Zapalnie mieszków w³osowych? _cel-odm³odzenie twarzy - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesuj± siê dermatologi± lub maj± problemy ze skór±. Masz tr±dzik lub atopowe zapalenie skóry? Do³±cz do nas, pomó¿ sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-06-24, 13:23   #1
cezaryy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 14

Zapalnie mieszków w³osowych? _cel-odm³odzenie twarzy


Cze¶æ. Mam 19 lat i jestem on
Nie mam powa¿nych problemów ze skór±, ale jak nowi znajomi zaczêli mi dawaæ 21-23 lata to lekko siê zaniepokoi³em bo jeszcze 2 lata temu ludzie ze szkole dawali mi 15 lat... £adna zmiana...
Wiêc tak..
1. Gdy gole twarz z w³osem to po przyjrzeniu siê dobrze pod ¶wiat³o widaæ, ¿e w miejscach gdzie s± cebulki s± syfy... i wychodz± takie bia³e wê¿e... I tak mam w sumie ca³y czas... w tych samych miejscach mam syfy... Zastanawiam siê czy to nie zapalanie mieszków w³osowych... tylko mnie nic nie swêdzi, nie mam wysypu krost choæ gdy ogolê siê pod w³os aby byæ extra g³adki to po 3 dniach jest masakra!! syfy na szczence, zaczerwienienie. Z w³osem jest ok tylko po wygoleniu uwidaczniaj± siê te syfki...
Co z tym zrobiæ? Dermatolog to na pewno. Tylko ju¿ kiedy¶ by³em u takiego lekarze, bo mia³em problemy z krostki na rêkach i przepisa³ mi jaki¶ krem po którym by³o znacznie gorzej... Dlatego trochê siê sparzy³em co do dermatologów
==
Po tych wyduszeniach w niektórych miejscach skóra nie jest jednolita tylko mam np. inny odcieñ... naczynka przy skrzyde³kach nosa... Czy da siê z tym co¶ zrobiæ? masa¿ u kosmetyczki?? czy co¶ innego?
Ogólnie moim celem jest hm... odm³odzenie twarzy pisz±c krótko ;P
cezaryy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-28, 10:29   #2
cezaryy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Zapalnie mieszków w³osowych? _cel-odm³odzenie twarzy

Ja i tak muszê pój¶æ do kosmetyczki na oczyszczanie skóry... Kole¿anka xD namawia³a mnie na laser... po którym ponoæ skóra jest m³odsza... Ale to na jesieni.
Wydaje mi siê, ¿e u¿ywam z³ych kosmetyków...¿el do mycia twarzy naci±ga mi j±, aniby krem nawil¿aj±cy matuj±cy nie nawil¿a a wysusza... ( <3 loreal)...
cezaryy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-28, 15:12   #3
cezaryy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Zapalnie mieszków w³osowych? _cel-odm³odzenie twarzy

a po co?
cezaryy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dermatologia


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.