Krem z Vichy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-09, 14:00   #1
UrszulaCierebiej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5

Krem z Vichy


Ostatnio w gazecie,którą kupiłam znajdowała się próbka kremu Vichy OLIGO 25(ten delikatnie zielonkawy do skóry normalnej i mieszanej).Mam zaufanie do tej firmy więc postanowiłam wypróbować ten specyfik.Już po pierwszym nałożeniu kremu zapałałam sympatią do niego(próbka starczyła mi na 3 aplikacje).Z chęcią już bym pobiegła do apteki i kupiła OLIGO 25.CO mnie wstrzymuje?Otóż to!Mam 20 lat i nie wiem czy mogę go używać,czy moja cera nie jest jeszcze za młoda na ten krem ?
UrszulaCierebiej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-09, 14:17   #2
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Krem z Vichy

Oj... Ja mam lat mniej jeszcze, a stosuję go od dwóch tygodni i jest dobrze... Mam ochotę kupić - miałam 15 ml, ale tylko kasa mnie powstrzymuje... A myślę, że możesz go stosować, jak tylko Ci pasuje... Może poproś w aptece o jeszcze ze 2 próbki, może będą mieli, a jak nie... Jeżeli boisz się rozleniwienia skóry, polecam artykuł Basi o rozleniwianiu skóry kosmetykami.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.