Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-05, 18:28   #4771
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dlaczego to powiedziałaś Nie słuchać Anuli, nie słuchac Cloche, nie kupować, nie kupować, nie kupować



nie wytrzymasz

Caameroon nie martw sie, mgiełka Ci włosów nie pokręci - tak mi się wydaje.

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
ja tez lubie miec mega proste i jak na razie musze prostowac napisz cos o tych dobrych szamponach i odzywkach i olejach....to sobie sciagne
lubie miec wlosy proste a po maseczce z Phenome to mi sie mega fale porobily ale nie skojarzylam pomyslalam ze to przez goraczke...ale anula rozwiala moje skojarzenie i tym mnie dobila

mówisz po masce oczyszczającej?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:36   #4772
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

A ja moje włosy jak je suszę, to są proste, a jak zostawiam do samodzielnego wyschnięcia, to falowane. Ale powiem szczerze, że wolę proste, bo te fale są u mnie jakieś takie niesforne, wyglądam jakbym była rozczochrana.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
HM, a moze to jest tak, że te firmowe olejki sa wydajniejsze, może są rzadsze i mniejsza ilość pokrywa więcej włosów? Ech, zaraz dojdzie do tego, że skuszę się na jakiś olejek z Helfy przez Was

Już sobie wyjasnilysmy wszystko, nie mam nic za złe i mam nadzieje, że Aga też. Mam chyba kiepski dzień dzisiaj, przepraszam wszystkich.
A przepraszam za off-top, ale zarejestrowałam się dzisiaj na pewnym forum o hodowli zwierząt i jako nowicjuszka zadałam kilka pytan. I chyba tylko dlatego, że się pojawiłam zostałam zjechana z góry na dół. I tak jest prawie wszedzie. Ludzie lubują sie w zadawaniu złośliwości i uszczypliwości i to bardzo. Powiem Wam jedno, nigdzie nie ma takiej atmosfery jak na wizażu i na tym watku. Absolutnie nie chciałabym niczego psuć. Uwielbiam Was
Alterra jest dosyć rzadka, więc możliwe, że to kwestia gęstości olejku.

Każdemu zdarza się gorszy dzień. Nie przejmuj się chamami, niestety wszędzie ich pełno, a jeszcze łatwiej być "kozakiem", kiedy jest się anonimowym. A można wiedzieć, jakimi zwierzętami się interesujesz? Masz jakieś? Ja kocham zwierzęta, zwłaszcza psy, a jamniki to już najbardziej. Niestety nie mam tu warunków na pieska. Przepraszam za off-top, ale Korah się nie wypowiada na plotkowym.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-02-05 o 18:38
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:41   #4773
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
A jakie kremiki Cie korcą? Tak tylko pytam z ciekawości



Po mgiełce Phenome?
Jeden,którego nie mają tak samo jak tego pod oczyDo cery mieszanej,wybacz,ale nazwy nie pamiętam żadnego z tych na które się czajeDrugi jakiś odżywczy,taki na zimową porę
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
nie martw się, Twoje włoski na pewno mgiełka wyprostuje, bo to taka magiczna mgiełka i robi z włosami co się tylko zapragnie
a olejek musi być super. kokos, arganowy i jojoba a do tego jeszcze olejek szałwiowy, imbirowy i miętowy. musi być super. wiesz jeszcze nic straconego, tydzień promocji został
Ja chyba żałuję,że tego olejku nie wzięłam właśnie
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

nie wytrzymasz

Caameroon nie martw sie, mgiełka Ci włosów nie pokręci - tak mi się wydaje.

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------



mówisz po masce oczyszczającej?
Ha!Czyli raczej maska,a nie mgiełka

Cameroniku fale są po masce,a nam mgiełką będzie włoski prostowala
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:41   #4774
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Maska to ta http://leyla.pl/szampony-naturalne-i...-c-68_104.html Widzę. że tej maski już nie ma, chyba kupiłam ostatnią

Co do własnych produkcji to zgadza sie trzeba zachować czystość sterylną ja zaopatrzyłam sie w specjalne produkty do odkażania naczyń, miejsca, łapek i powietrza

Edytowane przez auraria
Czas edycji: 2012-02-05 o 18:43
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:45   #4775
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
A ja moje włosy jak je suszę, to są proste, a jak zostawiam do samodzielnego wyschnięcia, to falowane. Ale powiem szczerze, że wolę proste, bo te fale są u mnie jakieś takie niesforne, wyglądam jakbym była rozczochrana.


Alterra jest dosyć rzadka, więc możliwe, że to kwestia gęstości olejku.

Każdemu zdarza się gorszy dzień. Nie przejmuj się chamami, niestety wszędzie ich pełno, a jeszcze łatwiej być "kozakiem", kiedy jest się anonimowym. A można wiedzieć, jakimi zwierzętami się interesujesz? Masz jakieś? Ja kocham zwierzęta, zwłaszcza psy, a jamniki to już najbardziej. Niestety nie mam tu warunków na pieska. Przepraszam za off-top, ale się Korah się nie wypowiada na plotkowym.

Mój syn dostał na urodziny koszatniczke. To taka większa mysz pochodzaca z chile. No i zalogowałam się na jednym forum o tych zwierzatkach, żeby popytać, bo ona strasznie wybrzydza z jedzeniem, a ma delikatny brzuszek nie może jeść wielu rzeczy. No to dostałam op...rz, że dlaczego mam tylko jedną koszatniczkę, skoro to zwierzę stadne, że niby od razu się wyrzywam, mam egoistyczne podejście, no kosmos, o ja wyrodna. Oczywiscie odpowiedzi na swoje pytania nie uzyskałam. ale zorientowałam się, że tam są prawdziwi miłośnicy zwierzat. Myślalam, że też jestem, ale wymiękłam po tych oskarżeniach. Na nic sie zdały tłumaczenia, że zwierzatko nie czuje sie samotne, bo opiekujemy się nim, a syn się z nim dużo bawi.


Zajrzę na plotkowy.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-02-05 o 18:46
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:52   #4776
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Wstawiam zdjęcie moich zakupów w Phenome, niestety w Poznaniu maseczka oczyszczająca ni jest przeceniona a z tego pisze Anula to efekt by mi się spodobał.
Czyli zostałam przy holisticu i dokupiłam migdałowy krem do rak ( przecena 50%), dostałam 2 mydełka miętowe. Krem do rąk jest moim zdaniem świetny, ślicznie pachnie migdałem,odżywia skórę ale nie zostawia tłustej warstwy. Nawet tż dał sobie nim ręce nakremować

Co do olejów to ja też nakładam co najmniej 2 łyżki, ale duzo wcieram w skalp i do tego mam gęste włosy, tylko że krótkie - za ucho ( To chyba wyjdzie na to że ja zużywam najwięcej ...). Myślę, że każdy powinien stosować według swoich potrzeb. Dopóki olej sie wchłania można nakladać więcej.

Ja zauważyłam działanie oleju od razu po pierwszym uzyciu, po sesie błyszczą się jak szalone, po kokosie są mięciutkie i puszyste a po innych miękkie i bardziej mięsiste.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg phenome zakupy.jpg (103,3 KB, 30 załadowań)
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:01   #4777
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mój syn dostał na urodziny koszatniczke. To taka większa mysz pochodzaca z chile. No i zalogowałam się na jednym forum o tych zwierzatkach, żeby popytać, bo ona strasznie wybrzydza z jedzeniem, a ma delikatny brzuszek nie może jeść wielu rzeczy. No to dostałam op...rz, że dlaczego mam tylko jedną koszatniczkę, skoro to zwierzę stadne, że niby od razu się wyrzywam, mam egoistyczne podejście, no kosmos, o ja wyrodna. Oczywiscie odpowiedzi na swoje pytania nie uzyskałam. ale zorientowałam się, że tam są prawdziwi miłośnicy zwierzat. Myślalam, że też jestem, ale wymiękłam po tych oskarżeniach. Na nic sie zdały tłumaczenia, że zwierzatko nie czuje sie samotne, bo opiekujemy się nim, a syn się z nim dużo bawi.
Zajrzę na plotkowy.
oni mogli mieć rację, jeśli to zwierzątko stadne to może czuć się samotne mimo Waszej opieki. czytałam ostatnio fajny artykuł o świnkach morskich. i tam właśnie pisali że taki zwierzak potrzebuje kompana mówiącego tym samym językiem, co przejawia się w tym że zwierzak jest aktywniejszy, odważniejszy i ma lepszy apetyt ( który nasila konkurencja przy misce). co nie zmienia faktu że ich wiedza nie powinna być powodem do ataków, więcej przekazali by Ci w miły sposób odpowiadając wpierw na Twoje pytania, a dopiero potem zachęcając do zapewniana przyjaciela zwierzaczkowi.
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcie moich zakupów w Phenome, niestety w Poznaniu maseczka oczyszczająca ni jest przeceniona a z tego pisze Anula to efekt by mi się spodobał.
Czyli zostałam przy holisticu i dokupiłam migdałowy krem do rak ( przecena 50%), dostałam 2 mydełka miętowe. Krem do rąk jest moim zdaniem świetny, ślicznie pachnie migdałem,odżywia skórę ale nie zostawia tłustej warstwy. Nawet tż dał sobie nim ręce nakremować
ten krem jest w promocji? on jest zarąbisty, testowałam w sklepie, bardzo treściwy. mimo wielkiego mrozu, jak wróciłam do domu z zakupów, miałam mięciutki skórę dłoni. szkoda, że nie potrzebuję kremu do rąk.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 19:03   #4778
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Martusia brązer EDMu soft bronzer czy jakoś tak jest cudny, naturalny i krzywdy sobie nim nie zrobisz Mają tez podobno fajne prasowane

Zgadzam się, modelowanie nie jest trudne a może zdziałać cuda.

Ja mam falujące włosy, już się jej boję

Małgo daj znać wcześniej, muszę zrobić popcorn!!
ech, zebym mogla chociaz tego EDMa z kims na spolke... ale skoro juz obie mowicie, ze nie powinnam sobie krzywdy zrobic podkladami w dwoch kolorach, to chyba sobie sprawie jeszcze jednego living nature uwielbiam ta lekkosc! i efekt! chociaz pierwsze minuty wygladam dziwnie... ale chwila moment i on sie tak jakos wtapia no...

(kurna chata, przypomnialas mi, ze moge sobie popcorn na wieczorne kino domowe zrobic a tylek rosnie!)

Korah, nie masz szans juz przeczytalas, teraz musisz sprobowac chociaz jednego ja nie mam tu dostepu do heenary czy vatiki czy sesy, ale moge kupic khadi - i predzej czy pozniej kupie! moze jak malza wysle na jakies dluzsze wakacje...
Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Co do własnych produkcji to zgadza sie trzeba zachować czystość sterylną ja zaopatrzyłam sie w specjalne produkty do odkażania naczyń, miejsca, łapek i powietrza
aaa widzisz, czyli dobrze kombinuje... jak juz bede miala wiecej miejsca (mam nadzieje, ze nie pozniej niz za rok ), to sobie male laboratorium otworze. bedzie sterylnie, beda odpowiednie przyrzady i bede mogla poszalec
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Co do olejów to ja też nakładam co najmniej 2 łyżki, ale duzo wcieram w skalp i do tego mam gęste włosy, tylko że krótkie - za ucho ( To chyba wyjdzie na to że ja zużywam najwięcej ...). Myślę, że każdy powinien stosować według swoich potrzeb. Dopóki olej sie wchłania można nakladać więcej.
zakupy swietne! a co do olejowania, to mysle, ze takie podejscie jest zdrowe. kazdy wlos jest inny, jeszcze do tego ilosc... czyli nakladamy stopniowo, poki wlosy chlona
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:12   #4779
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
oni mogli mieć rację, jeśli to zwierzątko stadne to może czuć się samotne mimo Waszej opieki. czytałam ostatnio fajny artykuł o świnkach morskich. i tam właśnie pisali że taki zwierzak potrzebuje kompana mówiącego tym samym językiem, co przejawia się w tym że zwierzak jest aktywniejszy, odważniejszy i ma lepszy apetyt ( który nasila konkurencja przy misce). co nie zmienia faktu że ich wiedza nie powinna być powodem do ataków, więcej przekazali by Ci w miły sposób odpowiadając wpierw na Twoje pytania, a dopiero potem zachęcając do zapewniana przyjaciela zwierzaczkowi.
ten krem jest w promocji? on jest zarąbisty, testowałam w sklepie, bardzo treściwy. mimo wielkiego mrozu, jak wróciłam do domu z zakupów, miałam mięciutki skórę dłoni. szkoda, że nie potrzebuję kremu do rąk.
Miałam świnke morską jako dziecko, koleżanka też i obydwie żyły dużo lat, i były szczęsliwe, choc nie miały kompana. Myślę, że jest to przesadzanie fanatycznych miłośników zwierząt. Moja swinka zyła 6 lat, poczytaj ile lat żyją świnki w niewoli. Dużo zależy od podejścia właściciela

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcie moich zakupów w Phenome,


Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Korah, nie masz szans juz przeczytalas, teraz musisz sprobowac chociaz jednego ja nie mam tu dostepu do heenary czy vatiki czy sesy, ale moge kupic khadi - i predzej czy pozniej kupie! moze jak malza wysle na jakies dluzsze wakacje...

Okrutnice, jak tak można kusić w biały wieczór
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:25   #4780
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Miałam świnke morską jako dziecko, koleżanka też i obydwie żyły dużo lat, i były szczęsliwe, choc nie miały kompana. Myślę, że jest to przesadzanie fanatycznych miłośników zwierząt. Moja swinka zyła 6 lat, poczytaj ile lat żyją świnki w niewoli. Dużo zależy od podejścia właściciela
w tym artykule napisali że 8-10lat (nie wiem tego z doświadczenie bo nigdy nie miałam żadnego zwierzaczka klatkowego) ale myślę, że to wszystko zależy od osobnika człowiek też jest zwierzęciem stadnym (co nie?) a w rzeczywistości jeden potrzebuje towarzystwa, drugi nie. Ja jednak jakbym znalazła się na bezludnej wyspie chciałabym mieć kogoś z kim mogłabym się porozumieć. tak czy siak, ważne że chcesz się troszczyć o swojego zwierzaczka i szukasz dla niego jak najlepszych rozwiązań, a Ci z forum nie powinni Cię z tego powodu atakować, tylko doradzić. kończę offtopować...ewentualną odpowiedź poproszę już w plotkowym ;p
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-02-05 o 19:27
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:29   #4781
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcie moich zakupów w Phenome, niestety w Poznaniu maseczka oczyszczająca ni jest przeceniona a z tego pisze Anula to efekt by mi się spodobał.
Czyli zostałam przy holisticu i dokupiłam migdałowy krem do rak ( przecena 50%), dostałam 2 mydełka miętowe. Krem do rąk jest moim zdaniem świetny, ślicznie pachnie migdałem,odżywia skórę ale nie zostawia tłustej warstwy. Nawet tż dał sobie nim ręce nakremować

Co do olejów to ja też nakładam co najmniej 2 łyżki, ale duzo wcieram w skalp i do tego mam gęste włosy, tylko że krótkie - za ucho ( To chyba wyjdzie na to że ja zużywam najwięcej ...). Myślę, że każdy powinien stosować według swoich potrzeb. Dopóki olej sie wchłania można nakladać więcej.

Ja zauważyłam działanie oleju od razu po pierwszym uzyciu, po sesie błyszczą się jak szalone, po kokosie są mięciutkie i puszyste a po innych miękkie i bardziej mięsiste.
śliczności
A to dziwne - wydawało mi sie, że promocje sa w całym kraju takie same......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 19:42   #4782
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ech, zebym mogla chociaz tego EDMa z kims na spolke... ale skoro juz obie mowicie, ze nie powinnam sobie krzywdy zrobic podkladami w dwoch kolorach, to chyba sobie sprawie jeszcze jednego living nature uwielbiam ta lekkosc! i efekt! chociaz pierwsze minuty wygladam dziwnie... ale chwila moment i on sie tak jakos wtapia no...

Sprawdzę jakie mam brązery z EDM, czy w ogóle jeszcze coś mam. Jeśli coś znajdę i chcesz mogę przesłać Fajne są też LiliLolo, miałam dwa, ale już chyba nic nie zostało. Ostatnio chojnie rozdaję minerałki
Co do drugiego podkładu, nie wystarczy kupić ciemniejszego w sensie numerku więcej. Chodzi o to by był w tej samej tonacji, czyli ciepły/żółty, zimny/różowy. Jeśli kupisz z dwóch różnych tonacji może dziwnie wyglądać.


Fiolka85 widzę, że phenomenalna akcja promocyjna i Ciebie nie ominęła Ja złożyłam już drugie zamówienie u Klolci () Domówiłam jeszcze olejek do włosów, mgiełkę do włosów, dla synka oliwkę i kremik, dla męża krem do golenia i po goleniu. Holistica sobie darowałam, serum z JMO bardzo mi się podoba i chyba na nim się skupię
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:46   #4783
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

nikt mi nie pomoze w temacie kremu do rak i do stop:pro si:
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:48   #4784
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
oni mogli mieć rację, jeśli to zwierzątko stadne to może czuć się samotne mimo Waszej opieki. czytałam ostatnio fajny artykuł o świnkach morskich. i tam właśnie pisali że taki zwierzak potrzebuje kompana mówiącego tym samym językiem, co przejawia się w tym że zwierzak jest aktywniejszy, odważniejszy i ma lepszy apetyt ( który nasila konkurencja przy misce). co nie zmienia faktu że ich wiedza nie powinna być powodem do ataków, więcej przekazali by Ci w miły sposób odpowiadając wpierw na Twoje pytania, a dopiero potem zachęcając do zapewniana przyjaciela zwierzaczkowi.
ten krem jest w promocji? on jest zarąbisty, testowałam w sklepie, bardzo treściwy. mimo wielkiego mrozu, jak wróciłam do domu z zakupów, miałam mięciutki skórę dłoni. szkoda, że nie potrzebuję kremu do rąk.
no właśnie posmarowałam sobie ręce na próbę w sklepie i stwierdziłam,że będzie dobry u mnie kremów do rąk nigdy za wiele. Nienawidzę mieć suchych i spierzchniętych dłoni.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Miałam świnke morską jako dziecko, koleżanka też i obydwie żyły dużo lat, i były szczęsliwe, choc nie miały kompana. Myślę, że jest to przesadzanie fanatycznych miłośników zwierząt. Moja swinka zyła 6 lat, poczytaj ile lat żyją świnki w niewoli. Dużo zależy od podejścia właściciela
Nie chciałabym się czepiać ale obawiam się że nasze wyobrażenie na temat tego co daje szczęście takim zwierzątkom może nieco odbiegać od rzeczywistości i warto posłuchać osób z fachową wiedzą. Może próbowali Ci coś przekazać zbyt agresywnie, ale chyba nie mieli złych intencji.
My też czasem się tutaj wkurzaliśmy jak ktoś polecał kosmetyki,które tylko jemu wydawały się naturalne i nie chciał dać sie przekonać że nie ma do końca racji

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
śliczności
A to dziwne - wydawało mi sie, że promocje sa w całym kraju takie same......
coś ściemniały, że zostało im za mało produktów i musieli wycofać promocję na tą maskę
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:50   #4785
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

A ja tak trochę z innej beczki, któraś z obecnych w tym wątku dziewczyn prowadzi bloga oprócz kotwilki ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:51   #4786
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
nikt mi nie pomoze w temacie kremu do rak i do stop:pro si:
Kochana ja bym Ci napisała, ale niestety do rąk wybieram szybko wchłaniające się, więc raczej lekkie, a stópki smaruję balsamem do ciała lub olejem - po prostu tym, czego używam do ciała.....
Jak masz dostep do phenome to moze tam zajrzyj? Ja kupiłam u nich krem do rąk cytrusowy, lekki i nawilżający, ale mają też bardziej odżywcze. I do stópek tez coś widziałam, chyba nawet w pormocji.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:51   #4787
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Łaaadny zbiorek

Byłam dziś w sklepiku zielarsko - medycznym. I Pan powiedział, że np olejek herbaciany z firmy Kej to wcale nie jest prawdziwy. Najlepsze są dwóch firm, których nie pamiętam Wiem, że to są polskie firmy na S i na M. Jak ktoś ma chęć to sobie poszuka są one w granicach 18-20zł.
Kupiłam 2 próbki maski z bio vaxa, bo nigdy nie miałam i siemię lniane, za chwilę będę miała na ryjku maseczkę

Ja mam sprawdzone olejki z Essentiale Care używałam te http://kosmetyki-natury.eu/pl/p/Olej...-Care-5ml/1313
http://kosmetyki-natury.eu/pl/p/Mies...-Care-5ml/1321

pierwszy używam na mankamenty skórne drugi do inhalacji zwałszcza teraz
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:52   #4788
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość


Fiolka85 widzę, że phenomenalna akcja promocyjna i Ciebie nie ominęła Ja złożyłam już drugie zamówienie u Klolci () Domówiłam jeszcze olejek do włosów, mgiełkę do włosów, dla synka oliwkę i kremik, dla męża krem do golenia i po goleniu. Holistica sobie darowałam, serum z JMO bardzo mi się podoba i chyba na nim się skupię
Dokładnie, w pierwszej turze kupiłam tylko mgiełkę do twarzy ale jak widać powoli się rozkręcam
mam nadzieję że wytrzymam i nie kupię tej mgiełki do włosów i olejku
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:54   #4789
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
nikt mi nie pomoze w temacie kremu do rak i do stop:pro si:
przy ostatnich zakupach dostałam próbkę tego kremu http://kosmetyki-natury.eu/pl/p/Hud-...osil-100ml/936 i jestem zachwycona muszę kupić doskonale nawilża a raczej natłuszcza skóre ale nie jest po nim tak tłusta jak np po maści z witamina A.
Także może dla Ciebie również będzie odpowiedni
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 19:55   #4790
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
no właśnie posmarowałam sobie ręce na próbę w sklepie i stwierdziłam,że będzie dobry u mnie kremów do rąk nigdy za wiele. Nienawidzę mieć suchych i spierzchniętych dłoni.


Nie chciałabym się czepiać ale obawiam się że nasze wyobrażenie na temat tego co daje szczęście takim zwierzątkom może nieco odbiegać od rzeczywistości i warto posłuchać osób z fachową wiedzą. Może próbowali Ci coś przekazać zbyt agresywnie, ale chyba nie mieli złych intencji.
My też czasem się tutaj wkurzaliśmy jak ktoś polecał kosmetyki,które tylko jemu wydawały się naturalne i nie chciał dać sie przekonać że nie ma do końca racji


coś ściemniały, że zostało im za mało produktów i musieli wycofać promocję na tą maskę
no chyba faktyczni cos ściemniały
jak bardzo chcesz maskę to daj znać - spróbuje sie wybrać.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:56   #4791
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Maska to ta http://leyla.pl/szampony-naturalne-i...-c-68_104.html Widzę. że tej maski już nie ma, chyba kupiłam ostatnią

Co do własnych produkcji to zgadza sie trzeba zachować czystość sterylną ja zaopatrzyłam sie w specjalne produkty do odkażania naczyń, miejsca, łapek i powietrza
A gdzie zakupiłaś takie cuda?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:10   #4792
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
w tym artykule napisali że 8-10lat (nie wiem tego z doświadczenie bo nigdy nie miałam żadnego zwierzaczka klatkowego) ale myślę, że to wszystko zależy od osobnika człowiek też jest zwierzęciem stadnym (co nie?) a w rzeczywistości jeden potrzebuje towarzystwa, drugi nie. Ja jednak jakbym znalazła się na bezludnej wyspie chciałabym mieć kogoś z kim mogłabym się porozumieć. tak czy siak, ważne że chcesz się troszczyć o swojego zwierzaczka i szukasz dla niego jak najlepszych rozwiązań, a Ci z forum nie powinni Cię z tego powodu atakować, tylko doradzić. kończę offtopować...ewentualną odpowiedź poproszę już w plotkowym ;p

Moze teraz i tyle dozywają, na rynku jest o wiele wiekszy wybór dobrych pokarmów, odżywek dla takich zwierząt, ale 20 lat temu czegoś takiego nie było i świnki dożywały 4-7 lat. Nawet mam książeczkę na ten temat kupioną w tamtych latach i tak pisze w niej, w starych encyklopediach także.

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Nie chciałabym się czepiać ale obawiam się że nasze wyobrażenie na temat tego co daje szczęście takim zwierzątkom może nieco odbiegać od rzeczywistości i warto posłuchać osób z fachową wiedzą. Może próbowali Ci coś przekazać zbyt agresywnie, ale chyba nie mieli złych intencji.
My też czasem się tutaj wkurzaliśmy jak ktoś polecał kosmetyki,które tylko jemu wydawały się naturalne i nie chciał dać sie przekonać że nie ma do końca racji

Oczywiście nie napisałam, że nie mają racji, po prostu uważam, że przesadzają, że się nad zwierzeciem pastwie, bo to nieprawda. Na pewno zwierzak trafil w dobre ręce i krzywda zadna mu się nie dzieje. Jest bardzo towarzyski i wesoły. Owszem, mógł mieć jeszcze lepiej, trafic na luksusy, ale tez skończyć w jakims laboratorium albo do konca zycia siedzieć zamkniety w klatce, bo znudzilby sie swemu panu. Juz niech naprawde nie przesadzają, bo największe szczęscie zwierze by miało w chile na wolności, taka prawda, tam byłoby mu najlepiej a nie w 4 ścianach. No ale dziecko dostalo prezent, wiec teraz trzeba wziąć odpowiedzialnosc. Koncze off-topy. Zdania nie zmienie, a Wy jestescie niesamowite, po prostu, nie dosć ze na kosmetyki namawiają, to jeszcze na drugiego gryzonia do kolekcji.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:15   #4793
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Holistica sobie darowałam, serum z JMO bardzo mi się podoba i chyba na nim się skupię
powiem Ci w sekrecie, że próbki serum się bardziej opłacają niż pełnowymiarowe

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
nikt mi nie pomoze w temacie kremu do rak i do stop:pro si:
krem do rąk polecam ten co zakupiła fiolka85, tym bardziej jak jest w promocji - z phenome zdecydowanie najlepszy, najbardziej treściwy. z innych firm moim ulubieńcem jest aa sensitive spa kokos - pachnie cudnie, tak słodko, cukierkowo, ale to raczej lekki kremik, bardziej nawilżający niż ochronny. a z takich ochronnych co smaruję przed wyjściem na dwór to całkiem niezły jest alverde (ale dostępny tylko na allegro-tak samo jak dr Scheller który robi furorę), alterra też ma wosk pszczeli i działanie ochronne ale ja nie cierpię kosmetyków o zapachu granatu. do stóp się nie wypowiem bo mi zimą wystarczy posmarować na noc twardym balsamem LF

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
no właśnie posmarowałam sobie ręce na próbę w sklepie i stwierdziłam,że będzie dobry u mnie kremów do rąk nigdy za wiele. Nienawidzę mieć suchych i spierzchniętych dłoni.
ale ja mam już 5 szóstego nie mam gdzie postawić, bo mam już w torebce, po jednym na łazienkę, przy wyjściu z domu i w pokoju choć wróć ten z torebki właśnie mi się kończy...

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kochana ja bym Ci napisała, ale niestety do rąk wybieram szybko wchłaniające się, więc raczej lekkie, a stópki smaruję balsamem do ciała lub olejem - po prostu tym, czego używam do ciała.....
Jak masz dostep do phenome to moze tam zajrzyj? Ja kupiłam u nich krem do rąk cytrusowy, lekki i nawilżający, ale mają też bardziej odżywcze. I do stópek tez coś widziałam, chyba nawet w pormocji.
no ja jednak polecam ten bardziej odżywczy, tym bardziej że na ten Twój Anula już chyba nie ma promocji. a do stóp to promocja jest ale chyba na ten chłodzący -70%, czyli bardziej na lato. nie wiem jak na resztę.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-02-05 o 20:17
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:20   #4794
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
nie martw się, Twoje włoski na pewno mgiełka wyprostuje, bo to taka magiczna mgiełka i robi z włosami co się tylko zapragnie
a olejek musi być super. kokos, arganowy i jojoba a do tego jeszcze olejek szałwiowy, imbirowy i miętowy. musi być super. wiesz jeszcze nic straconego, tydzień promocji został
Wybaczcie pytanie, o jaki olejek chodzi?

edit.
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
powiem Ci w sekrecie, że próbki serum się bardziej opłacają niż pełnowymiarowe
.
Dzięki. Chciałam właśnie zamówić jeszcze kilka próbek, bo na pełnowymmiarowe opakowanie na razie mnie nie stać
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-02-05 o 20:23
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:22   #4795
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

mam ten cytrusowy z Phenome ale on taki lekko nawilzajacy na lato a ja chce mega odzywienie ale nie masci i nie oleje
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:31   #4796
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
no ja jednak polecam ten bardziej odżywczy, tym bardziej że na ten Twój Anula już chyba nie ma promocji. a do stóp to promocja jest ale chyba na ten chłodzący -70%, czyli bardziej na lato. nie wiem jak na resztę.
A ja wcale nie polecałam swojego Marcelince napisałam, że ja go kupiłam, bo jest lekki i nawilżający. Ale wspomniałam, że bardziej odżywcze phenome tez ma własnie dlatego, że bardziej by sie nadawał dla Marcelinki.
Kurcze, ja to zapominam o kremach o rąk staram sie wyrobić sobie nawyk kremowania, ale ciężko mi idzie - jakies rady Aga? Jak mam tarke na łapach to sobie o kremie przypominam..... Przez jakiś czas regularnie używałam suhady stojącej przy umywalce w łazience - po myciu rąk zawsze. Ale teraz już tak sie wtopił w scenerię łazienki, że zapominam.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:34   #4797
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wybaczcie pytanie, o jaki olejek chodzi?

edit.

Dzięki. Chciałam właśnie zamówić jeszcze kilka próbek, bo na pełnowymmiarowe opakowanie na razie mnie nie stać
o ten olejek do włosów z phenome co jest -70% czyli za całe 28,50zł za 30ml. a próbeczki to dobry pomysł. tym bardziej że są mega wydajne

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
mam ten cytrusowy z Phenome ale on taki lekko nawilzajacy na lato a ja chce mega odzywienie ale nie masci i nie oleje
no to najbardziej treściwy jest regeneration, pani mi nieźle dowaliła ale i tak ładnie się wchłoną i pięknie nawilżył moje mega przesuszone po mrozie dłonie. śmiem twierdzić że jest podobny a nawet lepszy niż JMO za 193zł
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Koncze off-topy. Zdania nie zmienie, a Wy jestescie niesamowite, po prostu, nie dosć ze na kosmetyki namawiają, to jeszcze na drugiego gryzonia do kolekcji.
dalsza dyskusja na ten temat w plotkowym
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-02-05 o 20:37
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:34   #4798
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no chyba faktyczni cos ściemniały
jak bardzo chcesz maskę to daj znać - spróbuje sie wybrać.
ee to chyba chwilowe...mam nadzieję, przejdzie mi
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość


krem do rąk polecam ten co zakupiła fiolka85, tym bardziej jak jest w promocji - z phenome zdecydowanie najlepszy, najbardziej treściwy. z innych firm moim ulubieńcem jest aa sensitive spa kokos - pachnie cudnie, tak słodko, cukierkowo, ale to raczej lekki kremik, bardziej nawilżający niż ochronny. a z takich ochronnych co smaruję przed wyjściem na dwór to całkiem niezły jest alverde (ale dostępny tylko na allegro-tak samo jak dr Scheller który robi furorę), alterra też ma wosk pszczeli i działanie ochronne ale ja nie cierpię kosmetyków o zapachu granatu. do stóp się nie wypowiem bo mi zimą wystarczy posmarować na noc twardym balsamem LF

ale ja mam już 5 szóstego nie mam gdzie postawić, bo mam już w torebce, po jednym na łazienkę, przy wyjściu z domu i w pokoju choć wróć ten z torebki właśnie mi się kończy..
O to widzę, że mamy podobne patenty na rączki i stópki, chociaż ja do stóp musze stosować krem do z mocznikiem bo inaczej mi pięty twardnieją.
Jak gdzie zobaczę krem aa to sobie też kupię skoro polecasz chwilowo mam tylko 3 kremiki
dr sheller
phenome
absolute organic
ach nie mam jeszcze lavera też całkiem dobry,ale trochę lżejszy
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:35   #4799
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
mam ten cytrusowy z Phenome ale on taki lekko nawilzajacy na lato a ja chce mega odzywienie ale nie masci i nie oleje
No przeciez ja własnie pisałam, że cytrusowy jest lekki i nawilżający, ale że phenome ma też bardziej odżywcze kremy. Między innymi tak napisałam, żebyś wiedziała, że cytrusowy jest lekki....... i żebys go nie brała, skoro szukasz odżywczego.......
Ja treściwym kremów do rąk nie znam, bo nie lubie i nie używam.
Aczkolwiek zaczynam miec ochote na ten phenome co Fiolka zakupiła......i Aga chwali....
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-02-05 o 20:38
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:37   #4800
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A gdzie zakupiłaś takie cuda?
http://leyla.pl/

Akcesoria w sklepach internetowych z półproduktami kosmetycznymi i sklepach medycznych stacjonarnych.

Edytowane przez auraria
Czas edycji: 2012-02-05 o 20:41 Powód: literówka
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.