myślałam ostatnio o zakupie, bo wkurza mnie, jak mi szminka wyłazi poza kontur ust...fajnie zresztą wygląda, jak się umiejętnie nałoży
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.