pytanie do dr Skupina ...korekta nosa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-22, 16:34   #1
aralia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11

pytanie do dr Skupina ...korekta nosa


Witam Panie Dr!!!!

jestem po korekcie nosa....wskutek nieporozumienia miedzy mna, a dr ....ktory mnie operowal.....ksztalt mojego nosa odbiega od tego, co chcialam uzyskac....jestem bardzo niezadowolona z korekty nosa.....chcialabym sie zapytac czy istnieje mozliwosc poprawki nosa....mam za duzo wyciete kosci z profilu ...a chcialam tylko usunac garbek....i poniewaz nie moge tego nosa zaakceptowac, bo bardzo źle sie z tym nosem czuje -uwazam ze on mi nie pasuje do twarzy ...chcialabym, aby moj profil czy to grzbiet nosa byl wyzszy i prosty....w tej chwili jest w ksztalccie łuku i jest widoczna roznica pomiedzy koscia [grzbietem] , a czubkiem nosa.....

czy moze mi Pan dr poradzic cos w zwiazku z moim problemem....czy jest jakies rozwizanie z tej sytuacji...?


Dziękuję Z Góry Za Odpowiedż!!!!
aralia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 23:43   #2
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: pytanie do dr Skupina ...korekta nosa

Wszystko zalezy od wysokości nosa (odległość pomiędzy grzbietem nosa a powierzchnia policzka) w najniższym punkcie łuku grzbietu. Można zmniejszyc pozostałe okolice grzbietu nosa lub zastosować przeszczp kości aby uzupełnić powstały ubytek linii grznietu.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 13:59   #3
aralia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11
Question Dot.: pytanie do dr Skupina ...korekta nosa

Dziękuje za odpowiedz!!!!


mam jeszcze jedno pytanie Panie Dr :

czy jest mozliwosc przywrócenia chociaz w minimalnym stopniu poprzedniej szerokosci nosa........?

jezeli tak to chcialabym wiedziec na czym taki zabieg polega czy trzeba wtedy na nowo łamać kość i stawiac ja w szerszym rozstawie kosci .....

czy to jest w ogole mozliwe z punktu chirurgicznego......i jakie moga byc komplikacje po takim zabiegu.....?


pozdrawiam
aralia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 23:39   #4
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: pytanie do dr Skupina ...korekta nosa

Aby poszerzyć nos należy wykonać całkowitą korekcję (łamanie). Mozliwość powikłań jest zawsze większa przy zabiegu wtórnym.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.