Patenty na bycie NAJ :) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-24, 14:50   #331
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

aha-na miedzynarodowej stronie LPR jest tak duzo produktów anty slonce ze az sie przeraziłam!!!w PL chyba nie ma tyle tego , przynajmniej nie zauwazyłam w aptekach

Ivonka ile kosztuje taki puder sypki Joko-rozuemim ze nieduzo, bo tez potrzebuje takiego opakowanaka.Mam skrobie ziemniaczaną, moze byc?czy lepsza kukurydziana?
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 15:07   #332
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
aha-na miedzynarodowej stronie LPR jest tak duzo produktów anty slonce ze az sie przeraziłam!!!w PL chyba nie ma tyle tego , przynajmniej nie zauwazyłam w aptekach

Ivonka ile kosztuje taki puder sypki Joko-rozuemim ze nieduzo, bo tez potrzebuje takiego opakowanaka.Mam skrobie ziemniaczaną, moze byc?czy lepsza kukurydziana?
Kukurydziana, jest podobno lepsza. Ziemniaczana za bardzo wysusza.
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 17:23   #333
zetzet
Raczkowanie
 
Avatar zetzet
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Posen
Wiadomości: 172
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
aha-na miedzynarodowej stronie LPR jest tak duzo produktów anty slonce ze az sie przeraziłam!!!w PL chyba nie ma tyle tego , przynajmniej nie zauwazyłam w aptekach

Ivonka ile kosztuje taki puder sypki Joko-rozuemim ze nieduzo, bo tez potrzebuje takiego opakowanaka.Mam skrobie ziemniaczaną, moze byc?czy lepsza kukurydziana?
a ja trzymam skrobie w pudelku po Nivei. po co kupowac cos specjalnie, poszukaj, czy nie masz jakiegos pustego opakowania
zetzet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 17:33   #334
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez mckabi
Kukurydziana, jest podobno lepsza. Ziemniaczana za bardzo wysusza.
Nie wiem, bo kukurydzianej nie próbowałm jeszcze, może jutro kupię jak do cywilizacji się dostanę ale mam takie wrażenie że faktycznie ziemiaczana wysusza, odczuwam, teraz po całym dniu "noszenia" jej taka suchość i ściagnięcie skóry...
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 18:40   #335
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
Ivonka ile kosztuje taki puder sypki Joko-rozuemim ze nieduzo, bo tez potrzebuje takiego opakowanaka.Mam skrobie ziemniaczaną, moze byc?czy lepsza kukurydziana?
Nie pamietam Jakies 7-8 zl Ma fajne siteczko
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 20:17   #336
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dzieki dziewczyny za wiadomosc,mam puste pudełko po małym body butter z body shopu i chyba sie by nadało, ale takie z siteczkiem lepsze, bo jak takie bez sitka przenosic, potem po otwarciu sie sypie itp..zobacze
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 20:35   #337
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

czy 48,5 za LPR aqua lait to duzo? http://www.allegro.pl/item106091159_...em_100ml_.html
cena juz z przesyłka.to chyba nie duzo nie..??

czy te chusteczki samoopalające z LPR mozna normalnie kupić na sztuki w aptece?

a co sadzicie o tej avence? http://www.allegro.pl/item105375213_...l_probki_.html
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 20:42   #338
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
czy 48,5 za LPR aqua lait to duzo? http://www.allegro.pl/item106091159_...em_100ml_.html
cena juz z przesyłka.to chyba nie duzo nie..??

czy te chusteczki samoopalające z LPR mozna normalnie kupić na sztuki w aptece?

a co sadzicie o tej avence? http://www.allegro.pl/item105375213_...l_probki_.html
Jeśli razem z przesyłką to 48,50 zł to jest tanio. Ja kupowałam w Vena-Vicie i razem z przesyłką zapłaciłam 57 zł, tak więc kupuj śmiało AL, opłaca się
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 20:48   #339
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dzieki uwazacie dziewczyny ze lepsza jest LPR aqua czy posmiertny łosoś Avene?
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 03:39   #340
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Jeśli szukasz czegoś lekkiego, nie lepiącego się i nie tłustego to polecam na początek LRP Dermo-Pediatrics. Jest to chyba jednyny filtr, który nie odrzuca na samym początku filtromaniaczej przygody. Też ma 100ml i same zalety.

A-L jest przefantastyczny w noszeniu, odrzucający przy nakładaniu, tj. świeci się i lepi niemiłosiernie, ale tylko do momentu przyskrobiowania ( apropos od razu radzę ci zaopatrzyć się w skrobię kukurydzianą lub Dry - Flo, ziemniaczana wygląda gorzej na twarzy i wysusza).
A więc, przyskrobiowane mleczko A-L na twarzy wygląda przez wiele godzin bajecznie. Jakoś tak się potrafi z tą skrobią genialnie połączyć, że jednocześnie ujednolica koloryt, maskuje niedoskonałości - całość wygląda super!
Dodatkową jego zaletą jest to, że świetnie leży na twarzy, cały czas czuć tę ochronną warstewkę.
Żaden z dwóch filtrów LRP mnie nie wysusza, ani nie podrażnia mimo obecności alkoholu w składzie.

Ja na twoim miejscu zwłaszacza w sezonie letnim zaczęłabym od LRP (naprawdę antyniespodziankowe - absolutnie nic mi po nich nie wychodzi, pory pięknie ściągnięte cały dzień), testy Avene zostaw sobie na później.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 09:11   #341
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dzieki Kate poczytałam KWC i jestem w sumie w rogu.Bo jednak do filtrów avene mozna uzywać normalnych pudrów a do LPR nie (chodzi mi talk i mike). Wiec nie wiem. Noi czy czym mniejszy faktor filtra tym mniej sie swieci??
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 11:05   #342
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Żaden z dwóch filtrów LRP mnie nie wysusza, ani nie podrażnia mimo obecności alkoholu w składzie.
Kate, a używałaś może LPR creme 50+ ?
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 11:28   #343
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
dzieki Kate poczytałam KWC i jestem w sumie w rogu.Bo jednak do filtrów avene mozna uzywać normalnych pudrów a do LPR nie (chodzi mi talk i mike). Wiec nie wiem. Noi czy czym mniejszy faktor filtra tym mniej sie swieci??
Niestety nie...faktor i swiecenie nie są współzależne
avenki są ciężkawe w odbiorze bo jako jesdyne nie mają alkoholu w składzie - a to on w dużej mierze jest odpowiedzialny za "lekkość" innych filtrów.

Jedyna rada to próbować , próbować, próbować - marudzić i żebrać o próbki.

Mi osobiście łososiowa Avenka przypasowała i nawet teraz gdy słonko już mocno przygrzewa wcale nie spływa...ale....np. jest sporo pań którym avenka nie służy bo zapycha....niestety....
marianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 11:59   #344
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez moniga
Kate, a używałaś może LPR creme 50+ ?
Nie Moniko - moja wypowiedź odnosiła się do dwóch preparatów, o których pisałam wyżej, D-P o A-L.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 14:24   #345
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Nie wiem, czy w tym wątku poruszany byl ten temat, ale proszę o radę. Chodzi o przetluszczające się włosy. Mozna je posypac talkiem lub pudrem, aby wyglądaly na "swieże". Czy mogę użyć do tego talku perfumowanego? Jezele zastosuję to rano, wieczorem musze umyć włosy??
ajali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 15:24   #346
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dziewczyny coś pisały o tym sposobie odświeżania włosów, niestety ja jeszcze nie próbowałam, więc nie wiem czy jest skuteczny Myślę, że warto spróbować.
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 15:24   #347
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez ajali
Nie wiem, czy w tym wątku poruszany byl ten temat, ale proszę o radę. Chodzi o przetluszczające się włosy. Mozna je posypac talkiem lub pudrem, aby wyglądaly na "swieże". Czy mogę użyć do tego talku perfumowanego? Jezele zastosuję to rano, wieczorem musze umyć włosy??
Dziewczyny coś pisały o tym sposobie odświeżania włosów, niestety ja jeszcze nie próbowałam, więc nie wiem czy jest skuteczny Myślę, że warto spróbować.

Edit: przepraszam za dubla, myślałam że zdążę z zaznaczniem cytatu
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 16:08   #348
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Wiem, że do mycia włosów na sucho nadaje się też puder jedwabny
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...sername=asinek
Sama go nie próbowałam, bo nie mam.

Ale kiedyś jak byłam jeszcze w LO miałam taką sytuację awaryjną, że nie zdążyłabym za żadne skarby świata umyć włosów i wysuszyć, więc użyłam takiego zwykłego talku (nie wiem czy był perfumowany, no taki zwykły z apteki) Posypałam nim delikatnie włosy przy skórze i dobrze wyczesałam szczotką. Muszę powiedzieć, że włosy wyglądał naprawdę lepiej, nie widać było, że sa przetłuszczone. Później zdarzyło mi się może jeszcze ze 2 razy użyć tego sposobu. I tyle. Obecnie nie stosuję, staram się ze wszystkim zdążyć i umyć głowę, nienawidzę przetłuszczonych włosów! Chociaż, jak często myję głowę to mi się farba szybciej zmywa
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 18:45   #349
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dzięki za odpowiedzi Chcialam użyć pudru do ciała (Oriflame Midsummer ). Wypróbuję to
ajali jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 20:23   #350
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

do czego Wy mnie namawiacie właśnie sobie posypałam włosy pudrem do ciała z Avonu perfumowany, beztalkowy. nie wiem, może akurat tego talku zabrakło, bo zabieg nic a nic nie pomógł na tłuste włosy a może za mało nałożyłam nie ma to, jak umyć włosy
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 20:26   #351
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja też kiedyś tak zrobiłam - podczas choroby nie chciałam myć włosów, a że znajomi mieli przyjść, to chciałam chociaż minimalnie estetycznie wyglądać
Posypałam skórę głowy pudrem dla dzieci Johnsona, zostawiłam na jakiś kwadrans i wyczesałam.Puder wchłonął tę "tłustość" i włosy lepiej wyglądały, chociaż były pierońsko matowe.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 20:30   #352
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Ja też kiedyś tak zrobiłam - podczas choroby nie chciałam myć włosów, a że znajomi mieli przyjść, to chciałam chociaż minimalnie estetycznie wyglądać
Posypałam skórę głowy pudrem dla dzieci Johnsona, zostawiłam na jakiś kwadrans i wyczesałam.Puder wchłonął tę "tłustość" i włosy lepiej wyglądały, chociaż były pierońsko matowe.
Tzn ze trzeba poczekac... ok jutro probuje
ajali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 21:00   #353
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Skoro tu o patentach, to przypomniał mi się jeden: jeżeli się wyczuwa na skórze, a raczej pod skórą, zaczątek bolesnego ropnego wyprysku (jeszcze nic nie widać, ale boli, albo widać tylko lekko czerwona plamkę i już wpadacie w rozpacz wiedząc, co z tego będzie ), można go spróbować... zamrozić! Bierze się kostkę lodu, owija w chusteczkę i przykłada w to miejsce. Trzeba trzymać co najmniej kilka minut i powtarzać operację kilkukrotnie. Cierpliwość się opłaca, bo jest duża szansa, że "wulkan nie wybuchnie". Taki zamrożony traktujemy czymś antybakteryjnym. Mnie parę razy uratowało to twarz przed ważnym wyjściem. Oczywiście, jest to metoda awaryjna, a nie lecznicza Ale bakterie lubią ciepełko, wiec zamrożone szybciej zdychają

A co do włosów, to NIGDY mi się jeszcze nie zdarzyło ich nie umyć rano Wolę się spóźnić albo przeziębić, ale włosy mają być czyste i basta! Wiem, że np. Klorane ma tzw. suche szampony w ofercie, ale nigdy nie próbowałam.
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 21:07   #354
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Erato
A co do włosów, to NIGDY mi się jeszcze nie zdarzyło ich nie umyć rano Wolę się spóźnić albo przeziębić, ale włosy mają być czyste i basta! Wiem, że np. Klorane ma tzw. suche szampony w ofercie, ale nigdy nie próbowałam.
Mi też i dlatego całą zimę cierpię na zatkane zatoki Ale mus to mus, głowa ma byś umyta.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 05:02   #355
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Z podanych w tym wątku patentów wyjątkowo przypadł mi do gustu ten z odżywką nakładaną przed myciem włosów. Dotąd nie przepadałam za odżywkami - dość mocno obciążały mi włosy, teraz nie mam oporów przed chemicznym dokarmieniem fryzury - włosy myję po i jest świetnie.

Jedyna odżywka, którą z przyjemnością stosuję po umyciu włosów to błoto Bielendy - włosy po nim naprawdę wyglądają świetnie i nie są wcale obciążone.

Kolejny ulubiony patent to ręczniki papierowe do twarzy.

Mam jeszcze jeden od lat - odkąd byłam nastolatką zawsze prysznic (i ten wieczorny i ranny) kończę lodowatym strumieniem na całe ciało przez kilkadziesiąt sekund. Nic tak mnie nie budzi jak taki prysznic.
Mam to szczęście, że skórę na ciele mam genetycznie bez zarzutu, może to też zasługa tych lodowatych pryszniców?
Nie wiem co to rozstępy i cellulitis .

Aha - na włosy też zimna, ale nie lodowata.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 06:45   #356
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Jedyna odżywka, którą z przyjemnością stosuję po umyciu włosów to błoto Bielendy - włosy po nim naprawdę wyglądają świetnie i nie są wcale obciążone.
rzeczywiście - to błoto jest świetne rozpisałam się w recenzji, ale tu w skrócie - uratowało mnie gdy niewiadomo z jakiego powodu włosy na czubku głowy (nawet już 2-3 h po umyciu) wyglądały na tłuste i posklejane mimo że w dotyku były świeże. W tym okresie przerobiłam 4 czy 5 szamponów, nawet nie myślałam o tym żeby kłaść na skórę głowy odżywkę czy maskę - nic nie pomogło. Zrezygnowana, z wizją kolejnej wizyty u dermatologa, zaczęłam przeglądać szafkę - a tam stało błoto z wymiany której jeszcze nie zdążyłam użyć. I stał się cud na tydzień-dwa miałam dobre włosy, poźniej znów musiałam aplikować błotko. Teraz zmieniłam szampon na Rossmanowy dla dzieci i wszystko jest w porządku, widać to były silikony. Błoto właśnie mi się skończyło, ale myślę, że warto je mieć w domu - sporo błota w tym błocie czy raczej kremowej masce z drobinkami nie obciąża, ułatwia rozczesywanie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 07:01   #357
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Przypomniało mi się jeszcze coś. Żadne to pewnie odkrycie, ale napiszę, bo sama tak robię. Żeby włosy nie były przyklapnięte, a odbite od skóry (mam długość do ramion) nakładam grube wałki z rzepami na suche włosy (jakieś 30 minut, czasem lekko ogrzeję suszarką). Fryzura wygląda lepiej i włosy nie przetłuszczają się tak szybko.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 08:16   #358
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Z podanych w tym wątku patentów wyjątkowo przypadł mi do gustu ten z odżywką nakładaną przed myciem włosów. Dotąd nie przepadałam za odżywkami - dość mocno obciążały mi włosy, teraz nie mam oporów przed chemicznym dokarmieniem fryzury - włosy myję po i jest świetnie.
.
Musze koniecznie spróbować, jakoś mi umknęło w wątku
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 08:33   #359
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Z podanych w tym wątku patentów wyjątkowo przypadł mi do gustu ten z odżywką nakładaną przed myciem włosów. Dotąd nie przepadałam za odżywkami - dość mocno obciążały mi włosy, teraz nie mam oporów przed chemicznym dokarmieniem fryzury - włosy myję po i jest świetnie.
Kurcze, ale się cieszę że się na coś przydałam z tym moim patentem odżywkowym

Ehh, a ja trudny dzień dziś mam, bo egzamin z niemieckiego piszę, a jutro ustny mam , boję się jak cholera bo nie chciałabym stracić 420pln opłaty za egzamin.. 3majcie kciuki od 16.00 pliiis
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 08:55   #360
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez basiao84
Kurcze, ale się cieszę że się na coś przydałam z tym moim patentem odżywkowym

Ehh, a ja trudny dzień dziś mam, bo egzamin z niemieckiego piszę, a jutro ustny mam , boję się jak cholera bo nie chciałabym stracić 420pln opłaty za egzamin.. 3majcie kciuki od 16.00 pliiis
Oj tak Twój patent odżywkowy jest świetny. Sama stosuję go teraz i jestem bardzo zadowolona

Będę trzymać kciuki Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.