Malować paznokcie czy nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-12, 01:35   #1
wiktoria0621
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 8

Malować paznokcie czy nie?


Czesc dziewczyny,zastanawiam się czy warto cały czas malować paznokcie bo ja naprzyklad zawsze mam cos na paznokciach jakas odżywkę utwardzać czy cos ale zazwyczaj robię sobie taki jeden dzień bez niczego zmywam chusteczkami bez acetonu lakier z paznokci i mam jeden dzień zazwyczaj jest to sobota lub niedziela i cały dzień mam "gole paznokcie" ale właśnie zastanawiam się czy malowanie paznokci jakoś przyspiesza ich wzrost?I jakie są plusy i minusy cały czas ich malowania?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez wiktoria0621
Czas edycji: 2017-05-02 o 22:28
wiktoria0621 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 10:00   #2
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: Malować paznokcie czy nie?

Ja maluje, bo zwyczajnie "gole paznokcie" mi sie nie podobaja mam wtedy wrazenie, ze moje dlonie sa wtedy takie nagie
jbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 14:28   #3
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Malować paznokcie czy nie?

Cytat:
Napisane przez wiktoria0621 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,zastanawiam się czy warto cały czas malować paznokcie bo ja naprzyklad zawsze mam cos na paznokciach jakas odżywkę utwardzać czy cos ale zazwyczaj robię sonie taki jeden dzień bez niczego zmywam chusteczkami bez acetonu i mam jeden dzień zaznaczysz jest to sobota lub niedziela i cały dzień mam "gole paznokcie" ale właśnie zastanawiam się czy malowanie paznokci jakoś przyspiesza ich wzrost?I jakie są plusy i minusy cały czas ich malowania?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Malowanie paznokci powoduje, że są one osłonięte i bardziej twarde przez co trudniej o złamanie czy inne uszkodzenie. Ja maluję paznokcie non-stop już kilka lat i nic im nie jest - płytka jest zdrowa.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 11:12   #4
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Malować paznokcie czy nie?

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Malowanie paznokci powoduje, że są one osłonięte i bardziej twarde przez co trudniej o złamanie czy inne uszkodzenie. Ja maluję paznokcie non-stop już kilka lat i nic im nie jest - płytka jest zdrowa.
Mowisz o klasycznym manicure czy hybrydowym np? Ja nie zauwazylam zebym miala mocniejsze paznokcie od malowania, nawet wydaja mi sie bardziej oslabione
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 10:31   #5
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Malować paznokcie czy nie?

Cytat:
Napisane przez Jaagodzianka Pokaż wiadomość
Mowisz o klasycznym manicure czy hybrydowym np? Ja nie zauwazylam zebym miala mocniejsze paznokcie od malowania, nawet wydaja mi sie bardziej oslabione
Klasycznym.
Ale ja nie napisałam, że paznokcie mi się wzmocniły od malowania - czytaj ze zrozumieniem. Napisałam, że gdy są pomalowane są mocniejsze, bo pokryte warstwami zabezpieczającymi.

Zapisz
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 10:34   #6
alioris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 23
Dot.: Malować paznokcie czy nie?

Ja również maluję paznokcie, bo nie lubię niepomalowanych. Do tego mojemu facetowi tez się to nie podoba i tak samo dłonie jak i stopy paznokcie zawsze mam na jakiś fajny kolorek pomalowane
alioris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-02, 21:41   #7
roe_deer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 25
Dot.: Malować paznokcie czy nie?

Jak to jest z tymi paznokciami. Ja maluję swoje praktycznie non stop od kilku lat. Po zmyciu lakieru od razu nakładam nowy lakier. Używam głównie Sally Hansen i Rimmel. Ostatnio postanowiłam odstawić lakier bo paznokcie zaczęły mi się rozdwajać. Kiedy zobaczyłam swoje pazurki po dwóch godzinach od zmycia lakieru to się przeraziłam. Są matowe... nakremowanie dłoni pomaga na chwilę... to od ciągłego malowania? Czy raczej inny problem? ... nie używałam odżywek do paznokci, może to jest przyczyna :-(
roe_deer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-02, 22:27   #8
wiktoria0621
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 8
Dot.: Malować paznokcie czy nie?

Cytat:
Napisane przez roe_deer Pokaż wiadomość
Jak to jest z tymi paznokciami. Ja maluję swoje praktycznie non stop od kilku lat. Po zmyciu lakieru od razu nakładam nowy lakier. Używam głównie Sally Hansen i Rimmel. Ostatnio postanowiłam odstawić lakier bo paznokcie zaczęły mi się rozdwajać. Kiedy zobaczyłam swoje pazurki po dwóch godzinach od zmycia lakieru to się przeraziłam. Są matowe... nakremowanie dłoni pomaga na chwilę... to od ciągłego malowania? Czy raczej inny problem? ... nie używałam odżywek do paznokci, może to jest przyczyna :-(

Mi na matowe paznokcie pomógł olejek rycynowy chociaż myśle ze obojętnie jaki by podobnie działałPosmarowanie paznokci takim olejkiem tak na 5 min chociaż pare w tyg i bede sie naturalnie "błyszczeć"


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiktoria0621 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 14:40   #9
roe_deer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 25
Dot.: Malować paznokcie czy nie?

Dzięki spróbuję ;-)
roe_deer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 13:22   #10
ewwcia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6
Pomalowane paznokcie

Dziewczyny !! robi się cieplej zachciałoby się nosić sandały. Pytanie jak pomalować paznokcie i czy nie lepiej zrobić hybrydę. Wiecie jak cenowo to wygląda i co ładniej wygląda. Żel czy hybryda?
ewwcia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 13:47   #11
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Pomalowane paznokcie

Cytat:
Napisane przez ewwcia11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny !! robi się cieplej zachciałoby się nosić sandały. Pytanie jak pomalować paznokcie i czy nie lepiej zrobić hybrydę. Wiecie jak cenowo to wygląda i co ładniej wygląda. Żel czy hybryda?
Osobiście wolę hybrydę. Robię sama już od ponad roku
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-16 14:47:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.