Chanel-kolorówka - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-18, 14:45   #2941
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
niooo ... bo ja od 6 na nogach... a od 4 nie spalam bo mi dzieciol w glowie imprezowal (migrenka) ... wiec troche krzywo dzis widze ... pomijajac, ze pierwszy dzien po urlopie brrrr....
Ale masz dzień....

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
polecam... piekne sa ... i dokladnie to srebro jest jak napisalas chlodne i szlachetne...
teraz ide czarowac do kuchni ... maz siedzi tu z rozdziawiona paszcza jak kot simona... ale potem strzele im swatcha ...
Nakarm męża, nakarm

Swatchem mnie nie dobijaj lepiej, bo już szukam tych cieni w perfumeriach int., ale żadna jakoś nie ma...
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 14:59   #2942
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ale masz dzień....
no taki sobie ... ale najwazniejsze, ze klekotow w glowie sie pozbylam ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 16:10   #2943
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ojojoj lista dłuuugggaaaa ale mam zastrzeżenia do np wibrującego yuszu lancome mam z estee lauder wibrator i jestem na

róż chanelkowy

daj znać jak potestujesz fluid lancome

tech kcem orgasma
Ja ten fluid Photogenic Lancome juz testowalam i jak do tej pory byl to jedyny produkt tej firmy (oprocz tuszu Hypnose), ktory mi podszedl. Jest przeznaczony dla cer suchych/mieszanych, wiec niby zupelnie nie dla mnie, ALE bedac w stanie Colorado, gdzie wilgotnosc powietrza jest b. niska, moja skora potrzebuje czegos znacznie bogatszego niz na codzien i ten podklad okazal sie byc dla niej idealny (na tamtejsze warunki atmosferyczne)

A orgasm jest jednak fajny (kiedys nie lubilam, dopiero po drugim podejsciu mnie przekonal) dlatego teraz chce ten zestaw Super Orgasm z lakierem do paznokci, bo pamietam, ze testowalam ten lakier i potem dluuuuugo zalowalam, ze go nie kupilam, bo jest miodziowaty Wiec teraz mam zamiar swoj blad naprawic, szczegolnie, ze jest w Sephorze zestaw po atrakcyjnej cenie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ola ale Urbanek napisał nie wibrujący tusz lancome tylko wibrujący podkład Lancome


Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ups co to podkład wubrujący
Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Tak, to wlasnie ten bzykobajer Mam zamiar przetestowac na wlasnej skorze i jako, ze bezkarnie moge tutaj zwracac wszelkie buble, to wcale sie nie boje


Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
1. czworeczki dla destusi najwazniejsze ...



2. no jakby mi sie mial maz na klate uwalic w celu patrzenioa mi w oczka to podjerzewam, ze szybko wydylabym ostatnie zipniecie ... z 6 kg za dlugo sie nie wytrzyma... podjerzewam, ze zaniedlugo bede mogla zapomniewc o spaniu na pleckach o poranku...


3. OMG ...

moze poczekaj jak bedziesz po slubie... bo jak pojdziesz w ten amok przed to ja nie wiem... dostaniesz jak nic kaganiec i krotka smycz ...

4. ja wlasnie kupilam podklad MUFE HD... zobaczymy ... bo jeszcze oare rzeczy od nich mi sie podoba... Lancome Photogenic mam nadzieje testowalas ... bo on dla takich mieszanych jak ja... na bardziej mieszanych moze splywac ...
1. Zdecydowanie. Najwazniejsze. Czworeczki. Dla Destusi.



2. A ja lubie jak moj patrzy na mnie "z gory"

3. No wlasnie opracowywuje strategie ... mam zamiar robic te zakupy tak w miare dyskretnie ... a jako ze juz tyle tego dziadostwa posiadam, to TZ na pewno nie zorientuje sie, ze przybylo cos nowego Oprocz tej pielegnacji z NeoStraty, bo ta sam bedzie mi musial zamowic online. Tak sie zastanawiam, kiedy najlepiej mu o tym powiedziec

4. Jak juz pisalam, Lancomek testowany. MUFE HD to to na co sie czaje. Jak obadasz, to poprosze o relacje


Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
1. ja widzialam test tego pudrowego wibratora... ogolnie pic na wode... po prostu bajer ...

2. a przy okazji bo sie rozbrykalam i testuje... maznelam sobie oko dwojeczkami... zmeczona jestem wiec ekhmm... ... efekt pozostawia do zycznenia ...

jedyne co moge stwierdzic... boskie sa ... czarny jest satynowo matowy... dobrze nasycony, mozna fajnie stopniowac... srebrny jest typowym lekkim rozswietlaczem... blyszczacym ale nienachalnie... przydalaby mi sie tylko do tego ta biala satynowa jedynky, ktorej nie ma ... chyba napisze do Chanela, ze sobie w kulki leca i te ich jedynki sa brzydkie i sroki nie zacheca... mogli by sie spiac ...
1. Ja totalnie lece na bajer. Oby byl choc w miare dobry

2. To oko wyczarowalas ta dwojka ?!?! Przepieknie Mam jedno zastrzezenie/prosbe - zmien moze ustawienia w aparacie/przerobce, bo cos ostatnio strasznie "blade" i zimne sa te Twoje foty

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
no taki sobie ... ale najwazniejsze, ze klekotow w glowie sie pozbylam ...
Biedactwo. Migrena straszna sprawa .


A ja mam pytanie - czy krolik przypadkiem nie ma dzis egzaminow? Gdzie kciuki ????? Nie widze kciukow !!!!

Poprawiamy sie !!!!
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 16:20   #2944
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
no taki sobie ... ale najwazniejsze, ze klekotow w glowie sie pozbylam ...
I oby nie wróciły więcej

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Tak, to wlasnie ten bzykobajer Mam zamiar przetestowac na wlasnej skorze i jako, ze bezkarnie moge tutaj zwracac wszelkie buble, to wcale sie nie boje
Teraz to Ty masz raj na ziemi z tym zwracaniem

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Mam jedno zastrzezenie/prosbe - zmien moze ustawienia w aparacie/przerobce, bo cos ostatnio strasznie "blade" i zimne sa te Twoje foty


Mi tam pasują te zimności


Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie - czy krolik przypadkiem nie ma dzis egzaminow? Gdzie kciuki ????? Nie widze kciukow !!!!

Poprawiamy sie !!!!
Upsss, no ma te swoje testamenty No to kciuki muszą być

RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 16:30   #2945
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja widzialam test tego pudrowego wibratora... ogolnie pic na wode... po prostu bajer ...

a przy okazji bo sie rozbrykalam i testuje... maznelam sobie oko dwojeczkami... zmeczona jestem wiec ekhmm... ... efekt pozostawia do zycznenia ...

jedyne co moge stwierdzic... boskie sa ... czarny jest satynowo matowy... dobrze nasycony, mozna fajnie stopniowac... srebrny jest typowym lekkim rozswietlaczem... blyszczacym ale nienachalnie... przydalaby mi sie tylko do tego ta biala satynowa jedynky, ktorej nie ma ... chyba napisze do Chanela, ze sobie w kulki leca i te ich jedynki sa brzydkie i sroki nie zacheca... mogli by sie spiac ...
cudo
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 16:39   #2946
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość


Przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać

A puder wibrujący to ten Urbanek chce : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...Foundation.htm




Jak maja takie zlepy językowe to nie dziwę się, że szukają skrótów

A MUFE HD jest fajny, ale jak masz idealnie nawilżoną buzię Mi podkreślał suche skórki...
Redusiu co sobie pomyślałaś - bo ja orgasma narsa chcę a Ty
o ja nie doedukowana w lancomie

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja widzialam test tego pudrowego wibratora... ogolnie pic na wode... po prostu bajer ...

a przy okazji bo sie rozbrykalam i testuje... maznelam sobie oko dwojeczkami... zmeczona jestem wiec ekhmm... ... efekt pozostawia do zycznenia ...

jedyne co moge stwierdzic... boskie sa ... czarny jest satynowo matowy... dobrze nasycony, mozna fajnie stopniowac... srebrny jest typowym lekkim rozswietlaczem... blyszczacym ale nienachalnie... przydalaby mi sie tylko do tego ta biala satynowa jedynky, ktorej nie ma ... chyba napisze do Chanela, ze sobie w kulki leca i te ich jedynki sa brzydkie i sroki nie zacheca... mogli by sie spiac ...
to tyle w temacie Desti Twojego make upa jedyneczke ma fajna lancome, naprawde warta zainteresowania

Urbi bo Ty w tej Hameryce to juz inny klimat masz

Kciuki od południa za Królikowa trzymam a potem
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:26   #2947
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja widzialam test tego pudrowego wibratora... ogolnie pic na wode... po prostu bajer ...

a przy okazji bo sie rozbrykalam i testuje... maznelam sobie oko dwojeczkami... zmeczona jestem wiec ekhmm... ... efekt pozostawia do zycznenia ...

jedyne co moge stwierdzic... boskie sa ... czarny jest satynowo matowy... dobrze nasycony, mozna fajnie stopniowac... srebrny jest typowym lekkim rozswietlaczem... blyszczacym ale nienachalnie... przydalaby mi sie tylko do tego ta biala satynowa jedynky, ktorej nie ma ... chyba napisze do Chanela, ze sobie w kulki leca i te ich jedynki sa brzydkie i sroki nie zacheca... mogli by sie spiac ...
Pięknie
Oglądałam je wczoraj, ale na ręce nie zachwyciły mnie, ale u Ciebie wyglądają wspaniale
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 17:35   #2948
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Kciuki od południa za Królikowa trzymam a potem
dziękuję

ale trzymaj je w piątek i następny wtorek, dzisiaj dam im odpocząć



---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość

A ja mam pytanie - czy krolik przypadkiem nie ma dzis egzaminow? Gdzie kciuki ????? Nie widze kciukow !!!!

Poprawiamy sie !!!!
w piątek i następny wtorek Urbi
ale jestem jak najbardziej dźwięczna za wszelkie kciuki

ooo jak kupisz Super Orgasm, to daj znac, bo moje denko w klasyku robi się coraz większe i nie wiem na który się skusić
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:43   #2949
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
3. No wlasnie opracowywuje strategie ... mam zamiar robic te zakupy tak w miare dyskretnie ... a jako ze juz tyle tego dziadostwa posiadam, to TZ na pewno nie zorientuje sie, ze przybylo cos nowego Oprocz tej pielegnacji z NeoStraty, bo ta sam bedzie mi musial zamowic online. Tak sie zastanawiam, kiedy najlepiej mu o tym powiedziec
i teraz dziewczyny wszystkie chórem i z całych sił:
P O O B I E D Z I E !!!!!!!!!!!

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2010-05-18 o 17:44
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:01   #2950
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
dziękuję

ale trzymaj je w piątek i następny wtorek, dzisiaj dam im odpocząć



---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------


w piątek i następny wtorek Urbi
ale jestem jak najbardziej dźwięczna za wszelkie kciuki

ooo jak kupisz Super Orgasm, to daj znac, bo moje denko w klasyku robi się coraz większe i nie wiem na który się skusić
Aaaa pokrecilam

Jak nabede super orgazma, to dam znac, obiecuje

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
i teraz dziewczyny wszystkie chórem i z całych sił:
P O O B I E D Z I E !!!!!!!!!!!


Oplulam monitor
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:06   #2951
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
No wlasnie opracowywuje strategie ... mam zamiar robic te zakupy tak w miare dyskretnie ... a jako ze juz tyle tego dziadostwa posiadam, to TZ na pewno nie zorientuje sie, ze przybylo cos nowego Oprocz tej pielegnacji z NeoStraty, bo ta sam bedzie mi musial zamowic online. Tak sie zastanawiam, kiedy najlepiej mu o tym powiedziec
jak bedzie najedzony ... wtedy dziala Parasympathikus... organizm nastawiony jest na trawienie i relaks... faceci wtedy latwiej znosza rozne informacje...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
MUFE HD to to na co sie czaje. Jak obadasz, to poprosze o relacje
MUFE kupilam kolorek Ivory... maznelam sie jak malowalam slepia czyli jakies pare godzin temu... pierwsze wrazenia... hmmm... leki i przyjemny w nakladaniu... krycie srednie... porownalabym do chanelowego mat lumiere... zmatowil mnie nie robiac maski... i przetrwal nienaruszony krotka drzemke ...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ja totalnie lece na bajer. Oby byl choc w miare dobry
no wlasnie z testow w tv to nie dawalo zupelnie zadnego efektu... wibrowalo w rece a nie na twarzy ... ale przetestuj bo ciekawa jestem Twojego wrazenia ...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
To oko wyczarowalas ta dwojka ?!?! Przepieknie Mam jedno zastrzezenie/prosbe - zmien moze ustawienia w aparacie/przerobce, bo cos ostatnio strasznie "blade" i zimne sa te Twoje foty
tak... ta dwojka ... czarny z srebrnym ogolnie zimne kolory wiec trudno z nich cieplo wyciagnac ... wiem, ze sa blade ale tak najlepiej widac cien... a poniewaz niestety na dworze jest obrzydliwie sino i leje... w domu tez ciemnawo... nie mam studyjnego swiatla ... w sztucznym swietle wygladam jak rozowa swinka i makijazu w ogole nic nie widac... a i ustawiac trudno bo zdjecia machnelam na wyczucie i na slepo ... co i tak daje lepszy efekt jak gdy za to zabierze sie moj maz ...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Biedactwo. Migrena straszna sprawa .
niop ... chlip... smark...

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Mi tam pasują te zimności
danke ...

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
cudo


Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
to tyle w temacie Desti Twojego make upa jedyneczke ma fajna lancome, naprawde warta zainteresowania
jak wiem... ale ja sie z Lancomem nie lubie ...

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Pięknie
Oglądałam je wczoraj, ale na ręce nie zachwyciły mnie, ale u Ciebie wyglądają wspaniale
bo na rece wyglada zwyczajnie ...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-05-18 o 18:08
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 18:09   #2952
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Laski żegnam się włąśnie z Murankami - ostatecznie i nieodwołanie postanowiłam je w świat puścic. Oficjalny powód: przestaliśmy się lubić nawzajem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:12   #2953
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Laski żegnam się włąśnie z Murankami - ostatecznie i nieodwołanie postanowiłam je w świat puścic. Oficjalny powód: przestaliśmy się lubić nawzajem
czyli wychodzi na moje - że one wcale takie fajne nie są
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:14   #2954
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
czyli wychodzi na moje - że one wcale takie fajne nie są
ja tam je lubie ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:16   #2955
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Redusiu co sobie pomyślałaś - bo ja orgasma narsa chcę a Ty
Ja wiem, że Ty tego orgazma chcesz Tak tylko mi się wzrokowo dwa słowa wyróżniły

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Laski żegnam się włąśnie z Murankami - ostatecznie i nieodwołanie postanowiłam je w świat puścic. Oficjalny powód: przestaliśmy się lubić nawzajem
Może to tylko chwilowa niechęć?

I ja też myślałam, że dzisiaj te egzaminy, bo Królikowa napisała ostatnio, że pada już nad tymi książkami Nic to, za tyle kciuków to już musi zdać
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:16   #2956
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

mnie nigdy nie pociągnęły co ludź to opinia
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:18   #2957
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
czyli wychodzi na moje - że one wcale takie fajne nie są
Są, jak komuś takie kolory pasują.
Mnie już nie

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Może to tylko chwilowa niechęć?

I ja też myślałam, że dzisiaj te egzaminy, bo Królikowa napisała ostatnio, że pada już nad tymi książkami Nic to, za tyle kciuków to już musi zdać
Niestety nie
Z Kokietą był chwilowy foch, ale z Murankami koniec.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:20   #2958
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Aaaa pokrecilam

Jak nabede super orgazma, to dam znac, obiecuje
super
Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
I ja też myślałam, że dzisiaj te egzaminy, bo Królikowa napisała ostatnio, że pada już nad tymi książkami Nic to, za tyle kciuków to już musi zdać
dziewczyny, jesteście boskie dziękuję, za wszystkie kciuki, z waszą (i boską ) pomocą muszę zdać
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:21   #2959
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Niestety nie
Z Kokietą był chwilowy foch, ale z Murankami koniec.
przyznaj się Corii,pewnie masz już coś na oku, wypatrzyłaś u kogoś na wymiance i dlatego koniecznie coś pod nóż chcesz rzucić ??
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 18:24   #2960
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
przyznaj się Corii,pewnie masz już coś na oku, wypatrzyłaś u kogoś na wymiance i dlatego koniecznie coś pod nóż chcesz rzucić ??
Ależ skad, gdyby tak było, nie przybył by nowy drugi podpis pod postami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:27   #2961
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

podpis to dla zmyły na pewno
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:32   #2962
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
podpis to dla zmyły na pewno
No i muszę Cie rozczarować , niestety nie dla zmyły, tylko dla znalezienia im nowego właściciela
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:34   #2963
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

no dooobra, tylko oddaj je koniecznie w jakieś dobre kochające łapki
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:36   #2964
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no dooobra, tylko oddaj je koniecznie w jakieś dobre kochające łapki
O ile w ogóle się ktoś chętny trafi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:44   #2965
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

no poczekaj niecierpliwcu, dwie minuty temu ogłosiła i juz rodzinę zastępczą by chciała mieć
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:47   #2966
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no poczekaj niecierpliwcu, dwie minuty temu ogłosiła i juz rodzinę zastępczą by chciała mieć
Gdzie Ty widzisz niecierpliwość rzekomą, moją?
Wyrażałam tylko lekkie powątpiewanie - powiedziałam LEKKIE
A tak w ogóle to lubie Cię Moniś ale broń boże nie doszukuj się podtekstów
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-05-18 o 18:48
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:52   #2967
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Gdzie Ty widzisz niecierpliwość rzekomą, moją?
Wyrażałam tylko lekkie powątpiewanie - powiedziałam LEKKIE
A tak w ogóle to lubie Cię Moniś ale broń boże nie doszukuj się podtekstów
nieeeeeeeeeeee no obie mamy zdrowe okazy w avatarkach, więc żadne podteksty mi nie w głowie nawet
i wizawi jak mawiała pewna Violetta
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:54   #2968
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
nieeeeeeeeeeee no obie mamy zdrowe okazy w avatarkach, więc żadne podteksty mi nie w głowie nawet
i wizawi jak mawiała pewna Violetta
I za to też Cię lubię
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:56   #2969
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka


będa z tego dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 19:01   #2970
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość

będa z tego dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
padłam

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Eeee ten tego Kochana, chyba off-topujemy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.