Wątek nie dla mężczyzn. Cykl owulacyjny a perfumy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-02, 10:32   #1
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002

Wątek nie dla mężczyzn. Cykl owulacyjny a perfumy.


Właściwie nosze się od kilku miesięcy z zamiarem napisania tego watku.
Zaobserwowałam u siebie że intuicyjne dobieram zapach do mojego cyklu.

Zaczne od okresu płodności.U mnie charakteryzuje się tym że mam niebywałą ochote "konsumować" mojego męża. Jestem kwitnąca, bardzo atrakcyjna i silna. Dobieram zapachy zmysłowe, seksowne, ogony i treny.Najchętniej wtedy sięgam po moje ukochane EC, Tempore, Mira Bai, Tygryska.W tej fazie najchętniej robie zakupy również te zakazane natenczas

Faza " miesiączkowa". Błogi spokój albo stres z powodu " dupereli", częściej się męcze, zasypiam szybciutko.Nie wiem czym chce pachnieć, obojętność,zniecierpliwie nie, zero fascynacji. Dobieram zapach, potem zmywam i chce inny. Męczący stan.Obserwuje że perfumy inaczej się "trzymają", inne nutki uwalniają.

Czy też tak macie dziewczyny?
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 10:59   #2
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Wątek nie dla mężczyzn. Cykl owulacyjny a perfumy.

Bardzo ciekawy, ze tak powiem, babski watek Zauwazylam u siebie taka sama prawidlowosc W zaleznosci od cyklu podobaja mi sie zupelnie rozne zapachy. W trakcie okresu nie mam absolutnie ochoty na slodkosci, mdla mnie wszystkie intensywne perfumy, dobieram wtedy zwykle jakis nienarzucajacy sie, swiezy, owocowy zapach.

W okresie plodnosci mam najwieksza ochote na killery Addict i Lolitka sa wtedy moimi najwiekszymi sprzymiezencami wtedy najczzesciej przychodzi mi ochota na zakup nowego zapachu
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 11:19   #3
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Wątek nie dla mężczyzn. Cykl owulacyjny a perfumy.

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
W okresie plodnosci mam najwieksza ochote na killery Addict i Lolitka sa wtedy moimi najwiekszymi sprzymiezencami wtedy najczzesciej przychodzi mi ochota na zakup nowego zapachu
Mam dokładnie tak samo! Producenci zapachów i spece od marketingu zbijają na nas wtedy większą kaskę!

A podczas samego okresu - często nie mam ochoty wręcz na nic... W tym czasie najlepiej się czuje uzywając delikatnych, nieinwazyjnych zapachów
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 16:17   #4
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Wątek nie dla mężczyzn. Cykl owulacyjny a perfumy.

Okres płodny (a więc latanie w krótkich kieckach, rozbieranie facetów wzrokiem oraz używanie najbardziej nieprzyzwoitych zapachów) mam w tym miesiącu za sobą.
Dzisiaj z kolei mam tuż-przed-okresową chandrę, czuję się jak kilkudniowy trup i ogólnie jest mi źle. Chyba nic ze spacerku z Lubym nie wyjdzie, bo się czuję jakaś taka przydeptana.
Nie pachnę niczym, zupełnie mi to nie w głowie. Nawet się chciałam zmusić, bo mam dwa flakony do wykończenia, ale prędzej się zdecyduję na ich szybkie oddanie niż męczenie się z nimi.

Ogólnie manii kupowania nie mam nigdy. No, czasem wraz z przypływem gotówki mam też przypływ niemądrych myśli do głowy
Ale jak widać, na hormony zwalić tego nie mogę
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 17:39   #5
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Wątek nie dla mężczyzn. Cykl owulacyjny a perfumy.

mnie kreca jednakowo zapachy niezaleznie od fazy cyklu, dzisiaj zlalam sie ekstraktem Musta przez ostatnie 5 dni byl A.S, oba zapachy kojarza mi sie bardzo zmyslowo i cielesnie.. a teoretycznie wlasnie teraz jest czas kiedy powinnam sie schowac w mysia dziure i zrzedzic przy kazdej okazji..
moze fakt wynika z tego ze genralnie nie odczuwam prawie zadnych zmian nastrojow i przykrych dolegliwosci fizycznych z faktu bycia kobieta ..
Jedyna roznice odczuwam w wyostrzeniu sie wechu w fazie owulacji wtedy wyczuwam nuty o ktorych nawet nie snilam szczegolnie bosko sie wwachiwac w zapach skory TZ ...
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 22:42   #6
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Wątek nie dla mężczyzn. Cykl owulacyjny a perfumy.

A mnie w fazie owulacji wszystkie zapachy "wyparowują" ze skóry w ciągu kilkunastu minut.
Za to węch mi się wyostrza.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 09:32   #7
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Wątek nie dla mężczyzn. Cykl owulacyjny a perfumy.

tez zauwazyłąm małe zaleznosci zpaachowe od cyklu. Z tym ze chyba zupełnie na odwrót niz powowinnam miec.

Dolegliwości okresowych pod wzgledem psychicznym-nastrojowym jakoś nie mam. Mam tylko dolegliwości fizyczne, zarówno porzadane jak i nie. Zawze na 3-4 dni przez menstruacja moj biust cudownie mi sie powieksza (no dosłownie czasam chyba o 1 rozmiar) no i wtedy chyba uzywam zapachów z pizmem ale to dlatego ze wówczas lubię eksponowac swoje pełniejsze wdzieki duzymi dekoltami tak wiec i zapach dobieram bardziej "sexowny". Ale znów ledwo przezywam 1 dzien okresu, mam straszne bóle podbrzusza i zażeram sie chemikaliami w ogromnych ilościach. Wtedy przez ten 1 dzien nie uzywam zapachów bo moja skóra wówczas (chyba po tej chemii) okropnie zniekształaca zapachy (nawet TZ to przyznał).
A ogólnie najbardziej "zaczepne" zapachy uzywam podczas okresu. Bo wtedy mam zawsze najwieksza ochotę na sex. Moj maż twierdzi ze wówczas zachowuję sie jak "kotka na goracym blaszanym dachu".
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-03, 10:53   #8
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Wątek nie dla mężczyzn. Cykl owulacyjny a perfumy.

Eenax, kobieto! Nie dość, że podobają nam się podobne zapachy, to jeszcze masz bliźniacze reakcje
Najbardziej ogoniaste zapachy, najbardziej wyzywający makijaż i najkrótsze kiece noszę w czasie okresu Doprowadzając tym TŻta do szewskiej pasji Nawiasem mówiąc też nazywa mnie "kotką na gorącym blaszanym dachu" - poznali się z Twoim pokątnie, czy co?
Czasem zdarze mi się, że w tym czasie podobają mi się perfumy, które w innej fazie uznaję za obrzydliwe, ale nie jest to reguła - patrz: przypadek Baghari Pigueta.
W fazie płodnej nie chce mi się nawet uczesać, o ubraniu i pachnieniu, nie wspominawszy. Jaki seks w tym czasie? Facet - A fuj! (in vitro mnie czeka jak nic ).
Pozostałe fazy - norma, czyli dziwolągi wszelkiej maści.
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 12:40   #9
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Wątek nie dla mężczyzn. Cykl owulacyjny a perfumy.

Ja to w ogóle nie odczuwam potrzeby zmian "pachnieniowych" w czasie cyklu. Używam tego na co aktualnie mam ochotę, a z ochotą bywa różnie. Nie wiąże tego z cyklem. Mam za to okropną chcicę zakupową zwłaszcza przed okresem, a jak nic nie mogę sobie kupić, czuję się jak przemielona przez maszynkę, uboga krewna To chore, wiem. Ja mam potworne zmiany hormonalne, które niestety bardzo silnie odczuwam. Moje nastroje potrafią się zmieniać w ciągu kilku minut. Jestem wesoła i szczęśliwa, aby za chwilę być wściekła do granic możliwości, lub przybita, użalająca się nad sobą. Nienawidzę tego, a nie potrafię nad tym panować. Mój cykl jest okropny. Często myślę, że chciałabym być facetem. Ehh.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 20:58   #10
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Wątek nie dla mężczyzn. Cykl owulacyjny a perfumy.

O nie nie co to to nie ja facetem byc bym nie mogła.

Nie wiem jak inni ale ja chyba bym nie mogła nic wykonac trzymajac rece w kieszeniach. Nie wiem jak bym mogła wogóle wyjac rece z kieszeni (koniecznie dziurawych) jak bym w spodniach miała ogonek
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 21:33   #11
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Wątek nie dla mężczyzn. Cykl owulacyjny a perfumy.

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
O nie nie co to to nie ja facetem byc bym nie mogła.

Nie wiem jak inni ale ja chyba bym nie mogła nic wykonac trzymajac rece w kieszeniach. Nie wiem jak bym mogła wogóle wyjac rece z kieszeni (koniecznie dziurawych) jak bym w spodniach miała ogonek
Eenax rozbawiłaś mnie niesamowicie tym ogonkiem
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-04, 08:19   #12
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Wątek nie dla mężczyzn. Cykl owulacyjny a perfumy.

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
O nie nie co to to nie ja facetem byc bym nie mogła.

Nie wiem jak inni ale ja chyba bym nie mogła nic wykonac trzymajac rece w kieszeniach. Nie wiem jak bym mogła wogóle wyjac rece z kieszeni (koniecznie dziurawych) jak bym w spodniach miała ogonek

ale mnie rozwaliłaś tym ogonkiem
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 13:35   #13
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Wątek nie dla mężczyzn. Cykl owulacyjny a perfumy.

Eenax słusznie prawisz Po prostu magnez muszę sobie kupić. Najlepiej dawka dla słonia
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 13:45   #14
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Wątek nie dla mężczyzn. Cykl owulacyjny a perfumy.

jeśli chodzi o zapachy to nie zauważyłam żadnych zmian, natomiast jak zbliża się okres to żyłabym samymi słodyczami. wtedy zawsze kupuję niemiecką czekoladę orzechową z okienkiem i zjadam całą na raz. to jest jedyny moment kiedy zajadam się słodyczami bo ogólnie nie jadam słodkości.
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 19:17   #15
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Wątek nie dla mężczyzn. Cykl owulacyjny a perfumy.

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o zapachy to nie zauważyłam żadnych zmian, natomiast jak zbliża się okres to żyłabym samymi słodyczami. wtedy zawsze kupuję niemiecką czekoladę orzechową z okienkiem i zjadam całą na raz. to jest jedyny moment kiedy zajadam się słodyczami bo ogólnie nie jadam słodkości.
O proszę a ja wtedy najchętniej zjadłabym słoik chili. Nie za bardzo mam ochotę na słodycze, za to frytki z ketchupem, pizza z sosem czosnkowym , ostre chipsy jak najbardziej
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 20:00   #16
Arabesque
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 59
Dot.: Wątek nie dla mężczyzn. Cykl owulacyjny a perfumy.

Postanowiłam odgrzać wątek, dziwna sprawa dziewczyny...

Jakiś czas temu zakochałam się w Euphorii CK i po kilku testach i kilku tygodniach zastanawiania się kupiłam ją na Allegro od sprawdzonego sprzedawcy. Dziś odpakowałam paczkę z wypiekami na twarzy, popsikałam się i... od kilku godzin czuję w ustach metal! Jak to możliwe że do tej pory zapach był boski, a dziś powoduje u mnie metaliczny posmak w ustach? Wiążę to z drugim dniem okresu i tym że od miesiąca przyjmuję tabletki antykoncepcyjne... Rety, mam nadzieję, że to szybko minie, bo jeśli nie, to będę się musiała pożegnać (póki co) z Euphorią. Jak sądzicie, to może być wina hormonów? Zapach trzyma się już kilka godzin, popsikałam też mamę i ona nie ma takich metalicznych odczuć, więc to chyba nie jest sprawa perfum (bądź ich nieoryginalności) Hmm



EDIT: metaliczny posmak w ustach po Euphorii trwał 2 dni ale zniknął i na razie jest wszystko ok z zapachem.

Edytowane przez Arabesque
Czas edycji: 2007-04-25 o 13:16
Arabesque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.