Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-26, 11:47   #1141
falka666mhz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Hej. Jestem zapisana na wizytę do Carlo Biani na ul. Biskupiej, do pani Kamili. Zastanawiam się czy któraś z was już ścinała się u tej pani i czy jest to fryzjerka godna polecenia.
Mam dość trudne włosy, gęste i kręcone, i obawiam się że nieudolny fryzjer zrobi mi na głowie masakrę. Dlatego proszę o recenzje/ostrzeżenie, jestem umówiona na 3.01 i mam jeszcze czas na odwołanie wizyty.
falka666mhz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 03:52   #1142
mevstheworld
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

witam, poszukuję dobrego fryzjera, który na głowie zrobi mi coś takiego:
http://img167.imageshack.us/my.php?i...850050lkk5.jpg

moje włosy są całe czarne, kilkakrotnie farbowane. zależy mi na dobrym odcieniu blondu i identycznym ścięciu. Przy czym nie chcę się zbytnio wykosztować. Czy ktoś mógłby mi coś polecić? byłbym bardzo wdzięczny.
mevstheworld jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 14:48   #1143
n_nicky
Przyczajenie
 
Avatar n_nicky
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Witam,

przebrnęłam jakoś przez wszystkie strony tego wątku, ale przyznaję, że trudno znaleźć tu coś konkretnego i słynna Paulina powinna mieć jakiś osobny wątek.

Ale do rzeczy Jestem naturalną blondynką z długimi, falowanymi, niezdyscyplinowanymi włosami (tzw. mysi blond) i od paru lat robię sobie baleyage z dwóch jaśniejszych blondów u fryzjerki w moim mieście. Jednak o ile kiedyś się przykładała i miałam świetne włosy, o tyle od jakiegoś czasu chyba się do mnie przyzwyczaiła i przestałam być zadowolona z efektu.

Szukam dobrego fryzjera we Wrocławiu. Mam kompletny mętlik w głowie, bo czytam opinie skrajnie pozytywne i skrajnie negatywne dotyczące np. tego samego salonu. W sumie zastanawiam się między Studio Lima na Dworcowej, Deux Garcons przy Jatkach, Maxim Hair Studio niedaleko Bema i Upiększalnią na Krzykach. Jestem jednak otwarta na wszelkie inne propozycje.

Nie wchodzą w grę fryzury awangardowe, wystrzępione, z dziwnymi asymetrycznymi grzywkami od czubka głowy itp., gdyż w ogóle to do mnie nie pasuje.
Czy ktoś był w wyżej wymienionych salonach, albo wie, gdzie mogę sobie zrobić taką fryzurę (farbowanie+strzyżenie) ?

http://img266.imageshack.us/my.php?i...glicka1tr1.jpg

http://img299.imageshack.us/my.php?i...glicka2ru2.jpg

http://img299.imageshack.us/my.php?i...glicka3tc0.jpg

Będę wdzięczna pozdrawiam
n_nicky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 15:14   #1144
alikasz
Przyczajenie
 
Avatar alikasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Thumbs down Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Witam. Swego czasu jedna z wizażystek polecała salon Alicja na ul.Trzebnickiej. Zadzwoniłam wiec umówiłam sie zaraz przed swietami i... niestety muszę stwierdzić że jeszcze nikomu nie udało sie tak spieprzyć moich włosów jak Pani Agnieszce... A wiec.. Miałam odrosty po balejazu w kolorze bląd wiec chciałam tylko "dołożyć" następny balejaż żeby nie było widać odrostów. Normalna rzecz. Co do skracania włosów chciałam tylko podciąć końcówki. Pani fryzjerka nałożyła mi czepek na głowę w postaci rozciętego worka i powyciągała pare pasemek na czubku głowy (dodam ze ze długość moich włosów to ok 10 za ramiona!) Farba bynajmniej nie była w kolorze bląd tylko ciemna co spowodowało ze odrosty bląd dalej mam! A co do fryzury to mam tak wycieniowane włosy ze w chwili obecnej nie mogę ich nawet spiąć w kucyk. Fryzura miała byc funkcjonalna ale taka na pewno nie jest. W chwili obecnej noszę spięte włosy a wypadające kosmyki spinać wsuwkami. Najbardziej czego żałuje to fakt że ja tej Pani zapłaciłam i to 170 zł!!!!!
Do dzis nie wiem dlaczego zapłaciłam. Nie chce isc do niej żeby mi poprawiła bo wierzcie mi nie chce jeszcze raz widziec tej kobiety. Moim znajomym fryzura tez sie nie podoba, nie ma jednej osoby która by mi moje włosy pochwaliła.To miejsce nie powinno sie nazywac SALONEM bo napewno nim nie jest. Przestrzegam wszystkie wizazyski przed ta Pania.
A w zwiazku z tym chciałam jeszcze zapytac bo moze któraś z Pań sie orientuje... Czy jest mozliwość zwrotu chociaż częsci pieniedzy od fryzjera? Dodam ze upłynął juz tydzien czasu od tego felernego dnia poniewaz wyjeźdzałam na swieta... Bardzo prosze o jakąkolwiek rade co ja mam teraz zrobic. długości włosów nie odzyskam ale chociaż kolor chciałabym miec normalny. Po jakim czasie można ponownie farbowac zeby nie zniszczyc włosów?
Uważajcie dziewczyny i omijajcie ten salon!!!
Pozdrawiam wszystkie wizażystki)
alikasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 16:10   #1145
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

alikasz, bardzo ci wspolczuje trafienia na taka fryzjerke i to jeszce w polecanym salonie, ale nie moge sie powstrzymac, tak ladnie piszesz ze wszystkimi ogonkami, ale sie chyba zapedzilas z tym kolorem 'bląd' ...
__________________
MADarynka
[bez 'n']

madarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 16:25   #1146
alikasz
Przyczajenie
 
Avatar alikasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

hehhehe faktycznie wybaczcie.... Ale plama
alikasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 21:15   #1147
mevstheworld
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Ponawiam swoją prośbę, ponieważ trochę zależy mi na czasie.
poszukuję dobrego fryzjera, który na głowie zrobi mi coś takiego:
http://img167.imageshack.us/my.php?i...850050lkk5.jpg
moje włosy są całe czarne, kilkakrotnie farbowane. zależy mi na dobrym odcieniu blondu i identycznym ścięciu. Przy czym nie chcę się zbytnio wykosztować. Czy ktoś mógłby mi coś polecić? byłbym bardzo wdzięczny.
mevstheworld jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 08:25   #1148
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez yang Pokaż wiadomość
wątek Pauliny jest niewątpliwie ciekawy,ale może by tak coś nowego...w końcu Paulina ma tylko 2 ręce i nie ostrzyże całego Wrocławia tak więc tym, którzy nie mają do niej numeru mogę polecić kogoś, kto skutecznie poprawił mi dziś humor nową fryzurką, czego tym bardziej trzeba twórcy pogratulować, jako że musiał pracować na tragicznej ciachaninie poprzedniego "fryzjera". nie chce zapeszać,ale chyba w końcu znalazłam stałego fryzjera:P do którego nie będę szła jak na skazanie;] co prawda zapomniał mi się przedstawić, ale pracuje w unique jak to czyta nieskromny jeden, to niech sobie zrobi reklamę i się podpisze pod swoim dziełem, czyli moimi włosami
A mogę zapytać ile obecnie biorą w Unique za ścięcie??
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 08:45   #1149
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez yang Pokaż wiadomość
wątek Pauliny jest niewątpliwie ciekawy,ale może by tak coś nowego...w końcu Paulina ma tylko 2 ręce i nie ostrzyże całego Wrocławia tak więc tym, którzy nie mają do niej numeru mogę polecić kogoś, kto skutecznie poprawił mi dziś humor nową fryzurką, czego tym bardziej trzeba twórcy pogratulować, jako że musiał pracować na tragicznej ciachaninie poprzedniego "fryzjera". nie chce zapeszać,ale chyba w końcu znalazłam stałego fryzjera:P do którego nie będę szła jak na skazanie;] co prawda zapomniał mi się przedstawić, ale pracuje w unique jak to czyta nieskromny jeden, to niech sobie zrobi reklamę i się podpisze pod swoim dziełem, czyli moimi włosami
chodziłam kiedyś do unique ciekawa jestem z kogo jesteś taka zadowolona, jak wyglądał? http://www.salon-unique.pl/ tutaj jest adres do ich stronki, moze tu go odnajdziesz bo strasznie ciekawa jestem u kogo sie strzygłaś
Cytat:
Napisane przez mevstheworld Pokaż wiadomość
Ponawiam swoją prośbę, ponieważ trochę zależy mi na czasie.
poszukuję dobrego fryzjera, który na głowie zrobi mi coś takiego:
http://img167.imageshack.us/my.php?i...850050lkk5.jpg
moje włosy są całe czarne, kilkakrotnie farbowane. zależy mi na dobrym odcieniu blondu i identycznym ścięciu. Przy czym nie chcę się zbytnio wykosztować. Czy ktoś mógłby mi coś polecić? byłbym bardzo wdzięczny.
może, przeszukaj wątek, ja z farbowania nie pomogę bo nie farbuje
Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
A mogę zapytać ile obecnie biorą w Unique za ścięcie??
moja kumpela zapłaciła niedawno 85 zł.
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 08:50   #1150
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez Karalajna Pokaż wiadomość
moja kumpela zapłaciła niedawno 85 zł.
Trochę dużo
Karalajna - a Ty skąd masz taką fajną fryzurkę??
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 12:30   #1151
daga0
Raczkowanie
 
Avatar daga0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 32
Dot.: >>Berendowicz&Kublin WROCŁAW<<

Coś słabo rozwija się ten wątek. Dziewczyny piszcie proszę, jeśli wiecie coś na temat tej Akademii. Bardzo nam zależy na waszej opinii.
Pozdrawiam
__________________
Daga
daga0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 22:25   #1152
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: >>Berendowicz&Kublin WROCŁAW<<

Dziewczyny,ja też jestem bardzo ciekawa.Szukam dobrego fryzjera,już od kilku lat ,ale jak na razie żaden nie obciął mnie, tak jak sobie wymarzyłam.Czy wiecie jakie są ceny w tym nowym salonie?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 09:53   #1153
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

A u mnie teraz jest Paulinka. Fryzuje właśnie moją siostrę w drugim pokoju
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 12:43   #1154
pani_usia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Kochane Dziewczyny,
a może którąś z Was może polecić dobrą fryzjerkę bądź fryzjera
na osiedlu Gaj , okolice Ferio Gaj . Z tego co widziałam jest tutaj mnóstwo małych zakładów i nie wiem, który jest dobry.

A zalezy mi zwłaszcza na dobrym ścieniowaniu.


Dzięki.
pani_usia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 13:54   #1155
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Trochę dużo
Karalajna - a Ty skąd masz taką fajną fryzurkę??
Trochę dużo....nommmm, troszku biorąc pod uwagę całkiem standardową jakość usług (zleży też do kogo się trafi)!

hmmm, pisałam już ostatnim razem byłam na niemcewicza, ale byłam średnio zadowolona, grzywkę w domu sama poprawiałam niby kształt był dobry, ale ja mam proste włosy i gęste na których widać każde ciecie i miałam schody...ale dobra, olałam nie chciało mi sie kłócić bo źle nie było i zapłaciłam 28 zł. poszłam tan ze względów oszczędnościowych.

normalnie chodzę do lord valium do Pani Marty i Marta strzyże mi zawsze ten sam kształt fryzury tylko o niebo lepiej płacę tam 55 zł i jestem zadowolona i nic już w domu nie poprawiam ale Martę poleciłam już jednej wizażance i nie była zadowolona... ale moja znajoma poszła do Marty i chwaliła ją, co człowiek to opinia; ja tan jestem zadowolona

nie myśl jednak, że taka fryzurka jam mam w avie bez modelowania jest o nieeee, na co dzień ich tak nie meczę i chodzę normalnie nie podnosząc tyłu, nie wyglądają wtedy tak efektownie no ale cóż...

sie nagadałam! pozdrawiam!

p.s. Zioła i jak z tą architekturą? -->przepraszam za off topa
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 14:06   #1156
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez pani_usia Pokaż wiadomość
Kochane Dziewczyny,
a może którąś z Was może polecić dobrą fryzjerkę bądź fryzjera
na osiedlu Gaj , okolice Ferio Gaj . Z tego co widziałam jest tutaj mnóstwo małych zakładów i nie wiem, który jest dobry.

A zalezy mi zwłaszcza na dobrym ścieniowaniu.


Dzięki.


Na Trwalej p.Grazyna jest dobra(szefowa)to troszke od Gaju,ale blizej Gaju nie znam
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 22:00   #1157
daga0
Raczkowanie
 
Avatar daga0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 32
Dot.: >>Berendowicz&Kublin WROCŁAW<<

Wejdź na ich stronke. Tu masz link, tam dowiesz się jakie maja ceny, niestety nie ma nic o fryzjerach którzy pracują w salonie w Magnolii. http://www.berendowicz-kublin.pl/sho...id=206&lang=pl
Pozdrawiam
__________________
Daga
daga0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 10:30   #1158
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Dziewczyny, czy mozecie polecić mi jakis salon, który zajmuje sie trwałym prostowaniem włosów? Wiem, ze na pewno Unique na Kazimierza Wielkiego, który jeszcze? I ile to mniej wiecej kosztuje? Z góry dzięki!
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 10:34   #1159
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

salon na ulicy olawskiej-bodajze nazywa się darius,robią stałe prostowanie metodą farouk'a,w laurencie na świdnickiej także robią,ines na legnickiej-metoda goldwella.
paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 10:37   #1160
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Dziękuję Paulinko a która metoda jest wg Ciebie najlepsza?
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 14:53   #1161
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Ja raz robiłam tylko wygładzanie włosów (x-tenso),stałego prostowania nie robilam nigdy,ale myślalam nad tym,poczytaj sobie wątek o chemicznym prostowaniu-tam dziewczyny opisują obydwie metody.
W czwartek byłam u fryzjerki i rozmawiałam z nią o tym-ona szczerze mi ten zabieg odradziła,mówi,że obojętnie która metoda byłyby robione to i tak potwornie niszczą włoski,a klientki nie są wcale takie zadowolone no i dochodzą do tego jeszcze koszty tego zabiegu...
paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 15:16   #1162
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez Karalajna Pokaż wiadomość
Trochę dużo....nommmm, troszku biorąc pod uwagę całkiem standardową jakość usług (zleży też do kogo się trafi)!

hmmm, pisałam już ostatnim razem byłam na niemcewicza, ale byłam średnio zadowolona, grzywkę w domu sama poprawiałam niby kształt był dobry, ale ja mam proste włosy i gęste na których widać każde ciecie i miałam schody...ale dobra, olałam nie chciało mi sie kłócić bo źle nie było i zapłaciłam 28 zł. poszłam tan ze względów oszczędnościowych.

normalnie chodzę do lord valium do Pani Marty i Marta strzyże mi zawsze ten sam kształt fryzury tylko o niebo lepiej płacę tam 55 zł i jestem zadowolona i nic już w domu nie poprawiam ale Martę poleciłam już jednej wizażance i nie była zadowolona... ale moja znajoma poszła do Marty i chwaliła ją, co człowiek to opinia; ja tan jestem zadowolona

nie myśl jednak, że taka fryzurka jam mam w avie bez modelowania jest o nieeee, na co dzień ich tak nie meczę i chodzę normalnie nie podnosząc tyłu, nie wyglądają wtedy tak efektownie no ale cóż...

sie nagadałam! pozdrawiam!

p.s. Zioła i jak z tą architekturą? -->przepraszam za off topa
Ładnie na tym zdjęciu Twoje włosy się prezentują
Szukam właściwie kogoś, kto sam mógłby zaproponować mi jakąś zmianę...zbyt szybko nudzą mnie moje włosy Paulina, co prawda ładnie mnie obcina, ale jakoś cały czas tak samo wychodzi. Grześ z JLD gdzieś uciekł...a mi znowu marzy się ostra zmiana.

A z architekturą walczę dzielnie Właśnie męczę się nad projektem murka i schodów. Ćwiczę też dzielnie rysowanie perspektywy, bo to najgorzej mi na razie wychodzi, ale nie poddaję się...Fajnie,że mam w grupie osoby, które też poważnie zainteresowane są tą dziedziną, więc podciągają poziom
a w maju mam iść na rozmowę z kierownikiem wydziału na Politechnice.
Pozdrawiam
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 16:44   #1163
julieet
Raczkowanie
 
Avatar julieet
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 51
GG do julieet
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Juz kiedys pisalam w tym watku odnosnie fryzjerow i efektow, zachecona Waszymi opiniami wybralam sie nawet do slawetnej Pauliny. po wizycie u niej bylam bardzo zadowolona ze sciecia, zrobilam sobie grzywke, podcinalam i cieniowalam wlosy. Paulina bardzo ostroznie podchodzi do ciecia, nie chciala przegiac zeby za duzo wlosow nie uciachac, to mi sie akurat podobalo,ogolnie robi dobre wrazenia jest bardzo mila i sympatyczna. niestety z farbowania bylam mniej zadowolona tzn kolorek wyszedl OK, ale robila to zwyklym rozjasniaczem i wlosy najzwyczajniej byly straasznie przesuszone, ale szybko doszly do normy. Do Pauliny wiecej nie poszlam, poniewaz wrocila z Irlandii moja ukochana fryzjerka, do ktorej chodze od ponad 5ciu lat i zawsze jestem zadowolona z efektu. Wczesniej Ania pracowala w LeGrand, o cenach nie bede wspominac, ale raz na 3mc mozna sobie pozwolic na troche szalenstwa, za wizyte placilam tam (sciecie plus belajaz) 200-300zl. Wiem, ze dla niektorych to sporo, ale wole troche zaoszczedzic i miec pewnosc, ze nie bede miala zadnej masakry na glowie, moge isc w ciemno i na bank bede zadowolona. Ogolnie moglabym Wam polecic chyba kazdego z LeGrand, bo bylam u kilku osob, jak Ani akurat nie bylo. Teraz Ania pracuje w Nenie i tez jestem bardzo zadowolona, zmienila mi kolorek z zimnego blondu na cieply braz, jednak wole siebie w blondzie zdecydowanie i jutro znowu ide robic sie na blodi W Nenie bylam 2 razy za sciecie, brazowa farbe na cala glowe i blond pasemka na czubku glowy zaplacilam 190zl, za drugim razem za same blond pasemka 120zl. jutro zaplace pewnie wiecej, bo chce sie jakaos fajnie obciac i zrobic dwukolorowy beajaz. wiem, ze pisze troche bez ladu i skladu, ale jeszcze z moich wizyt fryzjerskich....bylam w studiu Broadway na Kielbasniczej u p Magdy, bylam niezadowolona, ogolnie beznadzieja, nie zrobila kompletnie tego czego chcialam, miala swoja wizje, nie polecam. nie polecam takze Frika na ul.Orzechowej (chociaz niektore moje kolezanki tam chodza i sa zadowolone), a konkretnie wlascicielki tj p.Izy. Wyszlam stamtad z zoltkiem na glowie, nawet nie wiem co to byl za kolor, wsciekla zolc, porazka, nikomu nie polecam farbowac sie tam na blond, sciecie nawet ok. moja przyjaciolka chodzi do fryzjera na Krynicka kolo Dolnoslaskiego Centrum Ginekologicznego do p.Kasi, farbuje sie na blond i mocno cieniuje wlosy, wyglada super i tez zawsze wychodzi zadowolona, jednak ja juz nie mam ochoty na eksperymenty i pozostaje wierna Ani Malczewskiej, goraco polecam, na pewno wyjdziecie zadowolone, ja juz sie nie moge jutra doczekac
__________________
Świat według blondynki
pozdrawiam
julieet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 17:55   #1164
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Dziękujemy julieet za mega sprawozdanie Sporo fryzjerów zrecenzowałaś !
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:04   #1165
mevstheworld
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

kogo polecasz do farbowania na blond?
mam wybraną fryzurę, aktualnie całe włosy są czarne ale chciałbym dodać coś takiego:

http://profile.imageshack.us/user/me...850050lkk5.jpg
nie chciałbym wrócić z kurczaczym odcieniem żółci. chociaż wiem że ciężko jest z czarnego.
mevstheworld jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 21:30   #1166
julieet
Raczkowanie
 
Avatar julieet
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 51
GG do julieet
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

hmm szczerze mowiac, to nie wiem, czy za jednym zamachem wyjdzie Ci taki kolor blondu jak na zdjeciu. mi moja fryzjerka nie chciala zrobic blond belajazu na raz wczesniej farbowany blond na dosc jasny braz, bo sie bala, ze wyjda zolte i w ogole beznadziejne, radzilabym Ci sie przejsc do jakiegos salonu i po prostu zapytac
__________________
Świat według blondynki
pozdrawiam
julieet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 14:47   #1167
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: >>Berendowicz&Kublin WROCŁAW<<

Cytat:
Napisane przez daga0 Pokaż wiadomość
Wejdź na ich stronke. Tu masz link, tam dowiesz się jakie maja ceny, niestety nie ma nic o fryzjerach którzy pracują w salonie w Magnolii. http://www.berendowicz-kublin.pl/sho...id=206&lang=pl
Pozdrawiam

Dziękuję.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 19:53   #1168
Yennka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 296
GG do Yennka
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

julieet - a ile w Nenie kosztuje sciecie? i czy trzeba sie duzo wczesniej umawiac?
Yennka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 13:45   #1169
julieet
Raczkowanie
 
Avatar julieet
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 51
GG do julieet
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

w Nenie sciecie kosztuje 70 albo 80zl, w sumie to nie wiem, bo zawsze place razem z farbowaniem. nietrzeba sie jakos strasznie wczesniej umawiac, ja dzwonie przewaznie 2-3 dni wczesniej
__________________
Świat według blondynki
pozdrawiam
julieet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 19:58   #1170
endolino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Hejka!

Proszę również o numer telefonu do pani Pauliny

Pozdrawiam
endolino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.