Złe samopoczucie podczas ćwiczeń - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-29, 16:22   #1
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Red face

Złe samopoczucie podczas ćwiczeń


No wlasnie, ma tak ze przez kilka dni raz w miesiacu, zazwyczaj jak konczy mi sie okres zupelnie nie mam ochoty/sily/checi do cwiczen, ciezko mi sie zmotywowac, a jak juz zaczynam to momentalnie robi mi sie niedobrze, kreci mi sie w glowie, mam zadyszke. Pozatym okresem nie mam wiekszych problemow z cwiczeniami. Moze tez ktos tak ma? Czy to normalne? I co ztym, o ile mozna cos, zrobic?
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 16:33   #2
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Złe samopoczucie podczas ćwiczeń

Co ćwiczysz i ile razy w tygodniu?
Czy po ćwiczeniach te objawy przechodzą i nie występują, kiedy nie ćwiczysz w ogóle?
Jeśli nie jest to profesjonalny trening, zakładający określoną systematyczność, to możesz po prostu robić w te dni przerwę albo obniżać intensywność ćwiczeń. Doraźnie może jakieś środki rozkurczowe, ale o bólu w sumie nie piszesz, więc trudno powiedzieć.
Wiele, zwłaszcza młodych dziewczyn ma lekkie nudności podczas okresu. A teraz dochodzi jeszcze upał, który może takie stany potęgować.
Jeśli wyniki morfologii krwi masz OK i nie jesteś na nic chora, to nie ma się chyba czym przejmować.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 17:03   #3
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: Złe samopoczucie podczas ćwiczeń

Ćwicze codziennie: calosc Pump it up, 8 min legs, a od tygodnia dolozylam do tego jeszcze callanetics. Szczerze to nie wiem czy objawy przechodza jak nie cwicze bo od kwietnia robie to regularnie . Jak cwicze nic mnie nie boli, po prostu czuje sie strasznie slaba, jakbym miala zaraz zemdlec.
Co do mlodsci raczej odpada - podczes okresu moge ciwczec bez problemu. Wyniki i zdrowie tez ok.
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 17:40   #4
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Złe samopoczucie podczas ćwiczeń

Jak to "podczas okresu mogę ćwiczyć normalnie" przecież w pierwszym poście piszesz, że czujesz się słabo pod koniec okresu?...
Codziennie to chyba za dużo - organizm powinien mieć jeden dzień w tygodniu na regenerację mięśni, bo inaczej efektów będą słabsze.
A może za mało jesz przed ćwiczeniami i masz jakieś wahania poziomu cukru?
Ja bym po prostu nie ćwiczyła wtedy, kiedy gorzej się czujesz.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 17:55   #5
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Złe samopoczucie podczas ćwiczeń

ja tez sie zle czuje kiedy cwicze ale to nie zalezy od tego czy mam okres czy nie, tylko poprostu zawsze mnie po cwiczeniach glowa boli..
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 21:30   #6
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: Złe samopoczucie podczas ćwiczeń

No pod koniec okresu to pod koniec okresu - okres mam zazwyczaj 5-6 dni i w tych koncowych dniach czuje sie zle.
Co do nie cwiczenia codzinnie, hmm boje sie ze jak sobie odpuszcze ciwczenie codziennie to przestane w ogole cwiczyc
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.