Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-26, 17:45   #2701
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Hej,
Czyli następna szalona czerwonowłosa która eksperymentuje z kolorami?
Ja myję włosy szamponem do czerwonych włosów(ma sls ale nie ma silikonów) co 2 mycie a raz w tygodniu a nawet raz na 2 tygodnie myje szamponem bez silikonów i sls aktualnie mam dla dzieci z serii Babylove z drogerii DM
ale alterra i alverde są dobre a także babydream z rossmana..
nie mają ani SLSa ani Silikonów. Typowe szampony do mycia ale koniecznie po nich daj odżywke bo hmm nie wiem jak u ciebie ale u mnie włosy się strasznie kołtunią po samym szamponie..
Szalona? Raczej zupełnie nieobliczalna Zawsze lubiłam rubin na łbie i zwykle taki miałam, ale od grudnia coś padło mi na mózgownicę i pokusiłam się nawet o dekoloryzację... Bo ciemny rubin przestał mi wystarczać. Teraz chcę czystego, żywego ognia
Problem w tym, że ja łepetynkę muszę myć codziennie, tudzież co drugi dzień... Po cichutku liczę, że brak silikonów zmieni ten fakt.
Na razie zainwestowałam w Hippa. Kołtunię się po nim okropnie... Ale takie już życie. Na to odżywka Kallosa. Zupełnie bez szału... Przywykłam jednak do lusterka tworzonego przez całe te oblepiacze. Tęsknię za pomarańczowym Glisskurem. Ale jeszcze nic straconego. Studiuję uważnie wszystkie mazidła, jakie mam w domu, stercząc w wątku szamponowo-odżywkowym...

Teraz jeszcze tylko wybrać odpowiedni olej. I jazda

Teraz sobie przypomniałam, że kiedyś istniał cudny szampon Sunsilk do czerwonych włosów. Uwielbiałam go. Nawet mojej mamie z brązu zrobił mahoń Ale chyba już go wycofali. A szkoda.

***edit***
Z tego co widzę, to z moimi szamponami jest źle, bo wszystkie mają SLS. Ale z odżywkami już lepiej Gliskur pomarańczowy ma silikony, ale te łatwo zmywalne Zatem raz na jakiś czas można sobie pozwolić.
Do tego dochodzi Syoss volume z łatwo zmywalnymi silkami i... Shauma. Bez. Zupełnie. Jestem w szoku! A bardzo ją lubię więc... jest dobrze
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką

Edytowane przez Nedera
Czas edycji: 2012-03-26 o 18:08
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 19:58   #2702
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
Szalona? Raczej zupełnie nieobliczalna Zawsze lubiłam rubin na łbie i zwykle taki miałam, ale od grudnia coś padło mi na mózgownicę i pokusiłam się nawet o dekoloryzację... Bo ciemny rubin przestał mi wystarczać. Teraz chcę czystego, żywego ognia
Problem w tym, że ja łepetynkę muszę myć codziennie, tudzież co drugi dzień... Po cichutku liczę, że brak silikonów zmieni ten fakt.
Na razie zainwestowałam w Hippa. Kołtunię się po nim okropnie... Ale takie już życie. Na to odżywka Kallosa. Zupełnie bez szału... Przywykłam jednak do lusterka tworzonego przez całe te oblepiacze. Tęsknię za pomarańczowym Glisskurem. Ale jeszcze nic straconego. Studiuję uważnie wszystkie mazidła, jakie mam w domu, stercząc w wątku szamponowo-odżywkowym...

Teraz jeszcze tylko wybrać odpowiedni olej. I jazda

Teraz sobie przypomniałam, że kiedyś istniał cudny szampon Sunsilk do czerwonych włosów. Uwielbiałam go. Nawet mojej mamie z brązu zrobił mahoń Ale chyba już go wycofali. A szkoda.

***edit***
Z tego co widzę, to z moimi szamponami jest źle, bo wszystkie mają SLS. Ale z odżywkami już lepiej Gliskur pomarańczowy ma silikony, ale te łatwo zmywalne Zatem raz na jakiś czas można sobie pozwolić.
Do tego dochodzi Syoss volume z łatwo zmywalnymi silkami i... Shauma. Bez. Zupełnie. Jestem w szoku! A bardzo ją lubię więc... jest dobrze

A jakich używek poza gliss kurem używasz??

Ja kocham isane z babassu i glattungs balm bez spłukiwania
PO nich mam super włosy.
Dotego mam kokosową balea z DM
co do olejku ja mam dla dziecka taki najtańszy i jest OK ale w polsce chyba w rycynowy zainwestuje bo też tanio wychodzi...
hmm z sunsilka mialam odzywke do kreconych włosów była extra...!!
Gliss kura też wielbie ale szoda że ma silikony

Co do koloru mi się też marzy takii głeęęęboki czerwony ahh ale jeszcze troche pracy przede mną
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 21:11   #2703
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
A jakich używek poza gliss kurem używasz??

Ja kocham isane z babassu i glattungs balm bez spłukiwania
PO nich mam super włosy.
Dotego mam kokosową balea z DM
co do olejku ja mam dla dziecka taki najtańszy i jest OK ale w polsce chyba w rycynowy zainwestuje bo też tanio wychodzi...
hmm z sunsilka mialam odzywke do kreconych włosów była extra...!!
Gliss kura też wielbie ale szoda że ma silikony

Co do koloru mi się też marzy takii głeęęęboki czerwony ahh ale jeszcze troche pracy przede mną
Odżywek jeszcze nie odświeżałam Tylko wyeliminowałam te z bardzo ciężkimi silikonami - niestety Kallos jaśminowy i do włosów farbowanych odpada stanowczo Ale już latte jest bez silikonu
Do tego Schauma - Masło shea & ekstrakt z kokosa oraz Q10. Obie bez silików zupełnie Jakoś przypadkiem je kupiłam i zauważyłam, że mam po nich zupełnie inne włosy niż po innych odżywkach. I to pewnie zasługa braku zalepiaczy
Jutro pewnie wybiorę się po Waxa polskiego. No i olejki - kokosowy pilnie potrzebny

Głęboki czerwony? Ech... Gdzie te czasy...
Mi się Twój obecny kolorek bardzo podoba
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 06:15   #2704
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
Odżywek jeszcze nie odświeżałam Tylko wyeliminowałam te z bardzo ciężkimi silikonami - niestety Kallos jaśminowy i do włosów farbowanych odpada stanowczo Ale już latte jest bez silikonu
Do tego Schauma - Masło shea & ekstrakt z kokosa oraz Q10. Obie bez silików zupełnie Jakoś przypadkiem je kupiłam i zauważyłam, że mam po nich zupełnie inne włosy niż po innych odżywkach. I to pewnie zasługa braku zalepiaczy
Jutro pewnie wybiorę się po Waxa polskiego. No i olejki - kokosowy pilnie potrzebny

Głęboki czerwony? Ech... Gdzie te czasy...
Mi się Twój obecny kolorek bardzo podoba
OO no właśnie Na tego Kallosa poluje... widziałam na allegro już i sie zastanawiałam czy ma silikony ..:P bo tam oczywiście składu nie podali.. a w rossmanie da sie go kupić?
BO jade za 2 tyg do Polski to sobie kupie
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 09:30   #2705
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Na allegro jest bardzo tani Za swoje płaciłam jakoś 13zł każdy. Litrowe butle Tylko latte mniejszy jest

Jestem po pierwszym olejowaniu (sezam + oliwa + rycyna).
Czemu mi się włosy kręcą, hę? o.O
No ale są jakieś takie jakby mocniejsze. I dziwnie błyszczące.
Ale jak włosy wyschły to musiałam jeszcze w końcówki trochę oleju wetrzeć, bo się za cholerę nie mogłam rozczesać :/
Skóra też przyjęła olejek sezamowy z radosną wdzięcznością Pyszczek mam mięciutki i nawilżony. W szoku jestem

W Kauflandzie jest promocja na półlitrowego Johnson's Baby 3w1 (15zł)!
Fajnie myje, zero mydeł, skład krótki i treściwy. A ja nie zamierzam ograniczać się do mycia nim tylko włosów. Cała się wymyłam i... pachnę jak dzidzi ^^''''
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 12:22   #2706
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
Na allegro jest bardzo tani Za swoje płaciłam jakoś 13zł każdy. Litrowe butle Tylko latte mniejszy jest

Jestem po pierwszym olejowaniu (sezam + oliwa + rycyna).
Czemu mi się włosy kręcą, hę? o.O
No ale są jakieś takie jakby mocniejsze. I dziwnie błyszczące.
Ale jak włosy wyschły to musiałam jeszcze w końcówki trochę oleju wetrzeć, bo się za cholerę nie mogłam rozczesać :/
Skóra też przyjęła olejek sezamowy z radosną wdzięcznością Pyszczek mam mięciutki i nawilżony. W szoku jestem

W Kauflandzie jest promocja na półlitrowego Johnson's Baby 3w1 (15zł)!
Fajnie myje, zero mydeł, skład krótki i treściwy. A ja nie zamierzam ograniczać się do mycia nim tylko włosów. Cała się wymyłam i... pachnę jak dzidzi ^^''''
ohh super.
a ile kosztuje taki olejek rycynowy albo sezamowy..???no ja oliwką do dzieci jak mama suchą skórę to się cała smaruję
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 14:48   #2707
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Sugar, olejek rycynowy na pewno dostaniesz w każdej aptece .. mala buteleczka u mnie 6zł, ale osobiście nie polecam, wysuszył mi włosy;/ acz rewelacyjnie działa na rzęsy
też gdy przechodziłam na bezsilikonową/slsową pielęgnację niesamowicie ucieszyłam się, że pryskana (brązowa) odżywka szaumy ma dobry skład, bo świetnie działa na moje włosy..polecam
Po dzisiejszej nocy z olejkiem na rozstępy babydream na włosach i zmyciu go samą odżywką isany (tak, tak- z olejkiem babassu) włosy są cu-do-wne... miękkie, błyszczące, super się ułozyły mimo że wyszłam z domu z wilgotną głową i kolor wydaje się być bardziej intensywny... jak tak na nie teraz patrzę to odechciewa mi się jakichkolwiek zabiegów (deko, rozjasnianie, tonery, farby itp ) ... przy naszych włosach łatwo ześwirować na ich punkcie i to jest chyba największą wadą tego koloru...
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 15:01   #2708
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
ohh super.
a ile kosztuje taki olejek rycynowy albo sezamowy..???no ja oliwką do dzieci jak mama suchą skórę to się cała smaruję
Za małą buteleczkę rycynowego płaciłam 3,5zł, za sporo większą sezamowego - 7zł.
A kokosowego dzisiaj nie znalazłam. Nie wiem, o co im chodzi... On powinien być w każdym sklepie, skoro JA pragnę go zdobyć, JA!

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
też gdy przechodziłam na bezsilikonową/slsową pielęgnację niesamowicie ucieszyłam się, że pryskana (brązowa) odżywka szaumy ma dobry skład, bo świetnie działa na moje włosy..polecam
Ha! Schauma chhyba cała bezsilikonowa. Mam dwie (jasnobrązowa i ciemnobrązowa) i obie ładnoskładowe

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
przy naszych włosach łatwo ześwirować na ich punkcie i to jest chyba największą wadą tego koloru...
Oj, taaaak... Tylko masa cierpliwości i samozaparcia sprawia, że jeszcze nie stałam się skończonym narcyzem. Narcyzką?
Mniejsza z tym Ważne, że czerwień jest, trzyma się i jest.... (za)jedwabista
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 15:08   #2709
badteacher
Przyczajenie
 
Avatar badteacher
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej, ja sie farbuje wellatonem - wisniowa czerwien, zeby kolor sie trzymal myje odzywka (z joanny, seria naturia, bez splukiwania, z makiem), odzywka bs - garnier z awokado i karite (raz w tygodniu maska/odzywka Tolpy), stylizacja - odrobina zelu lnianego

raz na tydzien lub dwa olejuje (rycynowy zmieszany z sojowym) i myje potem babydreamem

taka bezsilikonowa dieta sluzy nie tylko kolorowi ale i wlosom
badteacher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 15:18   #2710
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Chodziło mi raczej o to, że wciąż mamy jakieś wyimaginowane problemy, mimo że z naszymi włosami jest wszystko okej

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-03-27 o 15:21
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 15:26   #2711
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Sugar, olejek rycynowy na pewno dostaniesz w każdej aptece .. mala buteleczka u mnie 6zł, ale osobiście nie polecam, wysuszył mi włosy;/ acz rewelacyjnie działa na rzęsy
też gdy przechodziłam na bezsilikonową/slsową pielęgnację niesamowicie ucieszyłam się, że pryskana (brązowa) odżywka szaumy ma dobry skład, bo świetnie działa na moje włosy..polecam
Po dzisiejszej nocy z olejkiem na rozstępy babydream na włosach i zmyciu go samą odżywką isany (tak, tak- z olejkiem babassu) włosy są cu-do-wne... miękkie, błyszczące, super się ułozyły mimo że wyszłam z domu z wilgotną głową i kolor wydaje się być bardziej intensywny... jak tak na nie teraz patrzę to odechciewa mi się jakichkolwiek zabiegów (deko, rozjasnianie, tonery, farby itp ) ... przy naszych włosach łatwo ześwirować na ich punkcie i to jest chyba największą wadą tego koloru...
Mówisz??
Hmm to może faktycznie wezme go do paznokci lepiej czy czegoś takiego a do włosów sezamowy. tak czy siak chcę 2 różne sobie kupić i mieszać..
Kokosowego ja też nigdzie nie widziałam.. ale ja za to mam piękną odżywkę kokosową z Balea bez silikonów i sls boooska.. a kosztuje 65 centów.
Babassu jest też dobra ja ją uwielbiam ale zrobiłam przerwe żeby potestować tą z garniera cytrynową..
pozatym dziś umyłam włoski szamponem czerwonym isany +odżywka kokosowa Balea + test odżywki goldwell colorance red
No podobno po paru myciach będzie efekt w koloże jak narazie wiem że ta goldwella kołtuni tak jak szampon włosy. Musiałam dośc dużo odżywki innej dać a poźniej odżywkę b/s wymieszaną z oliwką dać żeby fajnie się układały i rozczesywały włoski ale za to dziś się mega kręcą aż fajnie sie na ne patrzy nawet nie wyprostowałam grzywki bo się ładnie ułożyła z resztą..
a codo koloru to mam wrażenie że w jednym pokoju są rude a w innym czerwone hahaa
dzięki za przybliżone ceny olejków dziewczynki
Na pewni zakupie coś bo się bardziej opłaca niż tu.. 7 euro za 150 ml rycynowego..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 15:30   #2712
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Chodziło mi raczej o to, że wciąż mamy jakieś wyimaginowane problemy, mimo że z naszymi włosami jest wszystko okej
anoo.... ;/ niestety wiecznie coś.. szkoda że niema idealnej farby która by ze 5-6 tygodni trzymała bez odświeżania
idealnaa czerwień...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ttt.jpg (14,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy-czerwien-649081l.jpg (25,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1322022045206_f.jpg (22,8 KB, 34 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 15:46   #2713
Kamulla
Raczkowanie
 
Avatar Kamulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 52
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

hmm, dziewczyny, chyba się jednak zdecyduje na majicontrast... napatrzyłam się na włosy Louny na facebooku i to jest to, o czym marzę... takie jasne, intensywne, ale nie pomarańczowe, ani różowe *,* zadbane, błyszczące, niezniszczone... jak ona to robi? kolorek równomierny, wszystko cudowne!
ile wydajecie miesiecznie na farbowanie? bo mnie by wyszło 1 raz majicontrastem 65 zł
Kamulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 15:47   #2714
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

kup sobie toner poppy red i będziesz miała identiko ... no i weź pod uwagę że te zdjęcia są stuningowane ;>

ile wydaję miesiecznie na farbowanie... hmm ok. 10zł

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-03-27 o 15:49
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 16:21   #2715
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

NO ja akurat teraz nic nie wydałam prócz odżywek za pare euro i raz tonera który był po 6 euro.. a tak to mam zapas na 2 razy jeszcze farby.
W pl też kupie zapas i bede mieć z głowy na jakiś czas..\
mnie tez kusi majicontrast...
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 17:33   #2716
Kamulla
Raczkowanie
 
Avatar Kamulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 52
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

ale chodzi o to, że ja muszę myć włosy codziennie, bo się szybko przetluszczają, także dla mnie toner odpaada :< poza tym nie chcę rozjaśniać tonerem ew. mam zamiar odświeżać kolor, gdybym robiła majicontrastem odrosty tak, tak, wiem, że zdjęcia są "podciągnięte', no ale wątpię, by każde i zawsze, a widziałam ich sporo, tak jak filmików

btw SugarLoveBaby, przeglądając jej zdjęcia, trafiłam na Twój profilek na facebooku, przejrzałam fotki i... wow, jaka różnica między Twoimi ciemnymi włosami, a tym, co masz teraz! teraz Ci baaardzo pasują, trzymaj się tych czerwieni
Kamulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 17:54   #2717
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Kamulla majicontrastem odrosty??? Wow, nie złapie Ci normalna farba z mocną wodą (jeśli jesteś brunetką?)
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 18:33   #2718
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Kamulla majicontrastem odrosty??? Wow, nie złapie Ci normalna farba z mocną wodą (jeśli jesteś brunetką?)
Normalna farba nie nada takiego koloru, to przede wszystkim.

Co do koloru Louny - ona sama mówiła, że Majicontrast jest czerwony i nie wpada w róż, a Alfaparf i Affinage B są bardziej w róż. Jeśli chcesz czerwień zupełną, to pewnie celuj w tego Majicontrasta.

Moje włosy są różowe Bardzo intensywne, nie takie pink pink, ale bardziej różowe niż czerwone i mnie to denerwuje - czemu mi się wszystko do różu wypłukuje? Chciałabym mieć czerwone włosy, na pewno nie wpadające w pomarańcz, w róż - mogą, ale no rany, żeby były czerwone!

A, i odnośnie zadbania włosów - to akurat nie wydaje mi się niewykonalne, po prostu trzeba włosy pielęgnować i farbować mocno tylko odrosty, a resztę z 3% wodą i trzymać na nich farbę krótko.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 18:38   #2719
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Kamulla Pokaż wiadomość
ale chodzi o to, że ja muszę myć włosy codziennie, bo się szybko przetluszczają, także dla mnie toner odpaada :< poza tym nie chcę rozjaśniać tonerem ew. mam zamiar odświeżać kolor, gdybym robiła majicontrastem odrosty tak, tak, wiem, że zdjęcia są "podciągnięte', no ale wątpię, by każde i zawsze, a widziałam ich sporo, tak jak filmików

btw SugarLoveBaby, przeglądając jej zdjęcia, trafiłam na Twój profilek na facebooku, przejrzałam fotki i... wow, jaka różnica między Twoimi ciemnymi włosami, a tym, co masz teraz! teraz Ci baaardzo pasują, trzymaj się tych czerwieni
dziękuje kochana..
No ja też myję często włosy.. i w tym jest problem z wypłukiwaniem..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 19:35   #2720
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
anoo.... ;/ niestety wiecznie coś.. szkoda że niema idealnej farby która by ze 5-6 tygodni trzymała bez odświeżania
idealnaa czerwień...
Sugar, pocieszę Cię - znam dziewczynę z drugiego zdjęcia. I... ona nigdy nie miała czerwonych włosów Peruka ;P

Na farbowania wydaję od 10 do 100zł. Tyle, że do kosztu farby dochodzą różne odświeżacze, typu szamponetki, maseczki koloryzujące... Więc w sumie na jedno wychodzi...
Widzę, że coraz więcej z nas myśli o Majicontraście.
Ale... nie wiem jak Wy... ale ja nie spocznę, dopóki nie będę miała TEJ czerwieni na dłużej niż tydzień
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 19:52   #2721
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Wiecie co, tak się zastanowiłam i przyjrzałam się moim włosom i uznałam, że jednak są perfect.
Ja sobie chyba po prostu wmawiam, że one nie są wystarczająco czerwone czy jasne Toner mi się po pierwszym myciu wypłukał do jasnej, jaskrawej chłodnej czerwieni i od tego czasu mam rzucające się w oczy czerwono-różowe włosy. Biorąc pod uwagę, że z czerwienią na włosach właśnie tak jest, że albo jest pomarańczowo-czerwona albo w róż nie mam na co narzekać, bo pomarańczowa czerwień Louny mi np. zupełnie nie pasuje.
Btw, myję ostatnio włosy codziennie, bo katuję je odżywkami, olejami itp. a kolor dalej ładny. Zaczynam lubić tę piankę.

U mnie koszt farbowania miesięcznie (Scandic Line + pianka + tonery), powinien wynosić koło 40-50 zł.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:10   #2722
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Wiecie co, tak się zastanowiłam i przyjrzałam się moim włosom i uznałam, że jednak są perfect.
Ja sobie chyba po prostu wmawiam, że one nie są wystarczająco czerwone czy jasne Toner mi się po pierwszym myciu wypłukał do jasnej, jaskrawej chłodnej czerwieni i od tego czasu mam rzucające się w oczy czerwono-różowe włosy. Biorąc pod uwagę, że z czerwienią na włosach właśnie tak jest, że albo jest pomarańczowo-czerwona albo w róż nie mam na co narzekać, bo pomarańczowa czerwień Louny mi np. zupełnie nie pasuje.
Btw, myję ostatnio włosy codziennie, bo katuję je odżywkami, olejami itp. a kolor dalej ładny. Zaczynam lubić tę piankę.

U mnie koszt farbowania miesięcznie (Scandic Line + pianka + tonery), powinien wynosić koło 40-50 zł.
Tia, narzekasz, marudzisz, kombinujesz... a Ned zazdrości koloru Cudne je masz. Ech. Byle przetrwać do wypłaty...
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:13   #2723
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Wiecie co, tak się zastanowiłam i przyjrzałam się moim włosom i uznałam, że jednak są perfect.
Ja sobie chyba po prostu wmawiam, że one nie są wystarczająco czerwone czy jasne Toner mi się po pierwszym myciu wypłukał do jasnej, jaskrawej chłodnej czerwieni i od tego czasu mam rzucające się w oczy czerwono-różowe włosy. Biorąc pod uwagę, że z czerwienią na włosach właśnie tak jest, że albo jest pomarańczowo-czerwona albo w róż nie mam na co narzekać, bo pomarańczowa czerwień Louny mi np. zupełnie nie pasuje.
Btw, myję ostatnio włosy codziennie, bo katuję je odżywkami, olejami itp. a kolor dalej ładny. Zaczynam lubić tę piankę.

U mnie koszt farbowania miesięcznie (Scandic Line + pianka + tonery), powinien wynosić koło 40-50 zł.
no wlaśnie marudo


Nadera- dobrze powiedziałaś w 2 poście
ale zszokowałaś mnie z tą peruką

Tą piankę też musze zobaczyć a można ją w drogerii kupić czy tylko na ALL?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:17   #2724
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Wiecie co, tak się zastanowiłam i przyjrzałam się moim włosom i uznałam, że jednak są perfect.
Ja sobie chyba po prostu wmawiam, że one nie są wystarczająco czerwone czy jasne Toner mi się po pierwszym myciu wypłukał do jasnej, jaskrawej chłodnej czerwieni i od tego czasu mam rzucające się w oczy czerwono-różowe włosy. Biorąc pod uwagę, że z czerwienią na włosach właśnie tak jest, że albo jest pomarańczowo-czerwona albo w róż nie mam na co narzekać, bo pomarańczowa czerwień Louny mi np. zupełnie nie pasuje.
Btw, myję ostatnio włosy codziennie, bo katuję je odżywkami, olejami itp. a kolor dalej ładny. Zaczynam lubić tę piankę.

U mnie koszt farbowania miesięcznie (Scandic Line + pianka + tonery), powinien wynosić koło 40-50 zł.
Narobiłaś mi tą pianką apetytu, a ić
I naprawdę ten odcień Purple (bo robiłaś Purple, jak pamiętam) jest taki czerwony, bez śladu różu? (bo ja nie wiem, gdzie Ty tam różowy widzisz) Szok. Jak to nazwom ufać nie można...
O, jak ja Ciebie dobrze rozumiem z niechęcią do pomarańczy i rudości w czerwieni, to w ogóle nie jest to... a, niestety, w tym kierunku mi zwykle płowieje.
Jednak pianki w mieście brak, od tygodnia buszuję za nią po drogeriach, pewnie się skończy na netowym sklepie. Podzielisz się linkiem do swojego, czy kupowałaś w realu czy innym lidlu?

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-03-27 o 20:24
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:25   #2725
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Nie, nie, ja robiłam kolorem jasna czerwień.
Kupowałam w drogerii Jasmin (ale musiałam mieć minę jak je zobaczyłam... pewnie taką: ).
No właśnie mnie ten pomarańcz nie rusza, ani mi się to nie podoba jakoś super, ani mi nie pasuje. Poobczajałam foty Louny na Facebooku - na niektórych ma czerwień idealną, a na niektórych już bardziej pomarańcz.
Cieszę się, że mi włosy do różu się spłukują, mam jeden problem z głowy mniej.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:32   #2726
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Nie, nie, ja robiłam kolorem jasna czerwień.
Kupowałam w drogerii Jasmin (ale musiałam mieć minę jak je zobaczyłam... pewnie taką: ).
No właśnie mnie ten pomarańcz nie rusza, ani mi się to nie podoba jakoś super, ani mi nie pasuje. Poobczajałam foty Louny na Facebooku - na niektórych ma czerwień idealną, a na niektórych już bardziej pomarańcz.
Cieszę się, że mi włosy do różu się spłukują, mam jeden problem z głowy mniej.
Denerwujesz ludzi!

Poszłam sobie pogrzebać w tym naszym wątku, który całkiem spuchł i ciężko coś znaleźć... nie pamiętam w takim razie, kto robił Purplakiem, ale dobrze pamiętałam Twoje zdjęcia. Ja tam różu nie widzę, ale może jestem jakaś dziwna ;>
To z Tobą mam zblizony odcień po teście kosmyka do monitora, więc nie ma bata, rozejrzę się za pianką - odświeży mi kolor, a nie zniszczy tak, jak farba.

I już sama nie wiem, testować kolejną koloryzację na vatice, czy jednak nie? Macie podzielone zdania: że farba się nie trzyma, albo właśnie, że się trzyma lepiej. Ech, pewnie - jak zwykle - zależy od włosów. Czemu nie ma jednego uniwersalnego przepisu na trwałą czerwień?
Skandal.
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:01   #2727
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Denerwujesz ludzi!

Poszłam sobie pogrzebać w tym naszym wątku, który całkiem spuchł i ciężko coś znaleźć... nie pamiętam w takim razie, kto robił Purplakiem, ale dobrze pamiętałam Twoje zdjęcia. Ja tam różu nie widzę, ale może jestem jakaś dziwna ;>
To z Tobą mam zblizony odcień po teście kosmyka do monitora, więc nie ma bata, rozejrzę się za pianką - odświeży mi kolor, a nie zniszczy tak, jak farba.

I już sama nie wiem, testować kolejną koloryzację na vatice, czy jednak nie? Macie podzielone zdania: że farba się nie trzyma, albo właśnie, że się trzyma lepiej. Ech, pewnie - jak zwykle - zależy od włosów. Czemu nie ma jednego uniwersalnego przepisu na trwałą czerwień?
Skandal.


ech ech noo niestety nie ma tak łatwo..
ja też poprosze link do tej pianki...
ale jak bede w Polsce to sie rozejże za nią

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

laski, czy to jest ta maska kallos ktora jest bez silikonów?

http://allegro.pl/kallos-crema-al-la...227441193.html
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:17   #2728
Kamulla
Raczkowanie
 
Avatar Kamulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 52
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

wiecie, ja mam odrosty brązowe, i ok, chwycił teraz oyster na ekhm.. róż, ale chodzi o to, że jednak te farby to nie to samo co majicontrast, zupełnie inne wlosy są po nich, nie ma co się oszukiwać, nie te same pigmenty itd chciałabym, żeby chwyciło intensywnie i wyraźnie, nie, żeby była stonowana czerwień.. a do tego chyba majicontrast się dobrze nadaje, bo ładnie chwyta wcześniej farbowane włosy jak nie za pierwszym razem efekt super, to za drugim a już dość mam tych eksperymentów, skoro dobrze wiem, że i tak to się skończy majicontrastem xD

hm, dziewczyny... masa postów była o pielęgnacji włosow, o odżywkach itd, może by to zebrać i niech każda napisze czego używa i jak często i czy jest zadowolona? bo trochę nie ogarniam w tym temacie, muszę przyznać, a stan moich włosów jest już dość... opłakany ;D
Kamulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:28   #2729
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Przede wszystkim poczytaj wątki o pielęgnacji włosów, to jest skarbnica wiedzy i sama rozpoznasz temat i wybierzesz, co najlepsze.
Co do farb - Majicontrastu nie używałam, bo mi na niego zwyczajnie szkoda pieniędzy, używałam za to Alfaparfu, który jest jedną z trzech farb, które polecała Louna i byłam zadowolona... średnio. Piszę o Lounie, bo skoro jej włosy są jakimś niedoścignionym wzorem i ona z tych farb była tak samo zadowolona (jedyne co było na korzyść Majicontrastu, to nieznacznie mniej wpadający w róż kolor), to zakładam, że się bardzo między sobą jednak nie różnią.

Swoją drogą, konsystencja Alfaparfu mnie dobija, nie znoszę jej. A z samego koloru i trwałości farby też nie byłam szczególnie zadowolona, ot, przeciętne, dużo bardziej podoba mi się kilkakrotnie tańsza farba Scandic Line. Nie jest ona co prawda tak żywa jak Majicontrast (a chociaż kto wie jaki efekt można nią osiągnąć, w końcu używałam jej tylko raz), ale kolor daje piękny i głęboki i ładnie się trzyma. Gdyby nie efekty wizualne przy pierwszych 4 myciach włosów w ogóle bym nie rozważała zmiany jej, ale biorąc pod uwagę ilu komplementów się nasłuchałam 2 dni po farbowaniu, stwierdzam, że warto.

Co do mojego koloru - myślę, że moja dezorientacja wynika z tego, że włosy każdego dnia wyglądają inaczej (chociaż po tej piance każdego dnia jestem z nich równie zadowolona). Sonea8 - na zdjęciach różu nie widać, on wychodzi po którymś myciu dopiero, a nieco rdzawe włosy miałam tylko po pomieszaniu toneru z rudą szamponetką. Jutro mogę zrobić fotę moich różowawych kłaków, i jeszcze chyba będę zmuszona z rana robić szamponetkę (ruda + czerwony i różowy toner), zobaczymy jaki będzie efekt tym razem, kiedy moje włosy mają równy kolor.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-03-27 o 21:38
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:39   #2730
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

ja uzywałam purpurowej pianki... trudno mi określić kolor moich włosów, ponieważ w każdym świetle są inne. W jednym wchodzą w róż, w innym świetle w rudość o_O Czy Wy też tak macie? Mi ta purpura wypłukuje się do rudości, nie różu (uff) ale to chyba dlatego, że kładę ją na maximę 6.66 która ewidentnie ma pomarańczową ''bazę'' (nie wiem jak inaczej to nazwać) Musze przyznać że pianka jest naprawdę fajna, nie zamierzam z niej na razie rezygnować
Sugar, tak to ta maska, acz jest wiele lepszych od Kallosa... np Gloria ma dużo lepszą opinię i ja też baaardzo ją polecam (poza tym kosztuje 5zł).. jak i maskę Mariona dla czerwonowłosych... ma fajny skład, mieszam ją z glorią i trzymam...całkiem długo wtedy efekt jest jeszcze lepszy niż po samej Glorii

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-03-27 o 21:41
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.