Często Pękają wam gumki?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-10, 09:50   #31
wredny_krasnal
Raczkowanie
 
Avatar wredny_krasnal
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 261
Dot.: Często Pękają wam gumki??

trzeba zostawić miejsce na nasienie, wtedy nie pęknie
__________________
srutu-tutu
wredny_krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 12:35   #32
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Często Pękają wam gumki??

Nam pękła raz. I o jeden raz za dużo
Boże jak się sczaiłam to normalnie mnie zatkało. Siedziałam jak wryta.
Naszczęscie zadziałały moje globulki
Ale co się strachu najadłam to tylko ja wiem( i mój TŻ)
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 15:13   #33
hdgasjdgasidgcbkjuasf
Raczkowanie
 
Avatar hdgasjdgasidgcbkjuasf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 120
Dot.: Często Pękają wam gumki??

Hehe dzięki dziewczyny. No czyli jak tak stoja sprawy to chyba nie będe sie truła hormonami zwłaszcza że z moim TZem widzimy sie tylko w weekendy) Pozdrawiam*
__________________
Człowiek współczesny jest bardziej wrażliwy na działanie miłości niż siły.
hdgasjdgasidgcbkjuasf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 15:25   #34
julitkagryc
Raczkowanie
 
Avatar julitkagryc
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 45
Dot.: Często Pękają wam gumki??

ja zawsze sie kocham w dni płodne bo tylko wtedy mam na to ochote ;p i zawsze tylko w gumce durex bo tabletek nie biore .. i ani razu mnie nie zawiodła ; ) wiec myśle ze bedzie ok
julitkagryc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 10:44   #35
koczkodanek
Raczkowanie
 
Avatar koczkodanek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 138
Dot.: Często Pękają wam gumki??

Przez dwa lata ani razu nie pekła Tabletki może i wygodne (brałam przez jakiś czas) ale teraz nie moge, wiec zostaje gumka. Teraz jest taaaki wybor ze mozna dobrac cos na "wszytskie rozmiary" i upodobania.
__________________
Kobieta zadbana to kobieta szczęśliwa


Biegam
1-->2-->3-->4-->5-->6-->7-->8-->9-->10-->11-->12 tyg ;-)
Z każdym dniem czuję się coraz lepiej i lepiej i lepiej
koczkodanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 14:48   #36
agneswski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 25
Dot.: Często Pękają wam gumki??

nam kiedyś pękła jakiejś lipnej firmy, naszczęście jeszcze przed, przerzuciliśmy się na durexy ale i ta nam raz pękła tyle że znacznie póżniej skończyło sie na wizycie u gonekologa, mam teraz jakis uraz, ale po wakacjach przerzucam sie na tabletki
agneswski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 19:54   #37
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Często Pękają wam gumki??

Ja sie własnie zastanawiam czy zaufać gumkom. Wasze wypowiedzi są dość krzepiące.

CZy zabezpieczenie gumka + globulki jest dobre?
Jak można je ocenić procentowo...?
Słyszałam że tyle ile tabletki, ale nie wiem ile w tym prawdy...
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 22:10   #38
hdgasjdgasidgcbkjuasf
Raczkowanie
 
Avatar hdgasjdgasidgcbkjuasf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 120
Dot.: Często Pękają wam gumki??

Ogólnie gumki dają 98% dobrze założoe tak czytałam bo stosunek w prezerwatywie odbywałam dopiero jeden raz więc doświadczenia ie mam. Ale chyba nie będę sie truła hormonami jeżeli gumka dobrze założona daje 98%... za mloda jestem:P
__________________
Człowiek współczesny jest bardziej wrażliwy na działanie miłości niż siły.
hdgasjdgasidgcbkjuasf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 13:03   #39
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Często Pękają wam gumki??

Wydaje mi się, że trochę mniej, dlatego myślałam dodatkowo o globulkach ale nie wiem czy nawet takie połączenie jest wystarczająco bezpieczne.
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 13:07   #40
student z Afryka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 10
Dot.: Często Pękają wam gumki??

mnie nigdy nie pękać bo ja nie uziwać gumek
student z Afryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 13:35   #41
AneekMadlein
Przyczajenie
 
Avatar AneekMadlein
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Często Pękają wam gumki??

My kiedyś gumki używaliśmy tylko w dni płodne, ale ostatnio cykl strasznie mi się rozregulował i używamy ich cały czas. Raz w życiu nam pękła i to przez upartość narzeczonego, bo mówiłam że wazelina rozpuszcza gumę a on nie wierzył, n i się przekonał. Używamy connamore unimila i jesteśmy z nich mega zadowoleni.
Uważam, że bez względu na dni płodne czy nie płodne gumka jest wystarczająca, ale trzeba umieć ją odpowiednio ząłożyć.
__________________
Wy w moim sercu na zawsze...
AneekMadlein jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 13:44   #42
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Często Pękają wam gumki??

Cytat:
Napisane przez anusiaa89 Pokaż wiadomość
Aleksandra 90 mysle ze polaczenie prezerwatywy+ stosunek przerywany to dobre zabezpieczenie. jednak stosunek przerywany moze byc dla chlopaka stresujacy (musi sie pilnowac) i gdzies czytalam o tym ze moze nawet nabawic sie jakiejs nerwicy. osobiscie uwazam ze to zalezy od nastawienia czlowieka do seksu i do stosunku przerywanego
a co do tematu-nam pekla raz, byl to chyba unimil, teraz zazywam tabletki i jest ok
Bez przesady z tą nerwicą. Kiedyś stosunek przerywany to była najpowszechniejsza metoda i jakoś gabinety psychiatryczne były puste. Dziś w dobie tabletek do dobrego psychiatry czeka się miesiąc, dwa...
Nic im nie będzie, od tego się nie umiera. Z moim pierwszym partnerem stosowaliśmy globulki plus stosunek przerywany. Metoda się sprawdziła, a on do dziś jest zdrowy i ma się świetnie.

Cytat:
Napisane przez karamba Pokaż wiadomość
Ja sie własnie zastanawiam czy zaufać gumkom. Wasze wypowiedzi są dość krzepiące.

CZy zabezpieczenie gumka + globulki jest dobre?
Jak można je ocenić procentowo...?
Słyszałam że tyle ile tabletki, ale nie wiem ile w tym prawdy...
Gumka + globulka to najlepsze zabezpieczenie!

Cytat:
Napisane przez hdgasjdgasidgcbkjuasf Pokaż wiadomość
Ogólnie gumki dają 98% dobrze założoe tak czytałam bo stosunek w prezerwatywie odbywałam dopiero jeden raz więc doświadczenia ie mam. Ale chyba nie będę sie truła hormonami jeżeli gumka dobrze założona daje 98%... za mloda jestem:P
Wskaźnik Pearla przy prawidłowo użytej prezerwatywie wynosi 3. Więc 3 kobiety w ciągu roku na 100 badanych zachodzą w ciążę z tą metodą.
(Przy niespełnieniu wszystkich zaleceń tej metody wskaźnik wzrasta do 14. )

Tabletki to wskaźnik 0,1. Różnica spora.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 14:36   #43
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Często Pękają wam gumki??

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość


Gumka + globulka to najlepsze zabezpieczenie!
Najlepsze z pośród "wariacji z prezerwatywą"?
Jaki to może być % skuteczności?

Bo tabletki jak sama napsiałaś są lepsze.
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 18:01   #44
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Często Pękają wam gumki??

Cytat:
Napisane przez karamba Pokaż wiadomość
Najlepsze z pośród "wariacji z prezerwatywą"?
Jaki to może być % skuteczności?

Bo tabletki jak sama napsiałaś są lepsze.
Jaki procent? Pojęcia nie mam. I wcale bym się nad tym nie zastanawiała. Trzeba się nieźle postarać, żeby zajść w ciążę stosując prezerwatywę (prawidłowo używając oczywiście), z globulką wg mnie szansa jest niemal równa zeru. To by musiał być jakiś plemnik Terminator.

Stosowałam tę metodę kilka lat, nigdy mnie nie zapyliło.

Tabletki są lepsze tylko teoretycznie. Jeśli ktoś ma problemy żołądkowe, jelitowe, bierze leki przeczyszczające, antybiotyki itd. tabletki tracą sens, można zaskoczyć w tri miga.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 18:11   #45
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Często Pękają wam gumki??

dzieki za odpowiedź
Pomysł z tabletkami chwilowo odrzuciłam, więc szukam najlepszej metody po nich i wychodzi że to ta wcześneij wspomniana, chociaż, prawdę mówiąc naczytałam się sporo o "dyskomforcie" podczas stosowania globulek i to mnie zniechęca.

A wracając do tematu: grube prezerwatywy <typu extra safe czy cos takiego> pękają rzadziej czy zależy to tylko od wspomnianych wyżej czynników <przechowywania, zakładania> i kształt/grubość gumki nie mają znaczenia?
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 18:48   #46
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Często Pękają wam gumki??

taaa...tabletki...super wygodne, nie trzeba o niczym myslec tylko wziac i nara mozna sie kochac kiedy sie chce...hmm...
Stosowalam je przez 4 lata, na poczatku rewelka, jednak z uplywem czasu stracilam totalnie ochote na seks moj M.zaczal juz podejzewac ze juz go nie kocham, ze mam kogos innego moze... skonczylam wiec z pigulkami, teraz jestem niecaly rok na gumkach i ani razu nam sie nic nie przydarzylo kupujemy Durex Extra Safe lub Performa i jest super
ja nie widze potrzeby stosowania globulek nie wiem, jakby zadzialaly w polaczeniu z gumkami (moglyby oslabic ich skutecznosc) i wole nie testowac jak ja bym sie po nich czula...
Uwazam, ze gumka kupiona w aptece, dobrze przechowywana i poprawnie zakldana nie ma prawa peknac i u nas nie peka (tfu tfu coby nie zapeszyc ).
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:25   #47
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Często Pękają wam gumki??

Grubość prezerwatywy nie ma znaczenia. Gdy się źle założy, pęknie i super gruba. My używamy tylko Durex Elite, czyli tych bardzo cienkich. Nie pękła nigdy żadna.

Dyskomfortu przy stosowaniu globulek nigdy nie czułam. Może coś tam peszyć na początku, tak jak przy prezerwatywie, potem się nie zwraca uwagi na "efekty uboczne"

I nie wpływają one w żaden sposób na prezerwatywy. Przynajmniej nie te dobre, jak Patentex Oval.

Teraz to ja też nie widzę potrzeby stosowania globulek, ale gdy miałam lat 18, chciałam mieć nie 97% pewności, a 100.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:48   #48
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Często Pękają wam gumki??

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

gdy miałam lat 18, chciałam mieć nie 97% pewności, a 100.
No to ja własnie tak mam <chociaż jestem troche starsza > w takim razie chyba póki co stanie na takiej opcji.

Dzięki za podpowiedzi!
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 12:05   #49
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Często Pękają wam gumki??

mi pekła raz ... dawno temu i odrazu byla wizyta u gina w ciagu 72 H po tebletke po stosunku zeby nie doszlo do zaplodnienia
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 22:34   #50
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Często Pękają wam gumki??

Ile zużytych? Nie wiem. Nie pękły nigdy. Tylko dobrych firm (unimil, durex) przechowywane w ciemnym miejscu.
Poza kwestiami finansowymi, zdrowotnymi i skutecznościowymi jeszcze jest coś, co przy gumkach mnie trzyma: ich zakładanie. TŻ to uwielbia, ja zresztą tez, to taka niesamowita pieszczota, finał gry wstępnej
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 22:20   #51
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Często Pękają wam gumki??

Dziewczyny, kurcze ja mam fobie przed ciążą. Straszną fobię. Kiedyś dostałam ostrych schizów po zwyklych pieszczotach. TŻ musiał wykazać mase cierpliwości a mnie uspokoiły dopiero 2 testy zrobione po miesiącu. Więc problemw mej głowce jest spory. Nie chce brać tabsów... bo boje się, że wpłyną na mój organizm i zdrowie. Mówicie o globułkach i prezerwatywie. Powiedzcie mi czy prezerwatywa z powłoką plemnikobójczą ma jakiś wpływ na działanie globulki i odwrotnie? I jeszcze jedna kwestia. Ja jestem bardzo ciasna a mój TŻ sowicie obdarzony. Czy w skutek tego, że pwnie na początku będzie "ciężko" prezerwatywa możę pęknąć? Albo przetrzeć się albo coś? mam napreawde stracha... ale z drugiej strony jesteśmy 2 lata razem i zwykle pieszczoty przestają mi wystarczać help...
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 23:35   #52
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Często Pękają wam gumki??

zagubiona a moze poprostu nie jestes jeszcze gotowa na seks? przeciez uprawiajac seks musisz byc swiadoma konsekwenji- nic nie chroni przed ciaza w 100% i kazdy stosunek moze sie nia zakonczyc..
prezerwatywa plemnikobojcza nie ma wplywu na dzialanie globulek.
wydaje mi sie ze prezerwatywa moze peknac wtedy gdy np bedziesz za mało nawilzona. Moze uzyjcie jakiegos lubrykanta? to powinno ulatwic stosunek.

a co do tabsow: dobrze dobrane pigułki moga wogole nie wywolywac skutkow ubocznych, jest ich naprawde mnostwo, sa tez plastry ktore nie niszcza watroby.
ale dobrze zalozona prezerwatywa to tez jest naprawde dobre zabezpieczenie.
anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 23:52   #53
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Często Pękają wam gumki??

Wiesz, akurat obawy zagubionej (które świetnie rozumiem) dowodzą raczej tego ,ze jest doskonale świadoma konsekwencji. Kązda z nas stosuje antykoncepcję po to aby tej ciąży uniknąc. To, ze sie obawia i che uchronic, nie oznacza, ze nie jest na tyle dojrzała by ewentualnym dzieciaczkiem ise zająć. Co do prezerwatyw to ja od pol roku używam wyłacznie tego sposbu i jestem baaaardzo zadowolona mimo iż i mnie paranoje ciążowe czasem dotykają Niemniej jednak, skzoda mi czasu na zabawy z globulkami - prezerwatywy i tak ujmują spontaniczności a jeszcze aplikowanie globulki kilka minut przed stosunkiem - SZAŁ Ufam mojemu partnerowi, jego rozwadze i temu, ze w ciążę nie zachodzi sie przez nieuszkodzony lateks
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 00:30   #54
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Często Pękają wam gumki??

HollyG ja nie napisalam ze zagubiona nie jest swiadoma konsekwencji, tylko zadałam pytanie, czy moze jeszcze do konca nie jest gotowa na seks, sama sobie tez zadawalam to pytanie kilkanascie razy. Jej obawy tez doskonale rozumiem, sama to przerabiałam. nie napisalam tez ze nie jest na tyle dojrzala aby dzieckiem sie zajac.
anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 01:01   #55
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Często Pękają wam gumki??

JA jestem świadoma konsekwencji i właśnie dlatego kwestia antykoncepcji spędza mi sen z powiek. Mój partner ma stałą prace jest dorosły(26lat). Dobrze zarabia własne mieszkanie. Ja zaczynam studia zaoczne w paźdizerniku i prace więc pewnie w razie wpadki poradzilibyśmy sobie. Jednak ja nie chce narazie dziecka. A moja fobia przed ciążą jest jedynym lękiem. Jestem przekonana, że to napewno ten facet i ten czas. I wiem, że tego chce, że mi z nim cudownie, że mnie nie skrzywdzi, że mnie kocha. Nie mam żadnych ukrytych lęków. Wiem, że tego chce. Paraliżuje mnie tylko strach przed ciążą:/
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 01:09   #56
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: Często Pękają wam gumki??

Od początku używamy prezerwatyw (Durexy, kupowane w zaufanej aptece, przechowywane w chłodnym miejscu) i nigdy żadna nam nie pękła na szczęście
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 09:14   #57
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Często Pękają wam gumki??

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kurcze ja mam fobie przed ciążą. Straszną fobię. Kiedyś dostałam ostrych schizów po zwyklych pieszczotach. TŻ musiał wykazać mase cierpliwości a mnie uspokoiły dopiero 2 testy zrobione po miesiącu. Więc problemw mej głowce jest spory. Nie chce brać tabsów... bo boje się, że wpłyną na mój organizm i zdrowie. Mówicie o globułkach i prezerwatywie. Powiedzcie mi czy prezerwatywa z powłoką plemnikobójczą ma jakiś wpływ na działanie globulki i odwrotnie? I jeszcze jedna kwestia. Ja jestem bardzo ciasna a mój TŻ sowicie obdarzony. Czy w skutek tego, że pwnie na początku będzie "ciężko" prezerwatywa możę pęknąć? Albo przetrzeć się albo coś? mam napreawde stracha... ale z drugiej strony jesteśmy 2 lata razem i zwykle pieszczoty przestają mi wystarczać help...

Już chciałam napisać, ze jestem młodsza od Ciebie i mam te same fobie, ale nagle się zreflektowałam że obydwie mamy 89 i "cholera, przecież we wrześniu nie wracam do liceum!"

Heh temat jest trochę OT ale pal to licho, są ważniejsze sprawy: KOCHANA! jak już pisały dziewczyny, Twoje obawy są dowodem dojrzałości i odpowiedzialności. 2 lata? 2 lata o niczym nie świadczą, ja czekałam 3,5 roku- ale raczej z uporu, że będzie dopiero w noc poślubną . Ciąża też mi spędzała sen z powiek. Tyle, ze w trochę innej kwestii: ja jeszcze nie jestem samodzielna, mój TŻ też- choć 5 lat starszy- mieszka z rodzicami, nie zarabia wiele, studiuje zaocznie. A poza tym rozumiem Twój lęk, dla mnie ciąża= po własnym mieszkaniu, ślubie, pracy, kiedy już wszytsko ułożone i zaplanowane. Poza tym nie cierpię dzieci, nie wyobrażam sobie siebie w roli matki. Starsze koleżanki uspokajają, ze z wiekiem to sie zmienia- po prostu 19 lat to jeszcze zbyt młody wiek, zwłaszcza, jeśli ma się zakodowany w głowie pewien obraz idealnej rodziny.

Seks: na to zawsze przyjdzie czas, nie bój się. Nie musisz teraz. jeśli będziecie zawsze to zawsze jeszcze będzie okazja. Antykoncepcja: globulki+ DOBRZE założona prezerwatywa (najlepiej kupować w aptece) daje bodajże 99% pewności. A ten kontrast "ja wąska on szeroki" to tylko pozory, wierz mi
Jakby co można spróbować lubrykantu- np. żele durex, bardzo przyjemne
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 11:05   #58
karluska
Raczkowanie
 
Avatar karluska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 174
GG do karluska Send a message via Skype™ to karluska
Dot.: Często Pękają wam gumki??

wracając do temetu pekła raz (durex) i to w najgorszy momencie, na szczescie dobrze sie skonczyło potem przezucilam sie na tabletki ale lekarz zabronił mi brac bo mi zaburzają prace organizmu i znowu wrocilismy z TŻ do gumek i jak narazie od pół roku nie pękła zadna
karluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 11:41   #59
MoJo
Raczkowanie
 
Avatar MoJo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 119
Dot.: Często Pękają wam gumki??

Na szczęście tylko raz. Trochę stresu było, nie powiem. Ostatnio natomiast została we mnie...minę TŻ miał nietęgą
MoJo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 13:40   #60
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Często Pękają wam gumki??

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
JA jestem świadoma konsekwencji i właśnie dlatego kwestia antykoncepcji spędza mi sen z powiek. Mój partner ma stałą prace jest dorosły(26lat). Dobrze zarabia własne mieszkanie. Ja zaczynam studia zaoczne w paźdizerniku i prace więc pewnie w razie wpadki poradzilibyśmy sobie. Jednak ja nie chce narazie dziecka. A moja fobia przed ciążą jest jedynym lękiem. Jestem przekonana, że to napewno ten facet i ten czas. I wiem, że tego chce, że mi z nim cudownie, że mnie nie skrzywdzi, że mnie kocha. Nie mam żadnych ukrytych lęków. Wiem, że tego chce. Paraliżuje mnie tylko strach przed ciążą:/
Jeśli nie chcesz brać tabletek użyjcie prezerwatyw i globulek dopochwowych. Trzeba naprawdę nie lada wyczynu, żeby obie te metody na raz zawiodły.
Dla spokoju własnej głowy możesz też oprzeć się na obserwacji śluzu i w dniach gdy będzie ciągnący i gęsty po prostu nie współżyć. Jeśli w takiej sytuacji zajdziesz w ciążę - trafisz do księgi rekordów Guinessa.

Spokojnie, w ciążę nie zachodzi się tak łatwo. Nie zaszłam przez 2 lata używania samych globulek, ani przez rok używania samych prezerwatyw. Obie te metody w duecie dadzą Ci pewność i spokój. Tylko bez paniki!
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.