Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-03, 12:13   #661
obiecana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie rzęs????????

zalotki używam można powiedzieć"od święta"
dodaje zdj proszę ocenic
obiecana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 13:20   #662
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: przedłużanie rzęs????????

nieostra fotka niestety... ale zgadzam się z Princess, że trzeba rzesy zobaczyc zeby ocenic

Poza tym w koncu po to wymyslono przedluzanie rzes by "pomoc" tym Paniom, ktore maja swoje rzesy "slabe"

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Oraz Dziewczyny niech Nowy Rok przyniesie dużo zdrowia,
energii do realizacji marzeń,
siły by pokonać przeciwności i wiary, że wszystko jest możliwe!
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 08:04   #663
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Do Mantisa-Rozmawiałam wczoraj z okulistką i potwierdziła info z London . Można żyć z nużeńcem i nic nie wiedzieć,tylko małe wycieki na oczach,jak śpiochy,jak to z roztoczami wszyscy je mają a tylko niektórzy reagują alergicznie.Bywa że pod wpływem jakiś środków (mogą to być opary kleju) zaczynają wytwarzać większą ilość odchodów. cytat"Objawy

Na ogół nie wywołuje poważnych objawów chorobowych. Niekiedy może powodować zapalenie gruczoły łojowego lub mieszka włosowego, uniemożliwiając wydzielenie łoju. Objawem jest wówczas miejscowa gorączka, stan zapalny, ból i powstanie ropnia (pryszcz ropny). Wrażliwe osoby (głównie kobiety) odczuwają lekkie swędzenie skóry w miejscach przebywania nużeńców zwłaszcza, gdy te aktywnie wnikają w głąb mieszka lub gruczołu łojowego. Przyczynia się do powstawania wągrów (zaskórników) - comedones. Odchody nużeńca mogą u niektórych osób wywoływać uczulenie i podrażnienie ujścia gruczołów łojowych. Sprzyja zakażeniom bakteryjnym, zwłaszcza w przebiegu trądziku i zapalenia łojotokowego skóry."

Widziałam na allegro : http://www.allegro.pl/item872774437_...ania_rzes.html .Co ta lampa ma innego od tradycyjnych lamp-lup ?
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 10:48   #664
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Papadam - dzieki za wyjasnienie O tych objawach co cytujesz to ja wiem, na kazdej stronie mozna wyczytac natomiast nie sadzilam ze on sie tak przyczaja hehe

A co do lampy... pierwszy raz cos takiego widze i...mysle ze ona ma tylko "wymyslna nazwe" i nieprawdopodobnie naciagnieta cene Sprzedajacy nie dal zadnego opisu - dziwne........ a tylko tam moza by znalezc uzasadneinie takiej koszmarnej ceny za dokrecona do stoliczka lape Znajomy stolarz moze taka zrobic :p
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 11:43   #665
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Kilka razy razy ktoś pytał/reklamował metodę blink&go ,okazuje się że to nie ulepszona metoda przedłużania 1do 1 tylko alternatywa dla fryzjerów ,charakteryzatorów i to informacja ze strony dystrybutora.Generalnie wszystkie firmy wprowadziły coś takiego( u LP to LALA LASHES ),a nawet Dauglas, ale to nic innego jak rzęsy w pasku i nie wygląda to naturalnie,myślę że to bardziej dla okazjonalnej stylizacji/charakteryzacji,więc możemy spać spokojnie nie stracimy chlebka.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 17:29   #666
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dokładnie rzęsy musiałabym zobaczyć żeby dobrać odpowiednie, bo tak to cięzko coś powiedzieć po słabej fotce, ale rzęsy masz, więc podstawowe kryterium do przedłużania spełniasz
Według mnie jeśli boisz się o rzęsy zacznij od cienkich (0,15 grubości) lub cieniutki (0,10 grubości, mają je tylko niektóre firmy) i od lekkiego przedłużenia efekt na pewno poczujesz a z każdym kolejnym dopełnieniem możesz zwiększać długość rzęs i sprawdzać reakcje swoich rzęs

Jak ja się dowiadywałam o metodę Blink&Go od pracownika NL (nie wiem czy było o tym wspomniane na faorum) że te rzęsy po 2tyg trzeba zdjąc bo inaczej mogłyby uszkodzić nasze naturalne rzęsy.
Myślałam nawet żeby się nie przeszkolić z tej metody, ale w tej chwil ceny z metody 1:1 spadają sporo, a za blink&go większość osób liczy sobie do 200zł (chyba 150zł najczęściej) więc według mnie mało się opłaca komuś robić tą metoda, chyba że jest się charakteryzatorką i na sesje czy coś potrzeba tylko to wtedy fajna sprawa bo 20min i jest.
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 20:04   #667
kaaasiaaa_90
Raczkowanie
 
Avatar kaaasiaaa_90
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie rzęs????????

witam,
mam jutro zabieg bardzo się denerwuje efektem chociaż moja znajama też robiła u tej samej kosmetyczki i rzęski miała naprawde ładne. płace 150 zł (podobno promocja ) i mam takie zapytanko: ile ten zabieg może mniej więcej trwać? niestety zapomniałam się zapytać;/
kaaasiaaa_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 22:30   #668
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Ja nigdy nie zeszłam w zakladaniu poniżej 3 godzin
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 10:22   #669
superlaskanebeska
Przyczajenie
 
Avatar superlaskanebeska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: przedłużanie rzęs????????

mi też się takie rzęsy strasznie podobają


znalazłam fajne fotki
superlaskanebeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 10:27   #670
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez kaaasiaaa_90 Pokaż wiadomość
i mam takie zapytanko: ile ten zabieg może mniej więcej trwać? niestety zapomniałam się zapytać;/
Jeśli stylistka jest doświadczona i energiczna to nawet 1,5 do góra 2 godzin. Mniej więcej tyle ile pazury.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 12:26   #671
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie zeszłam w zakladaniu poniżej 3 godzin
to zupelnie tak jak ja
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 17:06   #672
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Ja zazwyczaj robię 2godz, jak ktoś ma mało swoich rzęs to 1,5godz, ale to zależy jak szybko schnącego kleju się używa, bo jak ktoś używa bardzo szybko schnącego to może robić szybciutko.
Ja używam takiego który schnie 2-3sekundy i nie mogę znaleźć takiego który schnie szybciej, choć wiem że są
A wy dziewczyny jakich używacie?
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 18:34   #673
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Jak tam dziewczyny terminy pozajmowane w Waszych kalendarzach? zaczyna się gorący okres dla nas-stylistek rzęs. studniówki , imprezy karnawałowe
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 07:09   #674
Fiona116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Crazy Princess Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj robię 2godz, jak ktoś ma mało swoich rzęs to 1,5godz, ale to zależy jak szybko schnącego kleju się używa, bo jak ktoś używa bardzo szybko schnącego to może robić szybciutko.
Ja używam takiego który schnie 2-3sekundy i nie mogę znaleźć takiego który schnie szybciej, choć wiem że są
A wy dziewczyny jakich używacie?
Jak się nazywa ten klej o którym mówisz? Ja używam z Clareny, jest trwały , ale schnie średnio szybko. Teraz zamówiłam szybkoschnący z Nouve Lashes, ciekawa jestem czy będzie dobry.
Co do metody Blink&Go to wydaje mi się, że to może być świetna metoda dla niecierpliwych klientek, bo nie każda wytrzymuje 3 godziny na leżąco.
Fiona116 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 20:09   #675
obiecana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie rzęs????????

orientujecie się może ile kosztuje tusz do tych rzęs?
obiecana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 20:39   #676
mon_amour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Rosa Pokaż wiadomość
Jak tam dziewczyny terminy pozajmowane w Waszych kalendarzach? zaczyna się gorący okres dla nas-stylistek rzęs. studniówki , imprezy karnawałowe
Ja tam mam jeszcze wolne terminy)) Masz jakąś imprezę w planach?)))
mon_amour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 21:05   #677
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez superlaskanebeska Pokaż wiadomość
mi też się takie rzęsy strasznie podobają


znalazłam fajne fotki
Fajne,ale dobrze wyglądają tylko wtedy,gdy klientka nie ma opadającej powieki.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 22:05   #678
mon_amour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie rzęs????????

W związku z pytaniami o tę metodę podzielę się tym, co wiem, odnosząc się głównie do postu papadan.

Cytat:
Napisane przez papadan1 Pokaż wiadomość
Kilka razy razy ktoś pytał/reklamował metodę blink&go ,okazuje się że to nie ulepszona metoda przedłużania 1do 1 tylko alternatywa dla fryzjerów ,charakteryzatorów i to informacja ze strony dystrybutora.

Ulepszoną metodą na pewno nie jest. Jest poprostu inna ze względu na technikę aplikacji, czas jej trwania, przeznaczenie i trwałość. Tak więc może stanowić uzupełnienie oferty stylistki rzęs albo właśnie dlatego, że rzęsy można nałożyć w 20- 40 minut idelanie nadaje się też do salonów fryzjerskich, kiedy to klientka siedzi z wałkami, jakąś farbą albo jeszcze innym nie kolorowym produktem na swojej głowie i kręci młynka palcami a chce być jeszcze piękniejsza przez najbliższe tygodnie) I sądzę, że to miał na myśli dystrybutor.

Generalnie wszystkie firmy wprowadziły coś takiego( u LP to LALA LASHES ),a nawet Dauglas, ale to nic innego jak rzęsy w pasku

Przyznam się, że nie wiem, czy inne firmy też już coś takiego wprowadziły i nie wiem, co to jest LALA a już w ogóle nie wiem, co masz na myśli pisząc: "ale to nic innego jak rzęsyw pasku". Znaczy że przykleja się paski rzęs do powiek? Otóż nie, pracuje się tak jak i w metodzie 1:1 pojedynczymi rzęsami.

i nie wygląda to naturalnie,

Hmmm, może to wyglądać bardziej lub mniej naturalnie tak jak i standardową metodą 1:1 można osiągnąć mniej lub bardziej naturalny efekt (raczej bardziej ) a wszystko prawie zależy od oczekiwań klientki.

myślę że to bardziej dla okazjonalnej stylizacji/charakteryzacji,

Taką okazją specjalną może być ślub własny, badz czyjś, bal karnawałowy albo ciąg imprez tudzież hallowen ale mimo to...

więc możemy spać spokojnie

możesz papadan spać spokojnie...

nie stracimy chlebka.
bo nikt nie straci chlebka... wręcz przeciwnie... możesz jedynie poszerzyć swoją ofertę o taką szybką metodę przedłużania rzęs i to wszystko jedno jakiej firmy i jakiego dystrybutora (byleby dobra była), może Ci to jedynie przysporzyć klientek, zwłaszcza tych mniej cierpliwych, którym nie chce się albo nie mają czasu leżeć około trzech godzin na kozetce a chcą również mięć cudne rzęsy I dla jasności: ta metoda nie jest w stanie zastąpić na dłuższą metę standardowej metody 1:1.

Śpijmy spokojnie, pozdrawiam))
mon_amour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 05:02   #679
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Fiona116 Pokaż wiadomość
Jak się nazywa ten klej o którym mówisz? Ja używam z Clareny, jest trwały , ale schnie średnio szybko. Teraz zamówiłam szybkoschnący z Nouve Lashes, ciekawa jestem czy będzie dobry.
Co do metody Blink&Go to wydaje mi się, że to może być świetna metoda dla niecierpliwych klientek, bo nie każda wytrzymuje 3 godziny na leżąco.
Mówię właściwie o dwóch klejach bo jak dla mnie schnął z taką samą szybkością (niestety, bo liczyłam że drugi będzie szybszy) Beauty Lashes mocny i Ultra Plus czarny, to daj znać jak wypróbujesz, jakie wrażenia z kleju
Metoda Blink&Go jest nie powiem interesująca, lecz z tego co wiem szkolenie na tą metodę prowadzi jedynie NL i jak dla mnie jest dość drogie, że osobie pracującej prywatnie nie opłacało by się samej finansować tego szkolenia.

Tusz do rzęs przedłużonych oscyluje w granicach 50-100zł
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 08:26   #680
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 141
Dot.: przedłużanie rzęs????????

a slyszalyscie o firmie effective lashes? Co myslicie? Moge zrobic sobie za free,ale to nie o to chodzi... Wolalabym miec pewnosc,ze Wszystko jest ok
shandi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 16:58   #681
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 141
Dot.: przedłużanie rzęs????????

nikogo dzis tu nie ma???
shandi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 22:05   #682
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez mon_amour Pokaż wiadomość
W związku z pytaniami o tę metodę podzielę się tym, co wiem, odnosząc się głównie do postu papadan.



bo nikt nie straci chlebka... wręcz przeciwnie... możesz jedynie poszerzyć swoją ofertę o taką szybką metodę przedłużania rzęs i to wszystko jedno jakiej firmy i jakiego dystrybutora (byleby dobra była), może Ci to jedynie przysporzyć klientek, zwłaszcza tych mniej cierpliwych, którym nie chce się albo nie mają czasu leżeć około trzech godzin na kozetce a chcą również mięć cudne rzęsy I dla jasności: ta metoda nie jest w stanie zastąpić na dłuższą metę standardowej metody 1:1.

Śpijmy spokojnie, pozdrawiam))
niczym podyktowane z NL

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Crazy Princess Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj robię 2godz, jak ktoś ma mało swoich rzęs to 1,5godz, ale to zależy jak szybko schnącego kleju się używa, bo jak ktoś używa bardzo szybko schnącego to może robić szybciutko.
Ja używam takiego który schnie 2-3sekundy i nie mogę znaleźć takiego który schnie szybciej, choć wiem że są
A wy dziewczyny jakich używacie?
Ja pracuje na kosmetykach z US i nie jest to Xtreme- na kleju rzesy trzymaja sie bardzo dlugo i przy aplikacji zasycha natychmiastowo. Niedlugo firma wchodzi na rynek Polski.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 10:46   #683
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: przedłużanie rzęs????????

NO gorący okres dla rzęs się zaczyna jak sądze bo do mojej już trudno się wbić.A co sądzicie dziewczyny o tych kolorowych.Moja stylistka ma fiolet i niebieski.Zastanawiam sie czy nie zrobic sobie takich akcencików.Podejżewam że efekt bedzie tylko pod światło coś w stylu kolorowych tuszy.Jak byłam młoda używałam zielonegoooo,masakraaa ehhehe.Jak glony na rzęsach
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 11:38   #684
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Sarrita i ile Ci zajmuje aplikacja rzęsek tym klejem?


Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
NO gorący okres dla rzęs się zaczyna jak sądze bo do mojej już trudno się wbić.A co sądzicie dziewczyny o tych kolorowych.Moja stylistka ma fiolet i niebieski.Zastanawiam sie czy nie zrobic sobie takich akcencików.Podejżewam że efekt bedzie tylko pod światło coś w stylu kolorowych tuszy.Jak byłam młoda używałam zielonegoooo,masakraaa ehhehe.Jak glony na rzęsach
Ja tam gorący okres mam od grudnia, a kolorowe rzęski są bardzo fajne
Ja mam ok 12 kolorów kolorowych rzęsek ale większość klientek chce: niebieskie, zielone (pod kolor oczu) bądz fioletowe, po ok 5-8 w zewnętrznym kąciku oka. Fajnie to wygląda ale jak się wybierze kolor w takiej ciemniejszej tonacji to widać to tylko z bliska, albo z boku.
Ja jakiś czas temu sobie zrobiłam pod kolor czarno-czerwonej fryzury kilka czerwonych rzęsek w kąciku i wyglądało to bardzo fajnie według mnie, kącik oka był fajnie zaznaczony, trochę inaczej niż w przypadku dłuższych rzęs w kąciku.
Zachęcam do eksperymentowania z tymi rzęskami, Twoja stylistka na pewno też Ci coś doradzi
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 19:27   #685
monika2607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Ja u siebie w gabinecie też przedłużam i zagęszczam rzęsy! ale że mieszkam w małej miejscowości to niestety al;e cena musi być dostosowana do klientów no i żeby tego było mało to w moim mieście rzęsy 1:1 kosztują TYLKO 70zł!
monika2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 09:58   #686
brzuska79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Witam.Przedłużanie rzęs to fajna sprawa,jeśli tylko trafi się do specjalisty.Sama wykonuję ten zabieg ,można to zrobić na dwa sposoby.Przykleić kępki ,które można utrzymać ok dwóch tygodni( koszt ok 10 - 20 zł) albo metodą rzęsa do rzęsy ,utrzymują sie ok 4 tygodni potem należy uzupełnić(koszt od 250 -600 zł- zależy od lokalizacji salonu).To jak długo utrzymują się takie rzęsy zależy od codziennej pielęgnacji.Jedna z osób na forum opisala swoją przygodę z kępkami,to nie prawda że trzeba czekać aż same odpadną , są odpowiednie preparaty które umożliwiają zdjęcie sztucznych rzęs bez szkody dla naturalnych ,a po zdjęciu nie powinny ucierpieć. Sama miałam już dwa razy wykonany ten zabieg na sobie efekt rewelacyjny.Na życzenie mogę udzielić bardziej precyzyjnych odpwiedzi.Pozdrawiam
brzuska79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 15:46   #687
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cześć dziewczyny również mam pytanie odnośnie kleju do przedłużania rzes. Czy jest klej który zasych praktycznie odrazu. Osobiście pracuje na produktach Clareny i mimo wielu opini pacuje mi się na ich produktach dobrze jednakże po wielu wypowiedziach na forum skusiłam się by sprawdzić klej z NL i w nadzieji że a nuz będzie lepszy. I fakt nieszczypie w oczy ale schnie dłużej niz ten z Clareny. Doświadczenie mam juz duże i ilośc kleju odpowiednią daje. Z tąd moje pytanie czy jest klej który zasycha naprawdę odrazu ale bez efektu szczypania ???
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:21   #688
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Próbowałaś kleje z Nouveau Lashes?
polecam ultra bond pro5 zastyga szybko i nie ma mowy o jakimkolwiek szczypaniu czy dyskomforcie oka.
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 20:39   #689
kasia87pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 33
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Ja osobiscie uzuwam Ultimate I z Lash Perfect ale nie jestem pewna czy juz jest dostepny w Polsce. schnie 2 do 3 sekund.
kasia87pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 19:52   #690
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Tak próbowałam klej z noveau lashes i faktycznie nieszczypie i niema rzadnego dyskomfortu dla oka. ;-)
Tylko może z mojej dokładności czy poprostu z przyzwyczjenia do wcześniejszego kleju może wydawac mi sie że ten z Nl zastyga wolniej ;-( Dlatego chciałam zasiegnąc waszej opini. W sumie ten lej z Nl mam od 1,5mca i moze muszę poprostu się do niego przyzwyczaić.

Dziękuję za informacje ;-)
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.