Wf na studiach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-18, 11:56   #1
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691

Wf na studiach


Jaki wf macie na studiach??Na ocene czy tylko zaliczenie?Mnie to w tym roku czeka i troche sie boje...Jesli uda sie na aerobic to jeszcze jakos moze przezyje,ale jesli nie to klapa...Niestety nie jestem zbyt sprawna,do tego wstydze sie swojej figury(rozm.42)a niechce znow byc na zwolnieniu z wf...
Ja np.nie jestem w stanie zrobic niektorych cwiczen typu stanie na rekach,dlugie biegi itd.I co wtedy?Dostaje sie 2,bo moj wynik nie jest zgodny z jakas tam tabelka??Tak jak to w szkole bylo...I mozna przez glupi wf nie zdac?Piszcie koniecznie jak to u Was jest!!
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 12:08   #2
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Wf na studiach

Ja WF miałam na zaliczenie Chociaż szczerze mówiąc dawali nam niezły wycisk, bo taki młody wfista miał ambicje żeby z humanistów zrobić super sportowców!! Rozgrzewka trwała godzine a pół godziny graliśmy np. w kosza, chociaż i wtedy po nas krzyczał że czemu my sie biegamy za ta piłką, a tak naprawde nikt już nie miał sił... no ale to był taki dziwny przydek...:/

Czasami jest tak że idzie sie np. na siłownie a i tak wszyscy siedzą na ziemi bo sie nikomu cwiczyć nie chce, po czym każdy ma zaliczenie i tyle. Ogólnie to zalezy od tego na kogo trafisz no i od warunków w szkole (np.czy jest siłownia czy tylko jakaś sala)
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 12:20   #3
Melvina
Rozeznanie
 
Avatar Melvina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 608
Dot.: Wf na studiach

Ja na jednych studiach miałam zwolnienie sportowe, ale wiem, że koleżanki barzdo sobie chwaliły. Można było w ramach w-fu chodzić na basen, jogę, fitness, siłownię, narty, lub mieć zwykły w-f na którym się grało w siatkę lub kosza. Na szczęście nastawienie prowadzących było bardzo fajne, uważali że na studiach w-f jest po to żeby się odstresować i oderwać od ciężkiej nauki
Melvina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 13:02   #4
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Wf na studiach

Cytat:
Napisane przez Melvina Pokaż wiadomość
Ja na jednych studiach miałam zwolnienie sportowe, ale wiem, że koleżanki barzdo sobie chwaliły. Można było w ramach w-fu chodzić na basen, jogę, fitness, siłownię, narty, lub mieć zwykły w-f na którym się grało w siatkę lub kosza. Na szczęście nastawienie prowadzących było bardzo fajne, uważali że na studiach w-f jest po to żeby się odstresować i oderwać od ciężkiej nauki
Zgadzam sie, ale właśnie fajny WF to jest siłownia, fitness, siatkówka itp. a nie godzinna rozgrzewka po której umierasz...:/ Dodam tlyko ze po tym WFie siedzieliśmy 8 godzin na zajęciach i uwierzcie mi ze każdy był tak padniuety że nic nie kontaktował :/
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 13:07   #5
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wf na studiach

Ja też mam mieć na studiach w-f i troszkę się obawiam co to będzie,czy to ten sam w-f co w szkole średniej,czy wygląda to może inaczej?
osobiście wolałabym aerobic,ćwiczenia,siłowni a,itp,a nie gra w kosza czy siatkówke...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 13:10   #6
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Wf na studiach

U mnie były katorżnicze stacje, biegi pod ogromną górę (kiedyś korzystali z niej narciarze), dużo gimnastyki, nie przypominam sobie, abyśmy grały w gry zespołowe. Ale ogólenie - fajnie było Szkoda, że wf trwał tylko przez dwa semestry.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 13:15   #7
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Thumbs down Dot.: Wf na studiach

Cytat:
Napisane przez Melvina Pokaż wiadomość
Można było w ramach w-fu chodzić na basen, jogę, fitness, siłownię, narty, lub mieć zwykły w-f na którym się grało w siatkę lub kosza.
o kurcze ale fajnie...na taki wf to ja bym z chęcia leciała ciekawa jestem jak to wyglada w Szczecinie...modlę sie tylko żeby nie było ciągłej gry w kosza bo polegne smiercią tragiczna na I roku
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-18, 13:17   #8
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Wf na studiach

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
U mnie były katorżnicze stacje, biegi pod ogromną górę (kiedyś korzystali z niej narciarze), dużo gimnastyki, nie przypominam sobie, abyśmy grały w gry zespołowe. Ale ogólenie - fajnie było Szkoda, że wf trwał tylko przez dwa semestry.
umarłabym Albo bym w połowie góry siadła na ziemi krzycząc że dalej nie biegne
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 13:33   #9
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Wf na studiach

moglam wybierac miedzy wieloma sportami. byla nawet wspinaczka i taniec towarzyski, judo...wszystko.

od zawsze bylam w sekcji jezdzieckiej i to mi zaliczyli jako wf.

ci, ktorzy nie sa w zadnej sekcji maja wf na ocene. ale ocene stawia sie na podstawie obecnosci
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 13:36   #10
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Wf na studiach

Jesli nie lubisz aktywnosci fizycznej to polecam silownie- zazwyczaj na studiach na silowni mozna troche poleserowac
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 13:39   #11
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Wf na studiach

ja właśnie będe się musiała a coś zdecydować...ale jak to jest...u mnie w szkole jest dużo opcij; golf, ściana wspinaczkowa, siłownie, tenis, jazda konna,basen itd. i czy np. będe mogła sobie wybrać tenis i siłownie , czy musze się zdecydować na jedną specjalizacje ??
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-18, 14:56   #12
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Wf na studiach

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość
umarłabym Albo bym w połowie góry siadła na ziemi krzycząc że dalej nie biegne
ta góra jest przerażająca ale nie da się za bardzo na niej usiąść, bo z biegiem lat stała się prawie pionowa Teraz się z tego śmieję, ale te pare lat temu nie wydawało się to ani trochę śmieszne
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 16:19   #13
Halinusek
Raczkowanie
 
Avatar Halinusek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 164
GG do Halinusek
Dot.: Wf na studiach

Witam
U nas w-f zalicz się na podstwie obecności Przyznam szczerze,że jka zaczynałam studia to tez miałam takie obawy,ale pozytywnie się zaskoczyłam U nas najciężej jest na siatkówce i koszu-wiem, bo kiedys byłam u nich na rozgrzewce-umierałam potem
Ja osobiście przez 2 semestry chodziłam na siłownię,a teraz kolejny semestr chodze na taniec towarzyski-w ramach w-fu oczywiście
__________________
Jestem Boska Włochata I Boska
Halinusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 16:20   #14
Halinusek
Raczkowanie
 
Avatar Halinusek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 164
GG do Halinusek
Dot.: Wf na studiach

Witam
U nas w-f zalicza się na podstwie obecności Przyznam szczerze,że jak zaczynałam studia to tez miałam takie obawy,ale pozytywnie się zaskoczyłam U nas najciężej jest na siatkówce i koszu-wiem, bo byłam parę razy u nich na rozgrzewce-umierałam potem
Ja osobiście przez 2 semestry chodziłam na siłownię,a teraz kolejny semestr chodze na taniec towarzyski-w ramach w-fu oczywiście
__________________
Jestem Boska Włochata I Boska
Halinusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 16:39   #15
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Wf na studiach

Ja sie zapisalam na aerobik i to byl koszmarny wybor 40 osob cwiczacych na sali majacej moze 30 m Kazdy na siebie wpadal i jeszcze byly filary zaslaniajace instruktorke:/ Jesli ktos sie wybiera na wf na UŁ to odradzam Aerobik
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 18:09   #16
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Wf na studiach

o kurcze nie wiedziałam że takei rożne fajne zajęcia dają do wyboru mam nadzieję, że u mnie też tak bedzie...może jakiś taniec czy aerobik by sie skubnęło
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 18:47   #17
dorcia_
Rozeznanie
 
Avatar dorcia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto :)
Wiadomości: 715
Dot.: Wf na studiach

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Jaki wf macie na studiach??Na ocene czy tylko zaliczenie?
ja w tym roku co byl mialam na zaliczenie na podstawie obecnosci
na szczescie i to byl taki ogolnorozwojowy :/ zima chodzilismy na lyzwy to fajnie bylo na wiosne chodzilismy na spacerki do lasu gorzej jak cwiczylysmy na sali to tak srednio bo warunki wrecz z lat mojej podstawowki :/ na szczescie udalo nam sie z powodu braku sal miec tylko 1sem ;P

w tym roku sbie wybieram co bede robic, ale musze sie zapisac przez neta, wiec pewnie beda niezle wyscigi chcialabym zeby udalo mi sie zalapac na silownie
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu ... czas i tak upłynie
dorcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 19:31   #18
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Wf na studiach

My na studiach mamy zajęcia sporotow, zaczynajać od paralotni, winserfingu, i nart, po siłownie, fitnes, joge.... itd. Poprostu wszystko. WFu są 2 semestry i mozna wybrać sobie co człowiek chce, zakładajać że jeszcze są miejsca. Ja już za sobą mam steep i nauke pływania Teraz sama nie wiem co wybrać... może joge, coś dla uspokojenia

Pozdrawiam
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 10:14   #19
dorcia_
Rozeznanie
 
Avatar dorcia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto :)
Wiadomości: 715
Dot.: Wf na studiach

Cytat:
Napisane przez kama98 Pokaż wiadomość
WFu są 2 semestry
u mnie sa 4 semestry ;P
ale na szczescie moj rocznik ma tylko 3
bo miejsca zabraklo
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu ... czas i tak upłynie
dorcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 11:17   #20
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Wf na studiach

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
ja właśnie będe się musiała a coś zdecydować...ale jak to jest...u mnie w szkole jest dużo opcij; golf, ściana wspinaczkowa, siłownie, tenis, jazda konna,basen itd. i czy np. będe mogła sobie wybrać tenis i siłownie , czy musze się zdecydować na jedną specjalizacje ??
Z moich doświadczeń wynika, że wybiera się jedną.

Ogolnie nie przejmowałabym się na Waszym miejscu wf-em. Najczęściej dostaje się zaliczenie na podstawie obecności. Dla tych, ktorzy nie przepadają za sportem są często opcję typu : "szachy", "czy spacer po lesie"
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 12:52   #21
dorcia_
Rozeznanie
 
Avatar dorcia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto :)
Wiadomości: 715
Dot.: Wf na studiach

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość

Ogolnie nie przejmowałabym się na Waszym miejscu wf-em. Najczęściej dostaje się zaliczenie na podstawie obecności
ja sie tam wf-em nigdy nie pzrejmowalam
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu ... czas i tak upłynie
dorcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 21:38   #22
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Wf na studiach

Dziewczyny, podejdźcie do tego trochę bardziej pozytywnie Nie na zasadzie, że to przykry obowiązek i trzeba jak najłatwiej zdobyć zaliczenie, tylko pomyślcie, że macie okazję za darmo skorzystać z zajęć, za które nie-studenci muszą płacić.

Poza tym możecie wyrwać ze studenckiego kieratu te kilka godzin w tygodniu, żeby zrobić coś dobrego i przyjemnego dla siebie, a pewnie nie macie za dużo czasu na to w ciągu tygodnia.

Ja w ramach wf-u byłam w sekcji tenisa stołowego i było fajnie, bo pan był ugodowy, rozumiał, że oprócz studiów mam pracę, więc zgodził się, żebym nie jeździłą na żadne zawody (naprawdę nie miałam na to czasu). Dzięki małemu zamieszaniu przy zapisach nikt nie wykrył, że przez kilka lat chodziłam za darmo na basen
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 13:31   #23
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Wf na studiach

Cytat:
Napisane przez Midi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podejdźcie do tego trochę bardziej pozytywnie Nie na zasadzie, że to przykry obowiązek i trzeba jak najłatwiej zdobyć zaliczenie, tylko pomyślcie, że macie okazję za darmo skorzystać z zajęć, za które nie-studenci muszą płacić.

Poza tym możecie wyrwać ze studenckiego kieratu te kilka godzin w tygodniu, żeby zrobić coś dobrego i przyjemnego dla siebie, a pewnie nie macie za dużo czasu na to w ciągu tygodnia.

Ja w ramach wf-u byłam w sekcji tenisa stołowego i było fajnie, bo pan był ugodowy, rozumiał, że oprócz studiów mam pracę, więc zgodził się, żebym nie jeździłą na żadne zawody (naprawdę nie miałam na to czasu). Dzięki małemu zamieszaniu przy zapisach nikt nie wykrył, że przez kilka lat chodziłam za darmo na basen
Swiete slowa!
Ja wf na uniwerku docenilam dopiero, gdy skonczylam studia i sie okazalo, ze musze slono placic za silownie czy aerobik. Podczas studiow chodzilam na darmowa silownie, na gimnastyke korekcyjna, ktora w rzeczywistosci byla bardzo przyjemnym skrzyzowaniem aerobiku na stepie i cwiczen na miesnie plecow Za jakies grosze na sekcji AWF nauczylam sie wspinac.

Teraz zaluje, ze nie korzystalam wiecej z tych zajec, zwlaszcza ze UW ma teraz fantastyczna oferte - do wyboru, do koloru - od jogi czy aerobiku przez sztuki walki po basen. A do wszystko - zwlaszcza w Warszawie - jest upiornie drogie, wiec korzystajcie dziewczyny z darmowej oferty Waszych uczelni
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 13:39   #24
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Wf na studiach

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Z moich doświadczeń wynika, że wybiera się jedną.

Ogolnie nie przejmowałabym się na Waszym miejscu wf-em. Najczęściej dostaje się zaliczenie na podstawie obecności. Dla tych, ktorzy nie przepadają za sportem są często opcję typu : "szachy", "czy spacer po lesie"
Musze Cie zmartwic - sekcje AZS typu szachy czy brydz zazwyczaj nie zaliczaja wuefu A z samych szachow nie ma sie co wysmiewac - jakis czas temu robiono badania, kiedy zastanawiano sie, czy szachy maja byc dyscyplina olimpijska. W rankingu najbardziej wyczerpujacych organizm sportow maja drugie czy trzecie miejsce. Za siatkowka

Oczywiscie dotyczy to szachow wyczynowych, a nie partyjki przy piwku z wujkiem Wickiem. Jesli zobaczysz kiedys szachiste czy szachistke, wstajacych po pieciu godzinach od partii, majacej zdecydowac o np. medalu na Mistrzostwach Polski, zruzumiesz, co mam na mysli
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 13:52   #25
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Wf na studiach

ojej wf na studiach to zupełnie co innego niż wf w szkole. ja tam żadnych ocen nie mam. sa od czasu do czasu testy, np na siłowni to będą brzuszki, sztanga i wiosła. a na aerobiku brzuszki i...zapomniałam. ale to nie są testy na ocenę czy cos. każdy zawsze zalicza o ile jest obecny.

możesz zawsze poprosić lekarza aby cie skierował na korektywę, u mnie (na UW) jest to prawie to samo co aerobik - bardzo fajnie.
acha i nie wiem jaki masz wybór, ale gry zespołowe to nie przymus.
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 14:48   #26
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Wf na studiach

Cytat:
Napisane przez candibar Pokaż wiadomość
możesz zawsze poprosić lekarza aby cie skierował na korektywę, u mnie (na UW) jest to prawie to samo co aerobik - bardzo fajnie.
Czyzby korektywa na Karowej?
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 20:12   #27
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Wf na studiach

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
moglam wybierac miedzy wieloma sportami. byla nawet wspinaczka i taniec towarzyski, judo...wszystko.

od zawsze bylam w sekcji jezdzieckiej i to mi zaliczyli jako wf.

ci, ktorzy nie sa w zadnej sekcji maja wf na ocene. ale ocene stawia sie na podstawie obecnosci
Serio wystarczy tylko chodzic i cwiczyc??Niesamowite!!Czy li nie mam sie czym przejmowac ze jak cos mi nie wyjdzie to stawiaja2 i koniec??
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 18:20   #28
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Wf na studiach

Cytat:
Napisane przez dori7 Pokaż wiadomość
Czyzby korektywa na Karowej?
tak dori7, widziałam jak wcześniej pisałaś o korektywie, to na pewno ta sama (zresztą chyba korektywę mamy tylko na karowej)
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 20:29   #29
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Wf na studiach

A jak to jest jesli ktos ma zwolnienie od lekarza? Przez cala szkole średnia nie cwiczylam i teraz tez dostalam zwolnienie od lekarza na rok, ale nie wiem czy oni na studiach w ogóle akceptuja takie zwolnienie? W koncu nie moge ćwiczyc. Jak to jest? Bo bardzo sie boje-niedlugo pierwszy dzien szkoły
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 21:07   #30
gosiaaaa
Przyczajenie
 
Avatar gosiaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 16
Dot.: Wf na studiach

Czy jest tu ktos z Łodzi, bo ja właśnie wybieram sie na UŁ i nie wiem co wybrać. ostatnie trzy lata w liceum nie cwiczylam, wiec moja kondycja jest dosyc slaba i teraz zastanawiam sie pomiedzy siłownia a fitnesem. moze cos doradzicie?
gosiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.