Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-21, 19:14   #2461
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Lidia, nie mogę cytować :/
Teraz jeszcze nie wie, że to Zawiniątko może być fajne Podobno na początku tak często bywa. Chociaż u mnie było odwrotnie - najpierw (podobno) siostra się cieszyła, że ma "młodszą siostrzyczkę", ale po kilku latach... No cóż, było ciężko A przygotowywaliście ją wcześniej na rodzeństwo? Na szczęście różnica wieku nie jest duża. Ponoć lepiej, jak jest albo bardzo mała, albo bardzo duża.

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cosmetix, znowu nie chce mi cytować :/
A tutaj próbowałaś wystawić? Jest osobny wątek wymiankowy dla ciuchów, ale wiele dziewczyn wymienia ubrania za kosmetyki. Albo możesz tutaj dać jakiś odnośnik do zdjęć swoich rzeczy i może któraś z nas będzie zainteresowana? Tylko nie wiem, czy tak wolno w tym drugim przypadku.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:15   #2462
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Buuu, uświadomiłam sobie bardzo przykrą rzecz. Chciałam sprawdzić co za produkt Burberry był w boxie, na skrzynce już nie mam więc musiałam szukać w necie - i są idealnie boxy: lipiec 2014, wrzesień 2014, grudzień 2014, luty 2015, lipiec 2015, wrzesień 2015, grudzień 2015, luty 2016. Czyli nikłe szanse na brokuła wiosennego, jakoś głupio ubzdurałam sobie, że sobie kliknę pod koniec marca

Btw myślałam, że nie kliknęłam tylko brokuła z lutego w zeszłym roku - świadomie, nie kręcił mnie ani trochę - a tu się okazało, że całkiem przeoczyłam jesienny i zimowy z 2014 Może i do mnie jednak nie dochodzą wszystkie maila...
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:16   #2463
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A jak YSL? Zapycha którąś z Was?
Miałam próbkę TE i mnie nie zapchał
Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
NC 15 za ciemne, a NW 13 i 10 za różowe
Cera mi zjaśniała, bo kiedyś nc 15 było w miarę ok.


Ja sobie rozjaśniam NC15 - dodaję NC10 lub białych kropelek TBS. Ewentualnie NC10 pudruję żółtym pudrem.
Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
No TM 005 jest biały praktycznie Jeszcze nowa wersja Loreal True Match N1 jest ok kolorostycznie
Czytam opinie o Studio Fix i takie seee na KWC
Sprawdza Ci się L'oreal TM? Dla mnie jest za suchy
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:24   #2464
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Widziałyście nowe pryzmy Givenchy? klik
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:24   #2465
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W końcu odkryłam jak się sprawdza statystykę wątku - ale żem zaszalała

brawo Ty
Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dzięki ja czuje się dobrze dużo szybciej wróciłam do siebie niż po pierwszej cesarce nawet dzisiaj byłam na chwilę na shoppingu w rossmanie chciałam sobie kupić coś takiego:
http://www.rossmann.pl/Produkt/Soxo-...8700,2795,5487
ale u mnie tego nie było niestety może któraś miała to? ciekawe czy fajne, ja chcę sobie kupić

A mała śpi i je nadal jest zupełnie bezproblemowa ale żeby nie było tak pięknie to niestety moją 18 miesięczna córeczka nie przyjęła dzidziusia najlepiej i się zrobiła dużo bardziej problemowa ale mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu
Ja mam skarpetki z tego , całkiem spoko, ale jak one farbują tak o leżąc mam plamę na podłodzę na drewnie po nich, kiedys je trzymałam z bielizną ( tak trzymam skarpetki z bielizną) i niestety mi pofarbowały
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:24   #2466
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
No TM 005 jest biały praktycznie Jeszcze nowa wersja Loreal True Match N1 jest ok kolorostycznie
Czytam opinie o Studio Fix i takie seee na KWC
Ja już nie czytam opinii na KWC, zraziłam się kilka razy i to co było tam hitem u mnie okazywało się koszmarem np. seria ProLongwear z MAC - ani podkład, ani tym bardziej korektor się w mnie nie sprawdziły, a Internet je wychwala ogólnie nie ma to jak przekonywanie się na własnej skórze/włosach/ciele czy dany produkt jest dobry
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:27   #2467
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Co sie z tym wizażem dzieje

neath patrzyłaś tą wersję amerykańską TM? mówię o true match, chyba ze ostatnia wypowiedz dotyczyła teint miracle bo u mnie ta nasza właśnie tez strasznie sucha, ale słyszałam że tamta juz taka nie jest + kolory lepiej wypadają i własnie jakos nie mogę sie zebrać zeby wypróbować

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2016-02-21 o 19:29
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 19:31   #2468
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
brawo Ty


Ja mam skarpetki z tego , całkiem spoko, ale jak one farbują tak o leżąc mam plamę na podłodzę na drewnie po nich, kiedys je trzymałam z bielizną ( tak trzymam skarpetki z bielizną) i niestety mi pofarbowały
Me too
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:42   #2469
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Widziałyście nowe pryzmy Givenchy? klik
Ekstra ale pewnie nie będzie u nas dostępny...
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
neath patrzyłaś tą wersję amerykańską TM? mówię o true match, chyba ze ostatnia wypowiedz dotyczyła teint miracle bo u mnie ta nasza właśnie tez strasznie sucha, ale słyszałam że tamta juz taka nie jest + kolory lepiej wypadają i własnie jakos nie mogę sie zebrać zeby wypróbować
Chodzi o wersję TM w takich śmiesznych buteleczkach? Nie miałam nigdy, ale widziałam kiedyś na allegro.
Może warto spróbować, tylko gdzie to kupić?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:42   #2470
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Buuu, uświadomiłam sobie bardzo przykrą rzecz. Chciałam sprawdzić co za produkt Burberry był w boxie, na skrzynce już nie mam więc musiałam szukać w necie - i są idealnie boxy: lipiec 2014, wrzesień 2014, grudzień 2014, luty 2015, lipiec 2015, wrzesień 2015, grudzień 2015, luty 2016. Czyli nikłe szanse na brokuła wiosennego, jakoś głupio ubzdurałam sobie, że sobie kliknę pod koniec marca

Btw myślałam, że nie kliknęłam tylko brokuła z lutego w zeszłym roku - świadomie, nie kręcił mnie ani trochę - a tu się okazało, że całkiem przeoczyłam jesienny i zimowy z 2014 Może i do mnie jednak nie dochodzą wszystkie maila...
We wrześniu 2015 był jakiś box? Wiem że były miniatury TF, czy o to chodzi? I potem miniatury Burberry, które capnęłam
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:45   #2471
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Ja już nie czytam opinii na KWC, zraziłam się kilka razy i to co było tam hitem u mnie okazywało się koszmarem np. seria ProLongwear z MAC - ani podkład, ani tym bardziej korektor się w mnie nie sprawdziły, a Internet je wychwala ogólnie nie ma to jak przekonywanie się na własnej skórze/włosach/ciele czy dany produkt jest dobry
Coś w tym jest. Szkoda, że nie zawsze można sprawdzić przed zakupem. Kurde, czy Wy też tak macie, że kończy Wam się wszystko w jednym czasie? No mi podkład, tusz i korektor. Jestem zdruzgotana, że tusz z Chanel starczył mi na niecałe 2 miesiące. No i wreszcie klikam Helenkę Magic Concealer.

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Miałam próbkę TE i mnie nie zapchał



Ja sobie rozjaśniam NC15 - dodaję NC10 lub białych kropelek TBS. Ewentualnie NC10 pudruję żółtym pudrem.

Sprawdza Ci się L'oreal TM? Dla mnie jest za suchy
Nie sprawdza idealnie, bo rzeczywiście wysusza, ale kolor ma ok. Jak nie muszę mieć długo podkładu na buzi to go używam. Szybki wypad do sklepu czy na kawę Po kilku godzinach się święcę.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 19:46   #2472
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Coś w tym jest. Szkoda, że nie zawsze można sprawdzić przed zakupem. Kurde, czy Wy też tak macie, że kończy Wam się wszystko w jednym czasie? No mi podkład, tusz i korektor. Jestem zdruzgotana, że tusz z Chanel starczył mi na niecałe 2 miesiące. No i wreszcie klikam Helenkę Magic Concealer. :brzydal
Też tak mam a który tusz z Chanel taki niewydajny? Le Volume de Chanel?
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:47   #2473
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Wystawiałam na olx w opcji ZAMIENIĘ na cokolwiek. Przez rok nikt się nie zgłosił, oprócz osób, które chciały za darmo lub które chciały wyłudzić ubrania z wysyłką, pisząc, że zaraz wpłacą. Przestałam wierzyć w "biednych ludzi" z dostępem do Internetu. Moja cierpliwość się skończyła, jak zobaczyłam, jakimi samochodami ludzie podjeżdżają, żeby odebrać rzeczy za darmo. Wymieniałam się też na słodycze, które chciałam zanieść dla dzieci ze szpitala i ludzie próbowali mi wcisnąć przeterminowane czekolady.
Niektóre rzeczy zanosiłam do Domu Samotnej Matki, ale tam zakonnice powiedziały mi "Z Bogiem", że ubrań nie mają gdzie trzymać i przyjmują tylko pieluchy, mleko i kosmetyki dla dzieci. Więc zaniosłam do ośrodka opiekuńczego i schroniska dla bezdomnych.

Z resztą rzeczy nie mam pomysłu co zrobić, bo wystawianie na allegro średnio mi się widzi. Ostatnio umówiłam się na SWAP PARTY, ale nie doszło do skutku. Dlatego właśnie pytam.
U mnie było tak samo, wystawiałam ubrania w dobrym stanie, ze znanych sieciówek, to pisały do mnie osoby że mam popatrzeć na ich ogłoszenia (mimo że miałam tylko opcję kupna) a one tam miały np. takie gratisowe podpaski co kiedyś always czy coś wysyłało
A czy jakieś lumpeksy czy coś przyjmują ciuchy?
Kiedyś się zagapiłam i kupę ciuchów sprzedałam na all za 1 zł coś
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:49   #2474
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Słodki jezusie, przepisywanie to będzie koszmar ...
Wszystkie składy jakie znalazłam w necie dotyczyły białej wersji, chyba jest najbardziej popularna.

Ok, czarna jest taka:
water, sodium c14-16 olefin sulfonate, illite kaolin, magnesium aluminum silica, sodium cocoamphoacetate, glycerin, cetearyl alcohol, cetearyl alcohol, glyceryl stearate, diatomaceous earth (microalgae), microcrystaline celulose, cocamidapropylhydroxysult aine, phytic acid, euterpe oleracea frit extract, punica granatum fruit extract, paulinia cupana seed extract, malpighia punicifolia (acerola) fruitextract, hydrolized quinoa, hydrolized linseed seed, camelia sinesis leaf powder, ginkgo biloba leaf extract, disodium adenosine triphospate algin, kearatinose, carica papaya fruit extract, camelia sinesis leaf extract, toco pheryl acetate, garcinia mangostana fruit extract, ascorbyl palmitate, coffee arabica seed extract, lycium barbarum fruit extract, morinda citrifolia fruit extract, withania somnisfera root extract, maltodextrin, licorice fruit extract, moringa oleifera leaf extract, vetiveria zizanoides root extract, lavender flower/leaf/steam extract, elettaria cardamomum seed extract, apple fruit extract, raspberry fruit extract, ganaga odorata flower extract, bitter orange flower extract, cucumis melo cantalupensis fruit extract, cucumber fruit extract, cupressus sampervirens leaf oil, fucus vesiculosus extract, jasmine flower extract, rose extract, rosemary leaf extract, triethyl citrate, sage leaf extract, sandalwood wood extract, fragrance, hexyl cinnamal, linalool, limonene, phenoxyethanol, xanten gum, ethylhexylglycerin




Mega długi ten skład, to mi się nie spodobało na pierwszy rzut oka. Ale w środku bardzo dużo naturalnych rzeczy.
Ojej, mogłaś fotę cyknąć żeby Twój wysiłek się nie zmarnował wkleiłam ten skład na makeupalley (szkoda, że na KWC nie da się tak łatwo dodać składu)
http://www.makeupalley.com/product/s...?ItemId=178795

Coś mi wizaż wariuje i nie mogę formatować:/
sodium c14-16 olefin sulfonate to jest dość mocny detergent, pokroju sles, może wysuszać, lepiej go unikać
sodium cocoamphoacetate a ten jest właśnie delikatniusi i badzo dobry dla skóry, w ten niebieskiej piance oba są zamienione miejscami, więc jet pewnie łagodniejsza
glinka-wiadomo
gliceryna i natłuszczacze pewnie po to, żeby skóra się nie wysuszyła od tego głównego, mocnego detergentu i żeby była miła i miękka po myciu i nie ściągnięta - to są chyba te składniki "wypełniające zmarszczki "
kwas fitowy - baardzo delikatnie złuszcza i działa antyutleniająco- bdb składnik
jakieś neutralne dla skóry wypełniacze nadające konsystencji i caałaaa maasa ekstraktów które działają głównie antyutleniająco co jest dobre, zwłaszcza, że są wymienione przed konserwantem a nie za.
Witamina E i wit C (ale akurat ta słaba)
Suma sumarum
1) nie używałabym tego codziennie, a zwłaszcza przy suchej albo podrażnionej skórze
2) złuszczać nie będzie wbrew nazwie, chyba że ta pianka ma w sobie jakieś grudki, ale przecież nie ma?
3) połączenie z jednej strony ostrej substancji oczyszczającej a z 2 str gliceryny i alkoholi tłuszczowych kojarzy mi się z pianką ibuki skomponowanej na tej samej zasadzie (zupełnie inny produkt ale ta sama idea - mi się to nie podoba)
4) te wszystkie ekstrakty to fajny bajer, ale biorąc pod uwagę że pianka będzie mieć kontakt ze skórą przez kilkanaście sekund a potem jest zmywana to raczej praktycznej różnicy skórze nie zrobi
5)

Nie wiem ile tam jest sodium c14-16 olefin sulfonate, gdyby pominąć ten składnik to cała reszta jest bardzo fajna. Jak Cię nie wysuszy to OK. Są lepsze kosmetyki do mycia. GG ma w ogóle bardzo wysokie ceny a te kosmetyki to nie jest jakiś szczyt osiągnięć kosmetologii.
To że lista składników jest długa nie ma znaczenia, gg należy do estee lauder a ta firma razem z clinique lubi dodawać do kosmetyków litanię ekstraktów roślinnych. Niektórych to jara jak jest dużo naturalnych składników, nawet jeśli są w stężeniu 0,001%. Czysty marketing




Cytat:
A wiesz może co można poradzić na przebarwienia posłoneczne? W ciąży mi się zrobiły 3 takie brązowe kropki koło oka i właśnie też kombinuję jak się tego pozbyć
W domowych warunkach chyba ciężko coś z nimi zrobić. Możesz spróbować takie serum jak wyżej cosmetix linkowała; poza tym: witamina C, arbutyna, i coś co mocno złuszcza np kwas glikolowy albo retinol (ale retinolu przy karmieniu nie wolno)

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2016-02-21 o 20:22
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:49   #2475
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Peelingi mechaniczne w ogóle nie są dobre bo kaleczą skórę i niszczą płaszcz lipidowy. Przy młodej skórze może się wydawać, że nic nie szkodzi, a po latach wychodzi nadwrażliwość, popękane naczynka i sucha skóra której się nie da nawilżyć.
W 21 wieku firmy kosmetyczne nie powinny czegoś takiego sprzedawać. Można się złuszczać kwasami, papainą, retinolem - te substancje też niszczą warstwę ochronną, ale na dłuższą metę pobudzają skórę do odnowy więc wychodzą zdecydowanie na plus.

Na takie pozapalne, czerwone ślady fajna jest witamina C, albo małe dawki witaminy A, i wszystko co łagodzące i kojące jak np aloes, plus delikatne kwasy.
Mi kilka lat temu bardzo pomogły sera z witaminą C właśnie.

Ale to do przebarwień posłonecznych, brązowych. Zresztą na takie przebarwienia kosmetyki raczej i tak nie działają


nie wiem nawet jaki ta czarna pianka ma skład, ale kiedyś obczajałam niebieską i była składowo bardzo ok
Jak masz delikatny peeling to nie będzie kaleczył skóry przecież... Moja nauczycielka była zdania (kosmetolog) że woli zrobić drobnoziarnisty, niż enzymatyczny (mówię tu o produktach gotowych) bo wg. niej one nie działają, nie widzi po nim rezultatów. Ja zamiast peelingu stosuję maseczkę z błota z morza martwego, nigdy nie miałam tak gładkiej skóry jak po niej. Enzymatyczny teraz używam raz na jakiś czas, ale więcej chyba nie kupię.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:50   #2476
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Też tak mam a który tusz z Chanel taki niewydajny? Le Volume de Chanel?
Ehe, mój ulubieniec. Poprzedni egzemplarz miałam dłużej. Mimo wielkiej miłości chyba mu powiem `papa`. No sorrry, ale nie będę co 2 miesiące kupować tuszu za 160 zł
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:52   #2477
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Nadrobiłam jaki bolacy bogdan mi wyskoczył mam nadzieje ze origins da rade
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:52   #2478
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Ehe, mój ulubieniec. Poprzedni egzemplarz miałam dłużej. Mimo wielkiej miłości chyba mu powiem `papa`. No sorrry, ale nie będę co 2 miesiące kupować tuszu za 160 zł
Kusi mnie ten tusz, ale cena póki co zaporowa poczekam na jakieś zniżki i okazję aż będę w Warszawie i może go przygarnę
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:53   #2479
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Buuu, uświadomiłam sobie bardzo przykrą rzecz. Chciałam sprawdzić co za produkt Burberry był w boxie, na skrzynce już nie mam więc musiałam szukać w necie - i są idealnie boxy: lipiec 2014, wrzesień 2014, grudzień 2014, luty 2015, lipiec 2015, wrzesień 2015, grudzień 2015, luty 2016. Czyli nikłe szanse na brokuła wiosennego, jakoś głupio ubzdurałam sobie, że sobie kliknę pod koniec marca

Btw myślałam, że nie kliknęłam tylko brokuła z lutego w zeszłym roku - świadomie, nie kręcił mnie ani trochę - a tu się okazało, że całkiem przeoczyłam jesienny i zimowy z 2014 Może i do mnie jednak nie dochodzą wszystkie maila...
Pociesz się, że ja teraz kliknęłam dopiero swój pierwszy box Dwóch ostatnich mi się nie udało, a na wcześniejsze nie miałam parcia. Ta więc i tak pozostaję w mniejszości
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 19:54   #2480
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Pociesz się, że ja teraz kliknęłam dopiero swój pierwszy box Dwóch ostatnich mi się nie udało, a na wcześniejsze nie miałam parcia. Ta więc i tak pozostaję w mniejszości
Ten jest moim 3 rzodkiewki mam 0 na koncie...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:55   #2481
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Jak masz delikatny peeling to nie będzie kaleczył skóry przecież... Moja nauczycielka była zdania (kosmetolog) że woli zrobić drobnoziarnisty, niż enzymatyczny (mówię tu o produktach gotowych) bo wg. niej one nie działają, nie widzi po nim rezultatów. Ja zamiast peelingu stosuję maseczkę z błota z morza martwego, nigdy nie miałam tak gładkiej skóry jak po niej. Enzymatyczny teraz używam raz na jakiś czas, ale więcej chyba nie kupię.
Ja używam tylko enzymatycznych. Każdy inny, nawet drobnoziarnisty mnie za bardzo podrażnia Kosmetyczki też mi tylko taki robią.
A jaka to maseczka, hm hm?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:55   #2482
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Któraś z Was szukała kremu na przebarwienia, co prawda nie mam przebarwień ale krem i serum z EL taki fioletowy, jest mega. Podobno jest dla starszych cen,ale wygładza Jak masz okazję to.wez sobie próbkę, ja niestety swój juz zużyłam
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:57   #2483
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Ehe, mój ulubieniec. Poprzedni egzemplarz miałam dłużej. Mimo wielkiej miłości chyba mu powiem `papa`. No sorrry, ale nie będę co 2 miesiące kupować tuszu za 160 zł
Też się na niego czaję A skąd ta niewydajność? Jaką ma pojemność? Trzeba go tak dużo używać? Zbiera dobre opinie i chyba pierwszy raz ktoś o tym pisze.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 20:00   #2484
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ja używam tylko enzymatycznych. Każdy inny, nawet drobnoziarnisty mnie za bardzo podrażnia Kosmetyczki też mi tylko taki robią.
A jaka to maseczka, hm hm?
Jeśli masz wrażliwą cerę, to tak, drobnoziarniste potrafią podrażniać. Ale ja z moją resztką blizn, i trądzikiem nie wyobrażam sobie życia bez np. mikrodermabrazji, ona ratuje mi cerę.
Kupuję błoto z morza martwego, w proszku, i dodaj do tego: kwas hialuronowy, pantenol, niacynamid, olej z ogórecznika lekarskiego, ekstrakt z centelli- w różnych wariantach, czasem daję mniej, czasem więcej. Ja mam akurat błoto z rossmanna, i samo nałożone na twarz może piec trochę, nie wiem jak inne, ale mam zamiar potem kupić lepszej jakości. No i ono ma drobinki delikatne, aczkolwiek mnie one bardzo nie podrażniają. Nie traktuję tego jak peelingu, nie trę o skórę, potem tylko wchodze pod prysznic i zmywam.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 20:00   #2485
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Kusi mnie ten tusz, ale cena póki co zaporowa poczekam na jakieś zniżki i okazję aż będę w Warszawie i może go przygarnę
No mi go kupowała przyjaciółka w niemieckim D. z fajną zniżką. Pierwszy egzemplarz był z Polski, ale to chyba niemożliwe, żeby w Niemczech mi dali jakiś lewy tusz? Opinie na yt były takie, że to najbardziej wydajny tusz na świecie. Nie wiem, może ja za bardzo oblepiam rzęsiska
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 20:02   #2486
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Coś w tym jest. Szkoda, że nie zawsze można sprawdzić przed zakupem. Kurde, czy Wy też tak macie, że kończy Wam się wszystko w jednym czasie? No mi podkład, tusz i korektor. Jestem zdruzgotana, że tusz z Chanel starczył mi na niecałe 2 miesiące. No i wreszcie klikam Helenkę Magic Concealer.

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------



Nie sprawdza idealnie, bo rzeczywiście wysusza, ale kolor ma ok. Jak nie muszę mieć długo podkładu na buzi to go używam. Szybki wypad do sklepu czy na kawę Po kilku godzinach się święcę.
Magic Concealer jest super
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 20:02   #2487
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Też się na niego czaję A skąd ta niewydajność? Jaką ma pojemność? Trzeba go tak dużo używać? Zbiera dobre opinie i chyba pierwszy raz ktoś o tym pisze.
Jest na pewno genialny. Rzęsy są jak sztuczne. Taki wachlarz długich i pogrubionych rzęs. Lepszego nie miałam, ale...niewydajność wynika może z tego, że ja dużo nakładam na rzęsy. Potrafię spędzić na takim wyczesywaniu kilka ładnych minut. Może to był felerny egzemplarz? Jak się nie mylę to on ma też mniejszą pojemność niż standardowy tusz.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 20:03   #2488
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Pociesz się, że ja teraz kliknęłam dopiero swój pierwszy box Dwóch ostatnich mi się nie udało, a na wcześniejsze nie miałam parcia. Ta więc i tak pozostaję w mniejszości
Ale za to tego masz 2 sztuki Jak nadrabiać to porządnie To mój drugi box - na wszystkie bym zdążyła, ale nie byłam zainteresowana wcześniej żadnymi boxami i miniaturami
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 20:04   #2489
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Magic Concealer jest super
Czym go przypudrowujesz?
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 20:05   #2490
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Pociesz się, że ja teraz kliknęłam dopiero swój pierwszy box Dwóch ostatnich mi się nie udało, a na wcześniejsze nie miałam parcia. Ta więc i tak pozostaję w mniejszości
Nie jesteś sama, to też mój pierwszy box

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Jest na pewno genialny. Rzęsy są jak sztuczne. Taki wachlarz długich i pogrubionych rzęs. Lepszego nie miałam, ale...niewydajność wynika może z tego, że ja dużo nakładam na rzęsy. Potrafię spędzić na takim wyczesywaniu kilka ładnych minut. Może to był felerny egzemplarz? Jak się nie mylę to on ma też mniejszą pojemność niż standardowy tusz.
Uwielbiam mocno podkreślone rzęsy, więc wpisuję ten tusz na listę zakupów (oczywiście ze zniżką )
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 10:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.