Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-01, 17:48   #1141
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

a tutaj 6 miesięcy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (15,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (16,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (15,0 KB, 6 załadowań)
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 17:50   #1142
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

no i jeszcze moij kot
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kot.jpg (16,4 KB, 14 załadowań)
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 17:54   #1143
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Kiedyś dawno temu obiecałam fotki mojego psiaka... Saby vel Stefana
oto one

tutaj ma 6 tygodni
Niki, czy mogę go zjeść?
Nie wiem czy pamiętacie, pisałam kiedyś że mam takiego "wirtualnie adoptowanego" psa - no i ostatnio dostałam maila z wiadomoscią, że "mój" pies znalazł prawdziwy dom! Ktoś go zabrał ze schroniska, mimo że to staruszek właściwie, 10 lat. Mam nadzieję, że to jakiś dobry człowiek A ja oczywiście "adoptuję" następnego
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 17:55   #1144
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Nikita ja to widze tylko zarysy tych stworków i w środku piksele ...
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 17:59   #1145
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Basiu.. nie można ich powiększac tylko oglądac tak jak sa teraz... zdjęcia robiłam w tak dużej rozdzielczosci ze teraz ni cholery nie chcą mi się załadować.. a zmniejszania zdjęć pod linuxem niezbyt jeszcze opanowałam

Erato a u ciebie normalnie widac?
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 18:13   #1146
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Basiu.. nie można ich powiększac tylko oglądac tak jak sa teraz... zdjęcia robiłam w tak dużej rozdzielczosci ze teraz ni cholery nie chcą mi się załadować.. a zmniejszania zdjęć pod linuxem niezbyt jeszcze opanowałam

Erato a u ciebie normalnie widac?
Niestety nie "Normalne" są tylko miniatury, po powiększeniu widać pikselozę
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 18:13   #1147
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Nikita slodki biszkopcik
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-01, 19:26   #1148
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

aa to wiem... tylko miniatury są u mnie tak samo.. naprawdę w programie " Picasa" nie umiem nic lepszego z tym zrobic

Contax dziękuje w imieniu Sabiny ona to taki przypalony biszkopcik.. własnie spi na łóźku z łapami do góry i okropnie chrapie
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 19:42   #1149
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pamiętacie, pisałam kiedyś że mam takiego "wirtualnie adoptowanego" psa - no i ostatnio dostałam maila z wiadomoscią, że "mój" pies znalazł prawdziwy dom! Ktoś go zabrał ze schroniska, mimo że to staruszek właściwie, 10 lat. Mam nadzieję, że to jakiś dobry człowiek A ja oczywiście "adoptuję" następnego
Pamiętam Miał wiele szczęśia naprawdę, starsze psiaki z trudem znajdują nowe domki, cieszę się, że mu się poszczęściło Może masz dobrą rekę i jak następnego adoptujesz wirtualnie to też szybko znajdzie domek?
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 20:10   #1150
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Smile Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Tak troszke zmienie temat wiem,ze mnie nie przegonicie ze nie to forum itp.ale...przejrzalam recenzje na KWC,przekopalam sie przez rozne watki na Fryzjerskim i dalej nie wiem,jaka decyzje podjac.Juz nie raz przekonalam sie,ze tutaj na Biochemii pomagamy sobie w dobrej wierze,a nie tylko na zasadzie napisania kolejnego postu...ale do rzeczy

Od jakiegos czasu naszlo mnie na wszelkie kosmetyki do wlosow blond-rozswietlacze,szampony wydobywajace blask,podkreslajace kolor itp.Wszystko zaczelo sie do Gliss Kura ale niestety lwia czesc tej serii jest u Nas niedostepna a zanim ja zakupie mini troche czasu i chcialam siegnac po inne marki np.L'oreala,Farouka czy cos innego.
Zaczelam przegladac Allegro,oferty sklepow netowych i...zaczal sie problem,poniewaz jest tyle tego,ze nie wiem na co sie zdecydowac.Rozmawialam z kilkoma fryzjerami ale kazdy chwali to,na czym pracuje-a przeciez doradzajac komus nie tylko na tym powinnismy sie opierac.

Pare miesiecy temu zdecydowalam sie na zakup farby do wlosow Natural&Easy i...uzyskalam kolor taki,jak producent obiecuje-co za tym idzie kolor jest bardzo trwaly ale wiadomo,ze uzywajac kosmetykow wspomagajacych mozna ten efekt przedluzyc i wzmocnic-wiem,ze wsrod Nas sa blondynki naturalne i farbowane moze podzielicie sie wlasnymi uwagami co,do uzycia danych kosmetykow?a moze macie jakies ulubione?

Zaznacze,ze naturalne sposoby nie wchodza w gre,bawilam sie tym jakis czas temu ale jest to czasochlonne a niestety ostatnimi czasy zyje w ciaglym biegu.

Wertujac KWC natknelam sie na moja ulubiona firme,ale jest tylko jedna recenzja a moze ktoras z Was tez go uzywala i moze sie wypowiedziec?

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11672

Bede wdzieczna za podpowiedzi
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 20:16   #1151
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Nikito, słodziutki zwierzyniec .
Grono moich czworonożnych przyjaciół, zasilił 4 tygodnie temu mały kotek. Niestety nie mam zdjęcia, żeby pokazać . Z dnia na dzień koci malec staje się coraz bardziej słodki, ale i psotny . Mimo to jest cudaczny, coraz bardziej samodzielny, ale jeszcze dość nieporadny w swoich ruchach . A że posiadam jeszcze psa, tak więc kot ma psią "nianię", która towarzyszy mu pod nieobecność kociej mamy .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-01, 20:51   #1152
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

no to wrócilismy do tematu zwierząt.. w takim razie musze porobic fotki innych moich zwierzaczków, bo mam jeszcze dwa koty i dwa psy oprócz ego co na fotkach
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 22:27   #1153
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Hexxana, ja bym chętnie sama ten szampon wypróbowała, może rzeczywiście daje taki efekt, jaki jest opisany?

Często farbuję włosy, ale nie potrafię polecić ci NIC, co wzmaciałoby efekt albo go utrzymywało. U mnie prawie wszystkie farby (nawet te fryzjerskie) zmywają się błyskawicznie, nieważne czego używam do mycia i pielęgnacji włosów.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 22:43   #1154
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

A ja właśnie zauważyłam, że o ile zwykłe szampony do włosów zmywały farbę bardzo szybko (przez pierwszy tydzień po nałożeniu farby miałam zawsze kolorową pianę przy myciu szamponem), to Babydream Rossmanna w ogóle tego nie robi Piana jest bieluchna
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 00:09   #1155
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Hexxana, ja bym chętnie sama ten szampon wypróbowała, może rzeczywiście daje taki efekt, jaki jest opisany?

Często farbuję włosy, ale nie potrafię polecić ci NIC, co wzmaciałoby efekt albo go utrzymywało. U mnie prawie wszystkie farby (nawet te fryzjerskie) zmywają się błyskawicznie, nieważne czego używam do mycia i pielęgnacji włosów.
Wlasnie mam slabosc do Farouka poniewaz juz sposro roznych kosmetykow mialam z tej firmy i jestem jak najbardziej zadowolona wiec moze i tym razem

Mialam okres zcasu,ze przeszlam przez wszystkie mozliwe kolory od wscieklego tycjanu po granatowa czern a koniec koncem kiedy chcialam wrocic do naturalnego koloru wlosow stalo sie to juz niemozliwe ale...znalazlam wymarzony odcien farby w kolorze blond.Przy koloryzacjach zawsze posilkuje sie Silk Fillerem -odmiana jedwabiu,ktora faktycznie wplywa na jakosc i utrzymanie sie koloru na wlosach.
Zawsze to byl moj slaby punkt i w kwestii pielegnacji wlosow bylam przeczulona wiec roznego rodzaju cuda nie sa mi obce ale z drugiej strony jest to zdrowe podejscie do pielegnacji wlosow farbowanych,a przy regularnych koloryzacjach jest ona niezbedna i dzieki temu nie mam problemow

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
A ja właśnie zauważyłam, że o ile zwykłe szampony do włosów zmywały farbę bardzo szybko (przez pierwszy tydzień po nałożeniu farby miałam zawsze kolorową pianę przy myciu szamponem), to Babydream Rossmanna w ogóle tego nie robi Piana jest bieluchna

Hmmmm,zaciekawilas mnie tym szamponem Rossmannowskim-przewaznie uzywam serii profesjonalnych choc nie stronie od szamponow dzieciecychjednak nigdy nie mialam problemow ze zmywaniem sie farby z wlosow podczas mycia.
Zabawny jest fakt,ze farba po ktora siegnelam zostala zjechana w recenzjach na KWC,nawet opisany zostal efekt zielonej barwy wlosow i pamietam,ze czytalam ja podczas kiedy farba juz byla nalozona na wlosy i wciaz zerkalam do lustra czy aby czasem wlosy nie robia sie zielone
Kolor utrzymywal sie niesamowicie dlugo bo ponad 2 m-ce,juz mialam spore odrosty ale jakos brakowalo mi natchnienia na farbowanie i bardziej otoczenie zwrocilo uwage,ze kolor nie ulega zmianie a mowiac dosadnie "nie wypral sie"
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 07:21   #1156
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

U mnie regularnie pojawiał się problem pt. "wyprany kolor". Dopiero zmiana szamponu pokazała, że nie musi się spierać..
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 19:51   #1157
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

dobry dowcip
http://www.apteka-centrum.pl/mustela...my-p-1657.html

Cytat:
# Delikatne perfumy, które dają dobre samopoczucie i świeżość w każdych warunkach
...

Cytat:
Psiknąć kilka kropel perfum za uszami, na szyi i wewnętrznej stronie nadgarstków niemowlęcia
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 19:55   #1158
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Chciałaoby się powiedzieć "A czego to nie wymyślą"
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 20:08   #1159
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Jak na perfumy dla malucha to chyba troszkę za drogie
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-02, 20:43   #1160
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Poczekam jeszcze z zakupem tych perfum dla mojej prawie 13-miesięcznej córci Fakt, czego to ludzie nie wymyślą.

Madziorka, 100ml za 55 zł wychodzi dość ekonomicznie
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 20:53   #1161
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Ja się tylko zastanawiam, czy to uczucie świeżości i komfortu jest dla opiekuna czy dla dziecka
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 21:04   #1162
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Ale przecież dziecko samo w sobie pachnie przecudnie! Ja bym chciała mieć perfumy o zapachu małego dziecka
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 21:10   #1163
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ja się tylko zastanawiam, czy to uczucie świeżości i komfortu jest dla opiekuna czy dla dziecka
Dzieci chyba najbardziej lubią zapachy znajomych osób (myslę, że na pierwszym miejscu mamy takiej niewyperfumowanej oczywiście)

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Ale przecież dziecko samo w sobie pachnie przecudnie! Ja bym chciała mieć perfumy o zapachu małego dziecka
Niezły pomysł na zapach
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 21:14   #1164
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Poczekam jeszcze z zakupem tych perfum dla mojej prawie 13-miesięcznej córci Fakt, czego to ludzie nie wymyślą.

Madziorka, 100ml za 55 zł wychodzi dość ekonomicznie
Jak dla mnie to szkoda pieniędzy, kupiłyśmy kiedys z siostrą perfumy dla jej córy a mojej chrześnicy Paulinka wypsikała je w kwiatki także to zależy jeszcze od dziecka ale moje doświadczenia mówią że z kosmetyków najbardziej lubią lakiery do paznokci (dla dzieci ),błyszczyki, itp.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 21:16   #1165
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Ale przecież dziecko samo w sobie pachnie przecudnie! Ja bym chciała mieć perfumy o zapachu małego dziecka
ja też
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 09:54   #1166
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Pamiętam Miał wiele szczęśia naprawdę, starsze psiaki z trudem znajdują nowe domki, cieszę się, że mu się poszczęściło Może masz dobrą rekę i jak następnego adoptujesz wirtualnie to też szybko znajdzie domek?
A wiesz, że coś w tym na pewno jest - taki pies "przypisany" do kogoś już nie jest taki całkiem anonimowy. Myślę, że to stwarza taką iluzję, że to pies pod czyjąś opieką itd. Może ludzie chętniej sie takim przyglądają, niż "byle kundlowi" z zagrody. Wczoraj dostałam maila, że za pieniądze od "sponsorów" z ostatniego miesiąca schronisko kupiło słomę na zimę, bo zwierzęta marzną Boże, ja bym chciała, żeby każdy ten kundel miał swoją kanapę pod kaloryferem...
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 09:57   #1167
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Taaa, niedługo będzie "delikatny podkład polecany już od szóstego tygodnia życia i subtelna szminka, która nie ściera się podczas karmienia piersią". Schiza
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 10:16   #1168
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
A wiesz, że coś w tym na pewno jest - taki pies "przypisany" do kogoś już nie jest taki całkiem anonimowy. Myślę, że to stwarza taką iluzję, że to pies pod czyjąś opieką itd. Może ludzie chętniej sie takim przyglądają, niż "byle kundlowi" z zagrody.

Dokładnie

Wczoraj dostałam maila, że za pieniądze od "sponsorów" z ostatniego miesiąca schronisko kupiło słomę na zimę, bo zwierzęta marzną Boże, ja bym chciała, żeby każdy ten kundel miał swoją kanapę pod kaloryferem...
Ehh ja też, po tym ile wycierpiały z rąk ludzi należy im się to. Dobrze, że są choć schroniska, w których robi się więcej niż w innych żeby polepszyć los zwierząt, takie które organizują wirtualne adopcje, szukają sponsorów, słowem nie spoczywają na laurach czekając jedynie na dotacje i dobrowolne datki ludzi ...

Idzie zima i jak co roku, część zwierząt tych słabszych, schorowanych jej nie przeżyje ... dlatego teraz tym bardziej każda forma pomocy tym biednym zwierzakom jest na wagę złota.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 10:40   #1169
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Taaa, niedługo będzie "delikatny podkład polecany już od szóstego tygodnia życia i subtelna szminka, która nie ściera się podczas karmienia piersią". Schiza

No a filtrY???????


Erato gratuluję "znalezienia psiakowi rodziny zastępczej "
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 12:10   #1170
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Erato... ja również gratuluje...

ja schronisk nie odwiedzam.. bo po każdej wizycie pewnie wyszłabym z kolejnym zwierzakiem... ale zdarza mi się zabierać różne zwierzaki z "trudnymi sytuacjami: do domu.
i tak tylko Saba ze zdjęcia jest kupiona..a dwa pozostałe psy, ze takpowiem są uratowane: jeden był do utopienia a nad drugim się znęcano.
Z kotami jest podobnie.. każdą przybłędę dokarmiam.. i zabieram do domu...
ale jak tak dalej pójdzie to wiekszy dom będe musiała wybudować... bo nie starczy mi na nie wszytskie miejsca

P.S po weekendzie jeśli wszytsko będzie po mojej myśli jadę po następnego psiaka, którego właściciele chcą uspic
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.