Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-17, 00:00   #3061
Sacharose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

czy ktoras z was ma/miala problemy hormonalne? Chcialabym wybrac sie na zabieg,ale nie wiem czy jest sens..mam bardzo ciezka postac hirsutyzmu,ciemne ,grube wlosy na lydkach,udach,miedzy posladkami i na linii brzucha. Mam testosteron w normie,ale zbyt malo shbg i to sprawia,ze wolnego testosteronu jest duzo a to on glownie odpowiada za maskulinizacje.
Obecnie diagnozuje mnie endokrynolog,ale nic konkretnego jeszcze nie wiadomo,czekam na kolejne wyniki. Dostalam tabletki yasminelle,metformine i spironol,mam brac minimum 4 miesiace i jesli nie bede zadowolona z efektow to edo przepisze finasteryd,ktory podobno ma pomoc.

To tak slowem wstepu, a teraz pytanie do was wizazanki,moze macie w tym dowiadczenie. Czy jest sens obecnie skorzystac z depilacji laserowej? Boje sie,ze to beda pieniadze wyrzucone w bloto i efekt bedzie zerowy. W dodatku owlosienie sie nasila ,w przeciagu pol roku wyskoczylo mi kilka czarnych wlosow na brodzie i szyi. Jestem zalamana...Moze jakas wizazanka tez miala podobne problemy i ma jakies doswiadczenie? Jestem juz totalnie bezsilna z tymi wlosami.. bardzo mnie to dobija i korzystac z pomocy terapeuty,poniewaz nie czuje sie kobieco,czuje sie jak potwor,te wlosy sa prawie wszedzie
Sacharose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 12:34   #3062
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Sacharose Pokaż wiadomość
czy ktoras z was ma/miala problemy hormonalne? Chcialabym wybrac sie na zabieg,ale nie wiem czy jest sens..mam bardzo ciezka postac hirsutyzmu,ciemne ,grube wlosy na lydkach,udach,miedzy posladkami i na linii brzucha. Mam testosteron w normie,ale zbyt malo shbg i to sprawia,ze wolnego testosteronu jest duzo a to on glownie odpowiada za maskulinizacje.
Obecnie diagnozuje mnie endokrynolog,ale nic konkretnego jeszcze nie wiadomo,czekam na kolejne wyniki. Dostalam tabletki yasminelle,metformine i spironol,mam brac minimum 4 miesiace i jesli nie bede zadowolona z efektow to edo przepisze finasteryd,ktory podobno ma pomoc.

To tak slowem wstepu, a teraz pytanie do was wizazanki,moze macie w tym dowiadczenie. Czy jest sens obecnie skorzystac z depilacji laserowej? Boje sie,ze to beda pieniadze wyrzucone w bloto i efekt bedzie zerowy. W dodatku owlosienie sie nasila ,w przeciagu pol roku wyskoczylo mi kilka czarnych wlosow na brodzie i szyi. Jestem zalamana...Moze jakas wizazanka tez miala podobne problemy i ma jakies doswiadczenie? Jestem juz totalnie bezsilna z tymi wlosami.. bardzo mnie to dobija i korzystac z pomocy terapeuty,poniewaz nie czuje sie kobieco,czuje sie jak potwor,te wlosy sa prawie wszedzie
Najpierw porządne leczenie hormonalne, a potem laser, jak wyniki się ustabilizują. Bo inaczej możesz wyrzucić pieniądze w błoto. A do tego czasu wosk.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 10:08   #3063
Independentwoman95
Raczkowanie
 
Avatar Independentwoman95
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 64
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[KRAKÓW]
Chciałabym odświeżyć nieco pytanie - gdzie warto zrobić w Krakowie depilację laserową? Chodzi mi o uda - mam tam grube, ciemne włosy, odrastają szybko. Hormony w normie, raczej kwestia genetyczna.
Z racji ograniczonego studenckiego budżetu chciałabym go kupić na gruponie, i zamknąć się jakoś w kilkuset złotych. Niestety często czytam opinie, że ludzi z grupona depilują niedokładnie, że ustawiają małą moc. Ile zabiegów na uda i w jakich odstępach miało u Was miejsce? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź ;-)
Independentwoman95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 21:29   #3064
eumo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witajcie. Jestem po 4 zabiegach depilacji laserowej pach (1x Vectus, 3x Light Sheer). Ostatni zabieg miałam 8 maja 2015. Z efektu byłam bardzo zadowolona. Przeszło 70% włosków zostało usuniętych, a te które pozostały były cienkie i jasne, więc spokojnie mogłam się golić raz na tydzień, bo nie były specjalnie widoczne. Stwierdziłam, że powtórzę zabieg po wakacjach i być może będzie to już ostatnia depilacja pach. Niestety jakieś 2 tygodnie temu po goleniu nagle znowu zaczęły mi odrastać ciemne i sztywne włoski.
Mam wrażenie, że jest ich też znowu więcej. A najgorsze, że znowu powróciło golenie co drugi dzień;(

Czy któraś z Was też miała podobne doświadczenia? Dlaczego nagle taka zmiana po 3 miesiącach spokoju. Włosy chyba mają krótsze okresy wzrostu i uśpienia (czy jakoś tak).
eumo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 11:51   #3065
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

To ciekawe. Ja poki co bylam na jednym zabiegu vectusem na lydki. Robilam w grudniu. Nie mam 50% wlosow. Jestem mega zadowolona i chce teraz zrobic cale nogi
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 12:18   #3066
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
To ciekawe. Ja poki co bylam na jednym zabiegu vectusem na lydki. Robilam w grudniu. Nie mam 50% wlosow. Jestem mega zadowolona i chce teraz zrobic cale nogi
Gdzie robiłaś?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 12:24   #3067
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Na ursynowie, zaraz poszukam gdzie dokladnie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-19, 12:27   #3068
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
To ciekawe. Ja poki co bylam na jednym zabiegu vectusem na lydki. Robilam w grudniu. Nie mam 50% wlosow. Jestem mega zadowolona i chce teraz zrobic cale nogi
może to zależy od osobistej podatności włosów na laser?

btw, powiedz gdzie byłaś - może spróbuje przejść na vectusa i zobaczę czy będą lepsze efekty.
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 13:39   #3069
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Na ursynowie, zaraz poszukam gdzie dokladnie
Będę wdzięczna
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 14:56   #3070
Cecyliaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Często spotykam się z opiniami że ta depilacja boli. Ja ją wykonałam w Salonie Casolla w Poznaniu, i wiecie co? Mam gładkie nóżki na lato i nic mnie nie bolało! Polecam współpracę z tymi paniami, osobiscie wracam tam co jakis czas i za kazdym razem jestem zadowolona i promienniejsza.
Cecyliaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 15:10   #3071
anafora12345
Rozeznanie
 
Avatar anafora12345
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: za górami za lasami
Wiadomości: 769
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Cecyliaaa Pokaż wiadomość
Często spotykam się z opiniami że ta depilacja boli. Ja ją wykonałam w Salonie Casolla w Poznaniu, i wiecie co? Mam gładkie nóżki na lato i nic mnie nie bolało! Polecam współpracę z tymi paniami, osobiscie wracam tam co jakis czas i za kazdym razem jestem zadowolona i promienniejsza.
Potwierdzam choć co do kwestii bólu hm zależy która głowica bo mała boli jak ch.lera ale da sie przeżyć . Zrobiłam tam nogi bikini i broda +was zostały pachy .
__________________
07.02.14
"Nie bój się cieni , one świadczą o tym , że gdzieś jest światło "
anafora12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-20, 15:51   #3072
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
może to zależy od osobistej podatności włosów na laser?

btw, powiedz gdzie byłaś - może spróbuje przejść na vectusa i zobaczę czy będą lepsze efekty.
Beautymed na ursynowie. Za lydki placilam chyba 200zl bo ze strony pobralam kupon znizkowy na pierwszy zabieg. Zabieg trwal niecale 40min. Szukam teraz jakis promocji
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 07:11   #3073
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Adrianna94 Pokaż wiadomość
Jestem po trzech zabiegach depilacji bikini i najbardziej cieszy mnie to, że pozbyłam się wrastających włosków Na blogu zamieszczałam relację z zabiegu, myślę że naprawdę warto zapisać się na laser
wrastające włoski to chyba jeden z głównych powodów, dla których kobiety się na to decydują

btw myślicie, że takie zabiegi mogą mieć jakiś negatywny wpływ na organizm?
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 12:53   #3074
kornelka3331
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Drogie Panie najmniej bolesny , a wprost bezbolesny jest najnowszy laser Light Sheer Desire. Polecam Poznań babor-beautyspa-luxderm.pl
kornelka3331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 13:06   #3075
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny

widzę, że od mojego ostatniego zapytania nikt nie polecił nic w Trójmieście, więc mam prośbę o recenzję sieciówki Laser DeLux - w wątku pojawiły się jakieś komentarze, ale te które widziałam na ostatnich kilkudziesięciu stronach pochodzą od autorów +/- 5 postów, co średnio wpływa na ich wiarygodność. Cena + potencjalna zniżka za "polecenie" natomiast czynią ich ofertę całkiem interesującą.
Jak tylko odczekam swoje po wosku będę robić bikini i pachy.

(Oczywiście, jeśli zajrzy tu ktoś, kto poleci inny sprawdzony adres, to też bardzo proszę o cynk).
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 17:32   #3076
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 485
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Treść usunięta
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 17:48   #3077
Tarhia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej
Wznawiam swoją prośbę o opinię... Czy ktoś z Was depilował się w katowickim BCC? ( http://bodycareclinic.pl/en/Oferta2/...lacja-laserowa ) i mógłby cośna ich temat napisać?
Pozdrawiam
Tarhia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 07:32   #3078
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja również polecam delux
jako jedyni przykładają lód przed strzałem
Bylam w tychach m
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 18:50   #3079
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny mam pytanie, czy przy depilacji łydek miałyście kolana gratis, czy to dodatkowo płatne? Idę w następnym tygodniu na łydki i tak się zastanawiam jak to jest z kolanami, czy wliczane są do łydek czy do ud, czy w ogóle osobno.
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 20:38   #3080
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Glam93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, czy przy depilacji łydek miałyście kolana gratis, czy to dodatkowo płatne? Idę w następnym tygodniu na łydki i tak się zastanawiam jak to jest z kolanami, czy wliczane są do łydek czy do ud, czy w ogóle osobno.
Ja miałam robione kolana przy udach
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 09:39   #3081
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A jesteś zadowolona z efektów na udach? Kusi mnie, żeby zrobić cale nogi, ale słyszałam że z udami jest ciężko.
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 13:18   #3082
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jak robiłam ŁYDKI, to miałam całe stopy też robione i kolana i wyżej kolan...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 15:44   #3083
holly-dolly
Raczkowanie
 
Avatar holly-dolly
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 53
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czy popękane naczynka są przeciwskazaniem do zabiegu? Lub Krostki? Chciałabym zrobic uda lecz z tylu mam Krostki których nie moge sie pozbyć
__________________
"don't worry about a thing
'cause every little thing gonna be all right"

‎"Nobody can tell you what tomorrow brings so live your life today"
holly-dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 16:11   #3084
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Glam93 Pokaż wiadomość
A jesteś zadowolona z efektów na udach? Kusi mnie, żeby zrobić cale nogi, ale słyszałam że z udami jest ciężko.
Miałam 5 zabiegów, spodziewałam się lepszych efektów, ale i tak nie jest źle, na jesieni zacznę łydki. Teraz żałuję tylko, że nie robiłam całych nóg za jednym zamachem
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 16:55   #3085
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Miałam 5 zabiegów, spodziewałam się lepszych efektów, ale i tak nie jest źle, na jesieni zacznę łydki. Teraz żałuję tylko, że nie robiłam całych nóg za jednym zamachem
No właśnie, na udach włosy są delikatniejsze i jaśniejsze, dlatego trochę ryzykowne, ale z drugiej strony skoro robię łydki, to fajnie byłoby zrobić też uda a jakie przerwy robiłaś między zabiegami?
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 18:11   #3086
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny.

Sorry, ze tak ni z gruchy, ni z pietruchy Ale chcialam napisac, ze mocno wahalam sie, czy zrobic trzeci zabieg depilacji laserowej na pachy, bo po drugim praktycznie nie bylo efektow. I jestem bardzo zadowolona! Doslownie zostaly mi pojedyncze wloski
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 16:00   #3087
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Korzystała któraś z Was z grupona? Są fajne oferty 10 zabiegów za 200-300 zł. Chcę zrobić pachy. Nigdy wcześniej nie byłam na laserze. Przy okazji poleci ktoś gabinety w Warszawie?
__________________
10.12.2014- aparatka (dół i góra- kosmetyczny)
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 21:35   #3088
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Korzystała któraś z Was z grupona? Są fajne oferty 10 zabiegów za 200-300 zł. Chcę zrobić pachy. Nigdy wcześniej nie byłam na laserze. Przy okazji poleci ktoś gabinety w Warszawie?
Nie radzę brać tych z grupona. No gdziee 300 zł za 10 zabiegów... Jak jeden kosztuje ze 100 zł...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 17:04   #3089
paul_ina033
Raczkowanie
 
Avatar paul_ina033
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 119
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

widzę, że od mojego ostatniego zapytania nikt nie polecił nic w Trójmieście, więc mam prośbę o recenzję sieciówki Laser DeLux - w wątku pojawiły się jakieś komentarze, ale te które widziałam na ostatnich kilkudziesięciu stronach pochodzą od autorów +/- 5 postów, co średnio wpływa na ich wiarygodność. Cena + potencjalna zniżka za "polecenie" natomiast czynią ich ofertę całkiem interesującą.
Jak tylko odczekam swoje po wosku będę robić bikini i pachy.

(Oczywiście, jeśli zajrzy tu ktoś, kto poleci inny sprawdzony adres, to też bardzo proszę o cynk).
Jestem o pierwszym zabiegu na całe nogi w Laser DeLux w Gdańsku. Dzięki koleżance - otrzymałam 20% zniżki - a za zabieg zapłaciłam 318zł. Obsługa bardzo miła, mój zabieg trwał nieco ponad godzinę, pani była dokładna, miałam przykładany lód do skóry. Co do efektów nie mogę się jeszcze wypowiedzieć. Wcześniej miałam wykonywaną darmową próbę laserową. Póki co jestem zadowolona.
Jeśli masz więcej pytań śmiało pisz, chętnie odpowiem
paul_ina033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 21:15   #3090
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Która robiłą depilację laserową UD?
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.