Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-29, 23:08   #1
meeki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 11
GG do meeki
Unhappy

Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?


Cześć dziewczyny ! Chciałabym dowiedzieć się jak pozbyć się sztucznych rzęs (przedłużanych oczywiście u kosmetyczki) . Zrobiłam je ok tydzień temu . Po tygodniu, na moim prawym oku zostały mi 3 rzęsy , a na lewym zdecydowanie więcej , około 20 . Usiłuję usunąć je mocząc je wodą , malując tuszem do rzęs , który później zmywam za pomocą płynu z PEG (czego nie można robić, jeśli chce się mieć je długo), ale raczej mało to wszystko daje . Muszę powiedzieć , że rzęsy trzymają się naprawdę mocno, chociaż chciałabym ich się pozbyć do sylwestra, bo wyglądam okropnie . Szukałam jakiś rad w internecie, natomiast nigdzie nie mogłam znaleźć tego co chciałam... Liczę na Was !
meeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 01:06   #2
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

O rany, strasznie szybko Ci zeszły. Gdy ja przedłużałam schodziły dopiero po 6 tygodniach!
Ja zdejmowałam w salonie więc ciężko mi tu pomóc,ale radzę spróbować natłuszczania, czyli tego czego należy unikać przy posiadaniu przedłużenia. Pod żadnym pozorem nie próbuj wyrywać!
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 04:03   #3
klerk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

posmaruj olejkiem rycynowym
klerk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 07:52   #4
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

najlepiej potraktowac je czyms tlustym - tak jak pisaly dziewczyny - olejkiem rycynowym albo jakims plynem dwufazowym .Podobno goraca para oslabia wiazanie kleju.
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 09:46   #5
meeki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 11
GG do meeki
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

Dzięki , za podpowiedź, dziewczyny Dziś spróbuję tych trików . Nie mogę przecież tak wyglądać na sylwestra , a dorabiać na pewno ich nie chcę . No cóż , mam nadzieję, że dziś się ich pozbędę . Nurtuje mnie tylko kwestia dlaczego większość odpadła tak szybko, a kilka z nich trzyma się niemiłosiernie dobrze .
meeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:32   #6
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

Ja swoje po prostu obrywalam palcami. Bardzo to nieprzyjemne, ale przynjamniej skuteczne. Poza tym mysle, ze powinnas isc zareklamowac usluge,jesli nie jestes z niej zadowolona, a jak cos beda burac w salonie, to dzwon do Rzecznika Praw Konsumenta. U mnie rzesy trzymaja sie ponad miesiac.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:52   #7
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

Cytat:
Napisane przez meeki Pokaż wiadomość
Dzięki , za podpowiedź, dziewczyny Dziś spróbuję tych trików . Nie mogę przecież tak wyglądać na sylwestra , a dorabiać na pewno ich nie chcę . No cóż , mam nadzieję, że dziś się ich pozbędę . Nurtuje mnie tylko kwestia dlaczego większość odpadła tak szybko, a kilka z nich trzyma się niemiłosiernie dobrze .
moze poprostu byly zle przyklejone . A postepowalas zgodnie z zaleceniami stylistki ? Tzn nie moczylas ani nie dotykalas ich przez 48 godz po zabiegu ? .Wyrywac ich raczej nie radze,bo mozesz sobie uszkodzic swoje rzesy . I tak jak juz napisala mimbi - idzi i zloz reklamacje .
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 11:53   #8
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

obrywajac palcami w wiekszosci przypadkow wyrywasz swoja wlasna rzese. nie polecam.
mam ten sam problem co ty meeki - co prawda rzesy robilam ponad miesiac temu, w prawym oku zostaly mi 2, w lewym ok.10. az tak wielkiej roznicy nie ma, i bardzo tego nie widac, ale tez sie chcialam ich pozbyc, zeby na sylwestra przykleic sobie kępki.
od 3 dni 2 razy dziennie przykladam wacik namoczony olejkiem i trzymam kilka minut na oku. kilka odpadlo, ale dalej sie dziady trzymaja :P
nie jest to tak latwo usunac domowymi sposobami.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 12:07   #9
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

Nie wyrywaj ,idz do kosmetyczki która ci TAK założyła i niech usunie specjalnym płynem. Dobrym sposobem jest olejek rycynowy,ale niektóre kleje "spawają rzęsy" niszcząc naturalne i je tylko można zmywaczem danej firmy.
"
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 12:57   #10
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

A nie można tych sztucznych rzęs po prostu przyciąć tak by się nie odróżniały od reszty? Nie znam sie na tym, więc jakby co to nie krzyczcie na mnie, ale może to jest wyjście?
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 13:21   #11
meeki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 11
GG do meeki
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
moze poprostu byly zle przyklejone . A postepowalas zgodnie z zaleceniami stylistki ? Tzn nie moczylas ani nie dotykalas ich przez 48 godz po zabiegu ? .Wyrywac ich raczej nie radze,bo mozesz sobie uszkodzic swoje rzesy . I tak jak juz napisala mimbi - idzi i zloz reklamacje .
Nie moczyłam , nie tarłam , nie chodziłam na saunę i solarium , nie malowałam . Nie robiłam nic , poza przeczesywaniem ich codziennie miękkim grzebieniem do rzęs .

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
obrywajac palcami w wiekszosci przypadkow wyrywasz swoja wlasna rzese. nie polecam.
mam ten sam problem co ty meeki - co prawda rzesy robilam ponad miesiac temu, w prawym oku zostaly mi 2, w lewym ok.10. az tak wielkiej roznicy nie ma, i bardzo tego nie widac, ale tez sie chcialam ich pozbyc, zeby na sylwestra przykleic sobie kępki.
od 3 dni 2 razy dziennie przykladam wacik namoczony olejkiem i trzymam kilka minut na oku. kilka odpadlo, ale dalej sie dziady trzymaja :P
nie jest to tak latwo usunac domowymi sposobami.
męcząca sprawa , prawda ? szczególnie dla tych pań, które tak jak ja doczepiły sobie naprawdę długie rzęsy ... Ehh , od rana robię przeróżne zabiegi na moje rzęsy , różne okłady z oliwek , z mleczka do demakijażu (nawilżającego) i co prawda w prawym oku została mi tylko jedna rzęsa , ale w lewym co najmniej 10 . Powoli , powoli i może do jutra wypadną mi wszystkie .

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
A nie można tych sztucznych rzęs po prostu przyciąć tak by się nie odróżniały od reszty? Nie znam sie na tym, więc jakby co to nie krzyczcie na mnie, ale może to jest wyjście?
Właściwie to nad tym myślałam . Czy sądzicie , że jest to jakieś wyjście z sytuacji ? Trochę się boję , bo nie wiem czy to nie pogorszy sytuacji, ale jeśli do jutra nie zgubię tych kilku rzęs , to nie wiem czy się o to nie pokuszę .
__________________
What a blessing it would be if we could open and shut our ears as easily as we open and shut our eyes!
meeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 21:41   #12
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

Myslę, że najgorsze co możesz zrobić, to usuwać je domowymi sposobami...sama mam przedłużane, ale jeszczem szczęściarą i u mnie nawet po 3-4 tyg prawie wszystkie są na swoich miejscach, więc je wtedy tylko uzupełniam. Dziwne że po tygodniu tak duzo Ci wypadło...

Moja koleżanka po 2 tygodniach od założenia postanowiła usunąć je tłustym kremem. Finał jest taki, że pozostały jej poobrywane kikuty długości może połowy jej prawdziwych rzęs. Masakra...nawet pomalowane tuszem wyglądają okropnie. Mimo że jej odradzałam, ona postanowiła to co postanowiła i teraz ma. Są 2 sposoby żeby je usunąć: 1: poczekać aż wszystkie wypadną, 2: Usunąć specjalnymi preparatami.

To tak jak ze sztucznymi paznokciami (akrylowe, czy żelowe, nie znam się), czy jakbyś je zrobiła u kosmetyczki, to potem starałabyś się je usunąć sama w domu? Może by i się dało, tylko co zostanie z paznokcia?
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 21:46   #13
meeki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 11
GG do meeki
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

DZIEWCZYNY , UDAŁO SIĘ chyba przede wszystkim przy pomocy mleczka nawilżającego i płynu dwufazowego , z których to robiłam okłady. Co prawda mam podrażnione oczy, ale najważniejsze, że w końcu pozbyłam się niechcianych rzęs. Moje naturalne , nie powypadały, są na swoim miejscu . Wydaje mi się, że są troszkę krótsze niż przed doklejeniem sztucznych rzęs, ale być może to tylko złudzenie. Przyzwyczaiłam już się do innego widoku moich oczu. Dziękuję za pomoc, na prawdę przydały mi się Wasze uwagi . Szampańskiego sylwestra i szczęścia w nowym roku kochane !

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Myslę, że najgorsze co możesz zrobić, to usuwać je domowymi sposobami...sama mam przedłużane, ale jeszczem szczęściarą i u mnie nawet po 3-4 tyg prawie wszystkie są na swoich miejscach, więc je wtedy tylko uzupełniam. Dziwne że po tygodniu tak duzo Ci wypadło...

Moja koleżanka po 2 tygodniach od założenia postanowiła usunąć je tłustym kremem. Finał jest taki, że pozostały jej poobrywane kikuty długości może połowy jej prawdziwych rzęs. Masakra...nawet pomalowane tuszem wyglądają okropnie. Mimo że jej odradzałam, ona postanowiła to co postanowiła i teraz ma. Są 2 sposoby żeby je usunąć: 1: poczekać aż wszystkie wypadną, 2: Usunąć specjalnymi preparatami.

To tak jak ze sztucznymi paznokciami (akrylowe, czy żelowe, nie znam się), czy jakbyś je zrobiła u kosmetyczki, to potem starałabyś się je usunąć sama w domu? Może by i się dało, tylko co zostanie z paznokcia?
masz całkowitą rację , ale zależało mi na czasie. mimo wszystko udało mi się , a rzęsy wcale nie wyglądają źle . dzięki za odpowiedź !
__________________
What a blessing it would be if we could open and shut our ears as easily as we open and shut our eyes!

Edytowane przez meeki
Czas edycji: 2010-12-30 o 21:44
meeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 08:38   #14
trzecia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 236
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

Idź do kosmetyczki, i niech ci usunie!
trzecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 14:52   #15
Wiiolettaa
Przyczajenie
 
Avatar Wiiolettaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

czy płyn do usówania pomaga na zdjęcie rzęs ? czy może mi poradzić ktoś jak zdjąć rzęsy nie naruszając swoich ?
Wiiolettaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.