Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-18, 09:45   #2611
lillyblue
Raczkowanie
 
Avatar lillyblue
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 101
GG do lillyblue
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jestem po wizycie w Freehair u Magdy i musze powiedzieć, że wrażenia bardzo pozytywne

Pierwszy raz chyba u fryzjera, idąc na same cięcie spędziłam 1.5h i tak się mną zajmowali:P

najpierw była rozmowa o mnie, o tym co oczekuję od fryzury, jakie mam nawyki związane z włosami itp. itd.

Ustaliłyśmy cięcie i mimo że na początku myślałam, że może trochę zbyt zachowawcze, koniec końców wyszło super. Fryzura sie podoba zaróno TŻ, jak i rodzinie, a co dla mnie najważniejsze jest szybka do ułożenia!! Magda co prawda na sam koniec prostowała moje włosy, ale po umyciu rano, tylko suszę na szczotkę i cały dzień są ok. Dla mnie to super ważne, bo jako leń pospolity wolę rano pospać niż wstawać wcześniej żeby prostowac włosy

Moge więc polecić, a sama następnym razem chyba zdecyduję się na trochę więcej szlaeństwa z fryzurą - słyszałam że Filip przoduje w awangardzie

Jedyne co moge podac jako minus to przesadne reklamowanie kosmetyków, które nakładano mi na włosy, ale w końcu z tego żyją, a czasem dobrze wiedzieć za czym bardziej profesjonalnym sie pooglądać.

Podsumowując duży plus!!
__________________
Otwietam oczy i patrze na świat.

Kim jesteś?
Jestem wariat bo świat widzę w kolorowych barwach...

lillyblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 14:16   #2612
Kallisto
Raczkowanie
 
Avatar Kallisto
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 258
GG do Kallisto
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez lillyblue Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie w Freehair u Magdy i musze powiedzieć, że wrażenia bardzo pozytywne

Pierwszy raz chyba u fryzjera, idąc na same cięcie spędziłam 1.5h i tak się mną zajmowali:P

najpierw była rozmowa o mnie, o tym co oczekuję od fryzury, jakie mam nawyki związane z włosami itp. itd.

Ustaliłyśmy cięcie i mimo że na początku myślałam, że może trochę zbyt zachowawcze, koniec końców wyszło super. Fryzura sie podoba zaróno TŻ, jak i rodzinie, a co dla mnie najważniejsze jest szybka do ułożenia!! Magda co prawda na sam koniec prostowała moje włosy, ale po umyciu rano, tylko suszę na szczotkę i cały dzień są ok. Dla mnie to super ważne, bo jako leń pospolity wolę rano pospać niż wstawać wcześniej żeby prostowac włosy

Moge więc polecić, a sama następnym razem chyba zdecyduję się na trochę więcej szlaeństwa z fryzurą - słyszałam że Filip przoduje w awangardzie

Jedyne co moge podac jako minus to przesadne reklamowanie kosmetyków, które nakładano mi na włosy, ale w końcu z tego żyją, a czasem dobrze wiedzieć za czym bardziej profesjonalnym sie pooglądać.

Podsumowując duży plus!!

a ile zapłaciłaś?
Mam bardzo cienkie wlosy i muszę coś z tym zrobić. Co idę do fryzjera to mówią coś w stylu: jeju jak mało włośow, bądź jaka to niesprawiedliwość że niektórzy mają tak dużo a tu tak mało.
Wkurzające. Dlatego szukam kogoś kto by mi pomógł coś ładnego z nich zrobić.
__________________
_________________________ _________________________ ___

Odchudzam się i zapuszczam włoski!
Waga 54 a będzie:
50 ,
potem 48
a potem wymarzone 45
Kallisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 20:20   #2613
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jakiego rachunku moge sie spodziewac w Freehair jezeli umowilam sie na farbe+strzyzenie?
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 21:21   #2614
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy ktoś wie może co się stało z panią Anią z Fresco? Koleżanka była u niej 1,5 miesiąca temu, dziś chciała iść znowu, pojechała (bo nie mogła się dodzwonić), a tam pani Ani już nie ma - w pawilonie, w którym strzygła teraz jest podobno sex shop A nic nie mówiła, że się gdzieś przenosi...
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 07:01   #2615
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: Jean Luis David Akademia Fryzjerska Warszawa

Hej hej, żadna wizażanka tam nie była?
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 07:48   #2616
Linnes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

a ja szukam dobrego fryzjera do włosów długich:balejaż +ciecie do kwoty 80 pln. Proszę o namiary.
Linnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 09:28   #2617
lillyblue
Raczkowanie
 
Avatar lillyblue
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 101
GG do lillyblue
Cool Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Kallisto Pokaż wiadomość
a ile zapłaciłaś?
Mam bardzo cienkie wlosy i muszę coś z tym zrobić. Co idę do fryzjera to mówią coś w stylu: jeju jak mało włośow, bądź jaka to niesprawiedliwość że niektórzy mają tak dużo a tu tak mało.
Wkurzające. Dlatego szukam kogoś kto by mi pomógł coś ładnego z nich zrobić.
Ja też za dużo włosów nie mam, a fryzura jest dobrana bardzo ok, więc możesz spróbować. Mnie strzygła Magda i płaciłam 100zl. Za cięcie Filipa płaci się więcej. Ale cena jest podawana z góry, tzn. jak sie umawiałam telefonicznie to pani recepcjonistka powiedziała mi, że to tyle będzie kosztowac i już. Nie mają chyba żadnego rozgraniczania na długie i krótkie włosy.

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Jakiego rachunku moge sie spodziewac w Freehair jezeli umowilam sie na farbe+strzyzenie?
Tak jak powiedziałam cena jest chyba ustalana z góry, więc przy zapisie powinni ci ją podać. Jak nie to zadzwoń i dopytaj, ale będzie to pewnie ok 200 - 250 zł. Nie maiałam farby więc w tym temacie sie nie mogę wypowiedzieć
__________________
Otwietam oczy i patrze na świat.

Kim jesteś?
Jestem wariat bo świat widzę w kolorowych barwach...

lillyblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 11:38   #2618
dandi2828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Jakiego rachunku moge sie spodziewac w Freehair jezeli umowilam sie na farbe+strzyzenie?
U Magdy i Emilii ścięcie 100 zł farba 150 zł czyli razem 250 zł u Filipa na pewno drożej.

Z czystym sumieniem polecam, jestem już po drugiej wizycie w tym salonie u Emilii i jestem zachwycona. W październiku idę na przefarbowanie z ciemnego brązu na blond wiec dam znać jak wyszło.
dandi2828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 14:05   #2619
shiina ringo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez CAMA07 Pokaż wiadomość
Ja już po
Kolor mam bajeczny, taki nasycony i mieniący, włosy fajnie obcięte i mega mega nawilżone.
....suuuuper
w Cece wogóle widziałma dużo fajnych cięć, szczególne wrażenie zrobiło na mnie obcięcie boba-przyszła dziewczyna z przylizanymi włosinami a fryzjer w cece wyczarował z tego mega boba, byłam w szoku jak zobaczyłam tą pannę po. SZOK!Wygladała super!

Tak się uśmiałam jak to czytałam!! ;D Zastanawiam się czy nie mówisz o mnie Bo ja właśnie tak wyglądam jak przychodzę do Pawła, to aż strach w jego lustra zajrzeć, a kiedy wychodzę to się czuję jak gwiazda filmowa
shiina ringo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 14:19   #2620
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez lillyblue Pokaż wiadomość
Tak jak powiedziałam cena jest chyba ustalana z góry, więc przy zapisie powinni ci ją podać. Jak nie to zadzwoń i dopytaj, ale będzie to pewnie ok 200 - 250 zł. Nie maiałam farby więc w tym temacie sie nie mogę wypowiedzieć
Cytat:
Napisane przez dandi2828 Pokaż wiadomość
U Magdy i Emilii ścięcie 100 zł farba 150 zł czyli razem 250 zł u Filipa na pewno drożej.

Z czystym sumieniem polecam, jestem już po drugiej wizycie w tym salonie u Emilii i jestem zachwycona. W październiku idę na przefarbowanie z ciemnego brązu na blond wiec dam znać jak wyszło.
Dzieki za odpowiedz Umowilam sie do p.Emilii na srode i licze na to,ze wyjde zadowolona
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 16:54   #2621
jaella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: Jean Luis David Akademia Fryzjerska Warszawa

Cytat:
Napisane przez Kala_88 Pokaż wiadomość
Hej hej, żadna wizażanka tam nie była?
no przecież napisałam, że byłam z tym, że w Krakowie, ale to też JLD!
Nie sądzę, żeby była drastyczna różnica.
jaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 17:03   #2622
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: Jean Luis David Akademia Fryzjerska Warszawa

Cytat:
Napisane przez jaella Pokaż wiadomość
no przecież napisałam, że byłam z tym, że w Krakowie, ale to też JLD!
Nie sądzę, żeby była drastyczna różnica.
Aha, myślałam, że pisałaś ogólnie o jakiejś szkole fryzjerskiej To dzięki za odp
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 07:31   #2623
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
A ceny obowiązują takie jak w cenniku na stronie?

Tak, ceny wg cennika.
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 07:37   #2624
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez CAMA07 Pokaż wiadomość
Tak, ceny wg cennika.
Dziękuję

Możliwe, że się tam wybiorę. Po nieudanej wizycie u Andrzeja w Miłku włosy już trochę odrosły..
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 08:11   #2625
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez shiina ringo Pokaż wiadomość
Tak się uśmiałam jak to czytałam!! ;D Zastanawiam się czy nie mówisz o mnie Bo ja właśnie tak wyglądam jak przychodzę do Pawła, to aż strach w jego lustra zajrzeć, a kiedy wychodzę to się czuję jak gwiazda filmowa
Hmmm, jeśli Ciebie obcina Paweł to nie Ciebie widziałam
Opisywaną dziewczynę strzygła fryzjerka, blondynka.
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 19:33   #2626
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

[QUOTE=dandi2828;21478184]U Magdy i Emilii ścięcie 100 zł farba 150 zł czyli razem 250 zł u Filipa na pewno drożej.

QUOTE]
No nie jestem pewna - jak byłam ostatnio, to studiowałam cennik wyłożony koło drzwi wejściowych - farba to ponad 200 zł, nie pamiętam dokładnie - 210? 220? zł, a ta nowa L'Oreala - Innoa - bodaj 270 zł. Do tego trzeba doliczyć cenę strzyżenia. Ja za samą farbę, zupełnie bez strzyżenia, właśnie takie 200 zł zapłaciłam. A chyba jest jeszcze oddzielnie modelowanie w cenniku?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 20:45   #2627
malina88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Za ścięcie i farbę u Emilii średnich włosów zapłaciłam 300 zł.
Więc zacznijmy od początku. Przed początkiem strzygła mnie osiedlowa fryzjerka.
Mam włosy ciemny blond, jest ich sporo. Jak suszę je naturalnie leciutko falują, jak dyfuzorem kręcą się, a jak chcę je wyprostować każdy sterczy w innym kierunku. Sama je sobie farbowałam.
Pierwsza była Ola z APH. Całkowicie zdałam się na jej inwencję i zrobiła mi mocno ścieniowane, nachodzące na ramiona i ciemny brąz. Byłam bardzo zadowolona. Kolor wyszedł ładny i równy.
Druga była Beata z Cherry. Ścięła mnie na boba. I była to jedna wielka porażka. Mogłabym godzinami je układać a i tak nie nadałabym im pożądanego kształtu, czyli przód prosty. Powtarzam - PORAŻKA. Tylko się denerwowałam jak na nie patrzyłam albo jak musiałam coś z nimi zrobić. Kolor bardzo nierówny.
Trzecia była Emilia z Freehair. Rewelacja. Do brody, więcej na górze, mniej na dole i bardzo ścieniowane. Ładnie się dzięki temu kręcą. Kolor tez ładny, miedziano-brązowy. Z czystym sumieniem polecam.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

A i dodam jeszcze, że we wszystkich przypadkach dała fryzjerom wolną rękę.

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

dałam
malina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 20:24   #2628
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja uwielbiam Panią Izę z salonu Habs Fabryka Urody w Warszawie
Zawsze miałam ścięte włosy tak jak chciałam,idealne kolory podczas farbowania i dobór kosmetyków
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 09:53   #2629
dandi2828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

[QUOTE=najada_naj;21514433]
Cytat:
Napisane przez dandi2828 Pokaż wiadomość
U Magdy i Emilii ścięcie 100 zł farba 150 zł czyli razem 250 zł u Filipa na pewno drożej.

QUOTE]
No nie jestem pewna - jak byłam ostatnio, to studiowałam cennik wyłożony koło drzwi wejściowych - farba to ponad 200 zł, nie pamiętam dokładnie - 210? 220? zł, a ta nowa L'Oreala - Innoa - bodaj 270 zł. Do tego trzeba doliczyć cenę strzyżenia. Ja za samą farbę, zupełnie bez strzyżenia, właśnie takie 200 zł zapłaciłam. A chyba jest jeszcze oddzielnie modelowanie w cenniku?
No to nie wiem, może zależy jaka farba. Ja za samo ścięcie płaciłam 100 zł za ścięcie i farbę 250 zł, i jak mnie pani zapisywała na następna wizytę to podpatrzyłam w komputerze jaka usługa i jaka cena... dekoloryzacja 150 zł koloryzacja 150 zł i ścięcie 100 zł..... A może cena farby zależy od długości włosów ( ja mam boba )
Pozdrawiam
dandi2828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 11:31   #2630
helen77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
fryzjer Krzysztof, kiedyś w Fabryce Urody, gdzie teraz pracuje? (Warszawa)

Witam, czy ktoś się orientuje gdzie może teraz pracować pan Krzysztof, właściwie młody chłopak, jakieś pół roku temu pracował w Fabryce Urody przy Świętokrzyskiej, a teraz gdzie? Niestety nie znam nazwiska, mogę tylko napisać, że ma ciemne włosy, szczupły. Czy ktoś ma takie informacje, albo chociaż domysły? Świetnie mi kiedyś obciął włosy.
helen77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 08:48   #2631
Kallisto
Raczkowanie
 
Avatar Kallisto
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 258
GG do Kallisto
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

hej!
jestem dzis umowiona do Magdy w freehair strasznie sie stresuje! :/
i mam glupie pytanie. Mozna placic karta?
__________________
_________________________ _________________________ ___

Odchudzam się i zapuszczam włoski!
Waga 54 a będzie:
50 ,
potem 48
a potem wymarzone 45
Kallisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 08:51   #2632
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Kallisto Pokaż wiadomość
hej!
jestem dzis umowiona do Magdy w freehair strasznie sie stresuje! :/
i mam glupie pytanie. Mozna placic karta?
Zadzwoń i zapytaj
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 12:00   #2633
Isault
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: stylista maciej wróblewski

Byłam dwa razy u Maćka W. i potwierdzam że mnie świetnie ostrzygł ale wymiękłąm cenowo - nie jestem w stanie płącić 300 za strzyżenie. Potem chodziłam do Karoliny poleconej przez znajomych - a ona po roku przeniosłą się do studia wróblewskiego. I teraz jeżeli tam chodze to tylko do Karoliny - polecam z czystym sumieniem
Isault jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 20:00   #2634
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

w Cherry od września mają być podwyżki cen... ciekawe jak duże - wiecie coś na ten temat?
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 07:17   #2635
agat666
Raczkowanie
 
Avatar agat666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 72
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja byłam w środę, ale p.Beata nie była w stanie mi powiedzieć jakie będą ceny, które usługi wzrosną a które będą tańsze...
__________________
Gusia
agat666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 09:58   #2636
coma25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam Wszystkie Panie.

Skorzystałam z waszych pochlebnych opinii i poszłam do FreeHair do p. Magdy i jestem zachwycona fryzura i wszystkim pozatym tj. klimatem, organizacja, doborem fryzury .... na pewno tam wrócę ale.....

mam takie pytanko ? Do tej pory korzystałam ze zwykłych saloników przeważnie osiedlowych, raczej tanich, wiecie o jakie mi chodzi (Freehair jest raczej ekskluzywnym salonem ) wiec w tych zwykłych salonikach przeważnie każda klientka daje napiwek do kieszonki fryzjerce a czasem nawet pomocnicy a w FreeHair raczej nie zauwarzyłam takiej praktyki.

Wiec powiedzcie mi, ja coś przeoczyłam czy się nie daje napiwków....
Poradźcie coś proszę bo nie wiem jak mam się zachować następnym razem, i napiszcie Wy dajecie napiwki czy nie
coma25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 17:34   #2637
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A wiec jestem juz po wizycie w Freehair u p.Emilii i jestem bardzo zadowolona. Wreszcie czulam,ze jestem traktowana indywidualnie,wysluchano o co mi chodzi oraz co najwazniejsze p.Emila swietnie dobrala kolor oraz fryzure dla mnie Poza tym strzyzenie trwalo naprawde dlugo i jest bardzo dokladne ,czego nie mozna powiedziec np.o MilekDesign gdzie ostatnio zostalam "zalatwiona" doslownie w pare minut. Duzym plusem jest to,ze nie ma kolejek,klienci sa zapisywani w ten sposob,ze dany fryzjer ma czas dla jednego klienta i tylko jemu poswieca czas Wystroj jak dla mnie jest swietny,w tle delikatna muzyka.Na koniec dostalam jeszcze probki szamponu i odzywki. Zaplacilam 330 zł za farbe Innoa+strzyzenie na wlosach do ramion.
Juz wiem,ze po bardzo dlugich poszukiwaniach znalazlam "swojego" fryzjera
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 08:16   #2638
luv_ann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

ja od 6 lat chodzę do jednej fryzjerki jestem przeszczęśliwa, i nie wyobrażam sobie zmienić
to jest studio VEGAS w centrum handlowym Arkada(nie mylić z Arkadią)
na ul. solec 81b
Studio Vegas jest na parterze i należy pytać o Panią Martę.
zawsze ma dobre pomysły, wykonanie, no poprostu idealnie
__________________
A n i ś <3
luv_ann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 22:14   #2639
anaket
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez martea Pokaż wiadomość
Polecam moje nowe odkrycie - Daily Beauty na Wilczej. Byłam u Pani Doroty i jestem bardzo zadowolona, świetne cięcie i koloryzacja, miła atmosfera bez zadęcia, dobra cena.
Jak wygląda cenowo Daily Beauty na Wilczej?
anaket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 13:21   #2640
kamirla
Raczkowanie
 
Avatar kamirla
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
GG do kamirla
Dot.: fryzjer z Warszawy

Dziewczyny, z czystym sumieniem mogę polecić salon przy ul. Smolnej -> znajduje się w solarium Galaxy - chadzam tylko tam. Przyzwoite ceny, miła atmosfera i rewelacyjna fryzjerka
kamirla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.