Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-12, 10:54   #31
Gosiur87
Raczkowanie
 
Avatar Gosiur87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 37
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Przyłączę się do Was dziewczynki Chociaż wcale nie ważę zbyt dużo, ale mam starszne boczki, tłusty brzuszek i zaczyna mi się robić cellulit na udach i pośladkach:/ No tak - siedzący tryb życia i niezdrowe jedzonko daje o sobie znać...
Dzisiaj jeszcze muszę skończyć pisać pracę dyplomową, jutro śmigam po Twister i zaczynam ostry trening I ograniczam batony i fast foody
Trzymajcie kciuki, bo mam często słomiany zapał...
__________________
The best is yet to come!
Gosiur87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 11:11   #32
Anabeth
Raczkowanie
 
Avatar Anabeth
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 93
GG do Anabeth
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

i ja się dolaczam mam 2/3 miesiące na schudniecie gdzies 20 cm na brzuchu w niedziele zrobilam sobie glodowke oczyszczajaca, od wczoraj dieta + cwiczenia aerobowe, hulahop itd. Aa no i jeszcze czerwona i zielona herbata
__________________
AKCJA DBAM O SIEBIE

Od 10 maja
Talia:
75 .. .. .. 65cm

Brzuch:

89 .. .. .. 79cm

Biodra:
90 .. .. ..


Anabeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 11:51   #33
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez BeautifulThings87 Pokaż wiadomość
Rano Actimel, potem jabłko, na obiad potrawka z kapusty i mięskiem Do wieczora sama woda.

No proszę, nie żartuj. Jojo gwarantowane, do tego ledwo żywy metabolizm i totalne wycieńczenie organizmu. Biorąc pod uwagę że tylko na obiad jesz COŚ (bo actimel i jabłko to można liczyć jako przekąski, na 2 śniadanie czy podwieczorek), to dostarczasz organizmowi posiłki co 24h. Jak myślisz, jak będzie działał Twój metabolizm? Będzie tam siedział na dole, patrzył co się dzieje, ziewał i mówił "eeeeeh.... jeszcze pół godzinki" i pójdzie spać dalej. A potem tak samo będzie spał jak dostarczysz mu "nie-dietowe" posiłki i wszystko pójdzie w tłuszczyk...

Ot, taka wizualizacja


Ja chwilowo nie mogę robić brzuszków, tzn nie powinnam, ale chyba się skuszę

Osobiście polecam Tamilee Webb ( ja chce miec taki brzuch) i dla poczatkujacych tez 8min abs. Twister jest świetny na talię. a6w jest jednak dla osób które mają już wypracowane mięśnie, inaczej będzie to katorga. Ja sama zazwyczaj rezygnowałam w połowie - nie z wycieńczenia, ale z nudów :| Przeciez to można zasnąć przy tych ćwiczeniach....

Anabeth - dobrze rozumiem z Twojego podpisu, że chcesz mieć tyle samo w talii co w brzuchu? To gdzie ta talia?! hehe
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.

Edytowane przez karola_plm
Czas edycji: 2009-05-12 o 11:53
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 14:07   #34
nataqua92
Przyczajenie
 
Avatar nataqua92
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

ta płyta z "vitą" to była z 3 miesiące temu, więc raczej teraz jej nie znajdziecie.
a można gdzieś w internecie znaleźć te filmiki z serii "ja chcę mieć taki brzuch"?
nataqua92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 14:19   #35
cameleon91
Rozeznanie
 
Avatar cameleon91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z domu . ; )
Wiadomości: 531
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez anna987 Pokaż wiadomość
Ja muszę schudnąć jakieś 8 kg. Ważę 61 przy wzroście 162. Robię brzuszki i skaczę....na trampolinie!
mmmm pożycz trampoline
__________________
09.05 - 60 kg
Twister - 4/50
Zero słodyczy - 5/30
Zero białego chlebka - 5/30
Zero gazowańców! - 5/30
Skakanka - 2/30

Biała perła - 1/30
Skrzypowita -
1/40


Uda się!


cameleon91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 14:22   #36
nataqua92
Przyczajenie
 
Avatar nataqua92
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

eh trampolina by się przydała
nataqua92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 14:55   #37
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez nataqua92 Pokaż wiadomość
ta płyta z "vitą" to była z 3 miesiące temu, więc raczej teraz jej nie znajdziecie.
a można gdzieś w internecie znaleźć te filmiki z serii "ja chcę mieć taki brzuch"?
ja bralam "Ja chce miec taki brzuch" z neta, wpisz na googlach to Ci znajdzie ogolnie to dzialaja bo zakwasy mialam, ale niektore byly nie na moje sily, a ta kobieta robila to tak jakby nigdy nic takze duuuuuzo mi do niej brakuje teraz porzucilam te cwiczenia, wzielam sie za hula hop, twister, brzuszki, bo to mi przynajmniej wychodzi. tylko to nic nie da jak bede tak podjadac. musze sie wziac za siebie!
Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-12, 15:16   #38
luciolla
Raczkowanie
 
Avatar luciolla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 250
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Mogę z Wamiiii?

tylko martwię się, że ja podejmuję wszelkie działania zrywami, a potem mi gdzieś niknie po drgodze ta motywacja

póki co chcę zacząć biegać regularnie, a nie od czasu do czasu, a6w zaczęłam enty raz wczoraj, może z tym 'ja chcę mieć taki brzuch' spróbuję...
__________________
Nie odkładać marzeń, bo nie zmieszczą się na półce!
luciolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 15:33   #39
Anabeth
Raczkowanie
 
Avatar Anabeth
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 93
GG do Anabeth
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Anabeth - dobrze rozumiem z Twojego podpisu, że chcesz mieć tyle samo w talii co w brzuchu? To gdzie ta talia?! hehe
oo cholerka pomylka

Cytat:
Napisane przez luciolla Pokaż wiadomość
Mogę z Wamiiii?

tylko martwię się, że ja podejmuję wszelkie działania zrywami, a potem mi gdzieś niknie po drgodze ta motywacja

póki co chcę zacząć biegać regularnie, a nie od czasu do czasu, a6w zaczęłam enty raz wczoraj, może z tym 'ja chcę mieć taki brzuch' spróbuję...
pewnie, im wiecej nas tym lepiej
ja do a6w podchodzilam kilka razy, za kazdym razem wymiekalam teraz wzielam sie za hulahop, podobno daje jeszcze lepsze efekty,a jest znacznie przyjemniejsze
__________________
AKCJA DBAM O SIEBIE

Od 10 maja
Talia:
75 .. .. .. 65cm

Brzuch:

89 .. .. .. 79cm

Biodra:
90 .. .. ..


Anabeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 15:46   #40
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

a co myslicie o vibro action? osobiscie nie posiadam, ale moze to jakos poprawia wyglad brzuszka i warto byloby zainwestowac??

a co myslicie o tym: http://fitbay.pl/pas-odchudzajacy-fi...18-p-1187.html czy warto w to inwestowac czy to tak samo jakbym sobie owinęła brzuch folią??

Edytowane przez Oldziunia
Czas edycji: 2009-05-12 o 16:04
Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 16:17   #41
Anabeth
Raczkowanie
 
Avatar Anabeth
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 93
GG do Anabeth
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
a co myslicie o vibro action? osobiscie nie posiadam, ale moze to jakos poprawia wyglad brzuszka i warto byloby zainwestowac??

a co myslicie o tym: http://fitbay.pl/pas-odchudzajacy-fi...18-p-1187.html czy warto w to inwestowac czy to tak samo jakbym sobie owinęła brzuch folią??
vibro action osobiscie nie probowalam, ale słyszałam jednak więcej negatywnych niz pozytywnych opini

co do pasa to nie polecam. mam podobny w domu - nic nie daje mialam tez taki kombinezon do pocenia. powiem szczerze, ze efekt był dziwny.. spalam w nim 2 tygodnie, faktycznie schudlam,ale moja skora stala się sucha i brzydka. Za to po odstawieniu kombinezonu w pare dni wszystko "wrocilo" na swoje miesce Pozniej sie dowiedzialam, ze to cale "odchudzanie" przez pocenie polega tylko na utracie wody.. a co do folii, efekt bylby ten sam
__________________
AKCJA DBAM O SIEBIE

Od 10 maja
Talia:
75 .. .. .. 65cm

Brzuch:

89 .. .. .. 79cm

Biodra:
90 .. .. ..


Anabeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-12, 16:35   #42
nataqua92
Przyczajenie
 
Avatar nataqua92
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

dziewczyny...my tak cały czas o ćwiczeniach, a może jakaś dieta by się przydała?
moje postanowienie: Zero słodyczy!
Zero fast food-ów!
Ogólnie-jeść połowę!
A jak wam idzie z jedzonkiem?
nataqua92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 16:44   #43
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

ja jestem żarłok, bez jedzenia ani rusz, ale słodycze i fast foody odłożyłam
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 16:54   #44
nataqua92
Przyczajenie
 
Avatar nataqua92
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

ja też uwielbiam jeść...najlepsze jest to , że miałam odstawić białe pieczywo, ale jak zobaczyłam w sklepiku szkolnym świeżą bułeczkę z szynką pomidorkiem i ogórkiem to uległam...:/:/:/ale warto było zjeść hehe
nataqua92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 17:51   #45
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Bez diety to mi się wydaje niemożliwością, żeby schudnąć w bardziej widoczny sposób. A kanapka to jeszcze największy grzech nie jest Chociaż lepiej wziąć z domu bułkę orkiszową czy grahamkę.

Nie jestem za jedzeniem połowy. Lepiej jeść po prostu wartościowe posiłki, wiadomo, że jakieś słabości się zdarzą. Ja przez 9 dni zgrzeszyłam 7 galaretkami w czekoladzie i salaterką galaretki. Wbrew pozorom nie przepadam za galaretką Wcześniej każdą słabość uważałam za przekreślenie diety i zaczynałam od nowa, oczywiście po porządnym objedzeniu się
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 17:52   #46
Marcia_E
Raczkowanie
 
Avatar Marcia_E
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 258
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
a co myslicie o vibro action? osobiscie nie posiadam, ale moze to jakos poprawia wyglad brzuszka i warto byloby zainwestowac??

a co myslicie o tym: http://fitbay.pl/pas-odchudzajacy-fi...18-p-1187.html czy warto w to inwestowac czy to tak samo jakbym sobie owinęła brzuch folią??
Ja mam Vibro Action, oczywiście nie rzeźbi mięśni tak jak w reklamie, ale świetnie masuje rozbijając przy tym tłuszczyk Używam go w walce z cellulitem

A pas neoprenowy podnosi temperature ciała w efekcie czego traci się więcej wody, a nie tłuszczu.
Marcia_E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 18:11   #47
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Witam wszystkie koleżanki które walczą z tym samym problemem co ja. Ja od jakiegoś czasu chodzę na aerobic i na siłownię, i rzeczywiście na początku schudłam 4kg a teraz waga stoi w miejscu. Dodam że nie stosowałam żadnej diety, ale teraz chyba muszę zacząć bo jak się ostatnio zobaczyłam na zdjęciach to wstyd.
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 18:16   #48
Anabeth
Raczkowanie
 
Avatar Anabeth
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 93
GG do Anabeth
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez nataqua92 Pokaż wiadomość
dziewczyny...my tak cały czas o ćwiczeniach, a może jakaś dieta by się przydała?
moje postanowienie: Zero słodyczy!
Zero fast food-ów!
Ogólnie-jeść połowę!
A jak wam idzie z jedzonkiem?
Oj bez diety ani rusz.. ja staram sie ograniczac slodycze (choc czasami wiadomo ze sie zdarzy ), nie jem zadnych fastfoodow i unikam bomb kalorycznych jem duzo owocow, warzyw oraz rzeczy pozytywnie wplywajacych na przemiane materii tzn. otręby, płatki owsiane itd. Nie przejadam sie, staram sie jesc tyle ile mi potrzeba. Pije duzo wody, zieloną herbatę i od dzis dokladam jeszcze codziennie 3 kubki czerwonej W niedziele zrobilam sobie glodowke oczyszczająca i zauwazylam ze moj uklad pokarmowy nieco lepiej sie sprawuje
__________________
AKCJA DBAM O SIEBIE

Od 10 maja
Talia:
75 .. .. .. 65cm

Brzuch:

89 .. .. .. 79cm

Biodra:
90 .. .. ..


Anabeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 18:47   #49
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez Anabeth Pokaż wiadomość
vibro action osobiscie nie probowalam, ale słyszałam jednak więcej negatywnych niz pozytywnych opini

co do pasa to nie polecam. mam podobny w domu - nic nie daje mialam tez taki kombinezon do pocenia. powiem szczerze, ze efekt był dziwny.. spalam w nim 2 tygodnie, faktycznie schudlam,ale moja skora stala się sucha i brzydka. Za to po odstawieniu kombinezonu w pare dni wszystko "wrocilo" na swoje miesce Pozniej sie dowiedzialam, ze to cale "odchudzanie" przez pocenie polega tylko na utracie wody.. a co do folii, efekt bylby ten sam
Cytat:
Napisane przez Marcia_E Pokaż wiadomość
Ja mam Vibro Action, oczywiście nie rzeźbi mięśni tak jak w reklamie, ale świetnie masuje rozbijając przy tym tłuszczyk Używam go w walce z cellulitem

A pas neoprenowy podnosi temperature ciała w efekcie czego traci się więcej wody, a nie tłuszczu.

Troszeczkę się nie zgodzę - tzn. opinii jest tyle ilu "użytkowników" pasa, ale ja slyszałam, że w momencie kiedy zaciska się pas - tłuszcz jest bardziej zbity co pozwala mięśniom łatwiej je "rozpracowywać". Ja ostatnio zakładam pas na siłownię (ćwiczę głównie aeroby), przy czym jednocześnie robię masaże i intensywnie nawilżam skórę i widzę efekty (jeszcze się nie zmierzyłam żeby wiedzieć czy cm lecą).

Poza tym dziewczyna która chodzi ze mną na siłownię trzymając dietę i chodząc na siłownię (też z pasem) ma teraz taaaaaaaaaki brzuszek. Strasznie mnie zmotywowała.
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-12, 18:51   #50
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

ja zaplanowałam sobie a6w, ale kurcze czy dam rade?
dieta by się przydała, ale jak się powstrzymać przed zjedzeniem codziennie pączka jednego lub dwóch jak taka ogromna pokusa jest widząc je w szkolnym sklepiku

Ogólnie nie jest źle 174 cm i 57 kg, no ale na brzuszku chciałabym troszkę schudnąć, bo od ostatnich świat jak przytyłam to sie mi to utrzymuje:/
JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 19:01   #51
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Troszeczkę się nie zgodzę - tzn. opinii jest tyle ilu "użytkowników" pasa, ale ja slyszałam, że w momencie kiedy zaciska się pas - tłuszcz jest bardziej zbity co pozwala mięśniom łatwiej je "rozpracowywać". Ja ostatnio zakładam pas na siłownię (ćwiczę głównie aeroby), przy czym jednocześnie robię masaże i intensywnie nawilżam skórę i widzę efekty (jeszcze się nie zmierzyłam żeby wiedzieć czy cm lecą).

Poza tym dziewczyna która chodzi ze mną na siłownię trzymając dietę i chodząc na siłownię (też z pasem) ma teraz taaaaaaaaaki brzuszek. Strasznie mnie zmotywowała.
no to mnie pocieszyłaś bo ja ostatnio sobie taki pas na allegro kupiłam i też go na siłownię zakładam. Brzuszek się poci jak nie wiem, ale już się podłamałam jak tu dziewczyny pisały że on nie działa.
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 19:13   #52
Anabeth
Raczkowanie
 
Avatar Anabeth
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 93
GG do Anabeth
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Troszeczkę się nie zgodzę - tzn. opinii jest tyle ilu "użytkowników" pasa, ale ja slyszałam, że w momencie kiedy zaciska się pas - tłuszcz jest bardziej zbity co pozwala mięśniom łatwiej je "rozpracowywać". Ja ostatnio zakładam pas na siłownię (ćwiczę głównie aeroby), przy czym jednocześnie robię masaże i intensywnie nawilżam skórę i widzę efekty (jeszcze się nie zmierzyłam żeby wiedzieć czy cm lecą).

Poza tym dziewczyna która chodzi ze mną na siłownię trzymając dietę i chodząc na siłownię (też z pasem) ma teraz taaaaaaaaaki brzuszek. Strasznie mnie zmotywowała.
a napewno to zasluga pasa? ja zarówno po pasie jak i kombinezonie mialam taki sam efekt. W kombinezonie spalam 2 tyg + oczywiscie cwiczenia i dieta, w talii ubylo mi wtedy 6cm. Po odstawieniu go, chociaz dalej cwiczylam i bylam na diecie wrocilam do dawnych rozmiarow, a tak sie juz cieszylam po pasie mialam to samo, przez miesiac chodzilam w nim dzien w dzien przez miesiac, ubylo mi 4cm, po odstanieniu wrocily. Moja mama miala to samo.. moze cos zle robilysmy?
chociaz ja z wielu zrodel slyszalam wlasnie o tym, ze to wode sie traci, stad efekt

edit: dodam ze juz po tygodniu(!) wrocilam do poprzednich rozmiarow. po odstawieniu pasa przybylo mi co prawda 2 cm (a pozbylam sie 4cm), ale podejrzewam ze to jednak przez cwiczenia i diete a nie pasa

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
ja zaplanowałam sobie a6w, ale kurcze czy dam rade?
/
ja do a6w podchodzilam pare razy, i zawsze po paru dniach mialam dosyc. Teraz przezycilam sie na aeroby i przede wszystkim hulahop, zobaczymy co to bedzie Ale Tobie zycze powodzenia
__________________
AKCJA DBAM O SIEBIE

Od 10 maja
Talia:
75 .. .. .. 65cm

Brzuch:

89 .. .. .. 79cm

Biodra:
90 .. .. ..



Edytowane przez Anabeth
Czas edycji: 2009-05-12 o 19:11
Anabeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 19:59   #53
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez Anabeth Pokaż wiadomość
a napewno to zasluga pasa? ja zarówno po pasie jak i kombinezonie mialam taki sam efekt. W kombinezonie spalam 2 tyg + oczywiscie cwiczenia i dieta, w talii ubylo mi wtedy 6cm. Po odstawieniu go, chociaz dalej cwiczylam i bylam na diecie wrocilam do dawnych rozmiarow, a tak sie juz cieszylam po pasie mialam to samo, przez miesiac chodzilam w nim dzien w dzien przez miesiac, ubylo mi 4cm, po odstanieniu wrocily. Moja mama miala to samo.. moze cos zle robilysmy?
chociaz ja z wielu zrodel slyszalam wlasnie o tym, ze to wode sie traci, stad efekt

edit: dodam ze juz po tygodniu(!) wrocilam do poprzednich rozmiarow. po odstawieniu pasa przybylo mi co prawda 2 cm (a pozbylam sie 4cm), ale podejrzewam ze to jednak przez cwiczenia i diete a nie pasa
No to już sama nie wiem. Jest jeden sposób żeby się przekonać - na własnej skórze - poćwiczę z nim jeszcze z 2 tyg i odstawię, zobaczymy jak będzie
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 20:36   #54
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Co do diety to ja jednak chyba musze dietować się po swojemu, po prostu ograniczam słodycze i fast food. Jem tyle ile jem na codzień bo jem bardzo mało, chyba nawet za mało. Ewentualnie mogę postarać się jeść 5 posiłków w tym wieczorem coś białkowego rano węgle na 2 posiłki owoc lub jogurt
W sumie nie chce dużo schudnąć bo 2-3 cm w talii to nic w porówananiu do tego że schudłam już jakieś 5 CO prawda w długim orkesie czasu, ale teraz mam zamiar regularnie ćwiczyć.

Również miałam kilka podejść do a6w, bardzo sobie chwaliłam te ćwiczenia za kilkoma pierwszymi podejściami, później jakoś przestały mnie zavhwycać
(zazwyczaj zatrzymuje się koło 15-20 dnia)
W jakieś tam pasy raczej nie wierze
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 22:07   #55
Anabeth
Raczkowanie
 
Avatar Anabeth
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 93
GG do Anabeth
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
No to już sama nie wiem. Jest jeden sposób żeby się przekonać - na własnej skórze - poćwiczę z nim jeszcze z 2 tyg i odstawię, zobaczymy jak będzie
napisz o efektach, ok? jak faktycznie schudniesz to moze sproboje jeszcze raz..

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Również miałam kilka podejść do a6w, bardzo sobie chwaliłam te ćwiczenia za kilkoma pierwszymi podejściami, później jakoś przestały mnie zavhwycać
(zazwyczaj zatrzymuje się koło 15-20 dnia)
W jakieś tam pasy raczej nie wierze
to i tak jestes niezla ja najwyzej do 10 dnia dotrwalam zreszta mam gdzies te cwiczenia.. to jest taki ból ze tragedia
__________________
AKCJA DBAM O SIEBIE

Od 10 maja
Talia:
75 .. .. .. 65cm

Brzuch:

89 .. .. .. 79cm

Biodra:
90 .. .. ..


Anabeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 22:11   #56
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Najgorsze jest to że są szalenie nudne
Ja już wole hula hop
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 22:16   #57
fionna
Raczkowanie
 
Avatar fionna
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: niedaleko domu :)
Wiadomości: 77
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Przyłączę się, jak trochę odeśpię ostatnie 2 noce. Wygądam jak w awatarze prawie, więc wierzcie mi, że sie przyda poćwiczyć. Dobrze, że Was mam, bo samej to bym pomysłała o ćwiczeniach przez 3 minuty na 3 minuty. teraz może się zmobilizuję ...
fionna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 22:28   #58
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

To może wkleje mój 'stan wyjściowy' na dziś
Nie ma tragedii jak tak teraz patrze, prawda?
Zdjęcie z tamtego weekendu
Więc:
Talia ok. 65,5 cm
W boczkach lub jnak kto woli kościach biodrowych 85 cm
Biodra 91,5 cm

Chciałabym 63-62 cm w talii a w biodrach 90
Cele nie jakieś super wygurowane chyba więc powinno mi się udać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brzyss 5 maja.jpg (28,5 KB, 262 załadowań)
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 22:43   #59
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
To może wkleje mój 'stan wyjściowy' na dziś
Nie ma tragedii jak tak teraz patrze, prawda?
Zdjęcie z tamtego weekendu
Więc:
Talia ok. 65,5 cm
W boczkach lub jnak kto woli kościach biodrowych 85 cm
Biodra 91,5 cm

Chciałabym 63-62 cm w talii a w biodrach 90
Cele nie jakieś super wygurowane chyba więc powinno mi się udać
ojejku, dziewczyno! Ty żadnej fałdki nie masz, super! mnie to juz plakac sie chce jak patrze na swoj brzuch poprostu masakra. niby BMI mam w normie, ale caly tluszcz kumuluje mi sie na brzuchu i juz nie wiem co robic... mialam sie odchudzac, ale dzisiaj zezarlam(oprocz sniadania i obiadu) ciastko, nalesniki i lody... i jak ja zdaze do lata... nie mam silnej woli-koszmar!!
Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 22:56   #60
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Płaski brzuszek i szczuplejsza talia w miesiąc!!!

Fałdek może (na stojąco) i nie, ale odstający bembenek troszke jest jak się z profilu patrzy
Ale bardziej zalezy mi na talii niż płaskim brzuchu bo TŻ musi mieć za co złapać, a jak sie nie ma biustu za bardzo to choć brzuch niech mu zostanie
A lody ponoć to jedna z najlepszych opcji jeśli chodiz o słodycze (śmietankowe bez dodatków!), bo energia ktorą organizm wytwarza by się ogrzać spala dużo kalorii. Tak słyszałam, także lody jem od czasu do czasu w miare bezkarnie
Śmiatankowe ze startą gorzką czekoladą; pomieszane z kakao albo owocami mmm


Ach zapomniałam, dodam że obecnie jestem na diecie, a raczej staram się być na SB, ale już 3cia faza, gdzie można jeść praktycznie wszytsko
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.