Problem z orgazmem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-02, 19:18   #1
BlueEyedMe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 67

Problem z orgazmem


Mam stałego partnera od 2 lat - spotykamy sie od około 2,5 roku prawie 3. Ostatnio stwierdziliśmy, że rozpoczniemy współżycie. Praktykowaliśmy od niedawna rózne rodzaje peetengu i wstyd swojego ciała minął, mamy do siebie pełne zaufanie. Daje mi poczucie, że jestem dla niego najpiękniejsza. Ogółem cud miód. Ale jest jestdno małe ale - kiedy mnie pieści odczuwam wielką przyjemność ale nie potrafi doprowadzić mnie do orgazmu co jest czasem bardzo frustrujące i staje się często skrywanym zawiedzeniem z mojej strony... Nieważne czy robi to językiem czy ręką ale i tak nie szczytuję. Stymulacja punktu G jest genialna i nawet czuje ze dochodzę ale nie daję rady... co może być nie tak zaczynam się martwić tym wszystkim. Nie daje mi to spokoju, tym bardziej, ze proby stosunku (kilka) skoczyły się fiaskiem :<
BlueEyedMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 19:40   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Problem z orgazmem

Cytat:
Napisane przez BlueEyedMe Pokaż wiadomość
Mam stałego partnera od 2 lat - spotykamy sie od około 2,5 roku prawie 3. Ostatnio stwierdziliśmy, że rozpoczniemy współżycie. Praktykowaliśmy od niedawna rózne rodzaje peetengu i wstyd swojego ciała minął, mamy do siebie pełne zaufanie. Daje mi poczucie, że jestem dla niego najpiękniejsza. Ogółem cud miód. Ale jest jestdno małe ale - kiedy mnie pieści odczuwam wielką przyjemność ale nie potrafi doprowadzić mnie do orgazmu co jest czasem bardzo frustrujące i staje się często skrywanym zawiedzeniem z mojej strony... Nieważne czy robi to językiem czy ręką ale i tak nie szczytuję. Stymulacja punktu G jest genialna i nawet czuje ze dochodzę ale nie daję rady... co może być nie tak zaczynam się martwić tym wszystkim. Nie daje mi to spokoju, tym bardziej, ze proby stosunku (kilka) skoczyły się fiaskiem :<
wszystkiego trzeba sie nauczyc, wiec praktyka czyni mistrza.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 21:30   #3
fe0048aca00dfdfe70b36b4d2c9f934fd110ebb4_63128af31be34
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 16
Dot.: Problem z orgazmem

Cytat:
Napisane przez BlueEyedMe Pokaż wiadomość
czasem bardzo frustrujące i staje się często skrywanym zawiedzeniem z mojej strony... zaczynam się martwić tym wszystkim. Nie daje mi to spokoju, tym bardziej, ze proby stosunku (kilka) skoczyły się fiaskiem :<
zmien nastawienie! to po pierwsze i najwazniejsze

'przyjemnosc nie z celu, a z drogi' - kapujesz o co mi chodzi? ciesz sie tym, ze jest Ci dobrze, po prostu.. a orgazm przyjdzie predzej czy pozniej.. nie traktuj go jak gwarancje udanego seksu/pettingu.. moze po prostu ZA BARDZO chcesz go dostac? tak bardzo, ze w trakcie myslisz o tym maniakalnie az utrudnia Ci to dojscie.

poza tym, malo kobiet osiaga orgazm pochwowy, szczegolnie tych mlodych.. - jest to rzecz, ktora sie nabywa po jakims czasie - wyrabia sie. wiec moze niech wieksza uwage skupi na Twojej lechtaczce? zreszta, moze Ci stymulowac punkt G + lechtaczke i mysle, ze wtedy moze sie udac
fe0048aca00dfdfe70b36b4d2c9f934fd110ebb4_63128af31be34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 22:20   #4
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: Problem z orgazmem

Ja również uważam, że zbyt mocno skupiasz się na chęci osiągnięcia orgazmu, a za mało na samym stosunku. Poświęcajcie grze wstępnej bardzo dużo czasu, aby Twoje podniecenie było jak największe, a jeśli to też nie pomoże, to najlepiej porozmawiaj ze swoim chłopakiem i powiedz mu wprost jak i gdzie powinien Cię dotykać
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 23:09   #5
Pascalt25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20
Dot.: Problem z orgazmem

W znakomitej większości przypadków problem nie leży w sposobie stymulacji, a w psychice kobiety.
Pascalt25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 15:47   #6
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Problem z orgazmem

Choć oczywiście sposób też ma znaczenie Próbowałaś się kiedyś masturbować a potem pokazać mu, co konkretnie lubisz?
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 17:42   #7
Blondyna167
Przyczajenie
 
Avatar Blondyna167
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 4
GG do Blondyna167
Dot.: Problem z orgazmem

myślę że wystarczy żebyś się rozluzniła a nie skupiała tak na orgazmie
Blondyna167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 18:49   #8
Edyta1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 80
Dot.: Problem z orgazmem

Cytat:
Napisane przez BlueEyedMe Pokaż wiadomość
. Ale jest jestdno małe ale - kiedy mnie pieści odczuwam wielką przyjemność ale nie potrafi doprowadzić mnie do orgazmu co jest czasem bardzo frustrujące i staje się często skrywanym zawiedzeniem z mojej strony... Nieważne czy robi to językiem czy ręką ale i tak nie szczytuję. Stymulacja punktu G jest genialna i nawet czuje ze dochodzę ale nie daję rady... co może być nie tak

A Twój chłopak, też ma takie ,,parcie''na Twój orgazm?

Pamiętam, jak było z moim eks. Usilne próby- orgazmu ani łechtaczkowego, ani o pochwowym nie było mowy. Seks czy pieszczoty wyglądały jak musztra w wojsku- połóż się niżej, wyżej itd, tu smyrnie- popatrzy, tam dotknie- patrzy na reakcje.
Usilnie próbował, a ja miałam napinkę i już o żadnej przyjemności nie mogło być mowy.

Kiedyś w trakcie pieszczot powiedział cos w stylu ,,Kochanie, dojdź wreszcie!''- możesz się domyślić, że to było dla mnie jak kubeł zimnej wody na łeb.

Wiem z doświadczenia, ze im bardziej sie mysli o orgazmie, tym mniejsze szanse na jego osiagniecie.

Trzeba popłynąć.
Edyta1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 17:55   #9
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Problem z orgazmem

Cytat:
Napisane przez Edyta1990 Pokaż wiadomość

Kiedyś w trakcie pieszczot powiedział cos w stylu ,,Kochanie, dojdź wreszcie!''- możesz się domyślić, że to było dla mnie jak kubeł zimnej wody na łeb.

Wiem z doświadczenia, ze im bardziej sie mysli o orgazmie, tym mniejsze szanse na jego osiagniecie.

Trzeba popłynąć.
He he miałam to samo. Ogólnie to muszę być meganapalona, żeby mieć orgazm, więc kiedy dochodzę, rozkoszuję się tą chwilą jak tylko mogę.
Mojemu tz bardzo zależało, żeby doprowadzić mnie do orgazmu. W trakcie seksu mówił : " kochanie szybko, bo ja zaraz dojde ". No i po zabawie. Biedaczek chciał dobrze. Kiedy mu wytłumaczyłam, o co chodzi, był zdziwiony

Myślę tak, jak Dziewczyny, które wczesniej się wypowiadały - nie ma sensu skupiać się tylko na orgazmie. Najlepszym wyjściem jest oddać się rozkoszy i zapomnieniu, a reszta przyjdzie sama
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 08:36   #10
Lenneth
Raczkowanie
 
Avatar Lenneth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 47
Dot.: Problem z orgazmem

Jeśli można wtrącić słówko Moim skromnym zdaniem chyba jeszcze nie do końca pozbyłaś się wstydu. Myślę, że ufasz swojemu facetowi i to jest bardzo ważne. Ale to tylko 1/3 sukcesu. Musisz sama być świadoma tego, że orgazm przeżywasz nie tylko ciałem, ale też umysłem. Dlatego w Twojej głowie powinnaś mieć oddzielne miejsce na to poświęcone. TYLKO dla przyjemności. Już tłumaczę: wiem, ze to trudne i prawie każda kobieta ma z tym problem, ale kiedy się kochacie, skup się na sobie. Nie myśl o niczym innym. Tylko o tym, co w danej chwili robisz i czujesz. Odpręż się. Jeśli nie bardzo możesz, poproś swojego faceta o masaż. To Cię rozluźni. Ale techniki każdy zna, więc nie będę się tu rozpisywać

Najważniejsze: bądź świadoma swojego ciała. Nie zastanawiaj się, jak wyglądasz w chwili, kiedy się kochacie. To niepotrzebnie rozprasza. Skupiaj się na doznaniach. I bądź pewna siebie. To jest niezbędne. Możesz ufać swojemu partnerowi, kochać go, pożądać, ale jeśli nie będziesz pewna tych uczuć z jego strony - nic z tego.

Mam małą radę: kiedy będziecie się kochać lub będzie Cię pieścił - patrz na niego. Obserwuj jego reakcję - jak sam na Ciebie patrzy, jaka mu to sprawia przyjemność i rozkosz. Może się to wydawać nieco perwersyjne, ale uwierz mi - staniesz się bardziej pewna swojej kobiecości. A kobiecość rodzi się w mózgu. Stąd już prosta droga do orgazmu Nie spodziewaj się spektakularnych efektów od razu - ćwicz, przyzwyczajaj się, ciesz się chwilą
Lenneth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 09:21   #11
BlueEyedMe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 67
Dot.: Problem z orgazmem

witam, jest troszke lepiej choć spektakularnych efektów nie ma, wszystko idze powoli.
Wybieram się dziś do ginekologa, aby sprawdzić czy wszystko jest w jak najlepszym porządku. I teraz pytanie czy uczucie, że chce mi się siusiu tak, że czasem mam wrażenie, że nie wytrzymam jest normalne - dzieje się tak przed orgazmem i chyba dlatego się blokuję - jakie mogą być tego powody. I drugie pytanie - jakie leki zazwyczaj przepsiuje na wyregulowanie okresu - czy w takim wypadku są to TYLKo tabsy antykoncepcyjne?
BlueEyedMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 21:04   #12
BlueEyedMe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 67
Dot.: Problem z orgazmem

podbijam.
BlueEyedMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 22:31   #13
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Problem z orgazmem

Nie tylko antykoncepcyjne - ale są one najczęściej stosowane, bo są po prostu najbardziej skuteczne.

Tak, takie uczucie jest normalne - ale raczej się nie posikasz, prędzej dostaniesz kobiecego wytrysku. Co także jest normalne.
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 00:18   #14
loko roko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 12
Dot.: Problem z orgazmem

mam podobne uczucie przed orgazmem jak ty, a jak już jest po wszystkim to zawsze zostaje mała mokra plama na prześcieradle, dodam że przy orgazmie pochwowym jest podobnie
.. mój facet raz się wystraszył że gumka mu pękła jak miałam ten wytrysk, bo nagle mu się zrobiło mega ciepło i mokro hehe
loko roko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 19:19   #15
urszulka512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 34
Dot.: Problem z orgazmem

hej dziewczyny
współżyje z moim chłopakiem od 2 miesięcy, to był mój pierwszy raz z nim. Kiedy się kochamy jest naprawde cudownie ale mam problem , cieżko mi osiągnąć orgazm . Łechtaczkowy zdarza się raz na jakiś czas jednak nie miałam przyjemności doświadczyć tego co to jes orgazm pochwozy. Czy w miarę większego doświadczenia łatwiej będzie mi go osiągnąc? Czy może to wina partnera , sama nie wiem co o tym myśleć
urszulka512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 09:21   #16
giovanna92
Wtajemniczenie
 
Avatar giovanna92
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tu diabeł mówi dobranoc
Wiadomości: 2 003
GG do giovanna92
Dot.: Problem z orgazmem

Piszesz , ze jest Ci cudownie , ale widzisz problem . Dziewczyno ogarnij sie! Ja z moim Tz kochamy sie od 7miesiecy i nie mialam zadnego orgazmu . Jestesmy dla siebie pierwsi i nadal probujemy, ale ten caly orgazm nie jest dla mnie istota sprawy. Nie ma co kruszyc kopi , skoro jest przyjemnie: love: Kocham Go i chce to pokazac w sposob fizyczny. Najpiekniejsze jest to , ze czuje ze i On mnie kocha Bedzie orgazm czy go nie bedzie i tak kocham sie kochac
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce...
giovanna92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.