Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-04, 18:27   #3691
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Przyszłam się pochwalić, że dostałam dzisiaj z HqHair paletkę UD Smokie z ostatniej promocji i jestem mile zaskoczona - jest przecudna Według mnie bije na głowę paletę Naked2
Do tego świetna baza pod cienie i super czarna kredka No i fajnie zapakowali - jak truskawka
Super, ile czekałaś na przesylkę?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 18:28   #3692
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Panno Ewelino a ja kiedyś miałam straszną chcicę na ten zestaw. Ostatecznie zamówiłam tylko osławionego do bronzera. Fajny jest (I NIC NIE GUBI), ale mam wrażenie, że za wielki na moją drobną facjatę.

Chyba zrobię sobie prezent i zamówię ten zestaw (zresztą w dniu urodzin to nie grzech ). Na ebayu pewne czy lepiej na Iherb?

W sephorze z racji -20% mogłabym coś kupić z pędzli ale żaden w oko mi nie wpadł :-/
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 19:23   #3693
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;36906697]Kujawianko, od siebie polecę Eco Toolsy, ten set z 4 pędzelkami do konturowania i poprawek.Są syntetyczne, więc mieciutkie i nie drapią. Mnie osobiście puder najlepiej nakłada się pędzlem Kent (też zrecenzowałam na blogu), mam też m.in puszysty duży Maestro i MAC 150, ale są słabsze.[/QUOTE]
A to Twój blog Ewelinko???

Wczoraj zdjęłam filtr rodzicielski z laptopa (mojej córki) i nareszcie mi się blogi zaczęły otwierać to se połoglądam
Damonku do Ciebie też zaraz zajrzę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 19:26   #3694
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

dziewczyny a ja mam jedno pytanie troche nie na temat
Oglądam te wasze blogi i macie dobrej jakosci zdjecia, mozna wiedziec jaki aparat polecacie?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 19:54   #3695
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Mariola - ze wstazeczka dostalas paczke?

ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 20:14   #3696
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A to Twój blog Ewelinko???

Wczoraj zdjęłam filtr rodzicielski z laptopa (mojej córki) i nareszcie mi się blogi zaczęły otwierać to se połoglądam
Damonku do Ciebie też zaraz zajrzę
Zapraszam
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 20:45   #3697
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A to Twój blog Ewelinko???

Wczoraj zdjęłam filtr rodzicielski z laptopa (mojej córki) i nareszcie mi się blogi zaczęły otwierać to se połoglądam
Damonku do Ciebie też zaraz zajrzę
Mój, oui. Przepraszam za autolinkowanie

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Panno Ewelino a ja kiedyś miałam straszną chcicę na ten zestaw. Ostatecznie zamówiłam tylko osławionego do bronzera. Fajny jest (I NIC NIE GUBI), ale mam wrażenie, że za wielki na moją drobną facjatę.

Chyba zrobię sobie prezent i zamówię ten zestaw (zresztą w dniu urodzin to nie grzech ). Na ebayu pewne czy lepiej na Iherb?

W sephorze z racji -20% mogłabym coś kupić z pędzli ale żaden w oko mi nie wpadł :-/
W Pl też są zdaje się te pędzle, na jakiejś stronie z pędzlami do minerałów zdaje się
Jeżeli włosie za duże do konturowania to można zawsze sobie pomóc palcami lekko je przypłaszczając.
Z tańszych dość dobrych pędzli jeszcze z Essence taki nie za duży, na KWC tutaj.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 21:30   #3698
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Jamesku a próbowałaś tę zeszłoroczną nowość od Givenchy? Z tego co pamietam, kolory były jasniejsze niz standard, a na buzi leżał cudnie. Ja na zimę chyba się skuszę





Moze i jasny, ale strasznie wygląda na skórze

ps. James, dziewcyzny mają rację z minerałami, niektóre nie są złe. Polecam Lauress, fajne som
Mineraly fuu. Traume mam .

Givenchy obadam. Mialam kiedys jakas probke i ciemniala jak szalona.

Jeszcze na Clarinsa zerkne. Pamietam, ze kiedys pialas z zachwytu.


Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
A doradź cie mi błagam jaki pędzel nie będzie gubił włosia. Muszę kupić do pudru i do konturowania.

Do pudru miałam kilak lat wysuwany czarny z Sephory i świetnie mi służyła. Niestety jego żywotnośc się skończyła i włosy wypadają masowo. Nadaje się już tylko do kosza. Chciałam kupić kolejny ale te aktualnie sprzedawane są zupełnie inne. Zbite i w ogóle beznadziejne.

Do konturowania używam też sephorowskiego, ale ten już jakoś mi się nie sprawdza.

Co ważne musi znosić mycie codzienne, maksymalnie co trzy dni. Myślę bardzo nad Macowskimi, ale to ogromny jak dla mnie obecnie wydatek i nie chcę żałować. Tymbardziej, jak czytam na KWC, że włoski nie wypadają mimo mycia co dwa tygodnie (!!!). U mnie na pewno to nie przejdzie.

Do podkładu mam dwa hakuro i jestem na 4 zadowolona.
Teraz chce kupić ideał na lata, bo nie stać mnie na coroczne zakupy pędzli :-(
Jest taki ideał na rynku? A jeszcze lepiej czy jest jakiś za kilkadziesiąt złotych?
Ja uzywam do pudru pedzla MAC 187. Teoretycznie jest do fluidu, ale do pudru tez sie super nadaje.

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
James, a co się u Ciebie z buzią dzieje, że krycia silnego potrzebujesz?
Przebarwienia .

Poza tym potrzebuje dobrego krycia bo z moja karnacja nie moge znalezc odpowiednio jasnego podkladu. Mieszkam podklady wiec z baza, ktora krycia nie daje wcale zatem moj miks ma slabsze krycie niz podklad solo.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Edit James poszukaj MEOW podkłąd w formule Flawless Feline znalazłam kolor Snow Lynx (no undertones
Dziekuje. Zostawiam sobie ta opcje na jakies wyzsze stadium desperacji . Preferuje forme plynna, wiec narazie poszukam fluidow.



Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
James zabrzmi to niedorzecznie, ale może wypróbuj nowy krem bb garniera? Ja zachęcona pozytywnymi opiniami na blogach i na wizażu kupiłam i jest całkiem przyzwoity. Ładnie kryje, wygładza buzie i kolor ma jaśniutki.
Kupiłam go bo Parur zaczął się na mnie jakoś źle układać, zrobił się za ciemny, a DW light też nie najlepiej wyglądał.

Poza tym nawet jak nie przypasuje to strata niewielka bo kosztuje 15 zł
Dziekuje, pomysle .
Sama mysl kladzenia Garniera na moja lubiaca sie wysuszac, swiecic i zapychac skore wydaje mi sie herezja .
Przemysle i moze sie odwaze.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Padam na twarz a jeszcze wieczorna ablucja przede mna . Ech...
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 21:32   #3699
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Super, ile czekałaś na przesylkę?
Zamówiłam 25.09.
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Mariola - ze wstazeczka dostalas paczke?

No właśnie tylko wstążeczki brak
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 22:10   #3700
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dziewczyny, czy ktoras wybiera sie na noc zkupow do Arkadii i planuje zahaczyc o Douglasa? Chcialam kolezanke podeslac po cien i roz Bobbi,ale ona akurat jutro wyjezdza na caly weekend Bylabym wdzieczna
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 23:05   #3701
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ktoras wybiera sie na noc zkupow do Arkadii i planuje zahaczyc o Douglasa? Chcialam kolezanke podeslac po cien i roz Bobbi,ale ona akurat jutro wyjezdza na caly weekend Bylabym wdzieczna
Napisałam PW.

I wklejam fotkę lakierów ANNY, może się komuś przyda. Choć nazw i tak raczej nie widać.


Kurczę, Dziewczyny, teraz przede mną szukanie pracy Ta, na którą liczyłam, jednak nie wypaliła Co prawda na niepełny etat, ale i tak jest ciężko bez znajomości. Jestem na czwartym roku studiów, więc nikt z mojej branży mnie nie chce przez brak doświadczenia, a czasy hostess, ulotek i innych cudaków mam już za sobą i całe szczęście. Ciekawe, ile mi to zajmie czasu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anny.jpg (152,8 KB, 56 załadowań)
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 23:26   #3702
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

http://www.snobka.pl/artykul/zrob-to...alenstwo-15262

maseczka z jarzębiny, chyba wypróbuję
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 07:41   #3703
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;36913956]Mój, oui. Przepraszam za autolinkowanie [/QUOTE]no co Ty, żaden wstyd Bardzo fajny blog chociaż ja to się na takich nowoczesnych wynalazkach raczej nie znam
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Zapraszam


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
http://www.snobka.pl/artykul/zrob-to...alenstwo-15262

maseczka z jarzębiny, chyba wypróbuję
O bioarp Dziewczyny z wątku naturalsowego szaleją za bioarpem

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36914823]Mineraly fuu. Traume mam .
Dziekuje. Zostawiam sobie ta opcje na jakies wyzsze stadium desperacji . Preferuje forme plynna, wiec narazie poszukam fluidow.
[/QUOTE]
Oj ta, zraziłaś się i tyle Zachęcam do dalszych eksperymentów; mineralne podkłady są trudne w obsłudze, ale imo warto z nimi powalczyć, bo można uzyskać super efekty w dodatku raczej tanim kosztem.
Myślę, że (skoro tyle było o cieście na twarzy) kluczową sprawą jest - co nakładałaś pod minerały. No i odpowiedni pędzel
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 08:11   #3704
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Czyli się na mnie dranie uwzięli
Nie martw się, na mnie również, własnie próbowałam zrobić zamówienie testowe, aby to zweryfikować i po kliknięciu w produkt mówi mi, że wysyłka 9,50zł, a po zalogowaniu kwota ta nagle zwiększa się do 9,99zł albo alternatywnie 13,50zł
A co najciekawsze, po wybraniu sposobu płatności oraz formy przesyłki i zatwierdzeniu zamówienia pokazuje 2 różne kwoty łączne Patrz niebieskie kółeczka - łącznie do zapłaty raz jest 44,33zł, a niżej obok informacji na temat wybranej formy płatności jest to 45,33zł Może to to ubezpieczenie, tylko, że ukryte i nieopisane... Ja wiem, że to są groszowe, śmieszne kwoty, ale jednak jakieś ciut dziwne to jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (37,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (70,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (47,4 KB, 37 załadowań)
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 08:16   #3705
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Hihi, oni mają gdzieś na str info o obowiązkowym ubezpieczaniu przesyłek (właśnie coś koło złotówki to jest
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 08:22   #3706
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Hihi, oni mają gdzieś na str info o obowiązkowym ubezpieczaniu przesyłek (właśnie coś koło złotówki to jest
Dlatego o tym napisałam Bo założyłam, że to jest właśnie to.

Chodzi mi raczej o niespójne dane i różne kwoty podane w jednym miejscu oraz fakt, że tej przesyłki za 9,50zł wybrać nie można mimo, iż jest ona wyraźnie zaznaczona.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 08:34   #3707
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja mam jedno pytanie troche nie na temat
Oglądam te wasze blogi i macie dobrej jakosci zdjecia, mozna wiedziec jaki aparat polecacie?
Ja robię canonem, ale tak naprawdę najważniejszy jest obiektyw

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36914823]Mineraly fuu. Traume mam .

Givenchy obadam. Mialam kiedys jakas probke i ciemniala jak szalona.

Jeszcze na Clarinsa zerkne. Pamietam, ze kiedys pialas z zachwytu.
.[/QUOTE]

Clarinsa uwielbiam do dzis, mam juz chyba z piątą buteleczke, ale on nie jest az tak jasny, zimą muszę go trochę rozjaśniać. Miałam próbkę z Givenchy, nie pamietam teraz koloru, ale na pewno był jasniejszy
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 08:46   #3708
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A w ogóle to dziękuję Dziewczyny za tą listę rabatów w Arkadii. -40% w Phenome i -20% w Douglasie zadziałało na mnie podniecająco Coś czuję, że zostanę bez kasy już na początku miesiąca.
Czy ja dobrze rozumiem, że te 40% zniżki do Phenome od 21 dopiero???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 08:58   #3709
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

A na Truskawce jest zniżka 10% na wszystkie zapachy, nie wiem, czy ktoś wspominał.

Zajrzałam wczoraj przypadkiem, bo kończy się moja ulubiona EDP. I mam dylemat.
Szarpnęłabym się na 7.5ml perfum zamiast 35ml edp Coco Mademoisselle - bo mam wrażenie, że tej edypki to w ogóle nie czuć, a ja jestem fanką ogonów; jednak cena jest masakryczna i 7,5ml to jest przecież paskudnie mało ;/ Może któraś z Was miała okazję popróbować tej akurat odsłony Chanel? Jest duża różnica w trwałości i intensywności? Bo w Douglasie przecież nie mają perfum w ogóle, a nawet gdyby, to akurat by dali spróbować

W ogóle zasadzam się na Clinique pod oczy z tym śmiesznym metalowym aplikatorem + korektor/rozświetlacz YSL Touche Eclat, ale to jest naprawdę cenowo podbite.
Jestem gupia klientka tak w ogóle i lubię (przepłacać) kupować w Douglasie, bo miłe babeczki, próbki itd. Na głupotę lekarstwa nie ma ;/
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-10-05 o 09:01
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-05, 09:09   #3710
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
A na Truskawce jest zniżka 10% na wszystkie zapachy, nie wiem, czy ktoś wspominał.

Zajrzałam wczoraj przypadkiem, bo kończy się moja ulubiona EDP. I mam dylemat.
Szarpnęłabym się na 7.5ml perfum zamiast 35ml edp Coco Mademoisselle - bo mam wrażenie, że tej edypki to w ogóle nie czuć, a ja jestem fanką ogonów; jednak cena jest masakryczna i 7,5ml to jest przecież paskudnie mało ;/ Może któraś z Was miała okazję popróbować tej akurat odsłony Chanel? Jest duża różnica w trwałości i intensywności? Bo w Douglasie przecież nie mają perfum w ogóle, a nawet gdyby, to akurat by dali spróbować

W ogóle zasadzam się na Clinique pod oczy z tym śmiesznym metalowym aplikatorem + korektor/rozświetlacz YSL Touche Eclat, ale to jest naprawdę cenowo podbite.
Jestem gupia klientka tak w ogóle i lubię (przepłacać) kupować w Douglasie, bo miłe babeczki, próbki itd. Na głupotę lekarstwa nie ma ;/
EDP madmłazel nie czuć? Oj czuć, czuć, to były jedyne perfumy, które czułam na sobie przez całe 100ml A teraz jak ich nie używam sama to mam wrażenie, że wszędzie ten zapach czuję

O tym kliniku piszesz? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...yes-serum.html
Dostałam tego próbkę ostatnio, tubeczka 5ml, zaaplikowałam i dopiero rano mi się przypomniało, że jakieś 8 lat temu mnie krem aae doprowadził mnie do takiej alergii ocznej, że przez 3 dni nie chodziłam do pracy I teraz leży to to i mnie denerwuje...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 09:17   #3711
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
EDP madmłazel nie czuć? Oj czuć, czuć, to były jedyne perfumy, które czułam na sobie przez całe 100ml A teraz jak ich nie używam sama to mam wrażenie, że wszędzie ten zapach czuję

O tym kliniku piszesz? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...yes-serum.html
Dostałam tego próbkę ostatnio, tubeczka 5ml, zaaplikowałam i dopiero rano mi się przypomniało, że jakieś 8 lat temu mnie krem aae doprowadził mnie do takiej alergii ocznej, że przez 3 dni nie chodziłam do pracy I teraz leży to to i mnie denerwuje...
Nie, ten: https://wizaz.pl/Pielegnacja/Nowosci...etter-pod-oczy Dostałam próbki ostatnio i mam wrażenie, że razem z tym korektorem od YSL robi mi idealnie wokół oczu. Nie mam może dużych cieni, ale daje się we znaki praca przy kompie do późna w nocy od ładnych kilku lat i za moment worki pod oczami siegną u mnie kolan

A ja tej coco m. to ja niemal nie czuję, a głupio mi pytać otoczenie o wrażenia Może moje ciało ma taką właściwość, bo nie pamiętam, żeby jakiekolwiek perfumy utrzymywały się na mnie specjalnie długo. A nikt jakoś nie wołał: ooooo, jaki piękny (czy tam mocny, słodki, ciekawy) zapach... toteż sądzę, że faktycznie szybko się tłumi. I czemu tak ;/ Czym to podbić? Jeśli nie czyste perfumy, to może połączyć z kremem albo balsamem z tej linii?
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 09:23   #3712
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Clarinsa uwielbiam do dzis, mam juz chyba z piątą buteleczke, ale on nie jest az tak jasny, zimą muszę go trochę rozjaśniać. Miałam próbkę z Givenchy, nie pamietam teraz koloru, ale na pewno był jasniejszy
A jaki masz najjasniejszy odcien? Pytam bo kojarze, ze w UK jeden odcien nizej zaczyna sie gama.
----------------------------------------------------------------

btw: dziolchy, mam pilna sprawe. Musze cos pilnie kupic w House of Fraser. Przesylka jednak wynosi 6 funtow. Czy nie bylybyscie chetne na jakies wspolne zamowienie? Jestm tam duzo ladnych rzeczy, mnostwo limitek MACA itp itd. Na pewno znajdziecie cos dla siebie .

Nigdy nie zamawialam z tego sklepu, wiec proponuje zrobic male zamowienie na kilka produktow. Wieksze zamowienie z kolei mozemy zrobic za miesiac .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-10-05 o 09:24
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 09:25   #3713
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Nie, ten: https://wizaz.pl/Pielegnacja/Nowosci...etter-pod-oczy Dostałam próbki ostatnio i mam wrażenie, że razem z tym korektorem od YSL robi mi idealnie wokół oczu. Nie mam może dużych cieni, ale daje się we znaki praca przy kompie do późna w nocy od ładnych kilku lat i za moment worki pod oczami siegną u mnie kolan

A ja tej coco m. to ja niemal nie czuję, a głupio mi pytać otoczenie o wrażenia Może moje ciało ma taką właściwość, bo nie pamiętam, żeby jakiekolwiek perfumy utrzymywały się na mnie specjalnie długo. A nikt jakoś nie wołał: ooooo, jaki piękny (czy tam mocny, słodki, ciekawy) zapach... toteż sądzę, że faktycznie szybko się tłumi. I czemu tak ;/ Czym to podbić? Jeśli nie czyste perfumy, to może połączyć z kremem albo balsamem z tej linii?
O o ooo... ciekawe to to... będę musiała też sobie próbek poszukać! Dzięki.

Aaa.. no widzisz, ja się psikam rano, a o 17 ludzie mnie pytają czym tak pachnę
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 09:32   #3714
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

A właśnie na tym HoF patrzę od jamestown i YSL wychodzi po 25 funciaków, czyli przy obecnym korzystnym kursie z przesyłka powiedzmy jakieś 135 złotych.
A w Douglasie wołają 170, o ile pamiętam.

To jedna chętna by była na wspólne zakupy
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 09:41   #3715
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36918504]btw: dziolchy, mam pilna sprawe. Musze cos pilnie kupic w House of Fraser. Przesylka jednak wynosi 6 funtow. Czy nie bylybyscie chetne na jakies wspolne zamowienie? Jestm tam duzo ladnych rzeczy, mnostwo limitek MACA itp itd. Na pewno znajdziecie cos dla siebie .

Nigdy nie zamawialam z tego sklepu, wiec proponuje zrobic male zamowienie na kilka produktow. Wieksze zamowienie z kolei mozemy zrobic za miesiac .[/QUOTE]
Ja bym sobie tusz wzięła jakiś chętnie, tylko nie wiem jaki... bo nie miałam ani givenchy ani ysl jeszcze nigdy
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 09:53   #3716
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ogólnie czytam wszystkie składy, ale nie muszę robić tego przed kupnem, ponieważ nie kupuję, tylko biorę ze swojego prywatnego sklepu kosmetycznego, jakim jest moja szuflada Mam tyle kremów i podkładów, że nie trudno jest coś ze sobą dobrze połączyć. A ogólnie można do tego dojść na oko, te lżejsze, lejące, są na wodzie, a bardziej treściwe z olejkami.
To tylko dziwnie brzmi "olej na olej" ale wygląda świetnie, bo paradoksalnie wtedy nic się nie "tłuści", tylko dobrze ze sobą zgrywa.


Jakie ciekawe marki są na wyłączność w Douglasie w Arkadii? Muszę coś mieć? Z tych, które mi świtają, już zrobiłam kcęlistę, ale może coś pominęłam.
U mnie poleci pielęgnacja od Annayake- naprawdę polecam. Zastanawiam się nad zapachami od Toma Forda i Armaniego ( prive ), bo zapachy kuszą i te -20% w D. też .

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
A na Truskawce jest zniżka 10% na wszystkie zapachy, nie wiem, czy ktoś wspominał.

Zajrzałam wczoraj przypadkiem, bo kończy się moja ulubiona EDP. I mam dylemat.
Szarpnęłabym się na 7.5ml perfum zamiast 35ml edp Coco Mademoisselle - bo mam wrażenie, że tej edypki to w ogóle nie czuć, a ja jestem fanką ogonów; jednak cena jest masakryczna i 7,5ml to jest przecież paskudnie mało ;/ Może któraś z Was miała okazję popróbować tej akurat odsłony Chanel? Jest duża różnica w trwałości i intensywności? Bo w Douglasie przecież nie mają perfum w ogóle, a nawet gdyby, to akurat by dali spróbować

W ogóle zasadzam się na Clinique pod oczy z tym śmiesznym metalowym aplikatorem + korektor/rozświetlacz YSL Touche Eclat, ale to jest naprawdę cenowo podbite.
Jestem gupia klientka tak w ogóle i lubię (przepłacać) kupować w Douglasie, bo miłe babeczki, próbki itd. Na głupotę lekarstwa nie ma ;/
Mam perfumy i są tak mocne i ogoniaste, że nie mogę ich nosić. Zaraz boli mnie głowa. Są nie do zdarcia.
I kupiłam je właśnie w D. stacjonarnym. W online też jest dużo perfum ( niestety nie Chanel ).




kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 11:02   #3717
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Witam,
podczytuje Was i korzystam z waszych opinii
Ujawnię się przy okazji pytania o niebieski podkład shiseido - akurat stosuję. Kryje przyzwoicie, ale niestety u mnie ciemnieje, czasami podkresla podkresla pory i zmarszczki i koszmarnie się swieci przy nosie po ok. 2 godzinach. Ale po zostawaniu bubułki matującej jakos mu to przechodzi i póxniej już jest lepiej. I jest kapryśny bardzo - są dni kiedy wyglądam w nim super, a są i takie że nic tylko
Przy czym mam fatalną cere cienką, mocno naczynkową, z rumieniem i przebarwieniami, mieszaną ze skłonością do wysuszania

A teraz prywata : dla Pingwinka i Hihi
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 11:08   #3718
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Nie wiecie czy łatwo o próbki tego shiseido? Też szukam podkładu dla siebie i chodzę próbki wyciągać po sephorach i douglasach, ale w mojej ulubionej sephorze nie mają shiseido w ogóle...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 11:19   #3719
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Napisałam PW.

I wklejam fotkę lakierów ANNY, może się komuś przyda. Choć nazw i tak raczej nie widać.


Kurczę, Dziewczyny, teraz przede mną szukanie pracy Ta, na którą liczyłam, jednak nie wypaliła Co prawda na niepełny etat, ale i tak jest ciężko bez znajomości. Jestem na czwartym roku studiów, więc nikt z mojej branży mnie nie chce przez brak doświadczenia, a czasy hostess, ulotek i innych cudaków mam już za sobą i całe szczęście. Ciekawe, ile mi to zajmie czasu...
Będzie dobrze, zobaczysz Szybciutko znajdziesz pracę.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Witam,
podczytuje Was i korzystam z waszych opinii
Ujawnię się przy okazji pytania o niebieski podkład shiseido - akurat stosuję. Kryje przyzwoicie, ale niestety u mnie ciemnieje, czasami podkresla podkresla pory i zmarszczki i koszmarnie się swieci przy nosie po ok. 2 godzinach. Ale po zostawaniu bubułki matującej jakos mu to przechodzi i póxniej już jest lepiej. I jest kapryśny bardzo - są dni kiedy wyglądam w nim super, a są i takie że nic tylko
Przy czym mam fatalną cere cienką, mocno naczynkową, z rumieniem i przebarwieniami, mieszaną ze skłonością do wysuszania

A teraz prywata : dla Pingwinka i Hihi

Ja też chcę buziaka!!!
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 11:21   #3720
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Czaję się na mascare Eyes To Kill, czy dostanę ją w S. czy tylko w D.?
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.