Filmiki urodowe na you tube, część XII - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-18, 22:37   #4621
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Przypomniało mi się dlaczego bałam się bunny
http://www.youtube.com/watch?v=Hkc5lYqU7_o
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 22:39   #4622
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez akasha84 Pokaż wiadomość
ja się mile zaskoczyłam Jofusem Ty się zawiodłaś na panu przerośnięte ego
[/COLOR]
I to jak A tak go lubiłam, ale spoko, teraz jemu daję szansę, zobaczymy jak sie zachowa wśród innych, ale uważam, że on traktował Jofiego z góry, że czuł sie tam lepszy, a oni sa gorsi, jesli wiesz co mam na myśli. Psy - na dwór, Julianka i Julianka, dziwak. A jakaś dziewoja pisała komy pod tym filmem, że Benji zachowuje sie nie grzecznie, a potem na drugi dzien głupia przepraszała za te komentarze, stwierdziła, że jej sie wydawało .... eh
Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
ototo pamiętam jak nikt nie chciał mi wierzyć, że chodzę bez igły w ręce
Wooow, to teraz mnie dopiero olśniło, bo ja cały czas bałam sie zginąc rękę
Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
[COLOR=Silver]


Oj ja też znalazłabym sporo takich kwiatków.


Mało tego.

Wchodzę i mówię, że babcia powinna dostać chociaż jakąs kroplówkę, bo nic nie je, nikt się nią nie przejmuje.
A on patrzy się i pyta - ale jaką kroplówkę mam podać? ZONK.

Mówię, że chodzi mi o to, żeby ta kroplówka wzmocniła babcię, bo przecież nic prawie nie je. No bez jaj, przecież lekarzem nie jestem, skad mam kurna wiedzieć jaką kroplówkę podać??

Od razu podali jej kroplówkę i potem podawali codziennie, a babcia szybko wróciła do formy.
Ale generalnie był cyrk na kółkach.

Słyszałam o podobnych wypadkach, i tez słyszałam opinię włąśnie, że trzeba czasem pokazać, że nie ma żartów, że jestes i czuwasz. Jakaś pani w tv kiedyś mówiła, że niekt jej na oddziale nie lubił, ale za to ją szanowali.


---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się dlaczego bałam się bunny
http://www.youtube.com/watch?v=Hkc5lYqU7_o
Łoooooooooo
się nie dziwię
Mnie na poczatku też straszyła, ale jednak jej poczucie humoru mnie chwyciło za serce
fake i za cycki coś jak u mnie
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax

Edytowane przez Labirynth
Czas edycji: 2013-06-18 o 22:40
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 22:50   #4623
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość


Słyszałam o podobnych wypadkach, i tez słyszałam opinię włąśnie, że trzeba czasem pokazać, że nie ma żartów, że jestes i czuwasz. Jakaś pani w tv kiedyś mówiła, że niekt jej na oddziale nie lubił, ale za to ją szanowali.


Każdy kij ma dwa końce.
Krzykliwą i dopominającą się wszystkiego osobę każdy zauważy, jak będzie jeszcze straszyć tefałenem ( standard) to tym bardziej.
Jednak takim osobom nie wykona się nic poza standard, nie dostanie przepustki na ślub syna ( bo przepustek właściwie nie wolno), nie będzie wykonana u niej żadna procedura ponad to co jest w założeniach nfz. A procedury są procedurami.
Nie uzyska żadnej dodatkowej informacji ponad to co jest potwierdzone oficjalnie w EBM.
Lekarz nie umówi jej terminu w poradni ale wyśle ją tam ze skierowaniem.
Nie poda informacji przez telefon ani rodzinie bez pisemnej zgody.

Takie osoby traktuje się tak jak one traktują otoczenie, bez nadmiaru empatii.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 22:58   #4624
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość

Każdy kij ma dwa końce.
Krzykliwą i dopominającą się wszystkiego osobę każdy zauważy, jak będzie jeszcze straszyć tefałenem ( standard) to tym bardziej.
Jednak takim osobom nie wykona się nic poza standard, nie dostanie przepustki na ślub syna ( bo przepustek właściwie nie wolno), nie będzie wykonana u niej żadna procedura ponad to co jest w założeniach nfz. A procedury są procedurami.
Nie uzyska żadnej dodatkowej informacji ponad to co jest potwierdzone oficjalnie w EBM.
Lekarz nie umówi jej terminu w poradni ale wyśle ją tam ze skierowaniem.
Nie poda informacji przez telefon ani rodzinie bez pisemnej zgody.

Takie osoby traktuje się tak jak one traktują otoczenie, bez nadmiaru empatii.
Tak jak wszędzie, w szkołach m. in.
Mam świetną panią ginekolog, ale internistka to piekło. Każda wizyta u niej to jakaś żenada, tylko widzi pacjenta już wzdycha, dzwoni telefon - pacjent o coś pyta, odkłada i wzdycha, i jeszcze bagatelizuje i trywializuje problem pacjenta przy mnie (byłam akurat w gabinecie), wieczne nadąsana, ale to wiecznie, kiedy i u niej nie jestem. I właśnie mam zamiar zmienic kofaną panią internistkkę, czy jak to tam się dzisiaj nazywa
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 00:54   #4625
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Tak jak wszędzie, w szkołach m. in.
Mam świetną panią ginekolog, ale internistka to piekło. Każda wizyta u niej to jakaś żenada, tylko widzi pacjenta już wzdycha, dzwoni telefon - pacjent o coś pyta, odkłada i wzdycha, i jeszcze bagatelizuje i trywializuje problem pacjenta przy mnie (byłam akurat w gabinecie), wieczne nadąsana, ale to wiecznie, kiedy i u niej nie jestem. I właśnie mam zamiar zmienic kofaną panią internistkkę, czy jak to tam się dzisiaj nazywa
To już norma.
Ogólnie zauważyłam, że często zaciera się teraz różnica między wizytą prywatną i taką zwykłą. Tyle osób chodzi prywatnie, że lekarze już zaczynają traktować swój gabinet jak zwykłą przychodnię, parę minut i bye, czekanie w kolejce itd.
Są perełki oczywiście, nie można generalizować. Są lekarze z powołania. Ja trafiłam na takich czterech lekarzy w moim życiu. Naprawdę się starają, drążą temat (nie robią nic na"odwal się")pytają o szczegóły, są sympatyczni i tacy po prostu ludzcy.


A co do szpitala, to niestety, ale trzeba kontrolować wszystko, z lekarzami różnie też bywa, a pacjentów jest mnóstwo. Nie chodzi o to, żeby być niemiłą, tylko żeby się interesować, żeby widać było, że ktoś odwiedza, pyta itd. To zupełnie inna bajka. Jeżeli jednak widać, że lekarz leje "prostym sikiem" na pacjenta, to po prostu trzeba interweniować, bo wtedy zdrowie bliskiej osoby jest ważniejsze niż "widzimisię" lekarza. Szczególnie starsze osoby są często olewane w szpitalach.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2013-06-19 o 00:55
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 06:35   #4626
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Nie, nie, nie chodziło nam o to, żeby wbijać pod pachę wenflon.
Ja tylko zaczęłam rozkminiać nazewnictwo, no bo czemu pacha to dokładnie to samo miejsce co pod pachą?



Też niestety mam kilka podobnych doświadczeń. Aż mi się nie chce opowiadać. Nie można tez uogólniać, ja nadal wierzę, ze są jeszcze lekarze i pielęgniarki z powołaniem.
Ja trafiałam zawsze na super pielęgniarki, sanitariuszki, a na takich lekarzy tylko kilku.
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
I tak, zaraz odezwą się głosy, że "ja odkąd skończyłam 8 miesięcy i nauczyłam się sprawnego chwytania pracuję w chińskiej fabryce tekstyliów, żeby zarobić na swoje zachcianki" - ale nie każdy musi pracować w takim wieku, sorry.
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 07:06   #4627
sugardream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 46
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Hej
Ja tylko z szybką informacją dla dziewczyn z Krakowa, do 21 czerwca trwa likwidacja marionnaud na zakopiance w Krakowie
między 20-21.06 przy zakupie sześciu produktów jest 60% zniżki i 70% przy zakupie siedmiu ,nie wiem tylko czy to zniżka na całość zakupów czy każdy produkt osobno.
sugardream jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 07:16   #4628
..::Rimini::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::Rimini::..
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Filmiki urodowe na you tube, część XII

Pomyliłam wątki, przepraszam!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez ..::Rimini::..
Czas edycji: 2013-06-19 o 07:34
..::Rimini::.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 07:40   #4629
regretsareuseless
Zadomowienie
 
Avatar regretsareuseless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 559
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Skoro wszyscy tak wychodzą z ukrycia, to ja też się "ujawnię" Podczytuję Was od trzech części ale w końcu też postanowiłam się odezwać

W temacie służby zdrowia, szpital w moim rodzinnym mieście słynie z tego, że prędzej można tam umrzeć niż się wyleczyć. Mój dziadek kilka lat temu miał poważny problem z drożnością żył w nogach i w naszym rodzinnym mieście powiedzieli mu, że noga jest absolutnie do amputacji, że nic się już nie da zrobić, potrzebna będzie proteza i tak dalej ale moi rodzice poszukali pomocy w innym szpitalu, ostatecznie dziadek miał operację w celu "przetkania" żył i to wszystko. Gdy lekarze zobaczyli diagnozę i zalecenia z poprzedniego szpitala to tylko uśmiechali się pod nosem Dziadek ma nogę ma do dzisiaj i nie widać, żeby miał z nią jakiekolwiek problemy.
regretsareuseless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 07:47   #4630
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

A ja wam powiem, że u mnie jak nie dasz w kopercie ordynatorce choć symbolicznie to nie masz co liczyć na uwagę, wykonanie wszystkich badań, lepsze leki.
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 08:09   #4631
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

bloopers u oleski:
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 08:33   #4632
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

W Wysokich Obcasach piszą o Anioł na resorach http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-...ieta_.html#Cuk
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 09:04   #4633
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
A co do szpitala, to niestety, ale trzeba kontrolować wszystko, z lekarzami różnie też bywa, a pacjentów jest mnóstwo. Nie chodzi o to, żeby być niemiłą, tylko żeby się interesować, żeby widać było, że ktoś odwiedza, pyta itd. To zupełnie inna bajka. Jeżeli jednak widać, że lekarz leje "prostym sikiem" na pacjenta, to po prostu trzeba interweniować, bo wtedy zdrowie bliskiej osoby jest ważniejsze niż "widzimisię" lekarza. Szczególnie starsze osoby są często olewane w szpitalach.
Właśnie o to mi chodziło
Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
Ja trafiałam zawsze na super pielęgniarki, sanitariuszki, a na takich lekarzy tylko kilku.
Ja mam świetną panią gin, kolejki do niej sa masakryczne, jestem u niej już od lata i nawet jak zadzwonię do niej po kilku latach, zawsze wie, kto dzwoni, na co choruję i zawsze odpowie na pytanie. Tylko, że prywatnie



http://www.youtube.com/watch?v=Gjy1E7UQjoM Krecia i USa Zakupy
mogłabym mieć taką kumpelę, bardzo ją lubię, moja estetyka i w ogóle (mowa o Krecie )
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax

Edytowane przez Labirynth
Czas edycji: 2013-06-19 o 09:16
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 10:17   #4634
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
W Wysokich Obcasach piszą o Anioł na resorach http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-...ieta_.html#Cuk
ten artykuł był w Wysokich Obcasach chyba z miesiąc temu
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 10:38   #4635
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
A ja wam powiem, że u mnie jak nie dasz w kopercie ordynatorce choć symbolicznie to nie masz co liczyć na uwagę, wykonanie wszystkich badań, lepsze leki.
Ja się dziwię, że ci lekarze się nie boją brać koperty. Wiem, że ordynator jednego z oddziałów "ważnego" szpitala w Polsce wziął niemałą kwotę i się nie bał. Może dlatego, że chory był naprawdę chory i mu zależało?

Fajny ten vlog Karoliny. Co do poruszanej przez Patrycję (??) kwestii tej swobody w NY to poniekąd się zgadzam. Ale myślę, że to panuje w każdym dużym mieście. W NY jest o tyle łatwiej, że to jest naprawdę miejsce wielokulturowe, nie dominuje wyraźnie żaden kolor skóry, wyznanie, pochodzenie.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 10:48   #4636
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
ten artykuł był w Wysokich Obcasach chyba z miesiąc temu
Nie czytam wydania papierowego, widziałam dzisiaj w wydaniu internetowym.

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Ja się dziwię, że ci lekarze się nie boją brać koperty. Wiem, że ordynator jednego z oddziałów "ważnego" szpitala w Polsce wziął niemałą kwotę i się nie bał. Może dlatego, że chory był naprawdę chory i mu zależało?

Fajny ten vlog Karoliny. Co do poruszanej przez Patrycję (??) kwestii tej swobody w NY to poniekąd się zgadzam. Ale myślę, że to panuje w każdym dużym mieście. W NY jest o tyle łatwiej, że to jest naprawdę miejsce wielokulturowe, nie dominuje wyraźnie żaden kolor skóry, wyznanie, pochodzenie.
Przez takie pisanie w necie muszę raz na jakiś czas wystawić kogoś z gabinetu bo wielu się wydaje że albo muszą dać kopertę bo bez tego mogiła albo co gorsza myślą że jak przyjdą rzucą we mnie kopertą i dostaną czerwony dywan, muzyczkę i wszelakie badania na zawołanie- tych wyrzucam z hukiem.
Czy lekarze biorą- biorą, bo lekarze to ludzie i wśród nich jest dokładnie tyle samo chamów i idiotów co w społeczeństwie, Czy biorą wszyscy? Nie bierze niewielki procent. Ale gazety lubują się w tanich sensacjach.

Vlog Karoliny o NY mnie znudził, taki bez polotu a może mi się Karolina przejadła.



dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 10:57   #4637
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Przez takie pisanie w necie muszę raz na jakiś czas wystawić kogoś z gabinetu bo wielu się wydaje że albo muszą dać kopertę bo bez tego mogiła albo co gorsza myślą że jak przyjdą rzucą we mnie kopertą i dostaną czerwony dywan, muzyczkę i wszelakie badania na zawołanie- tych wyrzucam z hukiem.
Czy lekarze biorą- biorą, bo lekarze to ludzie i wśród nich jest dokładnie tyle samo chamów i idiotów co w społeczeństwie, Czy biorą wszyscy? Nie bierze niewielki procent. Ale gazety lubują się w tanich sensacjach.

Zapewne masz rację. Myślę jednak, że jak człowiek jest bardzo chory to jednak włącza mu się lampka ostrzegawcza pt. może jak dam kopertę to operacja lepiej pójdzie? A może lekarz będzie częściej przychodził? A może lepsze leki dostanę? Akurat we wspomnianej przeze mnie sytuacji to był chirurg, a wiadomo, że od niego teoretycznie wiele zależało. Myślę jednak, że sprawa się nie rypnie, bo rzeczywiście jest dobrym operatorem i naprawdę pomaga ludziom. Pytanie - ile osób daje i czy bez koperty się nie uda. Osobiście nie widzę problemu w sprezentowaniu komuś alkoholu czy bombonierki, a szczególnie pielęgniarkom - większość tych, z którymi ja miałam styczność, jest super.
Jesteś lekarzem? Mogę wiedzieć, jakiej specjalizacji?

Edytowane przez 201705250955
Czas edycji: 2013-06-19 o 10:59
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 10:58   #4638
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Bogusia w TVNie

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,...sci,91035.html
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 11:15   #4639
szaga9001
Raczkowanie
 
Avatar szaga9001
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 353
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

strasznie nachalnie promuje DDTVN blogerów/vlogerów ostatnio, non stop ktoś ze świata YT występuje :p

recenzja Starej Mydlarni u LSG: http://www.youtube.com/watch?v=t7PRbWLBtWs
szaga9001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 11:19   #4640
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
ile lat ma ten Bartek ?
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 11:21   #4641
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość

Zapewne masz rację. Myślę jednak, że jak człowiek jest bardzo chory to jednak włącza mu się lampka ostrzegawcza pt. może jak dam kopertę to operacja lepiej pójdzie? A może lekarz będzie częściej przychodził? A może lepsze leki dostanę? Akurat we wspomnianej przeze mnie sytuacji to był chirurg, a wiadomo, że od niego teoretycznie wiele zależało. Myślę jednak, że sprawa się nie rypnie, bo rzeczywiście jest dobrym operatorem i naprawdę pomaga ludziom. Pytanie - ile osób daje i czy bez koperty się nie uda. Osobiście nie widzę problemu w sprezentowaniu komuś alkoholu czy bombonierki, a szczególnie pielęgniarkom - większość tych, z którymi ja miałam styczność, jest super.
Jesteś lekarzem? Mogę wiedzieć, jakiej specjalizacji?
Tak jestem.
Jestem w trakcie specjalizacji.
Wbrew pozorom niewiele osób daje, więcej opowiada o tym na mieście, albo np dają kawę, której dawać nie muszą czy bombonierkę ale znajomym opowiadają że dali łapówkę.
Alkohol nie bardzo w teorii nie wolno mieć go w szafce ( tyczy się też zamkniętego) mniej problematyczne są neutralne kwiaty czy właśnie ciasto.

A mechanizm taki jest, najpierw media piszą że wszyscy są gópi i niedouczeni, chleją i biorą.
I jak pacjenta nie można zoperować teraz bo np jest najedzony lub pijany! to rodzina myśli że lekarz czeka niewiadomo na co a czeka aż będą warunki do znieczulenia. Tłumaczenia nie docierają, wrzaski o tefałenia są czeste i chyba się nikt już tym nie przejmuje. No ale później taka rodzina wypisuje w necie historie o tym jak nie chciano zoperować.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 11:25   #4642
201606201229
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 904
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
'wielki facet,ogromny powiedziałabym'
201606201229 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 11:31   #4643
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez kamikadzeee Pokaż wiadomość
'wielki facet,ogromny powiedziałabym'
Może myślała o czymś innym
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 11:39   #4644
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Tak jestem.
Jestem w trakcie specjalizacji.
Wbrew pozorom niewiele osób daje, więcej opowiada o tym na mieście, albo np dają kawę, której dawać nie muszą czy bombonierkę ale znajomym opowiadają że dali łapówkę.
Alkohol nie bardzo w teorii nie wolno mieć go w szafce ( tyczy się też zamkniętego) mniej problematyczne są neutralne kwiaty czy właśnie ciasto.

A mechanizm taki jest, najpierw media piszą że wszyscy są gópi i niedouczeni, chleją i biorą.
I jak pacjenta nie można zoperować teraz bo np jest najedzony lub pijany! to rodzina myśli że lekarz czeka niewiadomo na co a czeka aż będą warunki do znieczulenia. Tłumaczenia nie docierają, wrzaski o tefałenia są czeste i chyba się nikt już tym nie przejmuje. No ale później taka rodzina wypisuje w necie historie o tym jak nie chciano zoperować.

Gratuluję, myślę, że ja nigdy nie dałabym sobie rady na medycynie, jestem zbyt leniwa
Sądzę, że wiele osób myśli, iż dając łapówkę w sytuacji, w której osoba jest śmiertelnie chora - że to jakoś pomoże. Przecież jak jest np. nowotwór złośliwy, są przerzuty, to chirurg niewiele może. To samo z chorobami serca - są nieraz zaawansowane zmiany i lekarz niewiele może zrobić. Myślę, że takie osoby są najbardziej sfrustrowani, bo dali łapówkę, a bliskiej osoby nie udało się uratować.
Ja osobiście nigdy bym się tym nie pochwaliła, raczej jeśli już to jestem w stanie powiedzieć coś na temat samego personelu Nie wiedziałam, że alkoholu nie można. Jak moi bliscy chcieli podziękować personelowi to właśnie kupowaliśmy kawę albo bombonierki. Akurat jak bliska mi osoba spędzała prawie 2 miesiące w szpitalu to trochę widziałam, ale przyznam, że pielęgniarki, salowe i ogólnie cały personel 'niższego' stopnia był mega. Z salową to nawet na ciastku byłam, choć ja piłam tylko kawę, bo na mnie szpitale negatywnie działają i mogę w nich nic nie jeść przez długi czas.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 11:39   #4645
201606201229
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 904
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Może myślała o czymś innym
nasuwa się wniosek : uważać na słowa w telewizji na żywo
201606201229 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 11:46   #4646
guziczkowa
Przyczajenie
 
Avatar guziczkowa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Ja miałam kiedyś taką sytuację, za dzieciaka wenflon przebił mi skórę. A pielęgniarki tak przekonywały, że nic się nie stanie, bo na początku chodziłam z wyprostowaną ręką ze strachu. A jak zaczęłam zginać to zonk

Edytowane przez guziczkowa
Czas edycji: 2013-06-19 o 11:47
guziczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 12:09   #4647
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Salon kosmetyczny za kulisami-odpowiedź na filmik Nissiax83.
http://www.youtube.com/watch?v=H7xVK...ature=youtu.be
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 12:25   #4648
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Salon kosmetyczny za kulisami-odpowiedź na filmik Nissiax83.
http://www.youtube.com/watch?v=H7xVK...ature=youtu.be
moja pierwsza myśl = grzywka
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 12:32   #4649
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

w tym filmiku Karoliny Patrycja jednym tchem: Nowy Jork wyśmiewa, jak założysz szpilki, to Cię wyśmieją, nikt tu nie nosi szpilek po czym Każdy ubiera się jak chce, nikt nikogo nie ocenia
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 12:39   #4650
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
w tym filmiku Karoliny Patrycja jednym tchem: Nowy Jork wyśmiewa, jak założysz szpilki, to Cię wyśmieją, nikt tu nie nosi szpilek po czym Każdy ubiera się jak chce, nikt nikogo nie ocenia
chyba nie do końca dobrze się wysłowiła chodziło jej chyba o to że nikt (wiekszość) tak sztywniacku nie chodzi po ulicach, wiec jak ktoś tak śmiga non stop to się dziwnie patrzą, bo Ty po bułki do sklepu, a ludzie myślą że pewnie jesteś biznesłumen w przerwie na lancz tak mi się wydaje, chociaż to trochę dziwne dla mnie.
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.