Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-04, 20:07   #481
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jutro na pewno przyjdzie

piękne zakupy
nie znam kremu. napisz co o nich
To był taki zakupowy szał iherbowy i kremik wylądował w koszyku. Do MMB się nie umywa, ale jest przyzwoity. Pachnie intensywnie jaśminem. Konsystencja w pierwszym kontakcie tłustawa, ale wchłania się ładnie i nie zostawia żadnej warstwy. Nie zapycha mojej tłustej skóry. Nie lubię plastików więc przerzuciłam go do tego słoiczka i jakoś pewnie zużyję, mimo, że skład idealny nie jest. Jak nie do buzi to do nóg A tu masz linka: http://www.iherb.com/Alba-Botanica-H...&sr=null&ic=37

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Miło Cię widzieć wśród nas
Cieszę się, że się cieszysz



jmo... rozpaliłaś me pożądanie

Wiedziałam co robię czekam tylko na przeceny co by pełnowymiarowe myjadło kupić i to serum do tłustej. W związku z likwidacją Marionnaud, luczę na duże upusty
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 20:20   #482
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość

Wiedziałam co robię czekam tylko na przeceny co by pełnowymiarowe myjadło kupić i to serum do tłustej. W związku z likwidacją Marionnaud, luczę na duże upusty
taką mgiełkę do paszczy to bym sobie fundnęła to już w promocyjnej cenie jest jak się domyślam?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 20:23   #483
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Na pewno zdam sprawozdanie z kremiku. A próbki anti-aging będzie testować mama, też podpytam jak wrażenia. :P
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 20:37   #484
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
taką mgiełkę do paszczy to bym sobie fundnęła to już w promocyjnej cenie jest jak się domyślam?
Tak, mgiełka była przeceniona. Jak otworzyłam kartonik to okazało się, że w śroku siedzi tester. Ale nie ma śladów użytkowania. Jest nowiutki i ładnie pachnie Poza tym jednym, nic więcej z JMO przecenione nie było.
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 20:50   #485
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Testuję kremy provence sante. Bardzo fajne.
www.provencesante.fr
Szkoda, że cena taka wysoka
http://www.goldenoil.pl/index.php?manufacturers_id=1
A jakie tam mają śliczne mydełka w stylowych pudełeczkach...
Jestem fanką takich cudowności

I... ekhem... byłam w Rossmannie. Po filtr do wody.
Dlatego kupiłam 4 mydełka Biały Jeleń z serii 'Naturalnie' i peeling Alterry papaja i kokos
- mydełka - bo promocja i chciałam je wypróbować, zresztą... to przecież mydełka, więc chętnie, z zamkniętymi oczami!
- peeling - tak właściwie nie potrzebuję peelingu, ale ten tak słodko pachniał...
Dziewczyny, dajcie mi kopa, w Rossie wydałam dziś prawie stówę

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
mhm u mnie też ciężko idzie zużywanie, ale tym samym, to mamy zapasy na cały rok, więc ile zaoszczędzonego czasu na chodzeniu na zakupy. zawsze trzeba widzieć plusy ja do końca roku na pewno nie muszę kupować szamponów i mydeł, ale to nie znaczy, że nie kupię

Jak ładnie przedstawiłaś moją sytuację
Obawiam się, że ja nie muszę kupować niczego i to mnie przeraża, bo jednak mam chęć na kolejne zakupy
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:01   #486
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
taką mgiełkę do paszczy to bym sobie fundnęła to już w promocyjnej cenie jest jak się domyślam?
Polecam tą mgiełkę mącznicową JMO, jest naprawdę leciutka i ładnie zapobiega błyszczeniu, bez ściągania. Natomiast samo serum z mącznicy na mnie średnio zrobiło wrażenie - niby fajne, ale nic spektakularnego nie robi z moją buzią.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:08   #487
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość


mhm u mnie też ciężko idzie zużywanie, ale tym samym, to mamy zapasy na cały rok, więc ile zaoszczędzonego czasu na chodzeniu na zakupy. zawsze trzeba widzieć plusy ja do końca roku na pewno nie muszę kupować szamponów i mydeł, ale to nie znaczy, że nie kupię
przyjemność kupowania jest nawet większa niż zużywania

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

I jak Ci leży macadamia? Przyznam, że to był jeden z moich ulubionych, ale innej firmy mialam
bardzo kocham, jak zresztą wszystkie moje oleje

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość


Wiedziałam co robię czekam tylko na przeceny co by pełnowymiarowe myjadło kupić i to serum do tłustej. W związku z likwidacją Marionnaud, luczę na duże upusty
też czekam, Oby
cokolwiek dotrwało do likwidacji
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 21:13   #488
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziewczyny, a jaki stosujecie kwas hialuronowy? Półprodukty, czy jakiś gotowiec, jak Pat&Rub? Potrzebuję czegoś pod oleje.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:14   #489
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Phytema BB Serum, drogie cholerstwo, ja nie wydam tyle nawet jakby było najlepszym kosmetykiem w dziejach.



Ja też, a najbardziej zazdroszczę im, że się bezkarnie kremują. Mnie to w życiu pasowały może 2-3 kremy, które już nie istnieją, poza tym nie były naturalne.



Ok, co myślisz o wymiance jakiejś? Zerknij do mojego albumu



I jak Ci leży macadamia? Przyznam, że to był jeden z moich ulubionych, ale innej firmy mialam
jestem zawsze na tak
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

ja czekam aż Maurelii sprowadzi ich odżywki do włosów, bo ich szampon to dla mnie poezja
a wiesz już kiedy to ma się stać?
bo mam kilka chciejstw z tego sklepu...po Waszych opisach czuję się skuszona na ośle mydełko, miętowe deo, hydrolat, perfumy i przez Ciebie na coś włosowego...

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
aleś wymyśliła
po pierwsze mi się jeszcze zejdzie zanim upewnię się co do dry flo.
a po drugie... widziałaś, żeby coś było w stanie mnie powstrzymać jak dopadnie mnie chcica zakupowa?? no własnie... więc widocznie nie jest jeszcze tak wielka, żeby nie można było spokojnie poczekać i upewnić się do zasadności zakupów
a może ja Ciebie próbeczką poczęstuję?...po co się będziesz tyle zastanawiać

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;44982616]Anula, ale się cieszę z wygranej na Twoim blogu. D[/QUOTE]
gratuluję
Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Jeszcze nie pszyszło moje zamówienie Z Maurelii tylko kremik. Wiem, że razem z nim lecą do mnie próbki deo Zamówiłam jeszcze próbki JMO na Naturnice ale też jeszcze nie ma. No i byłam dziś w Marionnaud i kupiłam mist do tłustej za 65 zł

A ten obok to krem Alba Botanica z ostatniego zamówienia iherbowego. Zmienił opakowanie z plastikowego na szklane po Phenome. I nawet naklejka pasuje. Teraz przynajmniej wygląda jak trzeba i bardziej chce się stosować
za tyle to ja tesz kcem
jak faktycznie będą jakieś duże wyprze to ja bym kciała ten mist i shine on...

hydrolat truskawkowy z mazideł pachnie bosko...jak świeżo ugotowany kompocik...normalnie pychotka
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:46   #490
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
przyjemność kupowania jest nawet większa niż zużywania



też czekam, Oby
cokolwiek dotrwało do likwidacji
Zgadzam się w 100% !!!!

No właśnie, OBY dotrwało. U mnie asortyment ubogi, ale coś tam jest. Ciekawe kiedy pierwsze obniżki...bo na te chemiczne badziestwa coś tam jest. Ja to liczę, że w związku z likwidacją zniżki będą co najmniej 70%

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
jestem zawsze na tak

a wiesz już kiedy to ma się stać?
bo mam kilka chciejstw z tego sklepu...po Waszych opisach czuję się skuszona na ośle mydełko, miętowe deo, hydrolat, perfumy i przez Ciebie na coś włosowego...



za tyle to ja tesz kcem
jak faktycznie będą jakieś duże wyprze to ja bym kciała ten mist i shine on...

hydrolat truskawkowy z mazideł pachnie bosko...jak świeżo ugotowany kompocik...normalnie pychotka
Kupiłabym Ci, ale tylko jedna sztuka była przeceniona i ogólnie, to okazało się, że to tester. Więc pewnie Panie dokleiły cenę, bo w związaku z likwidacją wiedziały, że i tak nie ma tu co testować. U mnie ogólnie w Marionnaud bieda, jeśli chodzi o JMO. Trochę szamponów, myjadło moje też jest, krem mandarynkowy widziałam...reszty nie pamiętam. Dosłownie 5 sztuk na krzyż. Ale u mnie zaścianek, więc i świadomość urodowa mniejsza. Liczę, że jednak skorzystam z likwidacji...
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:50   #491
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Bo tak naprawdę to chyba jest kompocik
Promolcia, bardzo pasuje mi korektor z minejo Living Nature medium- to właściwie jest dokładnie kolor mojej skóry; na pewno kiedyś go kupię
Lotion na objętość włosów Innersense bardzo mnie zaskoczył- po tych czapkach moje włosy były ostatnio bez życia, a on sprawił, że nabrały kształtu i nawilżenia; muszę jeszcze spróbować użyć go po innym szamponie, bo wtedy użyłam po raz pierwszy ruskiego acai, ale podejrzewam, że one jednak mają silikony - a Tobie Innersense nie pasuje - może wymienimy się na coś (może odlewka toniku pietruszkowego lub Skintura do naczynkowej lub też krem Elicrisia z kocanką na spróbowanie i chusteczki do demakijażu z glukonolaktonem http://www.iherb.com/Blum-Naturals-D...welettes/30601 bo jednak się dzisiaj na nie skusiłam...)

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-02-04 o 22:56
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 22:44   #492
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość



Ja też, a najbardziej zazdroszczę im, że się bezkarnie kremują. Mnie to w życiu pasowały może 2-3 kremy, które już nie istnieją, poza tym nie były naturalne.


Oj takmoja siostra tak ma,nalozy cokolwiek i nic jej nie rusza.Wczesniej gdy wiecej testowalam to przywozilam jej kosmetyki ktore sie u mnie nie sprawdzily
Mi tez malo kremow pasuje-btw musze w koncu zamowic krem z home health z HA bo moja skora potrzebuje obecnie extra nawilzenia w ta pogode

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Popelnilam zamowienie:
http://www.amazon.com/Home-Health-Mo...ds=Home+health
http://www.amazon.com/Certified-Orga...ickly+pear+oil
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 23:18   #493
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
moje bieżące marzenie kosmetyczne:

żeby mi wreszcie zaczęło się to wszystko kończyć
Jeszcze mydła/szampony/balsamy i kremy jakoś idą, bo sama nie zużywam, rodzina mi pomaga... ale maseczki i olejki/sera to jakaś porażka; aktualnie mam w łazience 4 duże otwarte oleje: Wspaniały, dwa oleje Cattiere (macadamia i pierwiosnek); i olejek (serum) z granatem JMO; oraz w kapsułkach rokitnik i miniaturkę różanego Herbfarmacy; która się kończy szczęśliwie, no ale już mnie poniosło dokupić pełen wymiar

o maseczkach nie wspomnę, bo wstyd. Oleje przynajmniej codziennie zużywam, maski robię raz na ruski rok

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------


o to ładnie z ich strony że dbają o klienta
Róże....te to dopiero nie chcą się kończyć
Może to i dobrze. Kocham każdy z osobna. Mało tego, planuję zakup kolejnego.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Wiem, że pewnie wiesz , ale łatwo taki scrub zrobić. Nie bardziej się opłaca? Czy chcesz tak o, bo od razu gotowe? Też czasem lubię gotowca, choć można zrobić Choć akurat scrub sobie robię, bo ksylitol mam zawsze w domu.

Moje marzenie - balsam do ust (najlepiej wszystkie!) z MMB!
Przypomniałaś mi, że miałam w planach go kupić. Jedna z niewielu rzeczy, które jestem w stanie ukręcić bez problemu.

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;44982616]Anula, ale się cieszę z wygranej na Twoim blogu. D[/QUOTE]

Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Jeszcze nie pszyszło moje zamówienie Z Maurelii tylko kremik. Wiem, że razem z nim lecą do mnie próbki deo Zamówiłam jeszcze próbki JMO na Naturnice ale też jeszcze nie ma. No i byłam dziś w Marionnaud i kupiłam mist do tłustej za 65 zł

A ten obok to krem Alba Botanica z ostatniego zamówienia iherbowego. Zmienił opakowanie z plastikowego na szklane po Phenome. I nawet naklejka pasuje. Teraz przynajmniej wygląda jak trzeba i bardziej chce się stosować
Zazdraszczam mista. Toniku idealnego poszukuję już długo... Będę czekała na recenzję

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
A jakie tam mają śliczne mydełka w stylowych pudełeczkach...
Jestem fanką takich cudowności

I... ekhem... byłam w Rossmannie. Po filtr do wody.
Dlatego kupiłam 4 mydełka Biały Jeleń z serii 'Naturalnie' i peeling Alterry papaja i kokos
- mydełka - bo promocja i chciałam je wypróbować, zresztą... to przecież mydełka, więc chętnie, z zamkniętymi oczami!
- peeling - tak właściwie nie potrzebuję peelingu, ale ten tak słodko pachniał...
Dziewczyny, dajcie mi kopa, w Rossie wydałam dziś prawie stówę

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------




Jak ładnie przedstawiłaś moją sytuację
Obawiam się, że ja nie muszę kupować niczego i to mnie przeraża, bo jednak mam chęć na kolejne zakupy
Nie strasz. Ja jutro tam idę. Chyba sobie listę zrobię. Te mydełka to faktycznie mają dobry skład, czy to tylko taki chwyt marketingowy?

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
jestem zawsze na tak

za tyle to ja tesz kcem
jak faktycznie będą jakieś duże wyprze to ja bym kciała ten mist i shine on...

hydrolat truskawkowy z mazideł pachnie bosko...jak świeżo ugotowany kompocik...normalnie pychotka
Oj. Ja też. Daj znać jak coś kiedyś tam będzie.
Decydujesz się na pietruchę?
No to padłam. Miałam nadzieję na inny opis.... Ehh. Pytanie czy żałować... Podrażniłam sobie mocno twarz w ostatnich dniach, a truskawka jest ponoć ostra

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2014-02-04 o 23:20
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 23:30   #494
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Super zamówienie, właśnie czytam o tym olejku z opuncji i zapowiada się bardzo dobrze .
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 00:18   #495
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Super zamówienie, właśnie czytam o tym olejku z opuncji i zapowiada się bardzo dobrze .
Mam nadzieje ze sie sprawdzi
Wahalam sie czy zamowic ten krem(taka bardziej naturalna wersja kremu Home Health z wieksza iloscia retinolu)ale moze nastepnym razem:
http://www.amazon.com/Watts-Beauty-R...I32Y9ZI5ZW2QOR
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 07:09   #496
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jaki stosujecie kwas hialuronowy? Półprodukty, czy jakiś gotowiec, jak Pat&Rub? Potrzebuję czegoś pod oleje.
Używałam z BU i polecam Mieszałam z olejem.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 07:14   #497
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

promolcia, odżywki nie będą tak szybko, myślę, że za 1-2 miesiące, bo pani dopiero ma o nie pisać do producenta
piękną masz listę zakupów w Maurelii

jadzia, jak u mnie likwidowali M. to właśnie było -70% ale jak się kupiło chyba 4 czt 5 sztuk. już nie pamiętam dokładnie, ale były dzikie tłumy i wpuszczali grupkami, więc kto pierwszy ten lepszy i szybko wykupili lepsze rzeczy. Ostatnio też likwidowali jedną z Sephor, ale tam akurat nie było nic ciekawego i wyprzedaż była taka średnia.
Dla mnie nic jednak nie przebije corocznych wyprzedaży w tk maxx, naprawdę można perełki wygrzebać za grosze
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 07:35   #498
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;44983502]Na pewno zdam sprawozdanie z kremiku. A próbki anti-aging będzie testować mama, też podpytam jak wrażenia. :P[/QUOTE]
czekam
tak szybko próbek nie oddawaj anti-aging na noc jest cudny!
i wcale nie trzeba być starą kobietą, żeby go uzywać
Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Tak, mgiełka była przeceniona. Jak otworzyłam kartonik to okazało się, że w śroku siedzi tester. Ale nie ma śladów użytkowania. Jest nowiutki i ładnie pachnie Poza tym jednym, nic więcej z JMO przecenione nie było.
chcę
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Polecam tą mgiełkę mącznicową JMO, jest naprawdę leciutka i ładnie zapobiega błyszczeniu, bez ściągania. Natomiast samo serum z mącznicy na mnie średnio zrobiło wrażenie - niby fajne, ale nic spektakularnego nie robi z moją buzią.
jeszcze bardziej chcę
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jaki stosujecie kwas hialuronowy? Półprodukty, czy jakiś gotowiec, jak Pat&Rub? Potrzebuję czegoś pod oleje.
mi najlepiej pasuje jak pomieszam na łapce z olejem i dopiero na paszczę
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
a może ja Ciebie próbeczką poczęstuję?...po co się będziesz tyle zastanawiać


hydrolat truskawkowy z mazideł pachnie bosko...jak świeżo ugotowany kompocik...normalnie pychotka
jakby to nie był za duży kłopot to wiesz, że chętnie
ja Ci mogę podesłać próbkę serum BB phytemy w razie robienia zakupów na maurelii będzie jak znalazł
używałaś hydrolatu, czy za bardzo Cię wystraszyłam?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 07:44   #499
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

chcę

jeszcze bardziej chcę
Ta mgiełka (i inne z serii z mącznicą
od dwóch miesięcy powalają się w Mario na przecenie -40% Pisałam o tym w grudniu
Choć niewykluczone, że mam nieaktualne dane, ze dwa tyg. tam nie zaglądałam.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 08:40   #500
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

mi najlepiej pasuje jak pomieszam na łapce z olejem i dopiero na paszczę
Też tak czasem robię z hialuronem i olejami Ale kończy mi się ekoampułka i nie wiem jaki kwas hialuronowy teraz kupić, coś polecicie? Marzy mi się żel Santaverde, on ma kwas hialuronowy w składzie plus masę innych fajnych rzeczy
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 09:00   #501
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ta mgiełka (i inne z serii z mącznicą
od dwóch miesięcy powalają się w Mario na przecenie -40% Pisałam o tym w grudniu
Choć niewykluczone, że mam nieaktualne dane, ze dwa tyg. tam nie zaglądałam.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to jakbys jeszcze zajrzała i jeszcze by się walały to pamiętaj o mnie
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Też tak czasem robię z hialuronem i olejami Ale kończy mi się ekoampułka i nie wiem jaki kwas hialuronowy teraz kupić, coś polecicie? Marzy mi się żel Santaverde, on ma kwas hialuronowy w składzie plus masę innych fajnych rzeczy
ja kupowałam bardzo fajny HA roślinny, na naturalisie chyba.... ale teraz nie widzę.
i lubię ten 1,5%
http://naturaliskosmetyki.pl/potrojn...nie-p-272.html
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 09:03   #502
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to jakbys jeszcze zajrzała i jeszcze by się walały to pamiętaj o mnie


ja kupowałam bardzo fajny HA roślinny, na naturalisie chyba.... ale teraz nie widzę.
i lubię ten 1,5%
http://naturaliskosmetyki.pl/potrojn...nie-p-272.html
Dziękuję Właśnie o coś takiego mi chodziło
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 09:08   #503
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
czekam
tak szybko próbek nie oddawaj anti-aging na noc jest cudny!
i wcale nie trzeba być starą kobietą, żeby go uzywać
Wiem, ze nie trzeba Ale jak się pochwaliłam wygraną, to od razu spytała czy znajdzie się tam coś dla niej, haha.
Kusi mnie ten olej do włosów z tej nowej serii Bania Agafii.
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 09:22   #504
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję Właśnie o coś takiego mi chodziło
weź sobie do tego wyciąg aloesowy
http://naturaliskosmetyki.pl/plynny-...cia-p-160.html
i będziesz miała prawie santaverde
żartuję oczywiście

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;44989128]Wiem, ze nie trzeba Ale jak się pochwaliłam wygraną, to od razu spytała czy znajdzie się tam coś dla niej, haha.
Kusi mnie ten olej do włosów z tej nowej serii Bania Agafii. [/QUOTE]

o masz! no i mi przypomniałaś o nim
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:05   #505
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Anula, jak to się stało, że ty nie masz jeszcze mydełka plantilife? chyba prosisz się o baty Kiedy masz urodziny?

Ogłaszam, że wyleczyłam się definitywnie z olejowania włosów (tylko jeszcze wymęczę ten olej arganowy) i z maseczki Hesh. Maseczka Hesh mnie po prostu rani po twarzy, bo ma jakieś ostre ziarenka.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2014-02-05 o 10:09
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:18   #506
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja ją też męczę, ale też użyję do ciała

patrzcie, co za cudo
http://www.bio-beauty.pl/superowocowy-koncentrat.html
To odświeżone Essential Care, nowa odsłona, zmienili nazwę

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
A ten obok to krem Alba Botanica z ostatniego zamówienia iherbowego. Zmienił opakowanie z plastikowego na szklane po Phenome. I nawet naklejka pasuje. Teraz przynajmniej wygląda jak trzeba i bardziej chce się stosować


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
przyjemność kupowania jest nawet większa niż zużywania

bardzo kocham, jak zresztą wszystkie moje oleje
Powinnaś zostać mędrcem narodu, spostrzeżenie na miarę legendarnych myślicieli



Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Oj takmoja siostra tak ma,nalozy cokolwiek i nic jej nie rusza.Wczesniej gdy wiecej testowalam to przywozilam jej kosmetyki ktore sie u mnie nie sprawdzily
Mi tez malo kremow pasuje-btw musze w koncu zamowic krem z home health z HA bo moja skora potrzebuje obecnie extra nawilzenia w ta pogode

Popelnilam zamowienie:
http://www.amazon.com/Home-Health-Mo...ds=Home+health
http://www.amazon.com/Certified-Orga...ickly+pear+oil
Olej z opuncji za mną też chodzi. Krem ma przyjemny skład, ale niestety nie dla mnie

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Też tak czasem robię z hialuronem i olejami Ale kończy mi się ekoampułka i nie wiem jaki kwas hialuronowy teraz kupić, coś polecicie? Marzy mi się żel Santaverde, on ma kwas hialuronowy w składzie plus masę innych fajnych rzeczy
Rzuć okiem na serum tego nowego Clochee, nie miałam, ale skład typowo Ha
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:29   #507
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To odświeżone Essential Care, nowa odsłona, zmienili nazwę
ale jakoś tak to opakowanie zachęca bardziej do zakupu niż tamto szkoda, że nie ma możliwości zakupu próbek, bo EC nie robi próbek tego produktu a ciężko tak wydać 170 zł w ciemno
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:41   #508
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ale jakoś tak to opakowanie zachęca bardziej do zakupu niż tamto szkoda, że nie ma możliwości zakupu próbek, bo EC nie robi próbek tego produktu a ciężko tak wydać 170 zł w ciemno
Skład:Persea gratissima fruit oil*, Simmondsia chinensis seed oil*, Rosa canina fruit extract*, Punica granatum seed extract*, Hippophae rhamnoides fruit extract*

dwa oleje, awokadowy i jojoba rozrzedzone ekstraktami. Fajny skład, bo krotki i ma ekstrakt z granata. ale wg mnie za drogo, jak na serum olejowe.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:42   #509
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ogłaszam, że wyleczyłam się definitywnie z olejowania włosów (tylko jeszcze wymęczę ten olej arganowy) i z maseczki Hesh. Maseczka Hesh mnie po prostu rani po twarzy, bo ma jakieś ostre ziarenka.
Ja nigdy nie lubiłam olejowania włosów, bo udawało mi się pozbyć uczucia "tłustości" dopiero przy drugim myciu, ale od niedawna stosuję odżywkę Burt's Bees pre-shampoo i jestem nią wprost zachwycona. Nakładam wieczorem na wilgotne włosy i idę z tym spać. Nie dość, że odżywka ma bardzo fajną konsystencję (taka lekko tłusta guma, która doskonale oblepia włos) to zapach mnie całkowicie zniewala. Na dobranoc na poduszce jest uroczy
A olej arganowy wymieszaj z balsamem do ciała, będzie odżywczy antycelulitowy balsam
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:55   #510
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Skład:Persea gratissima fruit oil*, Simmondsia chinensis seed oil*, Rosa canina fruit extract*, Punica granatum seed extract*, Hippophae rhamnoides fruit extract*

dwa oleje, awokadowy i jojoba rozrzedzone ekstraktami. Fajny skład, bo krotki i ma ekstrakt z granata. ale wg mnie za drogo, jak na serum olejowe.
skład nie zmienili stara i nowa wersja różni się tylko opakowaniem
stara wersja dostępna za 124 zł, więc nie opłaca się nowej za 170 zł

sicilia, tak też zrobię. wymieszam olej z balsamem
kochana, gdzie kupowałaś sok do picia z aloesu santaverde? nie mogę znaleźć
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.