Dobór rozmiaru stanika. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-07, 20:28   #1
amru
Raczkowanie
 
Avatar amru
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 180

Dobór rozmiaru stanika.


Przepraszam, byłam chyba na 5 edycjach wątka "Nosimy dobrze dobrane biustonosze", ale nie widzę najnowszej. Może już za późno jak dla mnie Reszta pozamykana.

Liczyłam na kilku kalkulatorach internetowych, na każdym inaczej. Jeden pokazuje rozmiar 85AA, inny 65E, inny 75B, totalny rozrzut, nie wiem, czego szukać. Na brafitterkę mnie nie stać.

Mam pod biustem 80 cm, w biuście 90. Może mi ktoś pomóc z rozmiarem?
amru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 20:56   #2
klara84
Raczkowanie
 
Avatar klara84
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 67
Dot.: Dobór rozmiaru stanika.

Ja kilka dni temu kupiłam biustonosz w sklepie normalnym, o mało co kupiłabym na allegro i całe szczęście nie zrobiłam tego, bo przeczytałam o tym, że trzeba dokładnie przymierzyć i dopasować.
myślałam, że mam rozmiar 75 B a kupiłam 70 C i leży tak genialnie jak żaden inny- naprawdę poświeć czas by kupić dobry fason i dopasować go rozmiarowo- bo wiesz, rozmiary nazywane są różnie
klara84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 20:57   #3
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Dobór rozmiaru stanika.

najlepiej idź do sklepu z nietypowymi (niestety) rozmiarówkami które zaczynaja sie od 65 i nie koncza na D brafiting jest bezplatny, panie pracujace w takich sklepach zmierzą Cię i Ci doradzą. bedziesz mogla przymierzyc kilka modelki i wybrac cos dla siebie
od razu zastrzegam tez ze takie staniku to wydatek 100-200 zl
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 21:06   #4
amru
Raczkowanie
 
Avatar amru
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 180
Dot.: Dobór rozmiaru stanika.

Chodzi o to, żebym nie wydała więcej, niż 100 zł. Po odchudzaniu spadło mi w biuście troche, staniki lecą wszystkie ze mnie, niestety nie mam specjalnie jędrnych piersi i jestem wściekła, bo muszę coś kupić, a nie mogę dobrać rozmiaru.
amru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 09:40   #5
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Dobór rozmiaru stanika.

Idź do sklepu, to najlepszy pomysł. Zaznacz, że chodzi Ci o taki do stówki, to nie wstyd. Na pewno coś się znajdzie.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 18:18   #6
klara84
Raczkowanie
 
Avatar klara84
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 67
Dot.: Dobór rozmiaru stanika.

To ja polecam Ci Triumpha. Ja też mam tkai problem z piersiami, bo karmiłam piersią dwoje dzieci. Byłam załamana bo myślałam, że nie "wydobędę z nich życia". I kupiłam biustonosz serii miss ethno-lace (triumph) za 79 zł- naprawdę polecam!
klara84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 20:14   #7
meg888
Raczkowanie
 
Avatar meg888
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 251
Dot.: Dobór rozmiaru stanika.

Cytat:
Napisane przez amru Pokaż wiadomość
Przepraszam, byłam chyba na 5 edycjach wątka "Nosimy dobrze dobrane biustonosze", ale nie widzę najnowszej. Może już za późno jak dla mnie Reszta pozamykana.

Liczyłam na kilku kalkulatorach internetowych, na każdym inaczej. Jeden pokazuje rozmiar 85AA, inny 65E, inny 75B, totalny rozrzut, nie wiem, czego szukać. Na brafitterkę mnie nie stać.

Mam pod biustem 80 cm, w biuście 90. Może mi ktoś pomóc z rozmiarem?
przy takich wymiarach na pewno nie 85AA ani 65E !! 85 to za dużo dla obwodu 80 65E Esotiqowe noszę akurat ja, a moje wymiary bardzo się różnią od Twoich - 71 pod biustem i 94 w biuście.

Nie pomoge Ci z doborem rozmiaru, bo to też zalezy od rozmiarówki danej firmy, ale na pewno mając pod biustem powinnaś brać mniejszy niż 80, czyli 75.

Jesli chodzi o staniki do 100zł z rozbudowaną rozmiarówką, obwodami od 65cm i miseczkami do F, to ja osobiście polecam Esotiq, ładne fasony i spokojnie do 100zł. Moje piersi akurat w stanikach esotiq wyglądają i czuja się najlepiej. Popróbuj parę modeli, bo niekażdy będzie leżał dobrze, ale myślę, że spokojnie w tym sklepie coś wybierzesz dla siebie

Dla stałych klientek Esotiq robi fajne zniżki, ja np. miałam ostatnio 30zł na dowolny stanik, czasem jest smsem -30%, czasem 2 komplety w cenie jednego, raz była nawet promocja że przy zakupach o wartości 500zł płacisz tylko 150zł Także ja osobiście polecam Esotiq, ale oczywiście każdemu pasuje co innego
__________________
66,5kg.....63,7kg...................57kg
Za mną:- 2,8kg
Do celu: -6,7kg


start 19.02.2013
Skalpel: 19
Trening z gwiazdami: 1xBeata, 1xKarolina, 1xOla
Mel B ramiona: 2
Orbitrek: 580min
Zumba:
1
Jilian 30DS: Lvl1: 10 Lvl2: 5

meg888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.