Dieta redukcyjna jaka? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-07, 21:41   #31
pwalker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 34
Dot.: Dieta redukcyjna jaka?

@kaguya masz jakiś problem z tym, że facet spytał na forum jak pomóc swojej kobiecie prawidłowo zrzuć zbędne kilogramy? Tylko atak z Twojej strony.
Pisałem, że ona nie czuje się dobrze z swoją wagą, ok pół roku (już nie pamiętam dokładnie) była na dukanie - przyniósł efekty widoczne. Jak znikł ten nadmiar tłuszczu -15kg ok ( nie pytam o wagę strzelam) drugi podbródek, nogi szczuplejsze, ręce, buzia (już nie widać było tej pulchności) brzuszek już mało widoczny (był nadal, ale nie tak jak teraz) to aż wypiękniała jeszcze bardziej.
Teraz ma taki brzuszek, że wygląda jak w lekkiej ciąży.. Ma bardzo kiepską przemianę materii, i to ona sama chce schudnąć.
A pisanie wciąż, że może jej z tym dobrze bez sensu skoro piszę, że nie jest jej z tym dobrze.. Fizycznie czuje się ok, choć czasem jej się w głowie kręci, szybko się męczy widzę to, ale psychicznie to już źle.
Gdy podaję wagę 80kg - ja strzelam, raz gdy odchudzała się spytałem o wagę to nie podała, powiedziała tylko, że nie jest taka jaka by chciała żeby była.. Jak ją podnoszę (nie lubi tego boi sie, że nie utrzymam jej choć utrzymam, ale nie za długo) to czuję że ma na 100% 75-80kg. Ja mam 189cm, ona jakieś 10-15 cm niższa ode mnie. Dobrą wagę by miała, gdyby miała lekki brzuszek, ale nie, że tłuszcz wszędzie, nogi ma przy sobie, ręce, buzia też.
Pije dużo wody, kawy z 0,5 litra dziennie na pewno wypije.

Wybaczcie moją pisownie, składnie, wiem, że ciężko może być mnie zrozumieć zbyt dużo nie piszę..
pwalker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 13:19   #32
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Dieta redukcyjna jaka?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ale Dudi, ty tak chcesz całe życie? Bo ja rozumiem, jak ktoś chce zrzucić sadło (sama też chcę), ale nie ciągle

chciałbym móc wpieprzać czekoladę, pizzę oraz makarony i nie tyć
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 16:25   #33
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Dieta redukcyjna jaka?

Dalej nie rozumiem, w czym problem przecież ci napisałam: ZAJMIJCIE SIĘ PSYCHIKĄ, nie ciałem, na to przyjdzie czas potem.
POWTARZAM: jesli ona źle się czuje z taką wagą, to niech zacznie pracować nad swoim myśleniem ,a nie obcina kalorie na głupich dietach.
No i czemu matrwisz się ty, nie ona? Piszesz ty, nie ona? Pytasz ty, nie ona?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 22:15   #34
pwalker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 34
Dot.: Dieta redukcyjna jaka?

Bo ją kocham i widzę jak sie męczy? Bo lubi się seksownie ubrać, ale boli ją, że nie mieści się w ciuchy. Co w tym dziwnego, że facet pyta o dietę dla kobiety swojej na nowoczesnym forum. Jak się poznaliśmy już była przy sobie, wskoczyła na dietę dukana, bo chciała schudnąć i udało się zrzucić dobre 15kg, potem wróciła powoli do normalnego jedzenia, zaczęła pracę w której siedziała 8 godz na tyłku, po pracy trochę ruchu w kuchni i znów na tyłku i zaczęła tyć i teraz ehm..no lekko ma 80 kg przy 170 ledwie. Jest gruba. Nie, nie powiedziałem jej tego. Widzę jak się katuje sałatkami i prawie nic nie je, teraz ma pracę w której jest po 8 godz na nogach i mimo nie spadła z wagi nic. Ostatnio powiedziała, że ma "zje...." organizm bo ma taki ruch, a nie spada nic.
Przeszedłem (jak pisałem powyżej) na dietę ewy...(jakiejś tam) oczyszczająco-odchudzającą żeby ją jakoś wesprzeć i jak zobaczyła jak z 90 kg (przy wzroście 190cm) spałem po 2 tygodniach nach 80kg, a ona nic to skończyła mi robić sałatki (jechaliśmy na samych warzywach) i zaczęła normalnie gotować tylko dla mnie, pomimo, że chciałem tak z nią jeść.
Tak, chciałbym żeby spadła z wagi, ale nie powiedziałem tego na głos, nie dałem jej poznać po sobie..w łóżku zachwycam się jej ciałem (biust duży) pomimo, że jest go trochę..i nie wiem co jeszcze mogę dla niej zrobić po za spytaniem się na foruum......
pwalker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 00:04   #35
kosma31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta redukcyjna jaka?

Nie przejmuj się tymi atakami . Fajnie, że ma w tobie wsparcie i pomoc w temacie odchudzania. Wczyczuwam po tobie, że jej się nie narzucasz za bardzo, a raczej kibicujesz i wspierasz - tak trzymać. Dukan jest fatalny :/. Po tym co najwyżej można przytyć. Namów dziewczynę na regularne zajęcia w klubie fitness(najlepiej 3 razy w tygodniu) + jakies dodatkowe cwiczenia wspolnie w domu (prosty aerobik, moźe kupcie rowerek stacjonarny). I mozesz jej pokazac koktajle Mojito Slim, bo one dają dobre efekty w połaczeniu z ćwiczeniami (sporo więcej można spalić). 3mam za was kciuki!
kosma31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 09:52   #36
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Dieta redukcyjna jaka?

A ja mogę polecić Ci pomoc u trenera osobistego. Wiele osob prowadzi redukcje doradzająć przez internet za niewielkie pieniądze. Sama niedawno skorzystałam i w 3 miesiące zdrowo jedząc uzyskałam -9 cm w pasie.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-24 09:52:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.