Dziewczyny z Bydgoszczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-04, 16:30   #1
_Sara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 37

Dziewczyny z Bydgoszczy


Hej.Chciałam się poradzić dziewczyn z Bydgoszczy.Mieszkam jakieś 70 km od tego miasta ale jak chcę coś kupić przeważnie jade tam bo tutaj w mniejszych miasteczkach albo jeden chiński i wszystkie mają to samo albo naprawde ciężko coś fajnego znaleźć.Do miasteczka też mam conajmniej 10-20 km trudno o komunikacje więc jak już wybieram się na pół dnia to kieruje się na Bydgoszcz wysiadam na pks i od razu ide do focusa nie wiem dlaczego ale zauważyłam że to już 'norma' i wcale nie chodzi mi że tam głównie 'droższe sklepy' tylko nie orientuje się w innych sklepach po mieście.Nigdy nie chodziłam nie szukałam bo nawet nie wiem gdzie a miasto nie zbyt dobrze znam.
W focusie m in h&m/new yorker/camaieu /bershka/c&a także moim zdaniem nie ma akurat w tych sklepach bardzo wygórowanych cen.
Czy mogłybyście mnie nakierować gdzie warto iść do jakich sklepów zajrzeć?Oczywiście nie chodzi mi tylko o markowe ciuchy obojętnie jaki który często odwiedzacieMam 23 lata ubieram się raz wygodnie sportowo innym razem włożę sukienkę albo bluzkę rurki także nie mam jakiegoś określonego stylu interesuje mnie każdy sklep do którego chętnie wracacie.Liczę na Waszą pomoc
_Sara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 18:25   #2
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Dziewczyny z Bydgoszczy

Ja właściwie głównie na zakupy idę do Focusa, bo są tam sklepy które lubię, ale oprócz tego polecam Ci Mohito - jest w Realu i Galerii Pomorskiej (jeśli będziesz miała pytania jak tam dojechać autobusem to pisz, chętnie Cię pokieruję). Są tam fajne ciuchy, często robią jakieś promocje (w następny weekend będzie -20% z kuponem z jakiejś gazety). Z Realu i Galerii jest też Cubus. Jeśli chodzi o sklepy niefirmowe to czasem bywam na Dworcowej. Można tam dostać tanie buty (często są promocję wszystkie buty za 39, 29 albo nawet baleriny 19zł). Jest też kilka sklepów z ciuchami. W sklepie Glamour są świetne ciuchy, ceny porównywalne z H&M. Nic więcej Ci niestety nie polecę, bo sama tylko te sklepy odwiedzam.
saandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 18:32   #3
sanndras
Zakorzenienie
 
Avatar sanndras
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 18 772
GG do sanndras
Dot.: Dziewczyny z Bydgoszczy

Popieram saandy
Ciuchy i buty to obecnie głównie ul. Dworcowa od strony Gdańskiej, a tak to Focus lub inne galerie typu Real czy Galeria Pomorska
__________________
sh

Vinted: sanndras


sanndras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 19:38   #4
paulinaa92
Raczkowanie
 
Avatar paulinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 140
Dot.: Dziewczyny z Bydgoszczy

też polecam ulicę Dworcową, jutro właśnie wybieram się tam po buty
__________________
05.07.2009
24.12.2013
06.06.2015


http://www.suwaczek.pl/tickers/weddi...Ticker/785150/

obrona
paulinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 20:26   #5
kofpaul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 175
Dot.: Dziewczyny z Bydgoszczy

buty na dworcowej to juz legenda sklepikow z tanimi balerinami to sie namnozylo tam co nie miara. jest ich co najmniej 5 (co prawda prawie w kazdym to samo, ale zawsze). A poza tym to standardowo Focus, ale i Drukarnia - mają fajnego C&A i New Yorkera. jezeli chodzi o inne to lubie tez Galerie Pomorska, maja tam np Takko (czasami co tam upoluje). i bedac juz obok Galerii zawsze zagladam do TK Maxxa - nie zawsze cos trafi mi sie w moim guscie. ale uwielbiam tam szperac.
kofpaul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 20:43   #6
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Dziewczyny z Bydgoszczy

Dziewczyny są teraz promocje na buty na dworcowej? Czy weszła nowa kolekcja wiosenna i są droższe? Zastanawiam się czy się wybrać, ale nienawidzę tam parkować, więc wole nie jechać jak nie ma nic za 39zł
saandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 21:10   #7
_Sara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 37
Dot.: Dziewczyny z Bydgoszczy

Dziękuje za odpowiedziWybieram się jakoś pod koniec tygodnia głównie w poszukiwaniu kurtki
A właśnie jak już ktoś pyta o buty to podłączam się
_Sara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 21:46   #8
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Dziewczyny z Bydgoszczy

Cytat:
Napisane przez kofpaul Pokaż wiadomość
buty na dworcowej to juz legenda sklepikow z tanimi balerinami to sie namnozylo tam co nie miara. jest ich co najmniej 5 (co prawda prawie w kazdym to samo, ale zawsze). A poza tym to standardowo Focus, ale i Drukarnia - mają fajnego C&A i New Yorkera. jezeli chodzi o inne to lubie tez Galerie Pomorska, maja tam np Takko (czasami co tam upoluje). i bedac juz obok Galerii zawsze zagladam do TK Maxxa - nie zawsze cos trafi mi sie w moim guscie. ale uwielbiam tam szperac.
w drukarni zamykają albo już zamknęli c&a, new yorker też ma zniknąć. Zostaną same drozsze marki.

Ja podobnie, Galeria Pomorska, Focus czasem Galeria Rondo (real ). Lubie takko, cameieu,orsay'a i mam stamtąd sporo rzeczy, okazjonalnie promod, monari...ale najbardziej oryginalne i wyjątkowe ciuchy wynajduję w ciuchlandach
__________________
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.