Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-17, 12:07   #1891
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
W Plazie Podklad Lanocme teint Idole albo Miracle w jasnym odcieniu. Jesli taki kupujesz to polecam gdzies indziej
Dziwi mnie, że sie nie krepowała o tym mówić przy klientce (akurat za coś płaciłam przy kasie).

uuu a ja własnie w niej robie zakupy, jeśli już stacjonarnie cos biore, bo z reguły przez neta klikam, ale Chanel przez internet nie kupie;/ dobrze, ze Douglasa otworzyli, bo do Plazy mi najlepiej dojechać.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 12:56   #1892
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
uuu a ja własnie w niej robie zakupy, jeśli już stacjonarnie cos biore, bo z reguły przez neta klikam, ale Chanel przez internet nie kupie;/ dobrze, ze Douglasa otworzyli, bo do Plazy mi najlepiej dojechać.
Będzie kolejna Sephora w Felicity. Jedna z babeczek z Mario się tam załapała. Ja już się nie mogę doczekać Superpharm
Dzisas tam będzie wszystko czego potrzebuję: http://www.atrium-felicity.pl/pl/skl...drowie-i-uroda
Ja juz nigdzie indziej nie bede jezdzic.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins

Edytowane przez Kusum
Czas edycji: 2014-03-17 o 12:58 Powód: 1
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 13:09   #1893
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
mam do Was pytanie
szukałam na ebay'u, allegro, itp i nigdzie nie znalazłam pędzla 226 MAC. Przejrzałam pędzle suqqu, charlotte tilbury, shu uemura i nic podobnego nie znalazłam. Bardzo mi zależy na nim lub czymś bardzo podobnym(mały, ostro zakończony) do blendowania. Pomocy?
Pixiwoo korzystają z takiego KLIK, kiedyś się czaiłam, ale w końcu nie kupiłam
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 14:03   #1894
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

pewnie hameryki nie odkryję, ale i tak wam powiem - dziś sobie zakupiłam prześliczny odcien błyszczykoszminki Loreala Color Riche- nr 301 Rouge Soprano - kto szuka ślicznej ciepłej lekkiej czerwieni na codzień to polecam!!! pięknie wygląda na ustach, wygładza je optycznie, cudnie pachnie kisielkiem owocowym i bardzo ładnie, równo schodzi z tym, że zaznaczam - ja mam jasne usta u mnie kolory wychodzą intensywne, najbliższy mojej prawdzie swatch znalazłam tu:
http://donotrefreeze.com/2014/03/lor...ordinaire.html
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 16:54   #1895
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Będzie kolejna Sephora w Felicity. Jedna z babeczek z Mario się tam załapała. Ja już się nie mogę doczekać Superpharm
Dzisas tam będzie wszystko czego potrzebuję: http://www.atrium-felicity.pl/pl/skl...drowie-i-uroda
Ja juz nigdzie indziej nie bede jezdzic.
Dla mnie felicity to koniec swiata jest tam wogole cos kursuje? 55 chyba z tego co mi sie wydaje, juz blizej mam do olimpu a ktora z mario sie zalapala?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 19:03   #1896
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Nie wchodźcie na feelunique - outlet jeśli nie chcecie popełnić kolejnej flaszki perfum, pomadki, cieni....
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 20:11   #1897
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

A ja dzisiaj porzadki.. W pokoju kosmetycznym .. Masakra :/ ImageUploadedByWizaz Forum1395086997.112944.jpg

A kobiecie ciagle mało....


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-17, 22:25   #1898
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj porzadki.. W pokoju kosmetycznym .. Masakra :/ Załącznik 5619819

A kobiecie ciagle mało....


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dlatego ja wszystko upycham po szufladach, bo gdy zbierze się wiele rzeczy w jednym miejscu, to zawsze to tak wygląda Wprawdzie do rekordów mi daleko, ale widok mojej szuflady z kolorówką źle działa na mojego męża - a sądzę, że nie mam nawet połowy tego co statystyczna wizażanka Z pielęgnacją też nie szaleję, bo rzadko co mi odpowiada. Jednak gdyby tak wszystko razem zebrać i postawić na środku pokoju, to efekt byłby pewnie identyczny jak na załączonym wyżej obrazku
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 22:29   #1899
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj porzadki.. W pokoju kosmetycznym .. Masakra :/ Załącznik 5619819

A kobiecie ciagle mało....


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja muszę kupić nową komodę na kosmetyki- stara jest za mała i to taka wiklinowa szafeczka z szufladkami i mam wrażenie, że kosmetyki w środku tylko kurz zbierają . Muszę jakieś szczelne szuflady mieć .
Odnośnie organizacji toaletki dzisiaj w Biedronce kupiłam 2 organizery na kosmetyki jeden na pędzle, a drugi na szminki i pudry oraz cienie po 9 zł, jestem zachwycona bo myślałam, że już ich nigdzie nie dorwę
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 23:19   #1900
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

No ja teraz zapasy trzymam w tej komodzie a to co aktualnie używam w tej wysokiej z mniejszymi szufladkami, zobaczymy jak się sprawdzi bo do dzisiaj miałam rozpierdzielone to po łazience ( wlasnie w takiej duzej szafce z szufladkami wiklinowymi ) po sypialni, wszędzie po prostu. w końcu zebrałam to do kupy i zrobiłam sobie pokój kosmetyczny, czyli jak to mój tż dzisiaj określił " Ty i Twój kosmetyczny pier.dolnik " no i ma racje, to mój świat i nikogo tam nie wpuszczam

a tak w temacie kosmetykow co myslicie o meteorytach guerlain?
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 07:37   #1901
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Co do Meteorytów co komu trzeba, to jest jedyna rzecz która mi nie daje matu a utrwala makijaż, więc ja je lubie, ale jak ktoś ma zamiar najpierw przypudrować twarz pudrem i potem meteoryty kłaść to mija się jak dla mnie z celem.
Ja nie widzę w nich efektu photoshopa itp, ale wiem, ze dadzą mi lepszy efekt niż normalny puder, bo właśnie cała magia dla mnie tkwi w tym, że ich nie widać. Z meteorytami jest tak, że trzeba samemu spróbować i się przekonać, bo albo sie je kocha, albo sie je nienawidzi

Kupiłam sobie i ja 2 pojemniki plastikowe jeden na waciki patyczki itp i jeden na kosmetyki, miałam już wczęsniej stojak na 24 pomadki , ale nie wszystko się miesci np pomadki lancome nie wchodzą w te dziurki.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 07:41   #1902
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Kupiłabym coś a nie ma zniżki -20% oby coś szybko było bo muszę kilka rzeczy kupić
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 08:00   #1903
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Douglas on-line
-20% na kosmetyki do włosów do 24.03.2014 r.
KOD: HAIR2014
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 08:02   #1904
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
Douglas on-line
-20% na kosmetyki do włosów do 24.03.2014 r.
KOD: HAIR2014
To alterne sobie przetestuje swietnie
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 08:14   #1905
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
dostałam ostatnio do zamówienia w douglasie próbke http://www.douglas.pl/douglas/Piel%2...000031537.html
w mini słoiczku 1 ml a używam juz z miesiac i dalej mam, ale cena zabójcza jak na balsam do ust.
A jak wrażenia? Bo ja dostałam próbkę TEGO i nie pamiętam kiedy ostatnio dostałam takiej reakcji... 3 dni protopiku i aspiryny, a dzisiaj jeszcze mi skórki po alergii odłażą
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 08:26   #1906
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A jak wrażenia? Bo ja dostałam próbkę TEGO i nie pamiętam kiedy ostatnio dostałam takiej reakcji... 3 dni protopiku i aspiryny, a dzisiaj jeszcze mi skórki po alergii odłażą

no właśnie chodzi o to, że dla mnie jest to świetny produkt, jest zbity, wiec jak nim posmaruje usta to mi sie tam trzyma a nie maże wszędzie jak te masełka z nivea np, usta są w duzo lepszej kondycji, biorąc pod uwagę, że ja używam raczej matowych pomadek, a od jakiegoś czasu nie ma żadnych suchych skórek, cięzko mi powiedzieć o tym efekcie wypełniającym, bo ja na to uwagi nie zwracam wogóle.
Co do reakcji alergicznych czy podraznień ciężko mi się wypowiadać, bo z 2 razy mi się zdażyło, żeby mi cos usta podrażniło, raczej oczy i twarz mam bardziej skłonne do wszelkich podrażnień.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 08:31   #1907
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny, używałyście produktów Alterny? Zadowolone jesteście?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 09:13   #1908
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
pewnie hameryki nie odkryję, ale i tak wam powiem - dziś sobie zakupiłam prześliczny odcien błyszczykoszminki Loreala Color Riche- nr 301 Rouge Soprano - kto szuka ślicznej ciepłej lekkiej czerwieni na codzień to polecam!!! pięknie wygląda na ustach, wygładza je optycznie, cudnie pachnie kisielkiem owocowym i bardzo ładnie, równo schodzi z tym, że zaznaczam - ja mam jasne usta u mnie kolory wychodzą intensywne, najbliższy mojej prawdzie swatch znalazłam tu:
http://donotrefreeze.com/2014/03/lor...ordinaire.html
Potwierdzam, to mój nowy ulubiony odcień pomaranczo-czerwieni Już się zapatruję na pozostałe kolory, na razie mam dwa

Tej promocji w Sephorze na wymianę kosmetyków i -40% na kupno nowych nie ma na ich stronie, rozumiem, że dostałyscie info pocztą lub mailem/smsem?
__________________


Edytowane przez teorema
Czas edycji: 2014-03-18 o 09:14
teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 09:16   #1909
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Co do Meteorytów co komu trzeba, to jest jedyna rzecz która mi nie daje matu a utrwala makijaż, więc ja je lubie, ale jak ktoś ma zamiar najpierw przypudrować twarz pudrem i potem meteoryty kłaść to mija się jak dla mnie z celem.
Ja nie widzę w nich efektu photoshopa itp, ale wiem, ze dadzą mi lepszy efekt niż normalny puder, bo właśnie cała magia dla mnie tkwi w tym, że ich nie widać. Z meteorytami jest tak, że trzeba samemu spróbować i się przekonać, bo albo sie je kocha, albo sie je nienawidzi

Kupiłam sobie i ja 2 pojemniki plastikowe jeden na waciki patyczki itp i jeden na kosmetyki, miałam już wczęsniej stojak na 24 pomadki , ale nie wszystko się miesci np pomadki lancome nie wchodzą w te dziurki.

Dzięki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 09:23   #1910
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Potwierdzam, to mój nowy ulubiony odcień pomaranczo-czerwieni Już się zapatruję na pozostałe kolory, na razie mam dwa

Tej promocji w Sephorze na wymianę kosmetyków i -40% na kupno nowych nie ma na ich stronie, rozumiem, że dostałyscie info pocztą lub mailem/smsem?
ja widziałam wczoraj reklamę na całą stronę tej akcji w Gazecie Flesz albo Party - nie pamiętam dokładnie której (generalnie z Kożuchowską na okładce)
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 09:31   #1911
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Potwierdzam, to mój nowy ulubiony odcień pomaranczo-czerwieni Już się zapatruję na pozostałe kolory, na razie mam dwa

Tej promocji w Sephorze na wymianę kosmetyków i -40% na kupno nowych nie ma na ich stronie, rozumiem, że dostałyscie info pocztą lub mailem/smsem?

a wiesz jak w porównaniu do shine caresse wypadają? Loreal robi naprawdę dobre produkty do ust, pomadka rouge caresse patrząc na cene nie odbiega, aż tak bardzo od Chanel Rougo Coco Shine, te shine caresse uwielbiem za wzgledu na trwałość, ale to lepienie i błysk zniechceca mnie od uzywania. Jak jest w przypadku tych nowych pomadek w płynie? Szukam czegoś pomarańczowo czerwonego ale bezskutecznie.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 09:45   #1912
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, używałyście produktów Alterny? Zadowolone jesteście?
Ja używałam kiedyś serii Caviar. Szampon był ok. Odżywka też. Z tego co pamiętam to włosy były ładnie wygładzone, ale ta cena... Jeszcze gdzieś mam taki spray termoochronny do stylizacji - szału zupełnie nie zrobił.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 09:46   #1913
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
ja widziałam wczoraj reklamę na całą stronę tej akcji w Gazecie Flesz albo Party - nie pamiętam dokładnie której (generalnie z Kożuchowską na okładce)
Ok, czyli jest potwierdzone
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a wiesz jak w porównaniu do shine caresse wypadają? Loreal robi naprawdę dobre produkty do ust, pomadka rouge caresse patrząc na cene nie odbiega, aż tak bardzo od Chanel Rougo Coco Shine, te shine caresse uwielbiem za wzgledu na trwałość, ale to lepienie i błysk zniechceca mnie od uzywania. Jak jest w przypadku tych nowych pomadek w płynie? Szukam czegoś pomarańczowo czerwonego ale bezskutecznie.
Nie znam Shine Caresse. Znam natomiast Coco Shine i w porównianiu z ta drugą Loreal jest zdecydowanie bardziej trwała (Coco mi schodzi z ust po kilkunastu minutach, Loreal po kiku godzinach). Jednak Loreal ma formę szminki w błyszczyku, więc jest i połysk, i delikatna lepkość (taka żelowa). Jeśli te dwie rzeczy nie sa dla Ciebie, to chyba nowy Loreal moze Cię rozczarować niestety.

Edit: musze dodać jedną rzecz. Można spokojnie nalożyć nową Lorealkę na usta i odcisnąć błyszczącą warstwę na chusteczce. Wtedy zostaje sam kolor, bez połysku i lepienia . Mozna tez wklepać palcem (ja tak robię, bo z aplikatora za bardzo mi się błyszczy ).


Mnie niestety kusi wypróbowanie nowej matowej szminki Bourjois Rouge Edition Velvet..
__________________


Edytowane przez teorema
Czas edycji: 2014-03-18 o 09:53
teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 09:46   #1914
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a wiesz jak w porównaniu do shine caresse wypadają? Loreal robi naprawdę dobre produkty do ust, pomadka rouge caresse patrząc na cene nie odbiega, aż tak bardzo od Chanel Rougo Coco Shine, te shine caresse uwielbiem za wzgledu na trwałość, ale to lepienie i błysk zniechceca mnie od uzywania. Jak jest w przypadku tych nowych pomadek w płynie? Szukam czegoś pomarańczowo czerwonego ale bezskutecznie.
Ja też są genialne. Tylko ta blado różowa wypada słabo.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 10:09   #1915
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Ok, czyli jest potwierdzone

Nie znam Shine Caresse. Znam natomiast Coco Shine i w porównianiu z ta drugą Loreal jest zdecydowanie bardziej trwała (Coco mi schodzi z ust po kilkunastu minutach, Loreal po kiku godzinach). Jednak Loreal ma formę szminki w błyszczyku, więc jest i połysk, i delikatna lepkość (taka żelowa). Jeśli te dwie rzeczy nie sa dla Ciebie, to chyba nowy Loreal moze Cię rozczarować niestety.

Edit: musze dodać jedną rzecz. Można spokojnie nalożyć nową Lorealkę na usta i odcisnąć błyszczącą warstwę na chusteczce. Wtedy zostaje sam kolor, bez połysku i lepienia . Mozna tez wklepać palcem (ja tak robię, bo z aplikatora za bardzo mi się błyszczy ).


Mnie niestety kusi wypróbowanie nowej matowej szminki Bourjois Rouge Edition Velvet..

wiem że Chanelka bedzie mniej trwała od tych pomadek w płynie, ja mówiłam o niej tylko w kontekście tych pomadek z loreala, nie błyszczyko-pomadek
Tak myślałam, zeby z tą chusteczka próbować, ale w sumie jak mam się bawić z tym to po co kupować pomadkę;/ Najbardziej odpowiadają mi Allure Velvet z pomadek, ale gama kolorystyczna bardzo uboga niestety;/

Ostatnio w Sephorze zaproponowali mi pomadke MUFE, ale jak dla mnie tragiczne opakowanie miała i jednak wolę szukać dalej, a ten pomarańcz w pomadce już od ponad roku mi nie daje spokoju i nic nie mogę znaleźć;/


Miała moze któraś styczność z kolorami 90i 96 Chanel Rouge Allure, bo na swatchach w internecie róznie wyglądają a u mnie w Sephorze brak testerów, nie chce mi sie tak do każdej wchodzić i szukać.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 12:59   #1916
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Marionnaud już zamknęli ?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 12:59   #1917
madziaas
Raczkowanie
 
Avatar madziaas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 91
GG do madziaas
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez adelka99 Pokaż wiadomość
Mi ekspedientka w Sephorze powiedziała że nie ma znaczenia co przyniesiesz, wymienią na co będziesz chciała. Ważne żeby przynieść opakowanie po kosmetyku do makijażu.
Przez te promocje w S zamiast wyrzucać puste opakowania, trzymam je w szafce i mam wrażenie że kolorówki mi nie ubywa a wręcz przeciwnie .
Super, muszę się przejechać do Sephory
__________________
madziaas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 13:01   #1918
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
a tak w temacie kosmetykow co myslicie o meteorytach guerlain?
Cały czas się zastanawiam nad tą bazą meteorytową, czy coś daje, bo nie widzę Ostatnio po nałożeniu zaczął mi się lekko rolować podkład (taki w musie, odskakiwały kawałki, takie zrolowane), może trochę przedłuża, ale jakiegoś efektu wow nie ma...
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 14:00   #1919
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Cały czas się zastanawiam nad tą bazą meteorytową, czy coś daje, bo nie widzę Ostatnio po nałożeniu zaczął mi się lekko rolować podkład (taki w musie, odskakiwały kawałki, takie zrolowane), może trochę przedłuża, ale jakiegoś efektu wow nie ma...

Pieknie prezentuje sie ta baza w opakowaniu ale slyszalam bardzo skrajne opinie o niej, jedni kochaja inni nienawidza


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 14:02   #1920
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja używałam kiedyś serii Caviar. Szampon był ok. Odżywka też. Z tego co pamiętam to włosy były ładnie wygładzone, ale ta cena... Jeszcze gdzieś mam taki spray termoochronny do stylizacji - szału zupełnie nie zrobił.
Dziekuje zamówiłam coś tam zobaczymy co to za cuda
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.