Żele silikonowe - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-04, 22:29   #91
mariolka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: Żele silikonowe

to naturalki pokryte silikonami od DR, wg mnie są ok, biały tez może być, ale robię na zmiane, po jednym palcu z ręki i przymrażam, wtedy mniejsze ryzyko rozlania. Do tego brokat
mariolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 23:07   #92
inid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Żele silikonowe

A znacie żele Global Cosmetics - te z linii De Luxe? Pracuję na nich i osobiście jestem z nich bardzo zadowolona. W swojej ofercie mają i żel elastyczny Elastic VitaGel i żel kamuflujący Make Up. Klientkom się bardzo podoba ten kamuflaż bo jest bardzo naturalny i wydaje mi się że jest bardziej elastyczny niż twardy.
Ja kupuję je bezpośrednio od Anity Petryszyn-Dopierały, ale widzę, że wprowadzili zmiany na stronie internetowej, więc można poczytać sobie o tych żelach więcej:
tu o Vitażelu: http://e-kosmetyka.com/index.php?pag...mart&Itemid=12

A na fotce pazury z kamuflażem. W ofercie sklepu internetowego nie ma tego żelu. On nazywa się Make Up.

Edytowane przez inid
Czas edycji: 2010-02-05 o 23:14
inid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 21:49   #93
ANIBAS123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 148
Dot.: Żele silikonowe

Witam,
Czy mogę żelem silkonowym wykonać frencha na naturalnej płytce paznokcia?
Tzn jeśli zastosuje SF żel silikonowy a następnie będe chciała wykonać białe końcówki SF żel biały french i następnie połozyć na to warstwę SF silikonowego. Czy taki układ bedzie dobry?
pozdrawiam
__________________

ANIBAS123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 05:45   #94
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Żele silikonowe

nie powinno nic się stać. Ja tak robiłam z żelami PB: silikonowy, white z PB i znowu silikonowy. trzymało się bez problemu. Pamietaj tylko o dobrym zalaniu wolnego brzegu zelem silikonowym. Inaczej biały odpryśnie
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 18:50   #95
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Żele silikonowe

Wczoraj robiłam frencz. Użyłam Natural Pink i French White z ImpressioNails oraz Easy off z Perfect Beauty (potem trochę żałowałam, że nie użyłam budującego, bo miałam problem z wtopieniem naklejek, które są materiałowe).
Zrobiłam też zdjęcie żeli w słoiczkach. Kilka słów o każdym
- Builder - gęsty przeźroczysty żel (jeszcze nie testowałam, ale muszę spróbować przedłużyć nim pazurka na formie),
- French White - średniogęsty, ma dużo pigmentu i należy do wcześniej wymieszać; bardzo ładnie kryje już przy pierwszej warstwie, pracowałam sondą a ewentualne nierówności przecierałam pędzelkiem skośnym,
- Natural Pink - ciut rzadszy od whiite'a, ale gęściejszy niż Easy off z PB, kolorek raczej przeźroczysty róż, nadaje płytce naturalny odcień.
Jeśli chodzi o trwałość, to dam znać za jakieś 2-3 tygodnie
Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczona tymi żelkami. Kusi mnie kolorówka z tej firmy
__________________
Agnieszka

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2010-03-29 o 06:55
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 21:34   #96
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Żele silikonowe

Cytat:
Napisane przez ANIBAS123 Pokaż wiadomość
Witam,
Czy mogę żelem silkonowym wykonać frencha na naturalnej płytce paznokcia?
Tzn jeśli zastosuje SF żel silikonowy a następnie będe chciała wykonać białe końcówki SF żel biały french i następnie połozyć na to warstwę SF silikonowego. Czy taki układ bedzie dobry?
pozdrawiam
Masz na myśli połączenie silikonowego żelu z twardym białym?
Mnie się takie miksy nie sprawdzały. Używalam też sunflowera i biały żel pękał mi jeśli go zatopiłam w silikonowym. Zależało mi na zrobieniu frencha silikonem, a ponieważ sunflower ma w ofercie tylko clear to trafiłam w końcu na żele Dobrejrady. Polecam je bardzo! Dobrarada ma w ofercie silikonowy biały oraz różne odcienie kamuflaży. Można nimi zrobić ślicznego, naturalnego frencha bez obawy, że coś się pogryzie czy popęka.
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 17:30   #97
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Żele silikonowe

Moje drogie, jesli ktoraś z was ma i uzywa covera easy-off od DobrejRady cover peach, powiedzcie, jakie są jego zdolnosci kamuflujące wg was? zrobiłam dzis eksperyment i moim zdaniem to nie jest cover, pazur robiony dzis, celowo najechałam na początek wolnego brzegu i uwazam ze to widać.
(biały to tez easy of od DR, na wierzchu, dla wyrównania odrobinka PB)
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 17:40   #98
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Żele silikonowe

Cytat:
Napisane przez LadyBane Pokaż wiadomość
Moje drogie, jesli ktoraś z was ma i uzywa covera easy-off od DobrejRady cover peach, powiedzcie, jakie są jego zdolnosci kamuflujące wg was? zrobiłam dzis eksperyment i moim zdaniem to nie jest cover, pazur robiony dzis, celowo najechałam na początek wolnego brzegu i uwazam ze to widać.
(biały to tez easy of od DR, na wierzchu, dla wyrównania odrobinka PB)
Moja mama właśnie go kupiła...Nie jest kryjący niestety...

A swoją drogą czy żele soak off od DR da się piłować? Bo mi się maślą:/ Takie gumiaste są...
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 18:02   #99
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Żele silikonowe

Turkusie, jutro spiłuję mojego cudaka bo mi do reszty nie pasuje i opieszę wrażenia
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 18:52   #100
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Żele silikonowe

Ja z silikonami nigdy nie miałam do czynienia więc właśnie nie wiem...Wiem, że żeby zdjąć to wystarczy w acetonie wymoczyć... Ale jak ja go używałam to strasznie spływał i musiałam go podpiłować i się maślił...
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 19:32   #101
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Żele silikonowe

Cytat:
Napisane przez LadyBane Pokaż wiadomość
Moje drogie, jesli ktoraś z was ma i uzywa covera easy-off od DobrejRady cover peach, powiedzcie, jakie są jego zdolnosci kamuflujące wg was? zrobiłam dzis eksperyment i moim zdaniem to nie jest cover, pazur robiony dzis, celowo najechałam na początek wolnego brzegu i uwazam ze to widać.
(biały to tez easy of od DR, na wierzchu, dla wyrównania odrobinka PB)
a może po prostu nie zamieszałaś go dobrze przed położeniem i dałaś za cieniutką warstwę?
wklejam fotke tego żelu i on ma naprawdę dosyć intensywny pigment, zresztą widać jak kryje na patyczku.


---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

a to jest jeden z naszych nowych kolorków tego typu żeli i jest jeszcze bardziej kryjący i też ma ładny naturalny kolor, może ten będzie lepszy. Tak czy owak wszystkie żele silikonowe typu EO i maskujące można mieszać bez ograniczeń, nie zapowietrzą się (a nawet jesli to szybko się odpowietrzą) a wymagają zamieszania aby pigmenty ładnie się rozłozyły.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 19:37   #102
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Żele silikonowe

O kompetentna osoba hmmm zaraz muszę wychodzic i juz nie zdąze wrzucic tu fotki tego mojego, ale on, hmmm nie przypomina mi zadnego z tych tu, jesli te zelki które tu wymieniłaś to budyn powiedzmy malinowy, to moj mozna nazwac kiślem pomaranczowym... a mieszałam go dosc dokładnie, tu na pazurku są 3 warstwy. mam ten zel od sierpnia, uzyłam dosłownie 2 razy i odstawiłam na bok, ale dzis pomyslałam ze zrobie pazura, zrobie fotke i sie wyjasni
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 19:49   #103
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Żele silikonowe

kisiel to przypominają dwa nasze inne żele, wkleję fotki. może masz któryś z nich, albo może przez pomyłkę etykieta jest dobra ale zawartość inna
może tak być (chociaż to jest promil sytuacji - ale wiadomo zele konfekcjonują ludzie nie roboty i mogła się zdarzyć pomyłka z zaetykietowaniem). Jak możesz zrób fotę: zamieszaj dobrze zelik i zrób tak zdjęcie aby bylo widac oprócz zawartosci również etykietkę. Jak bedzie nie tak jak powinno - doslemy gratis ten który miał być własciwy.

wklejam zeliki kisielkowate


dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 11:42   #104
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Żele silikonowe

to mój żel.
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 21:44   #105
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Żele silikonowe

Cytat:
Napisane przez LadyBane Pokaż wiadomość
to mój żel.
Ooo to ten co ja mam...
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 07:00   #106
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Żele silikonowe

Dziewczyny mogę Wam z czystym sumieniem polecić ImpresioNails. Trzymają się ładnie, nie żółkną. Robiłam restart akwarium - wyciąganie 20 kg żwirku, mycie i w piątek z powrotem płukanie nowego, i co najgorsze - sadzenie roślin do żwirku gołymi pazurkami - jedynie kawałek wskazującego końcóweczki frencz nie wytrzymał. Dziwię się, że na paznokciach nie ma rys i tego typu rzeczy. Ogólnie - po tym ekstremalnym teście - oceniam je bardzo dobrze
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 19:34   #107
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Żele silikonowe

Cytat:
Napisane przez LadyBane Pokaż wiadomość
to mój żel.
o kurcze blaszka
inaczej wygląda
a zamieszałaś go przed zdjęciem?
wygląda jak niezamieszany całkiem
albo to jakiś inny żelik

najlepiej go do nas odeślij
bo jakiś dziwny

ale najpierw dokładnie zamieszaj w słoiku.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 17:52   #108
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Żele silikonowe

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
o kurcze blaszka
inaczej wygląda
a zamieszałaś go przed zdjęciem?
wygląda jak niezamieszany całkiem
albo to jakiś inny żelik

najlepiej go do nas odeślij
bo jakiś dziwny

ale najpierw dokładnie zamieszaj w słoiku.
To wynika z tego, że jestem w tej samej sytuacji, bo mój żelek wygląda identycznie...
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 13:38   #109
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Żele silikonowe

Zrobiłam dzisiaj łapkę z ImpressioNails budującym i pinkiem. Wtopiłam pyłek i muszlę kuszoną oraz cekiny. Budujący spełnił swoją funkcję
Na drugiej łapce lakier SH Ariabian Night a pazurki naturalne bez żelu
__________________
Agnieszka

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2010-04-04 o 13:51
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-04, 13:43   #110
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Żele silikonowe

Może na tych będzie lepiej widać
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 21:34   #111
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Żele silikonowe

[/COLOR]a to jest jeden z naszych nowych kolorków tego typu żeli i jest jeszcze bardziej kryjący i też ma ładny naturalny kolor, może ten będzie lepszy. Tak czy owak wszystkie żele silikonowe typu EO i maskujące można mieszać bez ograniczeń, nie zapowietrzą się (a nawet jesli to szybko się odpowietrzą) a wymagają zamieszania aby pigmenty ładnie się rozłozyły.
[/QUOTE
Kolorek i konsystencja niesamowite!
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 19:34   #112
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Żele silikonowe

tak wygląda właściwy cover e.off od Dobrej Rady ( odesłałam zły, dostałam dobry, bardzo solidna firma ) wymieniałam dziś swoje paznokcie i zrobiłam jednego żeby pokazać. położyłam 1 cieniutką warstwę, na całość, na to frenczowa koncówka , i jeszcze jedna, ciut grubsza warstewka covera. teraz wiem, ze troszke inaczej trzeba by nakładac i bedzie b. ładnie. na zdjeciu,tam gdzie widac przeswit było bardzo ostre swiatło, w normalnym jest b. naturalny efekt.

fotka ze "złym " coverem, i następne, z tym dobrym.
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 19:40   #113
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Żele silikonowe

bardzo ładny odcień
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 16:53   #114
LoudCalm
Raczkowanie
 
Avatar LoudCalm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Żele silikonowe

uff wreszcie znalazłam odpowiedni wątek...

miałam pytać dlaczego mimo zmatowienia płytki, nałożenia primera i porządnie nałożonego żelu silikonowego pro nail (15ml 55zł - hurtownia RBS ) żel po kilku dniach odchodzi od wolnego brzegu... nie zawijałam go - mam nadzieje że to pomoże bo miałam ochotę zrezygnować z tych żeli silikonowych!

asikczek czy potrafiłabyś ocenić ile wynosi koszt zrobienia pazurków silikonowych na firmie IBD i czy warto zapłacić za nie więcej, pytam ponieważ chciałabym wprowadzić do gabinetu opcję silikonowych naturalnych pazurków (nie tipsów) i zastanawiam się czy się to opłaca

aha - kupiłam żel biały UV pro nail (nie silikonowy) , chcę nim zrobić końcówkę french na zmatowionej płytce, zmatowić i na to nałożyć silikonowy żel (np2 warstwy), jeśli zaleję wolny brzeg to będzie się trzymać? Czy to prawda że nie trzeba przemywać masy żelu silikonowego bo jest to bardzo dobra baza do następnej warstwy żelu? (tak uczyła pewna pani na kursie w szkole kosmetycznej)

asikczek czyli jeśli chciałabym lekko przedłużyć płytkę nqa silikonowym żelu to wybierać gęste silikonowe czy builder z dobrej rady (choć czytając opinie nie jestem zbyt "za", te pomyłki... jak dla mnie trochę nie do ogarnięcia (prowadząc gabinet na takie coś nie można sobie pozwolić)

ale Was zaatakowałam...
__________________



Edytowane przez LoudCalm
Czas edycji: 2010-05-02 o 16:57
LoudCalm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 18:44   #115
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Żele silikonowe

Cytat:
Napisane przez LoudCalm Pokaż wiadomość

ale Was zaatakowałam...
raczej Asikczek bo z postu wynika, że ją pytasz
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 20:12   #116
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Żele silikonowe

Mam cover peach. Wygląda na kryjący. A kolorek ma bardzo podobny do tego soft tan cover z powyższego zdjęcia.
Pytanko: na silikony dajemy zwykły gloss?
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 07:08   #117
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Żele silikonowe

Cytat:
Napisane przez nattaliah Pokaż wiadomość
Mam cover peach. Wygląda na kryjący. A kolorek ma bardzo podobny do tego soft tan cover z powyższego zdjęcia.
Pytanko: na silikony dajemy zwykły gloss?
może popękać
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 09:11   #118
magda57
Przyczajenie
 
Avatar magda57
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Żele silikonowe

Raczej na pewno popęka, bo tradycyjne żele nie są elastyczne i nie pracują razem z płytką tak, jak silikonowe., a zalanie białego clearem silikonowym też nie pomoże. Po jakimś czasie pod clearem będą widoczne małe ryski.

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

odnośnie przemywania masy - to oczywiście między kolejnymi warstwami NIE przemywa się zelu. Nawet jesli kładziesz 3-4 warstwy, to dopiero końcowa jest przemywana.

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

A co znaczy "porządnie nałożonego żelu" ? Po przygotowaniu i zmatowieniu płytki należy najpierw ilością żelu nasączyć płytkę ( wetrzeć żel) i wolny brzeg, a potem położyć właściwą pierwszą warstwę zawijając na wolny brzeg. potem nastepne warstwy. Tak aplikuję Calgel i jeszcze nigdy nie odchodził, nie zapowietrzał się.
__________________
Warto wiedzieć.....
magda57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 09:30   #119
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Żele silikonowe

Cytat:
Napisane przez LoudCalm Pokaż wiadomość

asikczek czy potrafiłabyś ocenić ile wynosi koszt zrobienia pazurków silikonowych na firmie IBD i czy warto zapłacić za nie więcej, pytam ponieważ chciałabym wprowadzić do gabinetu opcję silikonowych naturalnych pazurków (nie tipsów) i zastanawiam się czy się to opłaca
Nigdy nie liczyłam jaki byłby koszt takich pazurków. Zresztą nie miałam cleara z ibd tylko builder był gęsty, dobry do przedłużania. Zele gęste zawsze kończą mi się szybciej, są mniej wydajne więc trudno mi powiedzieć jaki byłby koszt pazurków robionych na zwykłym clearze.
Co do ceny... powiem szczerze że można kupić tansze b. dobre żele silikonowe. Aktualnie mam impressionails z EF i są świetne i tańsze. W swojej ofercie firma ma clear, builder, różowy, biały (rewelacyjna konsystencja), formy, pilniczki... no wszystko w zasadzie.

Cytat:
Napisane przez LoudCalm Pokaż wiadomość
aha - kupiłam żel biały UV pro nail (nie silikonowy) , chcę nim zrobić końcówkę french na zmatowionej płytce, zmatowić i na to nałożyć silikonowy żel (np2 warstwy), jeśli zaleję wolny brzeg to będzie się trzymać? Czy to prawda że nie trzeba przemywać masy żelu silikonowego bo jest to bardzo dobra baza do następnej warstwy żelu? (tak uczyła pewna pani na kursie w szkole kosmetycznej)
osobiście próbowałam takiego zestawienia z silikonowym z PB. oni nie mają w ofercie białego silikonowego więc zastąpiłam go zwykłym żelem - White PB. Nie miałam problemów z jego pękaniem, czy odchodzeniem, ale trzeba dobrze zalać wolny brzeg. Wiem jednak że nie ze wszystkimi białymi żelami można stosować taka kombinację, dlatego polecam ci żele silikonowe które w swojej linii posiadają też żel biały. Z tego co się orientuję takie żele posiadają firmy: IBD (niestety nie widziałam koloru) , Impressionails (biały ma mocny, kryjący biały kolor), DR (dla mnie ten biały jest za rzadki, rozpływa się i marze), yasmin (choć ich biały jest bardziej o naturalnym odcieniu), Christrio gelaquer (nie widziałam koloru). Nie wiem jak z innymi firmami posiadającymi żele silikonowe.

Cytat:
Napisane przez LoudCalm Pokaż wiadomość
asikczek czyli jeśli chciałabym lekko przedłużyć płytkę nqa silikonowym żelu to wybierać gęste silikonowe czy builder z dobrej rady (choć czytając opinie nie jestem zbyt "za", te pomyłki... jak dla mnie trochę nie do ogarnięcia (prowadząc gabinet na takie coś nie można sobie pozwolić)
do przedłużania jak najbardziej buildery. Natomiast do ciebie należy decyzja jakie żele - firmy zastosujesz. Najlepiej kupić próbki i sprawdzić które najbardziej ci odpowiadają. DR ma żele w pojemnościach 5ml, Impressionails ma zestaw próbny a builder musiałąbyś dokupić. IBD są z nich najdroższe a jakościowo nie odbiegają od Impressionails więc nie wiem czy jest sens przepłacać.
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 12:57   #120
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Żele silikonowe

Cytat:
Napisane przez RoksiSK Pokaż wiadomość
może popękać
tak myślałam...
w takim razie czym nabłyszczać? ten róż klarowny wystarczy bez nabłyszczacza?
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.