Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-24, 07:30   #4531
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Farbuję się na blond u Ani i przeważnie dłużej kolor utrzymuje się w chłodnej tonacji.
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 15:58   #4532
curious01
Przyczajenie
 
Avatar curious01
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

__________________
Podobno w chwili śmierci w ciągu jednej sekundy całe życie przebiega ci przed oczami. Ta jedna sekunda to nie jest jedna sekunda. Ona się rozciąga na całą wieczność jak ocean czasu.
curious01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 09:59   #4533
Isabelllee
Raczkowanie
 
Avatar Isabelllee
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 33
Keratynowe prostowanie Wrocław

Czy możecie polecić mi jakiś salon fryzjerski we Wrocławiu, w którym wykonywane jest keratynowe prostowanie. Zależy mi na tym, żeby zabieg wykonywany był na dobrych kosmetykach,a efekt był długotrwały i zadowalający.
Isabelllee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 11:20   #4534
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, a wiecie, kto we Wrocku pracuje już na olaplexie? wiem, że Km Studio i Happy Hair, ale może ktoś jeszcze jest i Wy wiecie, a ja nie
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 18:45   #4535
bialaRoza
Wtajemniczenie
 
Avatar bialaRoza
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 287
GG do bialaRoza
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dobra, może będziecie takie dobre i pomożecie. Wolę pytać, bo rok temu dość mocno się nacięłam, wątek przeczytałam, ale może któraś coś podobnego robiła/chce robić i się orientuje. Od paru lat lekko rozjaśniam włosy - ale na głowie mam baaardzo jasny, ciepły blond. Chciałabym mieć piękne sombre. A dokładnie chodzi mi o przyciemnienie włosów do mojego naturalnego koloru, a pasemka od sombre zostawić (lub od nowa zafarbować, jak kto woli ) w aktualnym kolorze.
Jakieś sugestie?
__________________
studia

bialaRoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 09:45   #4536
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, powiedzcie jak cenowo mniej więcej wychodzi ścięcie i jakiś kolor (sombre, ombre czy inne cuda) u Damiana.
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 09:47   #4537
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Polecam Happy Hair na Krzemienieckiej ( Muchobór wielki). Jak to mówią u nas na osiedlu robią to co się chce a nie to co umieją tylko
Do tego widziałam, że teraz Ania właścicielka zainwestowała w jakieś nowe zdrowe metody rozjaśniania więc ktoś pytał wyżej to polecam bo słyszałam że te nowe metody nie szkodzą włosom tak jak utleniacze.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-03, 17:47   #4538
bialaRoza
Wtajemniczenie
 
Avatar bialaRoza
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 287
GG do bialaRoza
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Polecam Happy Hair na Krzemienieckiej ( Muchobór wielki). Jak to mówią u nas na osiedlu robią to co się chce a nie to co umieją tylko
Do tego widziałam, że teraz Ania właścicielka zainwestowała w jakieś nowe zdrowe metody rozjaśniania więc ktoś pytał wyżej to polecam bo słyszałam że te nowe metody nie szkodzą włosom tak jak utleniacze.
dziękuję
__________________
studia

bialaRoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 19:19   #4539
kajochaa
Raczkowanie
 
Avatar kajochaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 307
GG do kajochaa
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A co myślicie o candy studio?
kajochaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 08:45   #4540
BreakIt
Raczkowanie
 
Avatar BreakIt
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 239
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Czy ktoś farbował się na blond w Hair Line ? Potrzebuję opinii
BreakIt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 14:13   #4541
justyna_ju
Raczkowanie
 
Avatar justyna_ju
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław
Wiadomości: 220
GG do justyna_ju
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a wiecie, kto we Wrocku pracuje już na olaplexie? wiem, że Km Studio i Happy Hair, ale może ktoś jeszcze jest i Wy wiecie, a ja nie
Widziałam na fb, że DamianCzesze też już
__________________
28.08.2012: zaczynam z CG
ujarzmiam fale, dbam o włosy....zapuszczam?
justyna_ju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-10, 09:08   #4542
martusiawilczek
Zakorzenienie
 
Avatar martusiawilczek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 851
GG do martusiawilczek
Dot.: Keratynowe prostowanie Wrocław

Cytat:
Napisane przez Isabelllee Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić mi jakiś salon fryzjerski we Wrocławiu, w którym wykonywane jest keratynowe prostowanie. Zależy mi na tym, żeby zabieg wykonywany był na dobrych kosmetykach,a efekt był długotrwały i zadowalający.

W Jean Louis David w Renomie na II piętrze mają promocję na keratynowe prostowanie za 299zł - niezależnie od długości włosów efekt utrzymuje się bardzo długo bo dopiero po 3 miesiącach włosy zaczynały się delikatnie puszyć
__________________
Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=651488
martusiawilczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 22:41   #4543
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Przejrzałam kawałek wątku i sama się dziwię, że nikt tu jeszcze nie wspomniał o pani Natalii Kozłowskiej. Trafiłam do niej za poleceniem koleżanki i choć dość sceptycznie podchodziłam do wizyty u niej, to po jestem zachwycona Miałam już dość moich smętnych włosów , a pani Natalia dobrała mi nowy kolor, a także kształt fryzury do kształtu mojej twarzy i mojej sylwetki i wreszcie czuję się pięknie A co dla mnie bardzo istotne jest bardzo miła i w ogóle nie szarpie włosów
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 18:04   #4544
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, jak nie ma miejsca do Ani to można spokojnie umawiać się do Karoliny. Ja u Karoliny byłam kilka razy, kiedy Ania albo była na wakacjach albo nie miała miejsca i zawsze byłam bardzo zadowolona. Karola pracuje pod ścisłym okiem Ani, jest równie dokładna i bardzo uważna, robi taki masaż głowy, że klękajcie narody <3 No i robi fryzury ślubne i okolicznościowe, których nie robi Ania. Czesałam sie u Karoli 2 razy na wesele, a i widziałam jej prace na innych glowach, i jestem bardzo zadowolona.

Także Karolinę jak najbardziej polecam.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 17:42   #4545
camilla2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

dziewczyny jakie sa koszta u Damiana na wlosy dlugie ombre lub tym podobne?
camilla2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 16:29   #4546
Groszek2304
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Kobitki, zna któraś z Was dobrego fryzjera na Krzykach? I w rozsądnej cenie (do 50 zł)? W zasadzie to nie tyle dobrego, co z porządnymi nożyczkami
__________________
Groszek2304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 22:59   #4547
Abstraction
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 23
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Polecam każdemu Weronikę i Klaudynę z Hair Factory na ul. Dąbrowskiego. Dziewczyny wyczarowują przepiękne fryzury na głowie, dopasowane do rysów i charakteru. Jestem wymagająca co do moich włosów i tylko pójdę do nich. Czasami trzeba poczekać na wizytę, gdyż mają dużo klientów, ale naprawdę WARTO. Farbują kosmetykami Davinesa, zachęcam do koloryzacji u nich metodą flamboyage, bomba!
Ps. Klaudyna tworzy fryzury, ktorę naprawdę podkreslaja urodę, jest genialna!
Abstraction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 15:37   #4548
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 445
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

znacie salon Manufaktura Fryzjerska na Powstańców Śląskich? Znajoma mi poleciła, więc się zapisałam, ale jakoś nie jestem przekonana.
__________________
Instagram
Ewelajna140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 11:32   #4549
hejho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 87
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, czy któraś z Was przeszła przez piekło zapuszczania z pomocą jakiegoś rozsądnego fryzjera? Mam ochotę zapuścić włosy choćby do ramion (mam całkiem krótkie), ale na pewno nie dam rady zostawić ich samym sobie żeby rosły- potrzebuję kogoś, kto mi raz na te dwa miesiące podetnie co da się podciąć i wyrówna resztę. Ważne, żeby dało się to jakoś uczesać i przeżyć.

Zapisałam się do Lorenco za kilka dni, ale nie wiem, czy Pani Alina ma rękę do krótkich fryzur? Z tego co przeczytałam pisałyście sporo dobrego o niej, ale raczej chodziło o dłuższe włosy.
hejho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 15:46   #4550
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez hejho Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was przeszła przez piekło zapuszczania z pomocą jakiegoś rozsądnego fryzjera? Mam ochotę zapuścić włosy choćby do ramion (mam całkiem krótkie), ale na pewno nie dam rady zostawić ich samym sobie żeby rosły- potrzebuję kogoś, kto mi raz na te dwa miesiące podetnie co da się podciąć i wyrówna resztę. Ważne, żeby dało się to jakoś uczesać i przeżyć.
.
Ja parę lat temu zapuscilam włosy dzieki pani Kasi, nie pamiętam nazwiska. Wtedy jeszcze pracowała w takim zakładzie, nie salonie-zakładzie właśnie na Piaskowej. Między Purkiniego a halą targową. Miejsce nie najładniejsze, ten zakład znaczy, ale dzieki niej zapuściłam wlosy z całkiem krótkich własnie. W tym tygodniu wybieram się sprawdzić, czy jeszcze tam pracuje, dam znać.
A, bo włosy zapuściłam, ale w przypływie złego humoru obcięłam...Od lipca ub. roku zaczęłam na nowo, z naprawdę krótkich, bo na chwile straciłam czujność i fryzjer za bardzo mnie obsmyczył...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 18:00   #4551
oksana_74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam Wizażystki-Stylistki:
tak przeglądam forum dotyczące "dobrych fryzjerów" i z tego co widze to polecacie jedynie bardzo drogie salony we Wrocławiu.
Posłuchajcie tego.
trafiłam ostatnio do ośrodka szkoleniowego dla fryzjerów, gdzie ćwiczą i wykonują fryzury na klientach, oczywiście bardzo sie balam, ale pomyślałam...zawsze 80 zł zostanie w kieszeni bo to strzyżenia bezpłatne.
Nie żałuję, że tam poszłam. konsultacja ze mną, kursantem i instruktorem trwała ok. 20 min i dowiedziałam się wielu rzeczy o sobie, ktorych wcześniej nie wiedziałam, a o których moi wcześniejsi fryzjerzy nie wmówili....nie powinnam nosić grzywki- tego sie dowiedziałam, a moim kolorem jest ciepły blond.
Stylizacja fryzury wraz z konsultacją stylisty trwała 2,5 godziny.
podaję numer dla zaintersowanych: 713493704, pytajcie o Marcina i Rafała instruktorów. w skrócie mówią o tym miejscu ECKS ul. Kruszwicka(wysiadka na pl.Strzegomski-Muzem współczesne).
Polecam Oksana
oksana_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 15:54   #4552
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hey
Polecicie dobrego fryzjera, który rozjaśni mi włosy nie paląc i nie niszcząc ich jakoś strasznie ?
ponieważ chciałabym Sombre na lato a boje się isc do pierwszego lepszego


Tylko proszę nie polecajcie Kreatora Fryzur
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 19:23   #4553
paulinka2805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

kilka dni temu pisałam post nt. ratunku jaki znalazłam właśnie po zniszczeniu włosów w kreatorze... i nie wiem czemu zniknął :/

po "przygodzie" z kreatorem miałam rozjaśnione włosy 3 (!) grubymi pasemkami, tylko na połowie głowy, a chciałam sombre - takie, jakim chwalą się na fb uratowała mnie Ania Z. (Zalewska?)z ADORO (aktualnie przy Kościuszki, niedaleko Renomy, wcześniej bodajże przy Dąbrowskiego) - mam teraz śliczne sombre, potargane końcówki idealnie wyrównane. Co prawda nie udało się od razu pokryć tego nierównomiernego rozjaśniania, ale "gubi się" ze względu na rozjaśnione końcówki. Anię znałam dużo wcześniej - pracowała m.in. w Eccelente oraz Qualite przy pl. Solnym - zawsze byłam zadowolona z efektów, ale jak wiadomo jak jest za dobrze to babie się nudzi i przekombinowałam.
W salonie pracuje jeszcze jedna Ania - podczas mojej kilkugodzinnej wizyty widziałam, że też niezłe cuda tworzy.
__________________
PaULiNkA
paulinka2805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 17:31   #4554
pim_pam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Muh0m0rek Pokaż wiadomość
Hej
Tak ja byłam w końcu w Pakoko. Zresztą już nawet dwa razy Włosy dobrze obcięte, sami zresztą zaczeli mi proponować co by mi pasowało,w czym fajnie bym wyglądała. Nic na siłe Mega super atmosfera smieszni faceci zapłaciłam 55 zł za średnie włosy, więc chyba nie drogo teraz się "czaje", żeby przed świetami pójść na kolor
A Ty byłas juz? jak było? robiłaś moze jakis kolor? ))
Moje konto na wizażu odeszło w zapomnienie, dziś odświeżam starego kotleta, może komuś się przyda

Byłam w Pakoko, nawet dwa razy Obcinał mnie Oktawian (to ten brunet).
Fakt ekipa bardzo sympatyczna

Ale co do obcięcia: za pierwszym razem poszłam z włosami obciętymi w cały świat (poprzedni fryzjerzy się nie popisali), a wyszłam zadowolona, z fryzurą, która była głównie inicjatywą Oktawiana . Jakoś po 3 miesiącach wróciłam, chciałam to samo a wyszła KICHA. Nie wiem jak on to zrobił

Nade mną chyba ciąży jakieś fatum, bo to już kolejny fryzjer, do którego powrót okazuje się porażką :/
Dodam jeszcze, że ma kręcone włosy, więc jest to fryzjerski ciężki orzech do zgryzienia

Na razie z fryzjerami dałam sobie spokój, a włosy upinam w koczek...
pim_pam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 11:35   #4555
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny polecacie jakiegoś fryzjera w Qualite? (Szugarbejb, czytałam Ze swego czasu tam chodziłaś) niestety zgapilam sie i do Ani zapisałam sie dopiero na wrzesień, a potrzebuje isc w lipcu na farbowanie, najlepiej Olaplex. Pomóżcie!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 15:29   #4556
angellllka
Raczkowanie
 
Avatar angellllka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 150
Thumbs up Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Chciałam poskarżyć się na brak profesjonalizmu ze strony DaminaCzesze. Umówiliśmy się na strzyżenie, czekałam miesiąc na wizytę a dzień przed ustalonym terminem dostałam smsaą, ze wizyta została odwołana. Pan nie odbierał telefonu, napisał ze oddzwoni, zaproponował mi jeden jedyny termin zastępczy, gdzie godzina wizyty jest mało realna dla kogoś kto pracuje. Dalej zero kontaktu. Bardzo nieładnie.
angellllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 11:34   #4557
kwiatsakury
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

ODRADZAM !!! Kreatora fryur.... Byłam tam 2 razy, po pierwszej wizycie efekt marny!!! Pani Marta zapewniała, że nastepnym razem będzie idealnie... Uwierzyłam i co? Spędziłam w salonie chyba 4h bo Pani Marta obsługiwała 4 albo 5 klientek naraz!!! Efekt? Jeszcze gorszy, ponieważ poprzedni spartolony odrost wraz z nowym wyglądają jakbym nic z tym nie zrobiła! Nigdy więcej tego salonu! Dlaczego nikt nie wstawił zdjęć moich włosów, przecież były robione?! No tak ale kto się będzie pogrążał...
kwiatsakury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 16:30   #4558
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez kwiatsakury Pokaż wiadomość
ODRADZAM !!! Kreatora fryur.... Byłam tam 2 razy, po pierwszej wizycie efekt marny!!! Pani Marta zapewniała, że nastepnym razem będzie idealnie... Uwierzyłam i co? Spędziłam w salonie chyba 4h bo Pani Marta obsługiwała 4 albo 5 klientek naraz!!! Efekt? Jeszcze gorszy, ponieważ poprzedni spartolony odrost wraz z nowym wyglądają jakbym nic z tym nie zrobiła! Nigdy więcej tego salonu! Dlaczego nikt nie wstawił zdjęć moich włosów, przecież były robione?! No tak ale kto się będzie pogrążał...
Też tam byłam raz. Nie wyszłam jakoś źle obcięta i kolor też był w miarę. Ale obsługiwanie kilku klientek na raz to porażka. Brak szacunku. Cena może nie jest wysoka, ale jak się pomnoży razy 3 klientki na raz to wychodzi chyba najdrożej we Wrocławiu! W innych salonach, przynajmniej tych porządnych, to jest nie do pomyślenia...
Dziwie się że niektórzy tam idą dwa razy...
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 22:33   #4559
Oddity
Raczkowanie
 
Avatar Oddity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Weil am Rhein
Wiadomości: 209
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Najmilsze Wizażanki! Ratunku! Ok.2lata chodziłam do fryzjerki, Pani Kasi, na Szewskiej w Rynku w Beauty Balinese Boutique. Później zaczęłam zapuszczać włosy i trochę ją zdradziłam,a później zupełnie wyprowadziłam się z Wrocławia. Czy któraś z Was orientuje się może, czy Pani Kasia jeszcze tam pracuje lub jak Pani Kasia ma na nazwiskoi gdzie przyjmuje teraz? Będę wdzięczna za każdy trop
Oddity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 16:34   #4560
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecacie jakiegoś fryzjera w Qualite? (Szugarbejb, czytałam Ze swego czasu tam chodziłaś) niestety zgapilam sie i do Ani zapisałam sie dopiero na wrzesień, a potrzebuje isc w lipcu na farbowanie, najlepiej Olaplex. Pomóżcie!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To było sto lat temu, więc nie wiem jak jest teraz. Oni pracują na Olaplexie?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.