Zapuszczamy grzywkę - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-10, 13:46   #1081
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
a ja znowu wracam na zapuszczanie.. troche pozapuszczam, a potem pewnie zetne

justyna, Tobie moge tylko pogratulowac samozaparcia
dzięki
ale ostatnio już mi się udało zrobić warkocza dookoła głowy (grzywka nadal gdzieś mi tam wychodziła, ale kilka wsuwek dało radę ją okiełznać ;p) i nawet nie myślę o tym że mogłabym ściąć grzywkę ;D tak więc zapuszczam nadal
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 08:57   #1082
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Lamparcica Pokaż wiadomość
cavagirl zaczesuj do tyłu lub na bok i podpinaj są różne kombinacje (nie wiem oczywiście, dokąd Ci sięga).
Ja mam na razie prawie świeżo obciętą, więc podpinanie opaska wchodzi w grę, ale grzywa jest tak szeroka, że jak ją podepnę mam wrażenie (albo to nie tylko wrażenie), że mam mega wielkie czoło :/

Cytat:
Napisane przez Lamparcica Pokaż wiadomość
Teraz moje włosy sięgają do początku łopatek a grzywka do nosa (jest ścieniowana, więc patrzę na najkrótszą część). Myślicie, że dotrwam do wymarzonej fryzury?
Pewnie, że dotrwasz, przecież już Ci niedaleko z grzywką do takiej długości jak na zdjęciu. A TŻ chyba przeżyje jak trochę skrócisz włosy
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 21:43   #1083
Amillka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 253
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Muszę się Wam pochwalić, dziś już trzymałam nożyczki w ręku żeby podciąć grzywkę ale się powstrzymałam
__________________
Miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego.
Witold Gombrowicz
Amillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 22:07   #1084
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

A ja byłam u fryzjera, ale nie pozwoliłam się ściąć
Grzyweczkę mam już do ust.
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 21:14   #1085
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Też mam grzywkę jak Fluy
czasem jest tak ze zaczesuje ja na bok i jest spoko czasami pokreci sie i podzieli na dwa a jak ostatnio to chodze do gory bo deszcz
ale marza mi sie takie wlosy http://www.fryzunie.pl/wp-content/up..._dlugie_01.jpg oczywiscie bez tego na czolo ale genialne loki a ze moje sa poddatne na takie zabawy to bedzie genialnie
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 21:25   #1086
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Też mam grzywkę jak Fluy
czasem jest tak ze zaczesuje ja na bok i jest spoko czasami pokreci sie i podzieli na dwa a jak ostatnio to chodze do gory bo deszcz
ale marza mi sie takie wlosy http://www.fryzunie.pl/wp-content/up..._dlugie_01.jpg oczywiscie bez tego na czolo ale genialne loki a ze moje sa poddatne na takie zabawy to bedzie genialnie

Tak! Ja właśnie też marze o takich włoskach. Czeka mnie jeszcze jakies pół roku zapuszczania. A grzyweczka oczywiście na bok
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 13:10   #1087
joooja
Raczkowanie
 
Avatar joooja
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 150
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Lamparcica, pewnie, że dotrwasz!

Ja się muszę pochwalić moja grzywka już spokojnie z jakiś centymetr za nos (bez naciągania, ha! ) i nawet jak zrobię takiego wysokiego kucyka po domu to się trzyma bez wsuwek jestem strasznie zadowolona, bo dopiero teraz to zauważyłam ogólnie to sesja, uczę się i gdzieś ją tam zawsze podpinam czy zaplatam we francuza na bok, a tu wczoraj patrzę a ona taka długa

Boję się tylko, bo muszę iść do fryzjera podciąć końcówki i boję się, że pani fryzjerka powie, że można by ją tak ładnie ściąć, a ja, oczywiście zero asertywności, powiem, że tak oczywiście
__________________

"Ale czasami wszystko, to za mało..."
joooja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 10:38   #1088
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja się dołączam, mam już grzywę bez naciągania do połowy nosa, ale strasznie mnie denerwuje. Nie wiem co z nią zrobić. Macham, żeby leciała na bok, ale gdy się tylko schylę lub zrobię jakiś inny ruch to leci na oczy. Wiecie może jak z tym walczyć?
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 18:40   #1089
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Podpiąć czymś, zrób to jak najszybciej bo kiedyś tak Cię zdenerwuje ( jak mnie) i obetniesz. Ja jestem znowu na początku zapuszczania. Nie obcinam miesiąc.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 00:12   #1090
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Podpiąć czymś, zrób to jak najszybciej bo kiedyś tak Cię zdenerwuje ( jak mnie) i obetniesz. Ja jestem znowu na początku zapuszczania. Nie obcinam miesiąc.
Ale właśnie chodzi o to że nie lubię spinek i wyglądam z nimi strasznie dziecinnie Myślałam o jakimś lakierze, ale nigdy nie układałam włosów w ten sposób
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 00:26   #1091
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ech, no i na mnie też przyszła pora, chociaż kocham mieć prostą grzywkę! Tylko, że to nie na moje włosy, gdyż do prostych one nie należą. Także zapuścić muszę, bo nie chcę już dłużej prostować, z prostownicą już zerwałam (póki co muszę prostować tylko tę nieszczęsną grzywkę).

Pocieszam się też tym, że do mojego niby falowanego nieładu taka grzywka nawet nie pasuje, ewentualnie taka dłuższa na bok. Tak w ogóle próbowałam zapuścić grzywkę chyba z milion razy. Za każdym razem ścinałam, najwięcej udało mi się zapuścić do nosa. Mam nadzieję, że ten wątek zmotywuje mnie do zapuszczania

Póki, co moja grzywka sięga za oczy, układam ją na bok. Za krótka jest, aby ją czymś podpiąć, ale w sumie to nawet tak nie lubię.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-01-31 o 00:59
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 18:10   #1092
azi303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 24
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Moja grzywka już jest dość długa, więc w większości wchodzi mi już w kucyk. Całe szczęście najgorsze już za mną, bo zapuszczanie to jej to było coś strasznego! Wpadała mi do oczu, przetłuszczała się itp.
Ale za każdym razem mówiłam sobie, że jak zetnę to całe to poświęcenie pójdzie na marne i nie będę miała tej mojej wymarzonej fryzury
Jeszcze parę centymetrów i będę mogła z czystym sumieniem powiedzieć, że skończyłam moje zapuszczanie
azi303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 19:41   #1093
Negadir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Zapuszczam grzywkę od jakiegoś czasu i nie mam jej już prosto tylko na bok, ale dalej jest krótka (troche zasłania oczy jak wezme na wprost). Chcę mieć taką całkiem długą grzywkę i będę brała ja na bok. Trochę zmiany sie przyda A i dzisiaj zrobiłam sobie włosy szamponetką z jasnego popielatego blondu na ciemny blond, wiem, że po około 8 myciach kolor zejdzie, ale chciałam zmienić wygląd tak na troche
Negadir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 20:28   #1094
UswiadomTooSobie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja byłam wczoraj u fryzjera i straciłam 10cm moich cudnych włosów
Na dodatek mam grzywkę na prosto i muszę ją zapuścić koniecznie tak żeby było ją można na bok czesać. mam nadzieje, że do maja się uda.
__________________
Zapuszczam włosy
01.02.2011r. - 27cm
09.07.2012r. - 44cm
01.06.2014r. - 70cm
UswiadomTooSobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 12:23   #1095
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

wracam do zapuszczania, no nie ma siły, musze zapuscic. Teraz grzywka wchodzi do oczu. Licze, ze na wakacje bedzie do czubka nosa. Zapuszczam do długosci do ust, tak zeby mozna było załozyc za uszy i zaczesac tez na bok.

negadir, a co to za szamponetka?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 15:02   #1096
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Ale właśnie chodzi o to że nie lubię spinek i wyglądam z nimi strasznie dziecinnie Myślałam o jakimś lakierze, ale nigdy nie układałam włosów w ten sposób
ja mam to samo, grzywka za nos i nijak sama chce się układać n bok. rada jest tylko jedna - wyciąganie włosów na okrągłej szczotce, ale uwaga, do przodu, nie na bok! najlepiej z jakimś środkiem do prostowania włosów (od razu utrwala) i lakier, innej opcji nie ma a jak lakierujesz włosy, to najlepiej pochylić głowę w dół, wtedy zlakierowanie wygląda bardziej naturalnie pozdrawiam
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 13:10   #1097
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Moja grzywka nijakiej długości, bo już dosięgająca czubka nosa jak u niektórych z Was, strasznie mnie denerwuje. Jak związuję włosy to jest ok, bo grzywka jest już takiej długości, że wysoki kucyk ją utrzymuje, ale przy rozpuszczonych jest masakra
Tęsknię za prostą grzyweczką, ale ja chyba już od czasów gimnazjum (a teraz jestem na magisterskich studiach) zawsze miałam jakąś grzywkę i pora na zmiany. Już nie pamiętam jak to jest mieć długie włosy z przodu. Ehhh okropne te zapuszczanie!!!
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 11:52   #1098
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

a moja grzywa już prawie dotyka ust! sama nie wiem kiedy taka długa urosła
jednak z jednej strony cieszy mnie to że już jest taka długa, a z drugiej zaczyna wkurzać mnie ta jej długość!! w ogóle się nie chce układać na bok...
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 18:17   #1099
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja znowu ostatnio przycięłam, teraz mam ferie więc nie będę musiała suszyć ani specjalnie układać tej grzywki, będę brała do góry i czekała aż urośnie.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 22:10   #1100
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Hej przyłączam się do Was obecnie mam grzywkę do brody, chce zapuścić do ramion, a następnie ściąć włosy na prosto za jakiś czas wstawię zdjęcie grzywy ;p
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 11:40   #1101
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
wracam do zapuszczania, no nie ma siły, musze zapuscic. Teraz grzywka wchodzi do oczu. Licze, ze na wakacje bedzie do czubka nosa. Zapuszczam do długosci do ust, tak zeby mozna było załozyc za uszy i zaczesac tez na bok.

negadir, a co to za szamponetka?
Co się stało, że Twoja grzyweczka ma tylko 6 cm?
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 08:55   #1102
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

górna warstwa ma znacnzie wiecej, ale kosmyk mierzony od czoła od linii włosów po skórze ma dokładnie 6cm i siega odrobine za brwi. Dlatego to po nim bede mierzyc
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 10:25   #1103
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
górna warstwa ma znacnzie wiecej, ale kosmyk mierzony od czoła od linii włosów po skórze ma dokładnie 6cm i siega odrobine za brwi. Dlatego to po nim bede mierzyc
Aha, to ja ostatnio miałam taki dylemat, jak ją mierzyć

U mnie kosmyki przy samym czole mają jakoś 11cm, a najdalsze pasma bliżej środka głowy jakoś 16-17cm. Gęstą mam grzywkę

Wczoraj miałam pierwszy kryzys i zastanawiałm się, czy by znowu jej na prosto nie ściąć, bo uwielbiam taką grzywkę. No, ale jak sobie pomyślę, że musiałabym ją wtedy prostować i że mi taka prosta do reszty włosów nie pasuje, to jakoś mi przeszło trochę
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 10:48   #1104
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

now idzisz, bo to zalezy jak kto mierzy

ja zdecydowałam sie na hardcore mierzeniowy, bo chce miec dokłądny wymiar przyrostu. W tym miejscu nie idzie się pomylic. Nos jest zawsze w tym samym miejscu

U mnie wierzchnia warstwa ma 12-13cm, bo zaczyna sie od środka głowy.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

mnie juz naprawde obrzydła grzywka, mnie tez sie taka na prosto najlepiej nosi i podoba, ale zbrzydła i koniec. Pomysl, do znudzenia to samo, to samo..

zreszta marzy mi sie fryzurka z włosami jednej długosci. Jak zapuszcze grzywke do brody, to całą wyhodowana reszte chce sciac. Marze o tej fryzurze od 2 lat i wciaz cos mi staje na przeszkodzie.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2011-02-14 o 10:49
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 11:12   #1105
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
now idzisz, bo to zalezy jak kto mierzy

ja zdecydowałam sie na hardcore mierzeniowy, bo chce miec dokłądny wymiar przyrostu. W tym miejscu nie idzie się pomylic. Nos jest zawsze w tym samym miejscu

U mnie wierzchnia warstwa ma 12-13cm, bo zaczyna sie od środka głowy.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

mnie juz naprawde obrzydła grzywka, mnie tez sie taka na prosto najlepiej nosi i podoba, ale zbrzydła i koniec. Pomysl, do znudzenia to samo, to samo..

zreszta marzy mi sie fryzurka z włosami jednej długosci. Jak zapuszcze grzywke do brody, to całą wyhodowana reszte chce sciac. Marze o tej fryzurze od 2 lat i wciaz cos mi staje na przeszkodzie.
To jeszcze dużo zapuszczania przed Tobą
Ja planuję zapuścić grzywkę ak gdzieś do brody/do ramion, mam pocieniowane włosy i myślę, że jak grzywka będzie tej długości to tak, jakby jej już nie było. Też mi już trochę grzywka obrzydła, a szczególnie jej prostowanie. Co do prostego cięcia, to ja nie mogłabym sobie na takie pozwolić, bo włosy ścięte na prosto układałbymi się w trójkąta - oklapnięte u nastady i napuszone na dole. Zresztą lubie pocieniowane.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-02-14 o 14:38
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 14:29   #1106
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

no coz.. tylko troszke, mysle, ze za pol roku bede juz mogła sie tak obciac. Nie ma to byc idealnie prosta fryzurka, ale taka wycieniowana na koncach, prawie do ramion, zeby mozna było zrobic malutka kitke.

Mam falowane włosy, wiec ukladanie grzywki to tez dla mnie meka, dla niej zreszta tez

Tutaj przykładowe zdjecia Alexy chung, cos w tym stylu bym chciała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Alexa_Chung.jpg (42,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alexa_chung-13.jpg (26,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alexaChung.jpg (19,6 KB, 15 załadowań)
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 14:57   #1107
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
no coz.. tylko troszke, mysle, ze za pol roku bede juz mogła sie tak obciac. Nie ma to byc idealnie prosta fryzurka, ale taka wycieniowana na koncach, prawie do ramion, zeby mozna było zrobic malutka kitke.

Mam falowane włosy, wiec ukladanie grzywki to tez dla mnie meka, dla niej zreszta tez

Tutaj przykładowe zdjecia Alexy chung, cos w tym stylu bym chciała
Miałam taką długość, jak na dwóch ostatnich zdjęciach w zeszłym roku. Też ścięte na prosto tylko, że z grzywką. W ogóle wydaje mi się, że im krótsze włosy tym mocniej się wykręcają, falują.

Ta pani chyba też zapuszcza odrosty

A teraz dążę do długich(tak z 50cm), bo chyba nigdy takich nie miałam. Także będzie przede mną jeszcze trochę zapuszczenia, ale myślę, że na wakacje długość i wlosów i grzywki będzie, jak dla mnie zadowalająca
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 15:21   #1108
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

ale z grzywką to nie to samo

tak ta babeczka własnie z odrostem chodzi i u niej mi sie to podoba. O tu np:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3378

mnie tam sie kreca bardziej wraz z długoscią. W sumie jak mam ciete do ucha, to mam proste jak druty

Zostało Ci 12 cm, to juz z górki Ja na razie spróbuję dociagnąc do 40cm. Zostane na tej długosci, albo skróce w miare odrastania grzywki. Na pewno juz nie skróce bardziej niz za brode (mniej niz 23cm), bo czuje sie w takich włosach fatalnie. Generalnie jestem juz całkiem zadowolona z długosci.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 17:58   #1109
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ale z grzywką to nie to samo

tak ta babeczka własnie z odrostem chodzi i u niej mi sie to podoba. O tu np:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3378

mnie tam sie kreca bardziej wraz z długoscią. W sumie jak mam ciete do ucha, to mam proste jak druty
A to dziwnie, zawsze wydawało mi się, że dlugie włosy prostują się trochę pod swoim ciężarem.

Teraz jest chyba moda na odrosty.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Zostało Ci 12 cm, to juz z górki Ja na razie spróbuję dociagnąc do 40cm. Zostane na tej długosci, albo skróce w miare odrastania grzywki. Na pewno juz nie skróce bardziej niz za brode (mniej niz 23cm), bo czuje sie w takich włosach fatalnie. Generalnie jestem juz całkiem zadowolona z długosci.
Wydaje mi się, że już nawet mniej niż 12cm, bo odrost jakiś długi się zrobił, ale fakt, że jak włosy są już za ramiona to zapuszcza się łatwiej. Ja też lepiej się czuję w dłuższych włosach
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 20:22   #1110
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomości: 1 376
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja zapuszczam już moją grzywkę od dwóch lat ^ ^ i sięga mi do szyi
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki.
amadziaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-08 13:15:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.