Pomocy cała twarz czerwona i łuszczy się skóra !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-20, 10:12   #1
jmz
Raczkowanie
 
Avatar jmz
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 396
Exclamation

Pomocy cała twarz czerwona i łuszczy się skóra !!


Wiatm proszę bardzo , bardzo o pomoc . Mój Tż ma całą czerwoną twarz i łuszczy mu się na tym skóra . Kurde mu normalnie takie kropki suche małe sypią się z twarzy , Jesteśmy za granicą , on nie może wziąć wolnego ,żeby pójść do lekarza. Jak się ogolił to podrażnienie podeszło mu ropą . Kupiłam rumianek i 2 razy dziennie mu przemywam. Czy ktoś wie co to jest i co zrobić ?? jakieś maści z antybiotykami ?? Przepraszam jeżeli taki wątek już był ,ale zaczynam panikować . Do tego na skórze głowy zrobiła mu się jakaś skorupa i też nie wiem co to a myje głowe co drugi dzień . To też się kruszy i sypie . Prosze bardzo mocno poradzcie coś bo się naprawdę martwie .
jmz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 10:56   #2
MalinoweMarzenia
Raczkowanie
 
Avatar MalinoweMarzenia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 347
Dot.: Pomocy cała twarz czerwona i łuszczy się skóra !!

Z opisu wygląda mi to na łuszczycę . Mimo wszystko radzę udać się do lekarza.
__________________

MalinoweMarzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 11:29   #3
jmz
Raczkowanie
 
Avatar jmz
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 396
Dot.: Pomocy cała twarz czerwona i łuszczy się skóra !!

On mówi ,że to pierwszy raz mu się zrobiło ... Czy to możliwe żeby miał pierwszy raz takie coś w wieku 28 lat ?? znam kilka osób z łuszczycą i im się obiawiała dużo dużo wcześniej .
jmz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 21:18   #4
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Pomocy cała twarz czerwona i łuszczy się skóra !!

Cytat:
Napisane przez jmz Pokaż wiadomość
On mówi ,że to pierwszy raz mu się zrobiło ... Czy to możliwe żeby miał pierwszy raz takie coś w wieku 28 lat ?? znam kilka osób z łuszczycą i im się obiawiała dużo dużo wcześniej .
Nagle? Może uczulenie? Rety, niech czym prędzej odstawi wszystkie kosmetyki i na wszelki wypadek nie przemywa wodą z kranu, tylko z butelek. Na reszcie ciała nic się nie zmieniło?

Srebro koloidalne {do kupienia w aptekach} działa antybakteryjnie, przemywa się nim skórę, która może zostać zakażona i rany. Osobiście nie używałam, ale... Może doradzi Wam farmaceuta.

I czym prędzej do lekarza! Już lepiej zapłacić, niż narobić sobie trwałych problemów.
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 08:14   #5
jmz
Raczkowanie
 
Avatar jmz
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 396
Dot.: Pomocy cała twarz czerwona i łuszczy się skóra !!

Cytat:
Napisane przez Puszyslawa Pokaż wiadomość
Nagle? Może uczulenie? Rety, niech czym prędzej odstawi wszystkie kosmetyki i na wszelki wypadek nie przemywa wodą z kranu, tylko z butelek. Na reszcie ciała nic się nie zmieniło?

Srebro koloidalne {do kupienia w aptekach} działa antybakteryjnie, przemywa się nim skórę, która może zostać zakażona i rany. Osobiście nie używałam, ale... Może doradzi Wam farmaceuta.

I czym prędzej do lekarza! Już lepiej zapłacić, niż narobić sobie trwałych problemów.

Na reszcie ciała nie ma nic pomijając głowę. Przemywam mu rumiankiem i trochę przygasło, ale to tak minimalnie . Jesteśmy za granicą i nie bardzo teraz może iść do lekarza bo nie ma wolnych dni do wykorzystania.
Szukałam wczoraj jeszcze na wizażu i innych stronach i chyba wygląda na to ,że to łojotokowe zapalenie skóry .
jmz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 09:48   #6
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Pomocy cała twarz czerwona i łuszczy się skóra !!

Cytat:
Napisane przez jmz Pokaż wiadomość
Na reszcie ciała nie ma nic pomijając głowę. Przemywam mu rumiankiem i trochę przygasło, ale to tak minimalnie . Jesteśmy za granicą i nie bardzo teraz może iść do lekarza bo nie ma wolnych dni do wykorzystania.
Szukałam wczoraj jeszcze na wizażu i innych stronach i chyba wygląda na to ,że to łojotokowe zapalenie skóry .
Ale tak nagle? Jeżeli jest tak źle, jak piszesz, to dobrze znaleźć kogokolwiek, choćby prywatnie, po pracy albo chociaż porozmawiać z dermatologiem przez telefon. Bo co, jeżeli Twój luby wyłysieje, albo mu blizny na twarzy zostaną, albo coś? Nie chodzi mi o to, że miałoby to przeszkadzać Tobie, ale chyba lepiej nie ryzykować.
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 16:04   #7
jmz
Raczkowanie
 
Avatar jmz
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 396
Dot.: Pomocy cała twarz czerwona i łuszczy się skóra !!

on pracuje od 6 do 19 wiec nie ma jak iść ...
On miał to wcześniej tylko mniej a teraz mu się bardziej rozniosło,
wiec ehhh.... Nie wiem musze cos pomyśleć i poszukać czegoś na razie doraźnie bo innej opcji nie widze.
jmz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 17:04:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.