Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-19, 08:54   #3241
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja to juz niewiem czasem skórki mam ładne a czasem takie suchary ze masakra.
Nie lubie smarowac rak kremami. Zawsze zapominam. Wogole mam męskie podejście do smarowania się kremami/balsamami itd . jakiejś mega suchej skory nie mam.

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 09:48   #3242
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Zgadzam się w 100% ja nawilżam skórki codziennie oliwką lub wmasowuję krem do dłoni i wytrzymuję z lakierem 14 dni, dłużej już nie daję rady, ale może moje paznokcie szybciej rosną
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 09:53   #3243
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

u mnie 14 dni to też max bo odrost mam bardzo duży
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 12:15   #3244
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
u mnie 14 dni to też max bo odrost mam bardzo duży
czyli nie jestem sama
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 12:22   #3245
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

jak nieraz na fotkach widzę odrost po 4 tyg. to ja mam taki po 2
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 12:23   #3246
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Jest nas więcej

Kiedyś nie mogłam uwierzyć jak stylistka w salonie gdzie robiłam paznokcie powiedziała mi, że ma jedną Panią na hybrydy, która przychodzi raz na 5 tygodni- kiedyś się spotkałyśmy, miałam wizytę po tej Pani i jak zobaczyłam ten 5 tygodniowy odrost to byłam w szoku bo moje tak po góra dwóch tygodniach wyglądają
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 13:08   #3247
samantagrey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 254
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

U mnie to jedyny minus olejowania, rosną jak szalone, po 5 dniach widac spory odrost 😞
samantagrey jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-19, 16:25   #3248
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Dopuki nie nosilam hybryd to nawet nie pomyślała bym ze mi pazury tak szybko rosną. Zreszta wiecznie nosilam krótkie. Nadal mi do długości pazurów np emki dużo brakuje ale te pół centymetra poza opuszek to dla mnie juz dlugie
Ja nie mam problemów z zapuszczaniem ale nigdy też nie miałam aż tak długich jak dziewczyny gdyż mi w nich po prostu niewygodnie. Normalnie wręcz podziwiam dziewczyny z tak długimi paznokciami

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
jak ma się zadbane i nawilżone skórki to odrost nie jest taki straszny tragedia jest jak odrost wielki i skórki suche i narośnięte
Ja z tych, których nawet mały przy zadbanych skórkach razi dlatego też raz nosze hybrydy później maluje lakierami i tak w koło
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 17:57   #3249
kornela90
Raczkowanie
 
Avatar kornela90
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 46
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Mi udało się zapuścić pazurki właśnie pod hybrydą na 2,5 cm I chociaż cieszyłam się taką długością, to jednak troszkę przeszkadzała. A hybrydę muszę zmieniać co 2 tyg jak nie wcześniej bo odrost mam taki jak moja ciocia po miesiącu :/
kornela90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 20:08   #3250
dorciaczek
Raczkowanie
 
Avatar dorciaczek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 384
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

dziewczyny, może głupie pytanie - jak fachowo nazywa się "urządzenie" z kuleczkami na końcu, którego zazwyczaj używa się do zdobień??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 360202965_433.jpg (18,5 KB, 11 załadowań)
__________________

dorciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 20:15   #3251
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Sonda
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-19, 20:50   #3252
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez dorciaczek Pokaż wiadomość
dziewczyny, może głupie pytanie - jak fachowo nazywa się "urządzenie" z kuleczkami na końcu, którego zazwyczaj używa się do zdobień??
Sonda
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 21:23   #3253
Satia2004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 36
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dobrnęłam do końca drugiej części wątku (3 tydzień czytania ) i cóż... dzięki, że jesteście dziewczyny bo ilość wiedzy tutaj jest ooooogromna

Przygoda z hybrydami zaczęta, pierwsze krzywusy za mną

Mam pytanie do tych z Was, które używają lampy LED 'Diamond' 36W - czy utwardzacie w niej całą dłoń na raz czy kciuki osobno? Czy któraś mogłaby mi zmierzyć jaką ona ma głębokość wewnątrz? Ja długie paluchy mam a wszędzie w necie tylko wymiary zewnętrzne podają, na zdjęciach to raz tylko niby tylko 4 palce wchodzą, gdzie indziej cała dłoń - i bądź tu człowieku mądry: zmieszczę się czy nie
Satia2004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 06:08   #3254
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez dorciaczek Pokaż wiadomość
dziewczyny, może głupie pytanie - jak fachowo nazywa się "urządzenie" z kuleczkami na końcu, którego zazwyczaj używa się do zdobień??
Ja znam to jako sonda.

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Satia2004 Pokaż wiadomość
Dobrnęłam do końca drugiej części wątku (3 tydzień czytania ) i cóż... dzięki, że jesteście dziewczyny bo ilość wiedzy tutaj jest ooooogromna

Przygoda z hybrydami zaczęta, pierwsze krzywusy za mną

Mam pytanie do tych z Was, które używają lampy LED 'Diamond' 36W - czy utwardzacie w niej całą dłoń na raz czy kciuki osobno? Czy któraś mogłaby mi zmierzyć jaką ona ma głębokość wewnątrz? Ja długie paluchy mam a wszędzie w necie tylko wymiary zewnętrzne podają, na zdjęciach to raz tylko niby tylko 4 palce wchodzą, gdzie indziej cała dłoń - i bądź tu człowieku mądry: zmieszczę się czy nie
Ja całą na raz. Tylko troszkę pod kątem wkładam i wtedy bez problemu się mieści
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 06:12   #3255
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja mam też długie paluchy i cała mi się mieści i podobnie jak Ulcia wkładam trochę pod kątem dla pewności i nigdy nie miałąm problemu z utwardzeniem lakieru Dziś jadę do PL i sie w końcu zaopatrzę w nowe lakiery już się nie mogę doczekać
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 06:35   #3256
pomme de terre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
krotkie lamliwe paznokcie a slub

Witajcie dziewczyny,
za okolo miesiac mam swoj slub i mam tez dylemat co zrobic ze swoimi paznokciami.
Probowalam je odratowac i olejowalam paznokcie od okolo stycznia tego roku. Ale niestety efekty nie sa powalajace...

Moje pytanie jest natepujace: Jakie mam alterantywy zeby jakos wygladaly?

Czy zostaja mi tylko tipsy?
Żele tez mi sie niezbyt podobaja.
Wpadlam na pomysl zeby na dwa tyg przed slubem isc na maniciure hybrydowy i je zapusic... . I tu kolejne pytanie: Czy jesli paznokcie beda troche rozdowjone, krotkie i jak sie je pomaluje hybryda to wzmocni je na tyle ze sie nie zlamia? Potem dzien przed slubem poszlabym drugi raz na hybryde.


Wiec to tez pytanie do osob znajacych nie na tym: Czy jest sens w tym sens?
__________________

Ciągle łudzę się, że dzięki mojej wypowiedzi tutaj niektórzy ludzie się w końcu ogarną.

pomme de terre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 07:37   #3257
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Sens zawsze jest . sporobwwc możesz. Wybierz dobry salon i sproboj.

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 09:16   #3258
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: krotkie lamliwe paznokcie a slub

Cytat:
Napisane przez pomme de terre Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,
za okolo miesiac mam swoj slub i mam tez dylemat co zrobic ze swoimi paznokciami.
Probowalam je odratowac i olejowalam paznokcie od okolo stycznia tego roku. Ale niestety efekty nie sa powalajace...

Moje pytanie jest natepujace: Jakie mam alterantywy zeby jakos wygladaly?

Czy zostaja mi tylko tipsy?
Żele tez mi sie niezbyt podobaja.
Wpadlam na pomysl zeby na dwa tyg przed slubem isc na maniciure hybrydowy i je zapusic... . I tu kolejne pytanie: Czy jesli paznokcie beda troche rozdowjone, krotkie i jak sie je pomaluje hybryda to wzmocni je na tyle ze sie nie zlamia? Potem dzien przed slubem poszlabym drugi raz na hybryde.

Wiec to tez pytanie do osob znajacych nie na tym: Czy jest sens w tym sens?
sens jest to czy hybryda wzmocni ci paznokcie na tyle, żeby się nie połamały to zależy od tego w jakim stanie jest twoja naturalna płytka jeśli masz bardzo słabe i cienkie paznokcie, to hybryda może nie trzymać się zbyt dobrze, ale to też nie jest regułą póki nie spróbujesz to się nie przekonasz

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ja z tych, których nawet mały przy zadbanych skórkach razi dlatego też raz nosze hybrydy później maluje lakierami i tak w koło
mnie kiedyś też strasznie to raziło ale przyzwyczaiłam się :P
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 09:23   #3259
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez pomme de terre Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,
za okolo miesiac mam swoj slub i mam tez dylemat co zrobic ze swoimi paznokciami.
Probowalam je odratowac i olejowalam paznokcie od okolo stycznia tego roku. Ale niestety efekty nie sa powalajace...

Moje pytanie jest natepujace: Jakie mam alterantywy zeby jakos wygladaly?

Czy zostaja mi tylko tipsy?
Żele tez mi sie niezbyt podobaja.
Wpadlam na pomysl zeby na dwa tyg przed slubem isc na maniciure hybrydowy i je zapusic... . I tu kolejne pytanie: Czy jesli paznokcie beda troche rozdowjone, krotkie i jak sie je pomaluje hybryda to wzmocni je na tyle ze sie nie zlamia? Potem dzien przed slubem poszlabym drugi raz na hybryde.

Wiec to tez pytanie do osob znajacych nie na tym: Czy jest sens w tym sens?
Spróbować możesz ale nikt Ci nie zagwarantuje że sie na pewno uda zwłaszcza, że 2 tyg to niewiele przeciętnie paznokieć rośnie 2-3mm na miesiąc. Zatem ja bym poszła od razu jeśli chcesz mieć naturalki i wtedy powinny ładnie podrosnąć przez miesiąc Mojej znajomej kiedy zaczęły się rozdwajać paznokcie hybryda w miejscu rozdwojeń odskakiwała a na reszcie paznokcia niby się trzymała

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
mnie kiedyś też strasznie to raziło ale przyzwyczaiłam się :P
Ja jakoś przez 1,5 miesiąc nosiłam hybrydy i wtedy też już się przyzwyczaiłam później mi znów się poprzestawiało. Chodzi za mną czerń więc kto wie może znów zarzucę hybrydę gdyż po dwóch dniach ostatnio starły się końce, a to drażni mnie jeszcze bardziej niż odrosty
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 10:12   #3260
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: krotkie lamliwe paznokcie a slub

Cytat:
Napisane przez pomme de terre Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,
za okolo miesiac mam swoj slub i mam tez dylemat co zrobic ze swoimi paznokciami.
Probowalam je odratowac i olejowalam paznokcie od okolo stycznia tego roku. Ale niestety efekty nie sa powalajace...

Moje pytanie jest natepujace: Jakie mam alterantywy zeby jakos wygladaly?

Czy zostaja mi tylko tipsy?
Żele tez mi sie niezbyt podobaja.
Wpadlam na pomysl zeby na dwa tyg przed slubem isc na maniciure hybrydowy i je zapusic... . I tu kolejne pytanie: Czy jesli paznokcie beda troche rozdowjone, krotkie i jak sie je pomaluje hybryda to wzmocni je na tyle ze sie nie zlamia? Potem dzien przed slubem poszlabym drugi raz na hybryde.


Wiec to tez pytanie do osob znajacych nie na tym: Czy jest sens w tym sens?
Pewnie jakby Ci kosmetyczka zrobila na bazie hard, którą dziewczyny tu sobie chwalą, to by się nie polamaly
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 12:27   #3261
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: krotkie lamliwe paznokcie a slub

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Pewnie jakby Ci kosmetyczka zrobila na bazie hard, którą dziewczyny tu sobie chwalą, to by się nie polamaly
Hard to nie baza!
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 12:32   #3262
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: krotkie lamliwe paznokcie a slub

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Hard to nie baza!
Tak wiem, że nazawa to lakier hybrydowy budujący... jednakże można go użyć jako bazę, ktoś tu pisał, że tak robi... Także nie wiem skąd ten bulwers
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 12:52   #3263
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: krotkie lamliwe paznokcie a slub

Dziewczyna jest tu nowa, mozliwe ze nawet nie zna nazw producentow hybryd. Teraz sobie wyobraz ze odwiedza wszystkie salony w miescie pytajac czy pracują na hybrydach Hard, bo ktos jej takie polecil...

Edytowane przez Roverkowa
Czas edycji: 2015-03-20 o 12:53
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 12:57   #3264
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: krotkie lamliwe paznokcie a slub

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Dziewczyna jest tu nowa, mozliwe ze nawet nie zna nazw producentow hybryd. Teraz dobie wyobraz ze odwiedza wszystkie salony w miescie pytajac czy pracują na hybrydach Hard, bo ktos jej takie polecil...
Czyli Twoim rozumowaniem, kosmetyczki w salonach, nie maja wiedzy i nie wiedziały by o co chodzi? Mam pracę na codzień bardzo myślącą, potym co opisuje klient moim zadaniem jest mieć na ten temat wiedzę bo byłam z tego szkolona i na bieżąco się szkole. Klient nie musi znać fachowych nazw bo nie jest z takiej dziedziny szkolony bądź się nią nie interesuje...
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 13:17   #3265
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: krotkie lamliwe paznokcie a slub

Trzeba pamiętać o tym, ze sa kosmetyczki ktore sie przykładają do swojej pracy, nie bazuja tylko na tym czego sie kiedys nauczyly, szkola sie, ucza na biezaco, interesuja sie nowinkami, ale sa tez "kosmetyczki" ktore zadnych nowosci nie wprowadzają, nie rozwijaja sie. Jesli ktos trafi do tej drugiej to nie przetlumaczy czego oczekuje. W najgorszym przypadku kosmetyczka zażeluje klientce paznokcie, na zel polozy hybryde i wmówi, ze tak to sie robi.
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 13:31   #3266
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: krotkie lamliwe paznokcie a slub

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Trzeba pamiętać o tym, ze sa kosmetyczki ktore sie przykładają do swojej pracy, nie bazuja tylko na tym czego sie kiedys nauczyly, szkola sie, ucza na biezaco, interesuja sie nowinkami, ale sa tez "kosmetyczki" ktore zadnych nowosci nie wprowadzają, nie rozwijaja sie. Jesli ktos trafi do tej drugiej to nie przetlumaczy czego oczekuje. W najgorszym przypadku kosmetyczka zażeluje klientce paznokcie, na zel polozy hybryde i wmówi, ze tak to sie robi.
Dlatego chodzi sie do sprawdzonych i polecanych salonów ^^ bądź polecanej osoby, ktora robi paznokcie w zaciszu domowym Dla mnie jest głupotą nie uczyć się nowości starszej stażem kosmetyczki, podstawa to rozwijać się w takiej dziedzinie.
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 13:58   #3267
cola201
Rozeznanie
 
Avatar cola201
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: KrakĂłw- miasto KrĂłlĂłw Polskich
Wiadomości: 536
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja jestem samoukiem. przez Długi czas chodziłam do kosmetyczki, ( w sumie 3 różnych w ciągu roku ). Każda z nich miała inne produkty, inne podejście, doświadczenie, podejście, wiedzę i metodę. W dobie internetu wiele osób prowadzi blogi, wrzuca do sieci filmiki instruktażowe, firmy masowo sprzedają produkty potrzebne do stylizacji paznokci. Trochę własnej wiedzy + ta zaczerpniętej z internetu, od innych + szkolenie / trening i jesteś w tym dobra
Dodam, że zawsze byłam zadowolona z wizyt u kosmetyczki, ale gdy zaczęłam robić sobie hybrydy sama to sprawiało mi to większą przyjemność i zadowolenie niż jak mi to zrobiła profesjonalistka.
Nie maluje paznokci innym , cały czas się doszkalam, śledzę blogi i uczę się na własnych błędach.
__________________
_________________________ ___

Zapraszam do obejrzenia mojego świątecznego rękodzieła!





https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post53652022


_________________________ ___________

Moje motto:
"Wystarczy chcieć"
cola201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 19:36   #3268
karchola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 26
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja jakoś sobie nie wyobrażam krótkich paznokci na ślub dlatego zdecydowałabym się na żele, w Lublinie jest trochę stylistek, które ładnie robią żele. Wydaje mi się, że efekt bardziej zależy od wykonania niż preferencji metody )
karchola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 20:00   #3269
_Mada_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Mada_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 075
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Nie wiem czy mogę tu o takie coś pytać, jeżeli nie to z góry przepraszam.
Czy możecie polecić jakąś osobę z Krakowa, która robi hybrydę? Raczej osoba prywatna, nie salon, wiadomo będzie taniej I przede wszystkim, aby nie robiła na hybrydach z formaldehydem
Byłabym bardzo wdzięczna
__________________
Proszę o odpisywanie u mnie
Ubrania->
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=784592
_Mada_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:57   #3270
gosiak4003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 42
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny mam pytanie odnośnie lakierów hybrydowych SPN.
Czy te lakiery współdziałają z bazą Gelisha? czy łatwo się zdejmują acetonem?
Potrzebuję kilku "wystrzałowych" kolorów do malowania np jednego palca, nie opłaca mi się kupować gelishów bo zbankrutuję na kolorach których użyję kilka razy w życiu.
Ale z drugiej strony, kupiłam kiedyś na allegro jakieś tańsze badziewiaszcza i albo nie chciały zejść (aceton ich nie ruszał, spiłować je trzeba było) albo odłaziły po 3 dniach całym płatem - bez względu na bazę..
Czy SPN to dobra opcja?
gosiak4003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.