kupno roweru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-08, 19:58   #1
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463

kupno roweru


mój staruszek dawno przeszedł na emeryturę i teraz pomyślałam, że czas na jakiś nowy.

chodził mi po głowie ten, ale inna kolorystyka
http://klaudex (kropka)pl/kobiety-miasto/189-sedona-swan-2-czarny

ale sprzedawca twierdzi, że ten jest lepszy:
http://klaudex (kropka) pl/kobiety-miasto/9-alu-swan-s-czarny

stać mnie na obydwa. i nie zależy mi koniecznie na aluminium. nosić go nie będę. jeżdżę po drogach utwardzonych i asfalcie. raczej dłuższe dystanse, ale nie szybko.

któraś mi doradzi?
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.

Edytowane przez pannaatopowa
Czas edycji: 2014-07-08 o 20:00
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 20:28   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: kupno roweru

Rowery obejrzał mój TŻ. Stwierdził, że są to rowery różnej klasy i że droższy ma lepsze komponenty i jeśli Cię stać to nie ma się co zastanawiać i warto brać ten droższy.
Zdaniem TŻ można na nich pokonać tak do 30 km, powyżej 50 km jednorazowo będziesz mieć zbyt wyprostowaną sylwetkę i już możesz się źle czuć.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Jak długie dystanse chcesz pokonywać?
Jak napiszesz do czego i w jakiej cenie szukasz roweru to mój TŻ może Ci doradzić.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894

Edytowane przez MissChievousTess
Czas edycji: 2014-07-08 o 20:24
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 12:38   #3
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: kupno roweru

planuje w przyszłości (jak wrócę do dawnej sprawności) przesiąść się z busa do roweru. zamiast jechać 15 km do miasta autobusem to rowerem. będę pokonywać trasy do 50 km. mam skrzywienie kręgosłupa (pogłębiona lordoza odcinka lędźwiowego) i nie powinnam jeździć w pochylonej pozycji. nie mam zamiaru jechać szybko.

w aluminiowym boję się odrobinę tego amortyzatora. nie czytałam o nim wielu dobrych opinii a stal nie potrzebuje amortyzatora. komponenty można zmieniać z biegiem czasu i zużycia, więc głównie zależy mi na mocnej ramie. dwóch przedstawicieli folty mam rzut kamieniem ode mnie. więc myślę, ze łatwiej byłoby kupić rower tej firmy. chcę móc dojechać z rowerem pociągiem w razie naprawy
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-09 13:38:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.