Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-22, 13:56   #151
nangu86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

W końcu znalazłam podkład dla mnie!
Mam cerę suchą i wrażliwą, skłonną do zaskórników i niedoskonałości.
Opracowałam swój sposób na piękną cerę
Rano myję twarz żelem głęboko oczyszczającym i przecieram tonikiem, następnie stosuję krem likwidujący niedoskonałości (Garnier) i stosuję podkład Pharmaceris. Podkład jest aksamitny, dobrze się rozprowadza, wystarczy odrobina na całą twarz. Kryje bardzo dobrze i delikatnie nawilża skórę, która wygląda zdrowo i promiennie. Polecam!
nangu86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 19:34   #152
Klussiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wiedeń
Wiadomości: 24
Exclamation Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Własnie wczoraj zaopatrzylam się w ten fluid poszłam do apteki zeby kupic vichy dermablend mam blizny po tradzikowe na brodzie i tylko vichy tak naprawde radzil sobie z tym problemem;/ z tym ze kosztuje około 70 zl takze sporo no ale nie było mojego odcienia i farmaceutka polecila mi własnie ten pharmaceris ze jest tak dobry jak vichy a połowe mniej kosztuje. Faktycznie super jest ładnie kryje jest bardzo naturalny i leciutki dłuuuuugo utrzymuje sie na twarzy nie sciera się nie zostaje na ubraniach kupiłam za 36,50 zdecydowanie wart swojej ceny!!
Klussiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 11:34   #153
Hadassa
Rozeznanie
 
Avatar Hadassa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 525
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Witam
W końcu pokonałam lenistwo i zarejestrowałam się :P, dzięki czemu od teraz bede mogła czasem wtrącić tu swoje 3 grosze : p.

Nawiązując do tematu...
Dziś miałam wizytę u pani dermatolog, która właśnie poleciła mi ten fluid (mam problemy z trądzikiem itp...). Stwierdziła, że bardzo dobrze kryje itd. Dała mi próbkę (01 ivory). Jeszcze nie próbowałam, ale na pewno będzie do kolor zbyt jasny. Mam pytanie do osób, które korzystały też (oprócz tego podkładu) z dermablendu vichy : Czy pharmaceris sand odbiega bardzo kolorem od dermablend sand? Jak w ogóle się sprawdza w porównaniu z dermablendem?
Mam ochotę skorzystać z porady dermatologa, gdyż ten podkład jest tańczy o ok.40 zł od podkładów, które oferuje vichy...

Jeszcze dziś przetestuje próbkę i napiszę jak się sprawdził . Mam nadzieję, że moja opinia będzie pozytywna..
Hadassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 14:08   #154
ijabluszko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 321
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Ja także jestem szczęśliwą posiadaczką podkładu Pharmaceris- cudo za 35zł.
Wcześniej testowałam Vichy kolor Nude , Avene , Dermacol, Revlon .
Lecz ten okazał się najlepszy , ładnie kryje , długo trzyma się na twarzy, cena, wygodne opakowanie. Wart polecenia
ijabluszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 15:58   #155
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

A mi jakoś nie podpasował, testowałam go przez kilka dni i muszę stwierdzic że kolory ok, krycie, konsystencja, to jak wygląda na twarzy bez najmniejszych zastrzeżeń, jednak trwałośc poniżej przeciętnej. Po 3-4 godz nie miałam już go na twarzy. A szkoda bo produkt dobrze się zapowiadał..
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 16:08   #156
Hadassa
Rozeznanie
 
Avatar Hadassa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 525
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Wczoraj przetestowałam próbkę 01 Ivory - tak jak sie tego spodziewałam dla mnie zdecydowanie za jasny odcień. Dziś spróbowałam z 02 sand.
Pierwsze wrażenie ...W zasadzie podkład ten bardzo przypomina mi demrablend vichy, którego używam na co dzień.
Cóż, lekka konystencja. Bardzo łatwo się rozprowadza. Wygląda dośc naturalnie i nie tworzy efektu maski, także dośc dobrze kryje ( jednak wydaje mi się, że tu akurat lepiej sprawdza się demrablend vichy[pryszcze, ciemne blizny]). Ogólnie jestem zadowolna. Na pewno polecam go osobom, które nie mają wiekszych problemów z trądzikiem i ciemnymi plamami - bliznami (pozostałościami po pryszczach ) - bo tym raczej bym odradziła, gdyż podkład ten raczej nie jest w stanie zakryć tego typu niedoskonałości. Przekonałam się na własnej skórze :P. Być może przy wspomaganiu się korektorem (czego ja nie robię) efekt będzie zadowalający . Zresztą to tylko moja opinia . Najprościej i najlepiej iśc do apteki i poprosić o próbkę, ktora jest bezpłatna.
Hadassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 14:17   #157
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Wczoraj kupialm i jestem zadowolona póki co, ja mam odcien Ivory,dla moglby byc ciut jasniejszy,ale nie ma zle.
Na yt zrobilam recenzje, jezeli ktos sie wacha z zakupem
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 05:25   #158
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

mi vichy dermablend strasznie nie odpowiadał, ścierał się i każdy kolor wpadał w pomarańcz, pharmaceris ma to do siebie że lubi się "stłuszczać " nie ma takiego słowa, ale inne mi tu nie odpowiada, po prostu robi się warstewka
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 15:06   #159
marlena m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Witam! cóż...myślałam że będzie nieco lepszy...mam suchą skórę niestety z drobnymi pajączkami i przebarwieniamiwięc dobry podkład jest u mnie na wagę złota..całkiem nieźle kryje ale po kilku godzinkach konieczne poprawki..niestety wysusza ale myślę że do cery tłustej jest idealny bo mat ma naprawde ok przy nakładaniu radzę uważać bo o "Maskę" nie trudno! ale ogólna ocena ok! aha najważniejsze!!!po raz pierwszy w czasie moich poszukiwań okazało się że ten nie uczula!!!!
marlena m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 14:01   #160
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez marlena m Pokaż wiadomość
Witam! cóż...myślałam że będzie nieco lepszy...mam suchą skórę niestety z drobnymi pajączkami i przebarwieniamiwięc dobry podkład jest u mnie na wagę złota..całkiem nieźle kryje ale po kilku godzinkach konieczne poprawki..niestety wysusza ale myślę że do cery tłustej jest idealny bo mat ma naprawde ok przy nakładaniu radzę uważać bo o "Maskę" nie trudno! ale ogólna ocena ok! aha najważniejsze!!!po raz pierwszy w czasie moich poszukiwań okazało się że ten nie uczula!!!!
matuje? wysusza? napewno masz ten podklad??? mi razczej bez skrobi(a na szczescie zawsze jej uzywam) twarz jak smalcem posmarowana byla i napewno nie byl matowy
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 15:21   #161
lukrecj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Question Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Witajcie.ja tez mam ochotę zakupic podkład pharmaceris'a ale u mnie w aptece to koszt 17.90. Skąd takie wysokie ceny u was dziewczyny????
lukrecj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 16:26   #162
PizzaGirl
Raczkowanie
 
Avatar PizzaGirl
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 57
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Hej dziewczyny, mam pytanie związane z tymże podkładem.
Czy wg was kryje porównywalnie z Revlonem Colorstay'em? /pytam oczywiście te użytkowniczki, które miały styczność z obydwoma /
Pytam, bo dzisiaj zobaczyłam cenę Revlona i się przewróciłam prawie - jakaś oszczędna się zrobiłam ostatnimi czasy.
__________________

Start it over again in Mexico!

PizzaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 19:42   #163
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez lukrecj Pokaż wiadomość
Witajcie.ja tez mam ochotę zakupic podkład pharmaceris'a ale u mnie w aptece to koszt 17.90. Skąd takie wysokie ceny u was dziewczyny????
marza dla apteki ? drozszy dystrybutor ? niewiem, ale mysle ze te klimaty.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 15:22   #164
PizzaGirl
Raczkowanie
 
Avatar PizzaGirl
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 57
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Kupiłam tego Pharmacerisa i szczerze powiedziawszy, nie jestem zadowolona. Kryje to on może i dobrze, ale kolor sand /taki mam/ w ogóle się nie nadaje. Jest jakiś pomarańczowy! A znowu ivory totalnie dla bladzioszek. Mogłabym teoretycznie mieszać oba, ale po co, skoro taniej mi wyjdzie kupno Revlonu...
Naprawdę, zazdroszczę wam dziewczyny, że wam przypasował. No ale cóż...
__________________

Start it over again in Mexico!

PizzaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 12:53   #165
Motylek1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wigan
Wiadomości: 10
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Witam Wizazanki
Dzisiaj kupiłam ten podkład (pharmaceris). Trochę bałam się,że pomimo reklamy o dobrych właściwościach kryjących okaże się zwykłym "kremem koloryzującym" jak większość podkładów. Na szczęście okazało się,że jest inaczej Mam niestety dość jasną karnację z popękanymi naczynkami(zwłaszcza na nosie i okolicach) słabo widoczne piegi i przebarwienia z tendencją do różowienia się twarzy:/ wcześniej wypróbowałam kilka innych podkładów kryjących m.in. vichy dermablend, lirene, max factor - pan stik. Najlepszy z nich był oczywiście vichy nr.25 prawie idealny,ale niestety dość ciężko go dostać(zwłaszcza ten odcień) no i cena u mnie sięga powyżej 80zł!!! Na chwilę obecną na drugim miejscu stawiam Pharmaceris Kupiłam kolor 02 sand i jest ciut za ciemny(choć tragedii nie ma) i tak jak ktoś wcześniej napisał jest podobny do dermablenda tak w 3/4 jeśli chodzi o krycie. Nie trzeba nakładać go w dużych ilościach, jest bardziej delikatny od dermablenda( nie taki gęsty) i mniej widoczny plus za matowienie u mnie skóry jeśli chodz o świecenie się cery to u mnie nie ma to reguły, gdyz po praktycznie każdym podkładzie mi się ona z czasem świeci. Na dzień dzisiejszy moja oena jest bardzo dobra i polecam tym bardziej,ze cena jest dobra - zapłaciłam 31.50zł. Jedyny minus jaki narazie odkryłam to mała gama kolorów bo ivory z pewnością będzie dla mnie za jasny,a sand mógłbybyć ciut jaśniejszy :/
Pozdrawiam Was ciepluchno
Motylek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 20:04   #166
FB45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez PizzaGirl Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie związane z tymże podkładem.
Czy wg was kryje porównywalnie z Revlonem Colorstay'em? /pytam oczywiście te użytkowniczki, które miały styczność z obydwoma /
Pytam, bo dzisiaj zobaczyłam cenę Revlona i się przewróciłam prawie - jakaś oszczędna się zrobiłam ostatnimi czasy.
Kryje bardzo dobrze, może i nawet lepiej, na pewno lepiej niż wersja colorostay'a z softflexem. Niestety trwałość w żaden sposób nieporównywalna- pozostawia tłustą warstwę- mam wrażenie, jakbym posmarowała się masłem (a mam cerę suchą), ściera się bardzo szybko. Być może innym to nie przeszkadza...;] Ja jestem przyzwyczajona do EL Double Wear i starej wersji Colorstay'a. Choć z drugiej strony, Pharmaceris jest na pewno lżejszy i bardziej łaskawy dla skóry. Dalej szukam złotego środka
FB45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 10:32   #167
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Mój Pharmaceris służy mi jako dobry korektor pod oczy, mam wersje ivory.
Mi on nie przypadł do gustu, gdyż mimo swoich zalet...... nie nadaje się do tłustej cery.

Nabyłam ColorStay i jestem zadowolona, wiec mam porownanie.
Oba mają różną konsystencje jak i składy (i rózne opinie co do zapychania, krycia itp)

Mimo, że Pharmaceris apteczny i lepszy dla cery, boję się go stosować (sam w sobie nie zapycha) bo jak po kilku godz traci przyczepność ;-) spływa i miesza sie z sebum.... powoduje spustoszenie na twarzy i ŹLE na nią działa, mieszanka zapychająca i tłusta. Dlatego nie powinny uzywać go osoby z M lub T cerą.

Revlon mimo, że może mieć /MA/ gorszy skład to trzyma się cały dzień nietkniety, nie miesza z sebum bo ono przenika przez niego i jest na wierzchniej warstwie, można łatwo chusteczką odcisnąć, a podkład pozostanie nieruszony! Obejdzie się bez ciagłego pudrowania (jak się ma dobry puder wystarczy raz po nałożeniu a potem bibułki, lub wcale) więc mimo, że CS "gorszy" od P. to lepszy dla cery.

Krycie mają podobne, ale nie totalne! choć bardzo zadowalające (może 80% krycia). To zalezy od was czy lubicie maskę czy zdrowy wygląd.

Konsystencja nieco inna, ale oba "kremowo" się rozsmarowują, Revlon szybciej zasycha, P. można pomału rozcierać (co potem rzutuje na jego nietrwałość).

W zasadzie nie podkreslaja mocno suchych skorek, ale może się zdarzyc dlatego trzeba uważać.
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 12:46   #168
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez FB45 Pokaż wiadomość
Kryje bardzo dobrze, może i nawet lepiej, na pewno lepiej niż wersja colorostay'a z softflexem. Niestety trwałość w żaden sposób nieporównywalna- pozostawia tłustą warstwę- mam wrażenie, jakbym posmarowała się masłem (a mam cerę suchą), ściera się bardzo szybko. Być może innym to nie przeszkadza...;] Ja jestem przyzwyczajona do EL Double Wear i starej wersji Colorstay'a. Choć z drugiej strony, Pharmaceris jest na pewno lżejszy i bardziej łaskawy dla skóry. Dalej szukam złotego środka
oblec sobie twarz skrobia ziemniaczana i dokladnie zpedzluj jej nadmiar mat na caly dzien ;D
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 08:18   #169
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

moim zdaniem jest porównywalny z Colorstayem niestety trzyma sie tylko krócej. Revlona przez caly dzień nic nie rusza a Pharmaceris trzeba przypudrować po nałożeniu, bo faktycznie się świeci. Jednak moim zdaniem wystarczy puder transparentny i po sprawie. Po utrwaleniu pudrem podkład u mnie trzyma się cały dzień. Ja jestem bardzo zadowolona - mam odcień sand i bardzo ładnie stapia się ze skórą, nie podrażnia, nie wysusza, ładnie kryje. Tylko bez pudru na koniec ani rusz bo świecenie gwarantowane ( nawet przy suchej skórze) no i będzie szybciej schodził z twarzy.
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 19:04   #170
uncertainty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 69
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
oblec sobie twarz skrobia ziemniaczana i dokladnie zpedzluj jej nadmiar mat na caly dzien ;D


a możesz coś więcej o tej skrobi napisać? pierwszy raz o czymś takim słyszę, a twarz świeci mi się niemiłosiernie, więc jestem skłonna wypróbować wszystko, co niby działa ;D
uncertainty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 20:00   #171
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

tp zwykla maka ziemniaczana fantastycznie pochlania sebum ) i matowi najbardziej tl;uste podklady a twarz w dotyku gladziutka nie ma co sie pytac tylko sprobowac nabrac troszeczke na pedzel i opedzlowac twarz
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 20:47   #172
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

to znany sposób i bardzo skuteczny
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 21:12   #173
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

i pomyslec ze ludzie wydaja mase hajsu w poszukiwaniu cydownego srodka a on jest w zasiegu reki doslownie i do tego 100% naturalny mozna rzecz bardzo EKO ;D trendiiiiii;D haha
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 21:36   #174
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Byłam w aptece, przy okazji zapytałam o próbkę. Pani powiedziała, że jest tester i można sobie na dłoni sprawdzić odcień ... No niestety nie satysfakcjonuje mnie tylko takie przetestowanie. Choć muszę przyznać, że na dłoni całkiem nieźle. Kurczę, muszę jakimś cudem spróbować go na twarzy
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 06:43   #175
uncertainty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 69
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

przejdź się po aptekach : ) ja poszłam po próbkę Vichy Dermablend, a dostałam także Pharmaceris iiii... zakochałam się w tym podkładzie! lepszego nigdy nie miałam. naprawdę, z czystym sumieniem gorąco polecam : )
uncertainty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 19:47   #176
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez Klussiak Pokaż wiadomość
Własnie wczoraj zaopatrzylam się w ten fluid poszłam do apteki zeby kupic vichy dermablend mam blizny po tradzikowe na brodzie i tylko vichy tak naprawde radzil sobie z tym problemem;/ z tym ze kosztuje około 70 zl takze sporo no ale nie było mojego odcienia i farmaceutka polecila mi własnie ten pharmaceris ze jest tak dobry jak vichy a połowe mniej kosztuje. Faktycznie super jest ładnie kryje jest bardzo naturalny i leciutki dłuuuuugo utrzymuje sie na twarzy nie sciera się nie zostaje na ubraniach kupiłam za 36,50 zdecydowanie wart swojej ceny!!
I ja wybrałam się do apteki z nadzieją ,że kupię Dermablend w kolorze którego dotychczas używałam ,niestety nigdzie nie było pełnej gamy kolorystycznej tego podkładu i farmaceutka poleciła mi właśnie podkład Pharmaceris .Dostałam dwie próbki w kolorze sand i bronze.
Cena naprawdę bardzo atrakcyjna bo dwukrotnie niższa od podkładu Dermablend(u mnie w aptece-37 zł).
Jeszcze nie wypróbowałam , ale jak tylko wypróbuję to z pewnością dodam tu swoją opinię

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez uncertainty Pokaż wiadomość
przejdź się po aptekach : ) ja poszłam po próbkę Vichy Dermablend, a dostałam także Pharmaceris iiii... zakochałam się w tym podkładzie! lepszego nigdy nie miałam. naprawdę, z czystym sumieniem gorąco polecam : )
A czy można go w ogóle porównywać do Dermablend Vichy?
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 22:26   #177
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

a ja po krotkim romansie z mineralkami edm wracam ku niemu. mineralki nie sluza mi teraz gdy mam zmeczona i bardzo sucha skore po izoteku. i znow sie zachwycilam jego zachowaniem na mojej skorze i znow skkrobia daje rade

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarnulka19 Pokaż wiadomość

A czy można go w ogóle porównywać do Dermablend Vichy?
noo patrzac na jakosc kosmetykow pod wzgledem skladu dermablend sie nie umywa. sama chemia . malo co naturalnych skladnikow mmo ze apteczny. ponoc vichy to najgorsza grupa kosmetykow aptecznych pod wzglegem jakosci skladnikow bo wszedzie gdzie sie da wpycha ulepszacze i tansze zamienniki a sprzedaje po cenach jaby conajmniej bylo tam zloto. taki np podklad mineralny( pseudomineralny) w ktorym nie ma ani jednego czystego mineralu

do tego nie wiem ale na symulacjach jak dziala podklad to dodatkowo nie dosc ze cera jasniejsza bez skazy to jeszcze im usta sie rozjasniaja ;D magia!
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 08:15   #178
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

poużywałam sobie próbeczki Sand i moje odkrycia to: po pierwsze jest za ciemny, więc Ivory byłoby w sam raz dla mnie, po drugie krycie jest genialne, naprawdę dobry podkład pod tym względem, po trzecie - i najgorsze - niestety świeci się. Czuje się go na twarzy kiedy się pocisz, niezbyt przyjemne uczucie. Straaaaszna szkoda dla takiego podkładu, trochę mnie to odstraszyło od zakupu. Może powinnam też sięgnąć po skrobię? Nie wiem, używam pudru bambusowego z jedwabiem więc nie powinien się świecić...
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 10:56   #179
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
a ja po krotkim romansie z mineralkami edm wracam ku niemu. mineralki nie sluza mi teraz gdy mam zmeczona i bardzo sucha skore po izoteku. i znow sie zachwycilam jego zachowaniem na mojej skorze i znow skkrobia daje rade

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------



noo patrzac na jakosc kosmetykow pod wzgledem skladu dermablend sie nie umywa. sama chemia . malo co naturalnych skladnikow mmo ze apteczny. ponoc vichy to najgorsza grupa kosmetykow aptecznych pod wzglegem jakosci skladnikow bo wszedzie gdzie sie da wpycha ulepszacze i tansze zamienniki a sprzedaje po cenach jaby conajmniej bylo tam zloto. taki np podklad mineralny( pseudomineralny) w ktorym nie ma ani jednego czystego mineralu

do tego nie wiem ale na symulacjach jak dziala podklad to dodatkowo nie dosc ze cera jasniejsza bez skazy to jeszcze im usta sie rozjasniaja ;D magia!

Dzięki ,że otworzyłaś mi oczy.Dotychczas uważałam ,że podkłady Vichy są najlepsze i nie mogą się równać z tymi tańszymi
Mam nadzieję ,że i ja będę zadowolona z efektów
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 11:18   #180
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
poużywałam sobie próbeczki Sand i moje odkrycia to: po pierwsze jest za ciemny, więc Ivory byłoby w sam raz dla mnie, po drugie krycie jest genialne, naprawdę dobry podkład pod tym względem, po trzecie - i najgorsze - niestety świeci się. Czuje się go na twarzy kiedy się pocisz, niezbyt przyjemne uczucie. Straaaaszna szkoda dla takiego podkładu, trochę mnie to odstraszyło od zakupu. Może powinnam też sięgnąć po skrobię? Nie wiem, używam pudru bambusowego z jedwabiem więc nie powinien się świecić...
ja wlasnie nalozylam swoj pharmaceris i pozniej skrobie i mi nic sie nie swieci

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarnulka19 Pokaż wiadomość
Dzięki ,że otworzyłaś mi oczy.Dotychczas uważałam ,że podkłady Vichy są najlepsze i nie mogą się równać z tymi tańszymi
Mam nadzieję ,że i ja będę zadowolona z efektów
no ja tez myslalam .. pozniej wyczailam podklad mineralny sypki i sie napalilam;D na necie wyszukalam sklad i sie zastanowilam:"to cos ma byc mineralkami?" pozniej zaczelam szukac info o vichy po forach i nie mialy najleszej opini jesli chodzi o sklad. podobno jakies anybiotyki ma i dlatego poprawia cere a po pdstawieniu kosmetykow wracaja .
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2010-03-23 o 11:21
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.