Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia! - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-03, 16:51   #421
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Dziewczęta drogie kochane najmilsze!
Przeglądnęłam cały wątek, pozachwycałam się efektami po mango wielu z Was, a teraz mam nadzieję, że pomożecie też i mi
Otóż na 1 zdjęciu widać mój całkiem naturalny kolor, chociaż może w rzeczywistości był troszkę ciemniejszy, wina zdjęcia... ale jeśli tak to tylko trochę Potem farbowałam Pallette Rubinową Czerwień - wyszła ciemna -.- Następnie 1 raz odświeżyłam kolor szamponetką Intensywną Czerwień z Mariona, aż w końcu zdecydowałam się na trwałą farbę - Ogniste Chili z Safiry (też wyszła ciemna, zdjęcie nr 2, z tym, że zdjęcie jest trochę rozjaśnione i robione w mega jasny dzień). Mniej więcej taki kolor mam na sobie (cieemny ;<). Czyli, jak widzicie bawiłam się cały czas w czerwienie A marzy mi się piękny rudo-pomarańczowy, jak np.

http://images1.fanpop.com/images/pho...50-500-730.jpg
lub
http://www.style-hair-magazine.com/i...haircolor4.jpg
albo chociaż
http://articles.e-mediacity.com/wp-c...y-williams.jpg

czy też odcienie niektórych wizażanek, np. SayItsOk.. Myślicie, że żeby dojść do takiego koloru musiałabym najpierw rozjaśniać u fryzjera, czy coś ? Niektóre z Was kładły mango na ciemne włosy i też ładnie wychodziło... Sama już nie wiem ;< Jeżeli się okaże że najpierw moje włosy musiałyby przejść przez mękę, to może spróbuje coś z takiej pięknej, żywej czerwieni.. ale wtedy też zapewne musiałabym rozjaśniać Co myślicie, Dziewczęta ? Bez rozjaśniana ani rusz ? Dekoloryzacja też konieczna (jeżeli myślę o tym rudym) ? ;<

Edytowane przez Vanilka28
Czas edycji: 2010-10-03 o 19:11
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 17:44   #422
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

poczekaj aż zmyje Ci się czerwień i osiągniesz pewnie efekt podobny do moich włosów, takie ogniste tylko po dekoloryzacji chyba :P
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 18:02   #423
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

ojj to jest farba trwała, więc czekanie by mi zajęło.. hm.. długo ;>
a może spróbowałabym coś zadziałać tym rozjaśniaczem, hm ?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-8372.htm
aha, a co do dekoloryzacji... polega ona na ściąganiu farby, w związku z czym nie niszczy włosów, tak ?
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 21:14   #424
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

po miesiącu sporo wypłucze się czerwień więc tak bym spróbowała rozjaśnianie mimo wszystko niszczy troszkę włosy zależy też od ich kondycji :P
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 21:26   #425
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

no tak więc jak na razie plan jest taki... ;> najpierw poczekam troche aż czerwony się wypłucze, może niecały miesiąc, zobaczymy jak z moją cierpliwością będzie następnie i tak poeksperymentuje z rozjaśniaczem, potrzymam niedługo, 5-10 minut.. a potem mango mam nadzieję, że sie uda! i dziękuje
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 11:25   #426
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez SayItsOk Pokaż wiadomość
Widocznie wszystko zależy od włosów danej osoby.. bo w porównaniu z wypowiedzią Veronic moje włosy były w bardzo niezłym stanie po za tym nie było problemu z odcieniami czerwieni.. więc to duży plus..a co do spłukiwania się myślę, że reaguje podobnie jak loreal.. ja mam zamiar pomalować włosy nast raz mango bo zostalo mi cale opakowanie.. ale później chyba będę próbowała Joanny o ile nie znudzi mnie już ten kolor... ale to chyba i tak nie stanie się za prędko bo póki co jestem bardzo zakochana w rudym
Wszystko zależy od włosów i póki sama nie spróbuję to nie będę wiedzieć:p ale póki co chyba zostanę przy Loreal chociaż jeszcze nie kupiłam farby więc nic nie wiadomo oj, rudy jest piękny ale trzeba odnaleźć odcień najodpowiedniejszy dla siebie
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 19:57   #427
malutka1901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Ja dziś farbowałam włosy kolorem Loreal Excellence Creme - blond miedziano-złocisty (7.43) i wyszedł moim zdaniem rewelacyjnie. ;-) Mam ten sam efekt, jaki miałam po fryzjerze, z tymże zaoszczędziłam ponad 50 zł. Fotki postaram się wkleić jutro
malutka1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 20:52   #428
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Fotki fotki fotki I zdradzisz może jeszcze jaki miałaś kolor wyjściowy ?
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 10:56   #429
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez malutka1901 Pokaż wiadomość
Ja dziś farbowałam włosy kolorem Loreal Excellence Creme - blond miedziano-złocisty (7.43) i wyszedł moim zdaniem rewelacyjnie. ;-) Mam ten sam efekt, jaki miałam po fryzjerze, z tymże zaoszczędziłam ponad 50 zł. Fotki postaram się wkleić jutro
Koniecznie wrzuć fotki! bo ja również używam blondu miedziano-złocistego i chciałabym zobaczyć jaki efekt daje ona u innych
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 12:07   #430
SayItsOk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 21
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od włosów i póki sama nie spróbuję to nie będę wiedzieć:p ale póki co chyba zostanę przy Loreal chociaż jeszcze nie kupiłam farby więc nic nie wiadomo oj, rudy jest piękny ale trzeba odnaleźć odcień najodpowiedniejszy dla siebie
Dokładnie zgadzam się z tobą.. ja jak najbardziej odnalazłam się w mango A jeśli jesteś zadowolona z Blondu miedziano-złocistego to przy nim pozostań jak co się znudzi to popróbujesz z czymś innym


Vanilka28
Cieszę się, że podoba ci się mój kolorek mam nadzieję, że uda Ci się w końcu go osiągnąć.. ale niestety rzeczywiście musisz pozbyć się najpierw czerwieni.. co do rozjaśniacza.. to nie jestem pewna czy to dobry pomysł.. włosy są później bardzo osłabione i wysuszone przez co pigment z farmy nie wejdzie w nie niestety tak głęboko przez co nie będziesz cieszyła się pięknym kolorem tak długo jakbyś tego chciała.. póki co radziłabym wstrzymać się z malowaniem i spierać intensywnie tą czerwień
SayItsOk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 19:22   #431
malutka1901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Otóż moim kolorem wyjściowym był sprany już z poprzednich tego typu blondów - średni złoty blond

Załączam obiecane fotki: 1 nr - fotka robiona bez lampy w świetle dziennym; 2, 3 nr : fotki robione z lampą w słońcu, i z samą lampą;-)
malutka1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 21:23   #432
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez SayItsOk Pokaż wiadomość
Vanilka28
Cieszę się, że podoba ci się mój kolorek mam nadzieję, że uda Ci się w końcu go osiągnąć.. ale niestety rzeczywiście musisz pozbyć się najpierw czerwieni.. co do rozjaśniacza.. to nie jestem pewna czy to dobry pomysł.. włosy są później bardzo osłabione i wysuszone przez co pigment z farmy nie wejdzie w nie niestety tak głęboko przez co nie będziesz cieszyła się pięknym kolorem tak długo jakbyś tego chciała.. póki co radziłabym wstrzymać się z malowaniem i spierać intensywnie tą czerwień
jest idealny
hmm to mówisz, że nawet krótkim rozjaśnianiem je znacząco osłabie ? ;< aha, no i jak już pozbęde sie tej czerwieni... to wtedy kolor przybliżony do mojego naturalnego chyba i tak będzie troche za ciemny, żeby wyszła z niego marchewa, co nie ? kurcze bo już do końca sama nie wiem co robić.. chyba że lepiej iść z tym do fryzjerki.. ? ehh, zrobie wszystko

malutka1901
Ehhh z blondu... no to niestety mnie taki kolor wyjściowy nie dotyczy ;<


Edytowane przez Vanilka28
Czas edycji: 2010-10-06 o 21:26
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 10:27   #433
SayItsOk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 21
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
jest idealny
hmm to mówisz, że nawet krótkim rozjaśnianiem je znacząco osłabie ? ;< aha, no i jak już pozbęde sie tej czerwieni... to wtedy kolor przybliżony do mojego naturalnego chyba i tak będzie troche za ciemny, żeby wyszła z niego marchewa, co nie ? kurcze bo już do końca sama nie wiem co robić.. chyba że lepiej iść z tym do fryzjerki.. ? ehh, zrobie wszystko
Heh zawstydzasz mnie;P jeszcze raz dziękuję... co do ciebie.. wiesz wydaje mi się, że nawet jeśli położysz rozjaśniacz na dosłownie chwię, nie pozbędziesz się za bardzo koloru.. ale nie powinno to aż tak bardzo zniszczyć włosów.. możesz spróbować, ale najlepszym rozwiązaniem będzie chyba jednak dekoloryzacja.. chociaż ona też opiera się na rozjaśnianiu.. ale przynajmniej masz pewność, że fryzjer zrobi to odpowiednio.. co prawda jest to dość kosztowny zabieg(chyba).. i dość długo trwa.. (trzeba wybrać się kilka razy do fryzjera zanim na dobre pozbędziesz się koloru..) ale to chyba najlepsze co możesz począć, żeby byćw pełni zadowolona z efektu końcowego w postaci ognistego mango.. trzymam kciuki
SayItsOk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 11:00   #434
malutka1901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:

malutka1901
Ehhh z blondu... no to niestety mnie taki kolor wyjściowy nie dotyczy ;<

Niedługo bede robic ten sam kolor mojej mamie z tymże ona ma brązowe włosy, jak coś wrzucę fotki
malutka1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 16:04   #435
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez malutka1901 Pokaż wiadomość
Niedługo bede robic ten sam kolor mojej mamie z tymże ona ma brązowe włosy, jak coś wrzucę fotki
Ja robiłam ten kolor na ciemnych włosach i wyszedł zadowalająco nie przypuszczałam że na blond włosach wychodzi aż tak jasny kolor

SayItsOk mam nadzieję że przy kolejnym farbowaniu kolor wyjdzie jeszcze lepiej no i nie będzie się już spłukiwał z pasemek wtedy pozostanę przy tym odcieniu rudości

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2010-10-07 o 17:36
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 16:46   #436
mifus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Moje włoski po mango kolor wyjściowy ciemny blond
mifus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 18:54   #437
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez SayItsOk Pokaż wiadomość
Heh zawstydzasz mnie;P jeszcze raz dziękuję... co do ciebie.. wiesz wydaje mi się, że nawet jeśli położysz rozjaśniacz na dosłownie chwię, nie pozbędziesz się za bardzo koloru.. ale nie powinno to aż tak bardzo zniszczyć włosów.. możesz spróbować, ale najlepszym rozwiązaniem będzie chyba jednak dekoloryzacja.. chociaż ona też opiera się na rozjaśnianiu.. ale przynajmniej masz pewność, że fryzjer zrobi to odpowiednio.. co prawda jest to dość kosztowny zabieg(chyba).. i dość długo trwa.. (trzeba wybrać się kilka razy do fryzjera zanim na dobre pozbędziesz się koloru..) ale to chyba najlepsze co możesz począć, żeby byćw pełni zadowolona z efektu końcowego w postaci ognistego mango.. trzymam kciuki
oj kurcze to w sumie troche roboty z tym będzie ;/ zwłaszcza jeśli będe musiała biegać do fryzjera kilka razy a wiecie może czy np. po ostatniej fazie [?] dekoloryzacji można od razu robić nowy kolor, czy musi być zachowany jakiś odstęp ?
a, i dziękuje Ci bardzo SayItsOk

malutka, no to będziemy czekać na relacje z koloryzacji Mamy

a mifus... ah, rudzielec !
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 10:54   #438
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Vanilka28
po dekoloryzacji można farbować włosy od razu ale najlepiej poczekać żeby trochę odpoczęły od tych prac fryzjerskich
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 13:33   #439
SayItsOk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 21
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
oj kurcze to w sumie troche roboty z tym będzie ;/ zwłaszcza jeśli będe musiała biegać do fryzjera kilka razy a wiecie może czy np. po ostatniej fazie [?] dekoloryzacji można od razu robić nowy kolor, czy musi być zachowany jakiś odstęp ?
a, i dziękuje Ci bardzo SayItsOk
Nie ma za co dziękować
No niestety troche roboty z tym jest ale warto po za tym możesz spróbować sama z rozjaśniaczem tylko tak jak pisałam wcześniej za dużo to chyba nie da (jeśli chodzi o nałożenie go na jakieś5-10min) zresztą mogę się mylić.... a co do odstępu.. to jak najbardziej zgadam się z Filifonka lepiej zachować odstęp bo dekoloryzacja polega na rozjaśnianu więc lepiej dać troche odsapnąć włosom

Filifonka
każde nast malowanie na pewno będzie dawało lepszy efekt i przede wszystkim na dłużej się utrzyma.. tak więc czekam z niecierpliwością.. bo przedtem kolor wyszedł ci na prawdę zniewalający.. trzymam kciuki
SayItsOk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 15:00   #440
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

SayItsOk
Następne farbowanie już za tydzień po pierwszym farbowaniu kolor był na prawdę mega w słońcu i mam nadzieję że tym razem taki odcień utrzyma się dłużej jak będę miała jakieś nowe fotki to od razu wrzucę
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 19:06   #441
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

wielkie dzięki dziewczyny ;* póki co troche odczekam i za ten czas będe sobie podziwiać Wasze piękne kolory, niecierpliwie czekając na każde zdjęcie haha
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 07:36   #442
SayItsOk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 21
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Filifonka
Dokładnie był po prostu mega W takim razie z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia
SayItsOk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 20:12   #443
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Dzisiaj znów zaczęłam się zastanawiać nad wyborem farby:p dalej waham się między Lorealem a Garnierem jak myślicie, więcej farby jest w jednym pudełku Garniera czy połowie Loreala?
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 11:13   #444
SayItsOk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 21
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Dzisiaj znów zaczęłam się zastanawiać nad wyborem farby:p dalej waham się między Lorealem a Garnierem jak myślicie, więcej farby jest w jednym pudełku Garniera czy połowie Loreala?
Hmmm... połowa Loreala to 50ml a o ile dobrze pamiętam to garniera jest 75ml.. ale najlepiej iść do sklepu i zobaczyć ile ml jest po połączeniu mieszanki
SayItsOk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:56   #445
verion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Witam!

Czy może orientuje się ktoś jak osiągnąc kolor taki jak w linku : http://www.hji.co.uk/image/2006-curls-red-qhs707.html
Zakochałam się tym kolorze !
verion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 09:26   #446
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez SayItsOk Pokaż wiadomość
Hmmm... połowa Loreala to 50ml a o ile dobrze pamiętam to garniera jest 75ml.. ale najlepiej iść do sklepu i zobaczyć ile ml jest po połączeniu mieszanki
w jednym pudełku garniera jest 100 ml farby, natomiast w połowie loreala jest 60 ml, tyle, że loreal jest wydajniejszy od garniera
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 10:14   #447
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

W końcu zafarbowałam Lorealem kolor jest jeszcze bardziej rudy niż poprzednio niestety nie mam jeszcze żadnych fotek. Może pod koniec tygodnia coś się uda wrzucić
I dziękuję za odpowiedzi
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 21:22   #448
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

no to czekamy na fotki

dziewczęta.. ja mam jeszcze takie pytanie.. co prawda nie związane ściśle z tematem - ferią mango - ale też znowu nie takie odległe... wiem że niektóre z Was farbowały blondem miedziano złocistym loreala i wszystko pięknie, tylko że natknęłam sie na takie zdjęcia tej farby..


i zgłupiałam przecież teoretycznie to to samo zdjęcie, ale kolor włosów modelki jest całkiem inny (ah ten fotoshop....)! czy któraś wersja jest nieaktualna ? jak tak to która jest tą nową ?

Edytowane przez Vanilka28
Czas edycji: 2010-10-19 o 21:39
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 10:13   #449
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
no to czekamy na fotki

dziewczęta.. ja mam jeszcze takie pytanie.. co prawda nie związane ściśle z tematem - ferią mango - ale też znowu nie takie odległe... wiem że niektóre z Was farbowały blondem miedziano złocistym loreala i wszystko pięknie, tylko że natknęłam sie na takie zdjęcia tej farby..


i zgłupiałam przecież teoretycznie to to samo zdjęcie, ale kolor włosów modelki jest całkiem inny (ah ten fotoshop....)! czy któraś wersja jest nieaktualna ? jak tak to która jest tą nową ?
Ta pierwsza jest tą nową tylko że na pudełku wygląda troszkę jaśniej w sumie to kiedyś ta farba miała jeszcze jedno zdjęcie, bardziej brązowe więc nie trudno o zamieszanie natomiast na odwrocie nowego opakowania, sugerowane kolory nie pokrywają się z tym co na zdjęciu z przodu, bo wpadają bardziej w brąz
Na szczęście dla mnie kolor i tak wyszedł inaczej niż wszystkie te zdjęcia we wcześniejszych postach wkleiłam kolor po pierwszym farbowaniu (13 strona)

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2010-10-20 o 10:16
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 18:35   #450
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

no właśnie piękny Ci wyszedł ten rudy, w sumie obie z SayItsOk macie świetne, podobne kolory, coś takiego jaki chciałabym osiągnąć ;> pisałaś że robiłaś na ciemnym podkładzie, ale podejrzewam że i tak jaśniejszym niż mój ? ;<

to dobrze, że ta 1 wersja jest nowa dziękuje za odpowiedź ;**
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-22 14:44:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.