Kremy do twarzy z filtrem UV! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-24, 14:58   #1
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Smile

Kremy do twarzy z filtrem UV!


Dziewczyny!
Szukałam takiego wątku i jakoś nie znalazłam nic konkretnego. Poszukuję kremu do twarzy z filtrem UV, do codziennego stosowania. Akurat dermatolog przepisała mi leki przez, które nie mogę się zbytnio opalać, bo podrażniłoby to moją skórę. Szukam czegoś niedrogiego, a dobrego. Może Wy przetestowałyście jakieś fajne kremy godne polecenia? Czekam na Wasze odpowiedzi!
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 17:37   #2
Zet24
Przyczajenie
 
Avatar Zet24
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 24
Dot.: Kremy do twarzy z filtrem UV!

Polecam krem do skóry bardzo wrażliwej, Uveblock spf 50. Chroni przed działaniem słońca i regeneruje. Ja używam wersję delikatnie koloryzującą. Tworzy na twarzy wrażenie delikatnej opalenizny. Jest to fajne, gdy nie możesz się opalać, ale nie jesteś taka blada.
Zet24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 19:26   #3
creatura
Raczkowanie
 
Avatar creatura
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 51
Dot.: Kremy do twarzy z filtrem UV!

Cytat:
Napisane przez brenda89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Szukałam takiego wątku i jakoś nie znalazłam nic konkretnego. Poszukuję kremu do twarzy z filtrem UV, do codziennego stosowania. Akurat dermatolog przepisała mi leki przez, które nie mogę się zbytnio opalać, bo podrażniłoby to moją skórę. Szukam czegoś niedrogiego, a dobrego. Może Wy przetestowałyście jakieś fajne kremy godne polecenia? Czekam na Wasze odpowiedzi!
A ja polecam pharmaceris, są lekkie, mają wysokie filtry 42 i slicznie odzywiaja skórę, tylko musisz dobrac do swojego rodzaju cery - jest cała gama
creatura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 12:23   #4
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Kremy do twarzy z filtrem UV!

Jeny, dzięki! Bo chyba w zwykłej drogerii nie kupię jakiegoś zwykłego kremu z tym filtrem np. z Garniera, nie?!
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 14:38   #5
creatura
Raczkowanie
 
Avatar creatura
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 51
Dot.: Kremy do twarzy z filtrem UV!

Cytat:
Napisane przez brenda89 Pokaż wiadomość
Jeny, dzięki! Bo chyba w zwykłej drogerii nie kupię jakiegoś zwykłego kremu z tym filtrem np. z Garniera, nie?!
Myślę, że jakiś by się znalazł, choć wątpie, żeby kremy typu garnier i nivea miały filtry. Ja sama szukam czegoś własnie na zmianę, bo muszę zrobić przerwę w pharmaceris na lato, i cięzko mi coś znaleźć, nawet vichy nie mają filtrów!
creatura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 21:05   #6
anegdotka
Raczkowanie
 
Avatar anegdotka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 106
Dot.: Kremy do twarzy z filtrem UV!

ostatnio szukałam w drogerii i pojawiło się tego troszkę w postaci kremów do opalania min. firm ziaja i nivea. Jak zapytałam o krem do twarzy z wysokim filtrem tak powyżej 45 to pani mi poleciła krem eveline z filtrem chyba coś koło 70 dla osób po 50
__________________
....nie ufam psu, który nie szczeka....
anegdotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 15:07   #7
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Kremy do twarzy z filtrem UV!

Ja właśnie dzisiaj kupiłam krem Pharmaceris Screen - Sensilium z filtrem 50. To jest do skóry wrażliwej i alergicznej. Ponoć ma dobrze nawilżać, ożywiać i chronić przed słońcem. A o moim wyborze zadecydowała cena, bo kupiłam go za 36 zł, gdzie moja koleżanka kupiła w zwykłej aptece za 50 zł!

Jak go wypróbuję, to dam Wam znać.

Widziałam właśnie z Eveline krem z filtrem do twarzy, ale chyba to taki bardziej właśnie przeciwko opalaniu na plaży itp. Ja potrzebowałam czegoś pod makijaż i pani w Super Pharm poleciła mi właśnie Pharmaceris.
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 23:43   #8
evvie
Raczkowanie
 
Avatar evvie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: La puerta del cielo
Wiadomości: 244
Dot.: Kremy do twarzy z filtrem UV!

Cytat:
Napisane przez brenda89 Pokaż wiadomość
Jeny, dzięki! Bo chyba w zwykłej drogerii nie kupię jakiegoś zwykłego kremu z tym filtrem np. z Garniera, nie?!
A ja wlasnie uzywam z Garniera, i jak dla mnie to jeden z najlepszych http://www.feelunique.com/p/Garnier-...igh-SPF50-75ml aczkolwiek nie wiem czy w Polsce tez jest.
Uzywalam tez Biodermy,ale wcale mi nie pasowal, i wrecz troche podraznial, a mial byc dla wrazliwej cery.

Pharmaceris dobry, La Roche Posay tez sie bardzo dobrze sprawdzal,ale drogi jest dosc.

A tak poza tym to tego typu kremy wlasnie powinny byc w normalnych drogeriach,zeby ludzie ich uzywali na slonce, a nie kupujac w aptece jako lek, jak juz sie poparza.
__________________
"The hunt isn`t over until both your heart and your belly are full" Sun Bear

Edytowane przez evvie
Czas edycji: 2011-05-26 o 23:46
evvie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 09:04   #9
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Kremy do twarzy z filtrem UV!

W pełni się z Tobą zgadzam! Te znane firmy typu Garnier, Nivea, Lirene, Ziaja powinny wyprodukować kremy z filtrami do twarzy. Przynajmniej sezonowo, bo w sumie w zimie używa się raczej tych takich tłustych. I powinny być sprzedawane w każdej drogerii. Spotkałam się właśnie z kremem typowo do twarzy, ale po opalaniu i nie miał filtra... Ale oglądałam kiedyś filmik jednej dziewczyny z you tube i opowiadała o tym, że używa z Lirene kremu z filtrem, który przeznaczony jest do twarzy i ciała w takiej tubce, jak wiem 100 ml. Szukałam go po całym Wrocławiu i były tylko takie wielkie do opalania kremy ;/ A, że nie mogłam już dłużej czekać z kupnem, to kupiłam Pharmaceris. Ale, myślę, że gdyby sprzedawali takiego Garniera w Polsce, to kupiłabym go.
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 14:49   #10
karolinabed1996
Przyczajenie
 
Avatar karolinabed1996
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 16
Dot.: Kremy do twarzy z filtrem UV!

Ja też przez leki muszę używać filtra, posiadam z Iwostinu (40 zł) jest nawet dobry ale odrobinę drogi i mało wydajny
__________________
Bez jutra nie da się żyć..
karolinabed1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 09:44   #11
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Kremy do twarzy z filtrem UV!

No ja jestem ciekawa jak to będzie z tym Pharmaceris, bo na wizażu nie ma super opinii i boję się, że kupiłam jakiś bubel... Ale wiadomka, każdy na inny rodzaj skóry, jak dla mnie może być świetny, ale kogoś innego za tłusty itp. Mam go już kilka dni, ale nie używałam, bo ostatnie dni w moim mieście były pochmurne i w ogóle nie było słońca, wiec nie smarowałam się nim. Staram się być oszczędna, bo nie należał do najtańszych, dla mnie dać 36 zł za krem 50 ml to dużo, więc staram się nie używać do na darmo.
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 14:35   #12
pineczka166
Raczkowanie
 
Avatar pineczka166
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 153
GG do pineczka166
Dot.: Kremy do twarzy z filtrem UV!

z drogeryjnych kremow z filtrem do twarzy ja spotkałam sie z Sorayą w tubce z filtrem 30, Nivea też ma 30 bodajże do twarzy, a na opakowaniu pisze że niby działa natychmiastowo chociaż jakoś mi sie nie chce w to wierzyć, widziałam też z Kolastyny do twarzy 30. Ale te wszystkie są to raczej kremy typowo przed wyjściem na słońce bo takie do ciodziennego używania trudno spotkac szczególnie w drogeriach
__________________
Nic nie jest warte by być z tego powodu
nieszczęśliwym

CODZIENNIE


Zapuszczam włosy

pineczka166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 06:34   #13
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Kremy do twarzy z filtrem UV!

Pharmaceris Screen - Sensilium z filtrem 50 to nie była dobra inwestycja. Ten krem miał głęboko nawilżać i raczej tego nie robi. Nie mam jakiejś za specjalnie suchej skóry, a nakładałam go na twarz 2 razy! W ogóle na skórze on ma jakiś perłowy kolor i jest taki świecący. Więc bałam się, że w ogóle nie zmatowię pudrem podkładu, bo strasznie się świecił. I w ogóle miałam wrażenie, że ten makijaż jest jakiś taki tłustawy i szybko mi spłynie, tym bardziej, że na dworze jest gorąco...

Nie wiem, nie jestem zadowolona z tego kremu. Sądziłam, że jak dam za niego 30 zł to będzie idealny, lekki, nawilżający z filtrem.

Mam jeszcze próbkę kremy z La Roche Posey, zobaczę, może on będzie lepszy, ale z drugiej strony szkoda mi tym razem wydać 60 zł! ;o
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 17:31   #14
Felaa
Raczkowanie
 
Avatar Felaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 289
Dot.: Kremy do twarzy z filtrem UV!

Polecam krem Pollena Eva SPF 50, on jest na superwrażliwe miejsca, ale ja używam go na twarz, ma pozytywne opinie na KWC i naprawdę nie bieli ani twarz się po nim nie świeci . Ja go kupiłam w firmowym sklepie internetowym Pollena Eva, ale można go kupić też na allegro, w aptece też widziałam. Pojemność 25 ml kosztuje ok. 9 zł, cena śmieszna, a jakość rewelacyjna

http://www.sklep.pollenaewa.com. pl/1...sloneczna.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,29923,eva-sun-krem-ochronny-na-superwrazliwe-miejsca-spf50-.html
__________________
Podpisz petycję przeciwko okrutnemu zabijaniu psów w celach konsumpcyjnych

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
Felaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 09:47   #15
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Kremy do twarzy z filtrem UV!

No coś TY?!m Muszę wypróbować!! Bo serio zawiodłam się na Pharmaceris. Ciężko zmatowić twarz!! No ale muszę go jakoś zmęczyć, bo co z nim zrobię?
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 16:04   #16
creatura
Raczkowanie
 
Avatar creatura
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 51
Dot.: Kremy do twarzy z filtrem UV!

Ja po rajdzie aptekowym, pozbierałam próbki, najfajniejszy okazał się EUCERIN AQUAPORIN, ma filtr tylko 15, ale wyzszy to był tylko 20 z La Roche Posay, to jest krem, typowo do uzytku na codzien, nie do opalania
creatura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 07:54   #17
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Kremy do twarzy z filtrem UV!

O widzisz! Dzięki, bo uprzedziłaś moje pytanie! Właśnie chciałam zapytać, czy z Eucerin są jakieś kremy z filtrem I co fajny jest? Czy jest tłusty?
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 23:00   #18
creatura
Raczkowanie
 
Avatar creatura
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 51
Dot.: Kremy do twarzy z filtrem UV!

Cytat:
Napisane przez brenda89 Pokaż wiadomość
O widzisz! Dzięki, bo uprzedziłaś moje pytanie! Właśnie chciałam zapytać, czy z Eucerin są jakieś kremy z filtrem I co fajny jest? Czy jest tłusty?

Nie jest tłusty, jest lekki, coś jak pharmaceris, nawet chyba lżejszy, ja mam do cery normalnej spf15, zapytaj w aptece dostaniesz probke, pelnowymiarowa tubka ok 60zł, na all za 40
creatura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 11:58   #19
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Kremy do twarzy z filtrem UV!

Polecam Pharmaceris Sun - ja mam 30 i dobrze sprawdziła się na wakacjach - ale jest też 50.

Krem kosztował ok. 34 zł, jest lekki, nie bieli, mnie nie zapycha ani nie podrażnia. A mam jasną i wrażliwą cerę.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 13:07   #20
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Kremy do twarzy z filtrem UV!

No właśnie koleżanka uświadomiła mnie w tym, że prawdopodobnie każdy krem z filtrem będzie taki jakby tłusty. Ja zaczekałam aż się wchłonie, a tę tłustą warstwę zdjęłam czystym wacikiem. I zadziałało. Podkład się ładnie trzymał i łatwo zmatowił. Więc polecam Wam ten sposób.

Czy może któraś z Was miała krem z filtrem z La Roche Posey?
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 15:13   #21
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Kremy do twarzy z filtrem UV!

W ten sposób starłaś filtr...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 10:11   #22
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Kremy do twarzy z filtrem UV!

Noo słyszałam właśnie! Ale przecież jak nakładam makijaż to on mi niemalże spływa i nie mogę zmatowić tego kremu...
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 17:15   #23
creatura
Raczkowanie
 
Avatar creatura
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 51
Dot.: Kremy do twarzy z filtrem UV!

Cytat:
Napisane przez brenda89 Pokaż wiadomość
Noo słyszałam właśnie! Ale przecież jak nakładam makijaż to on mi niemalże spływa i nie mogę zmatowić tego kremu...
Bo takie kremy się nie nadają pod makijaż.
creatura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.