Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-28, 12:00   #1
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673

Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)


Chcesz zacząć pracować nad sobą, nad swoją kondycją fizyczną, a może nad poprawieniem wyglądu swojej figury?
Zaczynasz ćwiczyć, wybierasz zajęcia lub fitness kluby, do których zapiszesz się po wypłacie? Wyobrażasz sobie siebie jako tę sporo szczuplejszą, sporo sprawniejszą?
... i klops. Bo dnia następnego brakuje Ci motywacji, ochoty, czasu.

Ja tak mam
Jednak, jako że wiadomo, że w grupie raźniej, wpadłam na pomysł, że, nawet w kameralnej grupie, możemy co dzień meldować się z wykonanego treningu/ćwiczeń/aktywności fizycznej.
Z jednej strony motywacja, z drugiej okazja do rozmowy, z kolejnej wymiana doświadczeń i propozycji nowych ćwiczeń.
No to jak? wchodzisz w to?

Ja właśnie wykonałam Trening na mocny kręgosłup z kanału trenerka.info na YT. Taki początek, bo moja kondycja jeszcze leży i kwiczy, ale mi akurat zależy na systematyczności w jakimkolwiek ruchu
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 12:25   #2
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

Pewnie,że w grupie raźniej.Ja przez całe lato jestem aktywna,ale staram się teraz korzystać z aktywności na powietrzu: pływanie,rower,rolki,dług ie marsze w terenie,a teraz będąc na wczasach w górach - codzienne wyprawy na szlaki górskie. W sierpniu dojdzie 2x w tygodniu samoobrona a od września powrót na siłkę 3x w tygodniu
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 13:42   #3
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

Nie wierzę w motywację.

Albo chce się robić dane rzeczy, albo nie chce się ich robić , więc się ich nie robi.

Ile motywacji trzeba mieć, żeby zjeść czekoladę/lody czy inne coś co się lubi?
Nic.
Jemy bo jedzenie tego jest przyjemne, nawet jesli potem czyjemy się gorzej bo nam cukier skoczył czy waga.
Tyle samo trzeba motywacji żeby iść na spacer/pobiegać/na trening, pod warunkiem ze się znajdzie to, co się lubi robić, wiec jest to przyjemne, nawet jeśli sie zmęczymy , spocimy, rozczochramy w trakcie.

Jest tez bilans zysków i strat
- ten służy do robienia rzeczy których się nie lubi robić, ale się je robi, bo się chce mieć dane efekty.
Kwestia- czy się naprawdę potrzebuje mieć dany efekt (np. pensja za nudna pracę, czy x kg mniej), czy tylko myśli ze potrzebuje.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 14:49   #4
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Nie wierzę w motywację.

Albo chce się robić dane rzeczy, albo nie chce się ich robić , więc się ich nie robi.

Ile motywacji trzeba mieć, żeby zjeść czekoladę/lody czy inne coś co się lubi?
Nic.
Jemy bo jedzenie tego jest przyjemne, nawet jesli potem czyjemy się gorzej bo nam cukier skoczył czy waga.
Tyle samo trzeba motywacji żeby iść na spacer/pobiegać/na trening, pod warunkiem ze się znajdzie to, co się lubi robić, wiec jest to przyjemne, nawet jeśli sie zmęczymy , spocimy, rozczochramy w trakcie.

Jest tez bilans zysków i strat
- ten służy do robienia rzeczy których się nie lubi robić, ale się je robi, bo się chce mieć dane efekty.
Kwestia- czy się naprawdę potrzebuje mieć dany efekt (np. pensja za nudna pracę, czy x kg mniej), czy tylko myśli ze potrzebuje.

jeśli już tak, to motywacja jest zawsze, zawsze coś nas do działań motywuje, nawet do zjedzenia kostki czekolady czy, ba, podejścia do szafki, rozwinięcia papierka i skierowania jej do ust. Różnica polega na tym, że motywacja jest wewnętrzna - i tu nam inni do niczego nie są potrzebni - czy zewnętrzna, kiedy właśnie zdanie innych czy porównywanie się z nimi skłania do różnych działań.
Czasami najpierw potrzebna nam motywacja zewnętrzna, by przerodziła się ona w wewnętrzną
Także w sumie zgadzamy się, tylko inaczej to nazywamy
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 15:40   #5
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

Raczej "motywacja" w poście typu "i ty możesz wyglądać dobrze" nie zmotywuje nikogo na dłuższą metę. Musi być cierpliwość i silna motywacja

Edytowane przez Malinkna1986
Czas edycji: 2015-07-28 o 15:41
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 10:28   #6
jkolak226
Przyczajenie
 
Avatar jkolak226
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 14
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

Cytat:
Napisane przez Malinkna1986 Pokaż wiadomość
Raczej "motywacja" w poście typu "i ty możesz wyglądać dobrze" nie zmotywuje nikogo na dłuższą metę. Musi być cierpliwość i silna motywacja
zgadzam się, podstawą motywacji jest wyznaczenie sobie celu, ale z drugiej strony inny mogą Cię wspierać w wytrwaniu i konsekwencji, aby dojść do wyznaczonego celu według mnie taki sens mają tego typu fora i wątki podtrzymujące na duchu
jkolak226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 10:45   #7
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

whatever.

trochę się załamałam, gdy po połowie skalpela padłam na podłogę z niemożnością dalszego ruchu ! Jeszcze nie tak dawno robiłam go, może nie bez zadyszki, ale do końca. Faktycznie potrzebuję dawki ruchu codziennie
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 15:44   #8
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

Dla mnie motywacją jest wizja ładnego ciała i sylwetki, zdrowie,mniejszy rozmiar ubrań,jędrne ciało,atrakcyjny wygląd.Zawsze jest coś,co motywuje nas do działania i nie chodzi tylko o sport
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 20:54   #9
kingaa2407
Wtajemniczenie
 
Avatar kingaa2407
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 322
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Dla mnie motywacją jest wizja ładnego ciała i sylwetki, zdrowie,mniejszy rozmiar ubrań,jędrne ciało,atrakcyjny wygląd.Zawsze jest coś,co motywuje nas do działania i nie chodzi tylko o sport
U mnie jest dokładnie tak samo.. Sport jest u mnie tylko środkiem do osiągnięcia wymarzonych efektów

Dla mnie motywacją byłoby wsparcie bliskiej osoby, która też by chciała schudnac i razem byśmy sie wspierali, ale niestety tak nie ma.. Zawsze walczyłam sama.. Dlatego też piszę tutaj na forum. Mam nadzieję, że to choć troszkę mi pomoże
__________________
"Nie oczekuj od dnia tego, co mogą dać jedynie lata.
Ale nie zapominaj, że lata składają się z wielu dni, dlatego nie zmarnuj ani jednego dnia."


Zrzucamy kilogramy...
Dążymy do 60 kg.
kingaa2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 22:24   #10
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

Moją motywacją jest Zuzka, chcę mieć taką formę jak ona, chcę umieć robić wszystkie ćwiczenia i dawać radę wszystkim jej treningom, póki co jest niedoścignionym wzorem.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 23:47   #11
simona22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 8
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

Dla mnie też najlepszą motywacją do ćwiczeń jest wizja bardziej atrakcyjnego ciała
simona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 12:07   #12
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
Moją motywacją jest Zuzka, chcę mieć taką formę jak ona, chcę umieć robić wszystkie ćwiczenia i dawać radę wszystkim jej treningom, póki co jest niedoścignionym wzorem.
nie w odniesieniu do Zuzki, ale z tym się zgodzę. Chodzi o to: https://zuzkalight.com ?

Udało mi się wytrwać do końca pilatesowych ćwiczeń na brzuch i nogi Oli Żelazo, jednak robiłam przerwy w niektórych ćwiczeniach, a kołysek nie wykonywałam - za bardzo boli kręgosłup, więc lepiej nie, a poza tym "masaż kręgosłupa" jako nacisk na wyrostki kolczyste kręgów... też nieprzekonywujące

Mam zamysł jutro spróbować znów Skalpel (po którym dziś rano czułam moje nogi) i zobaczyć, do której minuty wytrwam.
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 12:39   #13
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
nie w odniesieniu do Zuzki, ale z tym się zgodzę. Chodzi o to: https://zuzkalight.com ?

Udało mi się wytrwać do końca pilatesowych ćwiczeń na brzuch i nogi Oli Żelazo, jednak robiłam przerwy w niektórych ćwiczeniach, a kołysek nie wykonywałam - za bardzo boli kręgosłup, więc lepiej nie, a poza tym "masaż kręgosłupa" jako nacisk na wyrostki kolczyste kręgów... też nieprzekonywujące

Mam zamysł jutro spróbować znów Skalpel (po którym dziś rano czułam moje nogi) i zobaczyć, do której minuty wytrwam.
Tak, to jej strona Nikt nie daje mi takiego kopa do działania jak ona Dziś udało mi się zrobić jeden z jej dość ciężkich treningów w dość dobrym czasie i jestem bardzo dumna z siebie.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ


Edytowane przez czarownica jaga
Czas edycji: 2015-07-30 o 12:41
czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 21:51   #14
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Dla mnie motywacją jest wizja ładnego ciała i sylwetki, zdrowie,mniejszy rozmiar ubrań,jędrne ciało,atrakcyjny wygląd.Zawsze jest coś,co motywuje nas do działania i nie chodzi tylko o sport
W zupełności się zgadzam
To najlepsza motywacja Sama odkąd zaczęłam ćwiczyć regularnie czuję się o wiele lepiej i wiele ubrań w tym spodni i spódnic o wiele lepiej leży, jak wzięłam się za swój tyłek .
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 11:24   #15
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

rozwydrzona ja bardzo chętnie się przyłączę, potrzebuję kopa do działania bo jestem bardzo mało systematyczna ...
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 12:03   #16
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
rozwydrzona ja bardzo chętnie się przyłączę, potrzebuję kopa do działania bo jestem bardzo mało systematyczna ...
super!
najlepiej zacząć od dziś! co ćwiczyłaś/ćwiczysz/zamierzasz ćwiczyć? Jaki jest Twój cel?

myślałam, że dziś podejmę się skalpela, ale obawiam się obciążenia nóg, i tak czuję mocno mięśnie.
Zrobiłam więc po raz kolejny pilates na nogi i brzuch. Niektóre ćwiczenia szły łatwiej niż wczoraj, w innych wymiękałam. Za to teraz trudno mi ustać na prostych nogach.
I jeszcze kolejny mały sukces - wczoraj świadomie zjadłam 5 posiłków nic nie podjadając w przerwach!
Jak tak sobie pomyślę, to moim największym celem/motywacją nie jest super figura (to może też, ale dalszym w kolei), ale zdrowie
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 12:56   #17
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
super!
najlepiej zacząć od dziś! co ćwiczyłaś/ćwiczysz/zamierzasz ćwiczyć? Jaki jest Twój cel?

myślałam, że dziś podejmę się skalpela, ale obawiam się obciążenia nóg, i tak czuję mocno mięśnie.
Zrobiłam więc po raz kolejny pilates na nogi i brzuch. Niektóre ćwiczenia szły łatwiej niż wczoraj, w innych wymiękałam. Za to teraz trudno mi ustać na prostych nogach.
I jeszcze kolejny mały sukces - wczoraj świadomie zjadłam 5 posiłków nic nie podjadając w przerwach!
Jak tak sobie pomyślę, to moim największym celem/motywacją nie jest super figura (to może też, ale dalszym w kolei), ale zdrowie
Jakieś 2-3 lata temu jeździłam na rowerze stacjonarnym i kręciłam hula hop, w sumie jakieś 1.5 h dziennie , prawie codziennie.
W zeszłym roku wciągnęłam się trochę w Jillian Michaels, a nie tak dawno odkryłam Fitness Blendera i z nimi ćwiczę Ale tak jak pisałam, nie mogę się zmotywować do codziennej aktywności, u mnie to są takie zrywy kiedy chce mi się coś robić. Chciałabym zacząć biegać ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie, odkurzyłam też hula hop Muszę koniecznie popracować nad swoim odżywianiem, bo ostatnio całkiem przestałam się pilnować. I efekty są niestety Mój cel ? Lepsze samopoczucie, kondycja i kilka kg mniej

Raz jeden spróbowałam ćwiczyć Skalpel i jakoś do mnie nie przemawia. Raz że poddałam się bo nie byłam w stanie wykonać niektórych ćwiczeń a dwa - trochę nudnawe to było.

Edytowane przez nunny
Czas edycji: 2015-07-31 o 12:58
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 19:51   #18
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Jakieś 2-3 lata temu jeździłam na rowerze stacjonarnym i kręciłam hula hop, w sumie jakieś 1.5 h dziennie , prawie codziennie.
W zeszłym roku wciągnęłam się trochę w Jillian Michaels, a nie tak dawno odkryłam Fitness Blendera i z nimi ćwiczę Ale tak jak pisałam, nie mogę się zmotywować do codziennej aktywności, u mnie to są takie zrywy kiedy chce mi się coś robić. Chciałabym zacząć biegać ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie, odkurzyłam też hula hop Muszę koniecznie popracować nad swoim odżywianiem, bo ostatnio całkiem przestałam się pilnować. I efekty są niestety Mój cel ? Lepsze samopoczucie, kondycja i kilka kg mniej

Raz jeden spróbowałam ćwiczyć Skalpel i jakoś do mnie nie przemawia. Raz że poddałam się bo nie byłam w stanie wykonać niektórych ćwiczeń a dwa - trochę nudnawe to było.
Jillian jest super ! zaczynałam z nią robić 30Day Shred, ale praca, brak czasu i te sprawy
To co dzisiaj, pobiegane?

czytam o pilatesie i mocno podoba mi się ta metoda! może po wakacjach znajdę czas na chodzenie na zajęcia do studia pilatesu!
a w przyszłym tygodniu myślę, by co 2. dzień robić pilates - trening Chodakowkiej Ekstra figura, mam nadzieję, że nie przeciąży mi on nóg
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 20:40   #19
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

Ja 30 Days Shred skończyłam, potem miałam małą kontuzję i dłuuuga przerwę. Przejrzyj stronkę FB, naprawdę polecam, sa tak workouty na różnych poziomach trudności, o różnej długości. Dla mnie super. Dzisiaj trochę mi zeszło z innymi sprawami, teraz wyprawiłam męża do pracy i pokręcę trochę z hula albo poszperam jeszcze za jakims krotkim filmikiem na FB
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 09:44   #20
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

Poproszę odrobinę motywacji bo zgubiłam gdzieś swoją
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 12:42   #21
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
Poproszę odrobinę motywacji bo zgubiłam gdzieś swoją
cześć! pewnie powoli sama ją odnajdujesz, skoro nadal chcesz coś robić a jaki jest Twój cel? Co robiłaś, co zamierzasz? co Ci stanęło na drodze?

ja dziś raczej robię dzień przerwy, ale boję się kolejnego tygodnia... te upały i ćwiczenia... eh...
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 08:29   #22
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

W takim razie wspierajmy się wzajemnie w dojściu do celu,jakim jest ładna sylwetka i jędrne ciało oraz zdrowie

Nie bójcie się upałów. Nawet w czasie wysokich temperatur można spędzić czas aktywnie: popływać i przy okazji schłodzić się w jeziorze,basenie,pomaszer ować,pojeździć rowerem.

Pozdrawiam wszystkie aktywne kobitki
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 13:51   #23
patiicheer
Raczkowanie
 
Avatar patiicheer
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 382
GG do patiicheer
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

Akurat ja w upały najbardziej lubię ćwiczyć! Chodzę na klimatyzowaną siłownie więc w upał już nie mogę się doczekać kiedy wejdę do tego cudownego chłodu
Fajnie, że powstał nowy wątek o takiej tematyce bo te stare w których wcześniej uczestniczyłam jakoś wygasły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0182.jpg (54,6 KB, 48 załadowań)
__________________
"Marzenia wydają się głupie tylko ludziom, którzy ich nie mają."
- Peter Reese

"Jutro - to za późno. Nie warto liczyć, że każdego dnia będziesz miała do dyspozycji jutro."
patiicheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 15:14   #24
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

patiicheer, witaj ! to, czy wątek wygaśnie, zależy tylko od nas, więc piszmy, piszmy i motywujmy się !

jak tam, dziewczyny, dziś odpoczywacie niedzielno-upalnie czy poćwiczyłyście? ja niedzielnie wykonam tylko parę ćwiczeń pilatesowych

Aga, jeszcze w górach aktywnie spędzasz czas?
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 15:57   #25
elegancka15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 8
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

Dziewczyny, przede wszystkim motywacja. Musicie nie wierzyć, a być przekonane, że Wam się uda. Skoro coś nam nie idzie to nie bez przyczyny. Pamiętajmy o tym
elegancka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 21:10   #26
patiicheer
Raczkowanie
 
Avatar patiicheer
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 382
GG do patiicheer
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
patiicheer, witaj ! to, czy wątek wygaśnie, zależy tylko od nas, więc piszmy, piszmy i motywujmy się !

jak tam, dziewczyny, dziś odpoczywacie niedzielno-upalnie czy poćwiczyłyście? ja niedzielnie wykonam tylko parę ćwiczeń pilatesowych

Aga, jeszcze w górach aktywnie spędzasz czas?

Fakt zależy od nas Ja już przeszłam przez kilka wątków. W trakcie zrezygnowało sporo osób z braku czasu, motywacji, efektów i czegos tam czegoś.... Ja cały czas się trzymam Z efektów jestem coraz bardziej zadowolona. Ćwiczę od października. Zaczynałam od mel b, później przeszłam na trening siłowy w domu i od dwóch miesięcy chodzę na siłownię i powiem Wam, że to ostatnie przynosi największe efekty. Jestem mega zadowolona i nie zamierzam przestać W końcu mam figurę na którą mogę się wgapiać godzinami. Na początku lustra na siłowni mnie tylko denerwowały. Teraz je uwielbiam
Życzę każdej z Was takiego podejścia
__________________
"Marzenia wydają się głupie tylko ludziom, którzy ich nie mają."
- Peter Reese

"Jutro - to za późno. Nie warto liczyć, że każdego dnia będziesz miała do dyspozycji jutro."
patiicheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 07:31   #27
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

patiicheer super, może nas trochę podbudujesz Masz w domu jakiś sprzęt do treningu siłowego ?

Dziewczyny nowy tydzień się zaczyna, ja planuję ćwiczyć codziennie , mam nadzieję że nic mi nie pokrzyżuje planów .
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 08:52   #28
patiicheer
Raczkowanie
 
Avatar patiicheer
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 382
GG do patiicheer
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

nunny Jasne, będę probować
Jak jeszcze ćwiczyłam w domu to obciążenie robiłam sobie sama. Co prawda miałam ciężarki ale one nadawały się tylko do treningu górnych partii ciała. Przy treningu nóg używałam butelek z wodą. Wkładałam takie duże butelki 5 litrowe do plecaka i np robiłam przysiady, martwy ciąg itd itd... Jakoś sobie radziłam. W końcu to było dla mnie za mało bo jednak nawet do dużej torby nie wiadomo ile tych butelek nie zmieszczę i wtedy w końcu wykupiłam karnet

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
patiicheer super, może nas trochę podbudujesz Masz w domu jakiś sprzęt do treningu siłowego ?

Dziewczyny nowy tydzień się zaczyna, ja planuję ćwiczyć codziennie , mam nadzieję że nic mi nie pokrzyżuje planów
.
A ćwiczenie codziennie raczej odradzam. Organizm potrzebuje czasu na regeneracje.
__________________
"Marzenia wydają się głupie tylko ludziom, którzy ich nie mają."
- Peter Reese

"Jutro - to za późno. Nie warto liczyć, że każdego dnia będziesz miała do dyspozycji jutro."
patiicheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 08:57   #29
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

Wiem Odpoczynek mam w weekendy, wtedy zazwyczaj nie mam czasu ćwiczyć
Podziwiam za te ćwiczenia z obciążeniami, ja tak jak pisałam, na razie dywanówki około 30 minutowe.
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 10:02   #30
karolanoca
Przyczajenie
 
Avatar karolanoca
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 18
Dot.: Garść codziennej motywacji - popraw swoją kondycję ! ;)

dla mnie motywacją są metamorfozy jakie znajduję w Internecie - zdjęcia przed i po ))
karolanoca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-01 10:51:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.