Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-02-08, 10:06   #3631
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
W³asnie chce sprobowac cos niecos mi Kathy poleci³a, ale to jak juz bede sama w domu bo na razie moje dziecko chore w domu ze mna jest wiec nie da mi nic zrobic, ledwo co tu odpisuje bo "mamo pic" "mamo katar", "mamo to mamo sramto..." wiec jak juz pojdzie do przedszkola to bede sie bawi³a...bede pra³a koncówki

Ja mam ciemna karnacje, ciemne brwi, ciemna oprawe oczu, oczy br±zowe...kiedys upar³am sie na karmelowe wlosy ale czulam sie tak jakbym do utleniacza wpad³a....bleeeeeee
Pomys³ z praniem popieram W³a¶nie dlatego uwa¿am, ¿e po prostu trzeba spróbowaæ danego koloru ¿eby dowiedzieæ siê jak wygladam i jak siê czujê. Ja mimo bardzo jasnej cery dobrze siê czujê w zdecydowanych kolorach, bardzo ciemnych br±zach, czy w³a¶nie intensywnych rudo¶ciach. Ale u nas jeszcze dominuje przekonanie, ¿e jak jestes blada to powinna¶ nosiæ p³ow± kosê i chabry we w³osach, a jak chcesz mieæ ciemne w³osy to minimum 60 sesji w solarium, albo typ urody a'la Fernanda Juanita De La Hoja Cardinale prosto z Chile, bo inaczej to te¿ niedobrze, bo "tak niezdrowo siê wygl±da". Spoko, rak skóry wygl±da zdrowo. Taki offtop na roz³adowanie moich emocji

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-02-08 o 10:16
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:21   #3632
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Pomys³ z praniem popieram W³a¶nie dlatego uwa¿am, ¿e po prostu trzeba spróbowaæ danego koloru ¿eby dowiedzieæ siê jak wygladam i jak siê czujê. Ja mimo bardzo jasnej cery dobrze siê czujê w zdecydowanych kolorach, bardzo ciemnych br±zach, czy w³a¶nie intensywnych rudo¶ciach. Ale u nas jeszcze dominuje przekonanie, ¿e jak jestes blada to powinna¶ nosiæ p³ow± kosê i chabry we w³osach, a jak chcesz mieæ ciemne w³osy to minimum 60 sesji w solarium, albo typ urody a'la Fernanda Juanita De La Hoja Cardinalne prosto z Chile, bo inaczej to te¿ niedobrze, bo "tak niezdrowo siê wygl±da". Spoko, rak skóry wygl±da zdrowo. Taki offtop na roz³adowanie moich emocji
Hahah, dobre

Ja nie jestem maniaczka solarium, stety albo niestety..Lubie makijaze, maluje sie, uzywam podk³adów badz kulek brazuj±cych ale oczywiscie z umiarem...nie mam typu tapeciary...Zreszta nie mozna mi tak wygl±dac..ze wzgledu na moj zawód

Podoba mi sie rudy kolor jak widze dziewczyne blad± ubrana w zielenie brazy pomarancze..
Podoba mi sie rudy w czerni albo bieli...latem juz nie wspomne...

Ale ostatnio kolezanka przysz³a do szkoly ruda (pochwalilam sie jej ze planuje rudy sobie zrobic i mnie wyprzedzi³a) spalona w solarium a ubrana jak choinka oprawki czerwone w okularach, jeansy niebieskie, bluzka zielona, apaszka pomaranczowa i na to jakies kimono turkusowe...zgrozaaaaaaaa aaa
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:48   #3633
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Pozwolê sobie odpisaæ, skoro ju¿ jestem Mnie Kathy poleca³a szampon pokrzywowy Barwy do wymywania silikonów. Niestety ciê¿ko go znale¼æ w drogeriach, czy wiêkszych sklepach wiêc jak kupi³am Rzepê Joanny. Wali niemi³osiernie, ale sprawdzi³a siê dobrze, obydwa szampony s± taniutkie jak barszcz

Swoj± drog±, jak ju¿ kiedy¶ wspomina³am ja lubiê tony czerwone w rudo¶ciach i dobrze siê w nich czujê (pasuj± mi chyba dlatego, ¿e mam ciep³± karnacjê, wiêc pyszczek nie robi siê czerwony/ró¿owy) i tak sobie pomy¶la³am, ¿e pokombinowa³abym z tym przy kolejnym farbowaniu. My¶licie, ¿e mog³abym do 7,44 dodaæ troszkê 7,66? Czy to ju¿ ob³êd mnie dotyka?
Melina, trzeba d±¿yæ do tego koloru w którym czujemy siê najlepiej to oczywi¶cie. Dawno temu mój kolega poleca³ 7.64 twierdz±c ¿e to najpiêkniejszy kolor dla kobiet, zerknij na ten kolorek - te¿ kiedy¶ siê nad nim zastanawia³am - ale mi czerwieñ nie pasuje. My¶lê ¿e to bardzo dobra my¶l dodac do 7.44 kolor 7.66.

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Pomys³ z praniem popieram W³a¶nie dlatego uwa¿am, ¿e po prostu trzeba spróbowaæ danego koloru ¿eby dowiedzieæ siê jak wygladam i jak siê czujê. Ja mimo bardzo jasnej cery dobrze siê czujê w zdecydowanych kolorach, bardzo ciemnych br±zach, czy w³a¶nie intensywnych rudo¶ciach. Ale u nas jeszcze dominuje przekonanie, ¿e jak jestes blada to powinna¶ nosiæ p³ow± kosê i chabry we w³osach, a jak chcesz mieæ ciemne w³osy to minimum 60 sesji w solarium, albo typ urody a'la Fernanda Juanita De La Hoja Cardinale prosto z Chile, bo inaczej to te¿ niedobrze, bo "tak niezdrowo siê wygl±da". Spoko, rak skóry wygl±da zdrowo. Taki offtop na roz³adowanie moich emocji
Jest jeden kolor którego po prostu nie cierpiê tzw mahoñ buraczkowy i ten mi siê w³a¶nie bardzo moherowo kojarzy.
Blado¶æ skóry zim± jest jak najbardziej mile widziana, tym bardziej je¶li skóra jest bardzo ³adnie wypielêgnowana, nie tylko twarzy ale równie¿ dekolt, szyja i ramiona. Nied³ugo przyjdzie wiosna i z pierwszymi promieniami s³oñca zapragniemy trochê br±zu wiêc kremy br±zuj±ce i samoopalacze pewnie pójd± w ruch
We wszystkim trzeba miec umiar, delikatny piêknie zrobiony makija¿ czyni cuda. Wiecie co strasznie mnie kusi doczepienie sztucznych rzês - taki piêkny d³ugi wachlarz, ju¿ od bardzo dawna my¶lê o tym i jak bardzo by to skróci³o poranny makija¿...pisa³am ju¿ kiedy¶ o tym, ale z drugiej strony jak to wszystko zacznie odpadac...ehh.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

[QUOTE=Melina;24934174] Co do Twoich w³osków to ja (ale to ja - narwaniec i ryzykant) u¿y³abym rozja¶niacza. Wola³abym to ni¿ mêczyæ siê z niechcianym i nierównym kolorem. Podniszczy w³osy, wiadomo, pewnie trzeba by³oby podci±æ, no ale to kwestia wyboru
QUOTE]

Zniszczone/rozja¶nione w³osy du¿o gorzej przyjmuj± farbê - czasami w ogóle jej nie przyjmuj±, do tego pewnie rozja¶ni nierówno, wiêc powstaje b³êdne ko³o, z drugiej strony, je¶li bierzemy pod uwagê ¶ciêcie w³osów to ju¿ inna sprawa i wtedy takie rozwi±zanie mo¿e byæ ok.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:18   #3634
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Wiesz Kathy ja jestem taki rasowy bladzioch i nie u¿ywam kremow br±zuj±cych/samoopalaczy, bo u mnie wygl±da to sztucznie, a poza tym ja bardzo lubiê swoj± jasn± karnacjê i tego - w przeciwieñstwie do koloru w³osów - nie modyfikujê bez wzglêdu na porê roku. Spotyka siê to z ró¿nymi reakcjami, niemniej nie jestem kurtyzan±, a¿eby zadowalaæ wszystkich.

Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz. Tutaj: http://www.labelbeaute.ch/product_in...21&language=de na samym dole znajduj± siê odcienie okre¶lane jako PURE i tam te¿ jest jaka¶ ³adna czerwieñ, to co¶ w rodzaju mixa? niestety na all nie widzê...
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:47   #3635
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz Kathy ja jestem taki rasowy bladzioch i nie u¿ywam kremow br±zuj±cych/samoopalaczy, bo u mnie wygl±da to sztucznie, a poza tym ja bardzo lubiê swoj± jasn± karnacjê i tego - w przeciwieñstwie do koloru w³osów - nie modyfikujê bez wzglêdu na porê roku. Spotyka siê to z ró¿nymi reakcjami, niemniej nie jestem kurtyzan±, a¿eby zadowalaæ wszystkich.

Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz. Tutaj: http://www.labelbeaute.ch/product_in...21&language=de na samym dole znajduj± siê odcienie okre¶lane jako PURE i tam te¿ jest jaka¶ ³adna czerwieñ, to co¶ w rodzaju mixa? niestety na all nie widzê...
Tak Art Absolute Pure - producent obiecuje niezwykle intensywne kolory. Jak egzamin? Jak mycie od¿ywk±? My¶lê ¿e Pure najlepiej spisze siê jako dope³nienie i wzmocnienie ju¿ istniej±cego pigmentu w farbie czyli np: 7.44 + pure orange lub 7.64 + pure red lub 7.64 +pure orange, ale mo¿na te¿ oczywi¶cie inaczej.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-08 o 11:55 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:55   #3636
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak Art Absolute Pure - producent obiecuje niezwykle intensywne kolory. Jak egzamin? Jak mycie od¿ywk±?
Egzamin dopiero o 17:30 wiêc jeszcze siedzê z niemytymi, ale odzywka w gotowo¶ci Kurczak, ³adny ten czerwony, ale na allegro go nie ma
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 12:29   #3637
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Mam pytanie czy Venita Balsam koloryzuj±cy z henna ma jakies z³e w³asciwo¶ci ?? Wiem ze po hennie nie chwyta zadna farba ale po balsamie?

A tu kilka rudo¶ci, ktore mi sie podobaja , mam nadzieje ze mozna je tu za³aczyc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1__a_edyta_zajac627.jpg (11,3 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 92nn2m3h17q8od.jpg (12,5 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zajac2_0top_trendy599.jpg (9,0 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg annalyce-d.jpg (30,8 KB, 23 za³adowañ)

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-02-08 o 12:51
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 13:08   #3638
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witam Rudzielce

Moni@, fajny avek


mój miesiêczny Chantalowy Tycjan + Ruda Delia

bardzo spodoba³ mi siê efekt po Delii, piêkny odcieñ nada³a

Z lamp± i bez

Podobaj± mi siê na tym zdjêciu z lamp±, jaka farba mog³aby co¶ podobnego daæ? bo jednak Tycjan mi do koñca nie podpasowa³, za ciemny i trochê czerwony chyba, ¿e wziê³abym tym razem Jasny Tycjan. Albo mo¿e jak±¶ inn± firmê? Nie wiem.

I mam pytanko, co stanie siê je¶li zamiast proporcji 1:1,5 zrobiê 1:2?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1070173x.jpg (112,5 KB, 73 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1070243x.jpg (72,7 KB, 47 za³adowañ)
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:26   #3639
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Rudzielce

Moni@, fajny avek
Witaj, Ojej ale jazda....no to zmieniamten avek ...

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka¿ wiadomo¶æ
mój miesiêczny Chantalowy Tycjan + Ruda Delia
bardzo spodoba³ mi siê efekt po Delii, piêkny odcieñ nada³a
Czy ja dobrze widze ze konce sa ciemniejsze? Jesli tak to tak jak u mnie...
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:30   #3640
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj, Ojej ale jazda....no to zmieniamten avek ...
nie trzeba by³o ja te¿ ju¿ zaczê³am innego szukaæ


nerla, piêkna ¿arówka i piêkna kobieta z Ciebie

kathy, Twoich w³osów nawet nie bêdê komentowaæ

i z niecierpliwo¶ci± czekam na zdjêcie julianny, bo jeszcze nigdy nie widzia³am Twoich rudzielców


Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Czy ja dobrze widze ze konce sa ciemniejsze? Jesli tak to tak jak u mnie...
Moni@ w sumie to nie wiem, ale bardzo mo¿liwe, ¿e u góry s± ja¶niejsze. Chyba, ¿e to tylko tak na zdjêciu. Ale jak tak teraz siê przygl±dam to faktycznie dó³ ciemniejszy
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.






Edytowane przez Martolek
Czas edycji: 2011-02-08 o 13:35
Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:44   #3641
201607111632
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 280
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

W³a¶nie siê napali³am na farby Vitality's, planujê zmieszaæ ekstrakt Red z 7.66 albo 6.66, ale obawiam siê ¿e 7.66 ma jakie¶ ró¿owe tony A zalezy mi na g³êbokiej czerwieni..
201607111632 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 14:27   #3642
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy mnie tez kusze te rzesy, zwlaszcza po wczoraszym "turyscie" z angie , pieeekne rzesiska i styl i te lekko rudawe tony na wlosach , jak zrobisz rzesy daj znac ( w sumie ciekawa jestem ile taka przyjemnosc by mnie kosztowala)

martolek zdjecia (diabelnie zgaszone), sa strona , dwie wczesniej, masz na glowie naturalny kolor wlosow mojego brata

moni@ jak dziecko, lepiej??
a co do wlosow to moim zdaniem duzo zalezy od tego jak dlugie masz wlosy i ile jestes gotowa sciac

melina powodzenia!!
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 14:49   #3643
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Julianna,
Mam tylko 2 obawy w temacie rzês tzn ewentualne uczulenie na klej i wypadaj±ce rzêsy w efekcie prawie ³ysa powieka , no i ciê¿ko bêdzie wytrzymaæ 3 godziny, a chcia³a bym miec to zrobione porz±dnie.
Martolek,
Jakie d³ugie w³osy, super a koloru to wygl±da tak naturalnie.
W przypadku odcieni superrozja¶niaj±cych u¿ywa siê proporcji 1:2 lub 1:3 zale¿y od firmy. Je¶li tak zrobisz np z Tycjanem kolor bêdzie odrobinê ja¶niejszy i mniej wyrazisty.
amelsss
Ja nie widzê ró¿u, ale wiem o co ci chodzi, odcienie s± g³êbokie z tym ¿e 7.66 ja¶niejszy.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-08 o 15:56 Powód: poprawka
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 14:56   #3644
201607111632
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 280
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy, masz chyba racjê, pewnie mój monitor wypacza kolory albo ja przez gor±czkê nie odró¿niam
201607111632 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 15:56   #3645
al10dona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z bloku :D
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

hej znalaz³am w internecie dwa fajne kolorki tylko zastanawiam sie czy nie zosta³y wycofane z produkcji. Loreal casting creme gloss bursztynowy blond i miodowy blond ? i jak myslicie s± w sklepach?
ja nie moge tego sprawdziæ bo u mnie 'miescie' nie ma.
ponawiam pytanie bo nikt mi nie odpowiedzia³;(
__________________
razem od 28. X. 2008
zarêczeni 28. IV. 2010

... w przysz³o¶ci

kocham Ciê

al10dona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 15:58   #3646
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez al10dona Poka¿ wiadomo¶æ
hej znalaz³am w internecie dwa fajne kolorki tylko zastanawiam sie czy nie zosta³y wycofane z produkcji. Loreal casting creme gloss bursztynowy blond i miodowy blond ? i jak myslicie s± w sklepach?
ja nie moge tego sprawdziæ bo u mnie 'miescie' nie ma.
ponawiam pytanie bo nikt mi nie odpowiedzia³;(
Dlatego ¿e farbujemy profesjonalnymi farbami, ale mo¿e jeszcze kto¶ siê odezwie, najlepiej sprawd¼ na Allegro
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 15:59   #3647
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
ta

moni@ jak dziecko, lepiej??
a co do wlosow to moim zdaniem duzo zalezy od tego jak dlugie masz wlosy i ile jestes gotowa sciac
Julianna, dziekuje, maly w³±snie spi...gorczki nie ma juz ale kaszle i katar ma okropny, w³a¶nie mu inhalacje szukuje jak wstanie

Co do wlosów to przysz³a dzis moja siostra do domu i mowi ale ci wlosy sciemnia³y, szok...mia³a¶ juz takie rudawe a tu kasztanowe masz...ja sie pytam serio? a ona no tak..mia³as rude a nie s±....nie wiem czy to czasem nie po oleju wczorajszym, choc bym sie zdziwlia bo farba sp³ywa³a..

Za³ama³am sie...posz³am do lustra i faktycznie ,siad³am na wannie i mowie ze sie poddaje...bo ja chyba bez utleniania tego rudego nie uzyskam, a moja glowa tego nie wytrzyma.....

A mia³am taki swietny plan na wiosne zrobic sie ruda....
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: gif placze.gif (14,9 KB, 283 za³adowañ)
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:01   #3648
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Zniszczone/rozja¶nione w³osy du¿o gorzej przyjmuj± farbê - czasami w ogóle jej nie przyjmuj±, do tego pewnie rozja¶ni nierówno, wiêc powstaje b³êdne ko³o, z drugiej strony, je¶li bierzemy pod uwagê ¶ciêcie w³osów to ju¿ inna sprawa i wtedy takie rozwi±zanie mo¿e byæ ok.
¬le zdekoloryzowane nie przyjmuj± jak widaæ nic, ani farby, ani szamponetki, rozja¶nione mo¿na poprawiaæ raz w tyg szamponetk± i mieæ ³adn± rudo¶c na g³owie . Sorry kathy ale Ty ciagle piszesz o skrajnym rozja¶nieniu, owszem jak siê rozja¶ni do blondu farba sp³ynie i zostanie blond, jak siê rozja¶ni do rudego, to farba sp³ynie i zostanie sprany rudy. Szkoda, ¿e tak pokierowa³a¶ moni±, mia³aby ju¿ ³adn± rudo¶æ na g³owie gdyby nie twoje ci±g³e straszenie. Je¶li Tobie fryzjerka skonoci³a i spali³a w³osy, bo pewnie jej siê spieszy³o i dowali³a 12% wodê albo i wiêcej nie znaczy, ¿e ka¿de rozja¶nienie koñczy siê katastrof±, mnie swoich jako¶ nie uda³o siê spaliæ.No ale to w³osy moni nie moje, jej problem pewnie d³ugi je¶li bêdzie s³ucha³a takich 'rad'.
__________________
Pozdrówka
Ka¶ka



kasia1433 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:12   #3649
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez al10dona Poka¿ wiadomo¶æ
hej znalaz³am w internecie dwa fajne kolorki tylko zastanawiam sie czy nie zosta³y wycofane z produkcji. Loreal casting creme gloss bursztynowy blond i miodowy blond ? i jak myslicie s± w sklepach?
ja nie moge tego sprawdziæ bo u mnie 'miescie' nie ma.
ponawiam pytanie bo nikt mi nie odpowiedzia³;(
Ja Ci nie moge sprawdzic bo jestem uziemiona w domu (moje dziecko choruje)
Ale jak wyjde na swieze powietrze to sprawdze

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka¿ wiadomo¶æ
No ale to w³osy moni nie moje, jej problem pewnie d³ugi je¶li bêdzie s³ucha³a takich 'rad'.
Kasia, tylko nie kloccie sie tu prosze

Kathy Kasia

Wyjasnijcie mi jeszcze na czym polega farbowanie wlosów roznymi oxydantami, bo ja wiem ze jeden rozjasnia iles tonow drugi iles...ale np zalozmy ze farbuje majirel 7,44 i biore 6% a co bedzie jak wezme 9% ??? Dzieki.

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-02-08 o 16:28
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 16:26   #3650
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy lyse powieki brrrrr
zwlaszcza, ze mam ladne rzesy ; ja nigdy nie zapomne wizyty u kosmetyczki, ktora robiac mi zelowe paznokcie doslownie spalila je w lampie po wczesniejszym uszkodzeniu calej plytki, wyrznieciu skorek itd ; stad do rzes musialabym miec sprawdzona kobiete

kasia rady kathy sa zachowawcze bo z tego co pamietam dziewczyna narzekala, ze jej wlosy sa oslabione , delikatne i wrazliwe

moni@ jak tak slucham to sie zastanawiam czy kiedys dojrzeje do dziecka, ale watpie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:28   #3651
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Martolek - a ostrzega³am, ¿e tycjan wychodzi bardzo ciemno.... Ca³y czas tu tr±biê, ¿e jedyny prawdziwy rudy to bardzo jasny tycjan to 9/4. A Ty mia³a¶ 7/4 czy 6/4??
Taki efekt podobny do tego ze zdjêcia da Ci 8/4.

btw - Chantal ZAWSZE rozrabia siê 1:1. Sk±d wzie³a¶ 1:1,5?
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-02-08 o 16:30 Powód: dopis
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:44   #3652
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
moni@ jak tak slucham to sie zastanawiam czy kiedys dojrzeje do dziecka, ale watpie
Dojrzejesz Ja sama synka wychowuje wiec to inna historia, jak jest oboje rodziców to inaczej....choc u mnie oboje to znaczylo tez samemu..

GLowa do gory, pewnie mlodziutka jestes jeszcze........przyjdzie czas ze moze zmienisz zdanie....
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:52   #3653
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Dojrzejesz Ja sama synka wychowuje wiec to inna historia, jak jest oboje rodziców to inaczej....choc u mnie oboje to znaczylo tez samemu..

GLowa do gory, pewnie mlodziutka jestes jeszcze........przyjdzie czas ze moze zmienisz zdanie....
to nie czas, to hormony Przychodzi taki czas zamroczenia umys³u , kiedy kobieta chce natychmiast mieæ dzieci±tko, ma wiele ciep³ych uczuæ, ka¿de maleñstwo a nawet maleñkie ubranko zaczyna rozczulaæ. Tak nas zbudowa³a natura, gdyby nie to ¿adna kobieta nie zdecydowa³aby siê na dziecko maj±c ¶wiadomo¶æ trudów 9 mc, potem porodu i wychowania
A jednak siê decydujemy, co lepsze marzymy o tym
Tak¿e julianka, juz nied³ugo, miej siê na baczno¶ci Jak Ciê trafi to wspomnisz moje s³owa.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:52   #3654
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Dojrzejesz Ja sama synka wychowuje wiec to inna historia, jak jest oboje rodziców to inaczej....choc u mnie oboje to znaczylo tez samemu..

GLowa do gory, pewnie mlodziutka jestes jeszcze........przyjdzie czas ze moze zmienisz zdanie....
hmm jestem po studiach i byl moment , ze bardzo chcialam miec dziecko, ale z czasem moj eks partner okazal sie tym czym sie okazal, potem okazalo sie jak placa w naszym kraju i cos we mnie peklo. w pewnym momencie opatentowalam sposob, ze kolezankom ( w wiekoszsci wpadly majac 20-22 lata), ze nie moge miec dzieci czym ulatwiam sobie spotkania z nimi. czesc mnie chce, czesc pogodzila sie z tym jak jest i nie wyobraza sobie inaczej
co do samotnego macierzynstwa to robi na mnie wrazenie , ze nie robisz z siebie meczennicy , jak wiekszosc samotnych matek
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:13   #3655
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
co do samotnego macierzynstwa to robi na mnie wrazenie , ze nie robisz z siebie meczennicy , jak wiekszosc samotnych matek
Pewnie ze nie robie.. dziekuje.

Teraz siedze w lazience i patrze na moje wlosy...zastanawiam sie czy je polac woda utleniona czy przejechac maszynka
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:38   #3656
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ

Teraz siedze w lazience i patrze na moje wlosy...zastanawiam sie czy je polac woda utleniona czy przejechac maszynka
a co bys powiedziala na krotkie rude wlosy na wlosy na wiosne?? bo skoro zdecydowalabys sie na mocniejsze ciecie moglabys mocniej potraktowac wlosy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:05   #3657
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
a co bys powiedziala na krotkie rude wlosy na wlosy na wiosne?? bo skoro zdecydowalabys sie na mocniejsze ciecie moglabys mocniej potraktowac wlosy
Heh Julianna, ja od jakis 2 lat mia³am krotkie wlosy tzn teraz je zapuszczam, siegaja juz lekko karku...oto zdjecie jak mia³am sciete..tylko prostowa³am je ciagle bo moja naturalne sa krecone - foto

dlatego chcialam zapuscic i zostawic na krecone jak ma Kathy bo bede mia³a takie bez zadnego problemu - krecone oczywiscie

i wlasnie mysle zeby znow je tak sciac by miec rude ..upragnione..

przepraszam ze zalaczam tu zdjecia nie rudych wlosów, najwyzej pozniej zedytuje to..

1)moje krecone -farb czarne
2 i 3) sciete prostowane farb kolor braz
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg STB_4376.jpg (121,7 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg STB_9491.jpg (20,7 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9494.jpg (16,5 KB, 21 za³adowañ)

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-02-08 o 18:07
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:11   #3658
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Pewnie ze nie robie.. dziekuje.

Teraz siedze w lazience i patrze na moje wlosy...zastanawiam sie czy je polac woda utleniona czy przejechac maszynka
Nie rusz! Ja uwa¿am, ¿e rady Kathy by³y jak najbardziej rozs±dne i na miejscu, zw³aszcza ¿e moim zdaniem daj±c wskazówki wirtualnie, nie mog±c dotkn±æ, zobaczyæ na ¿ywo w³osów, to proponowanie dosyæ inwazyjnych zabiegów (jakim jest rozja¶nianie w³osów farbowanych) jest ryzykowne - zw³aszcza jak siê ma z³e do¶wiadczenia w³asne, jak Kathy. Mnie akurat ani k±piel rozja¶niaj±ca, ani rozja¶nianie nic z³ego z w³osami nie zrobi³y, dlatego Ci je doradza³am. A przede wszystkim dlatego, ¿e czujê i¿ mêczysz siê z tym kolorem Rozwa¿ propozycjê julianny - mo¿e nowy kolor i nowa fryzurka?

Dziêki wszystkim za ¿yczenia powodzenia, zda³y egzamin, ja te¿

Jeszcze siê dorzucê do offtopu dzieciowego Ja siê zastanawiam czy poczujê kiedy¶ swój instynkt, bo póki co to ani rusz. Co ciekawe, chyba mój T¯ czuje go za mnie, jego a¿ nosi, zawsze przy takim temacie przypomina mi siê scena sprzed Sylwestra, ja stojê przed lustrem: "No ale powiedz, w czym bym wygl±da³a najlepiej?", T¯: "W ci±¿y"
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:25   #3659
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Nie rusz! Ja uwa¿am, ¿e rady Kathy by³y jak najbardziej rozs±dne i na miejscu,
alez ja tez tak uwazam i ciagle tych rad slucham

ale szczerze? po 3 dekoloryzacjach elgonem i chantalem wlosy mam w bardzo dobrym stanie...moja siostra mowi"ja bym dawno lysa byla" czytam teraz o rozjasniaczu delia extreme
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:27   #3660
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka¿ wiadomo¶æ
¬le zdekoloryzowane nie przyjmuj± jak widaæ nic, ani farby, ani szamponetki, rozja¶nione mo¿na poprawiaæ raz w tyg szamponetk± i mieæ ³adn± rudo¶c na g³owie . Sorry kathy ale Ty ciagle piszesz o skrajnym rozja¶nieniu, owszem jak siê rozja¶ni do blondu farba sp³ynie i zostanie blond, jak siê rozja¶ni do rudego, to farba sp³ynie i zostanie sprany rudy. Szkoda, ¿e tak pokierowa³a¶ moni±, mia³aby ju¿ ³adn± rudo¶æ na g³owie gdyby nie twoje ci±g³e straszenie. Je¶li Tobie fryzjerka skonoci³a i spali³a w³osy, bo pewnie jej siê spieszy³o i dowali³a 12% wodê albo i wiêcej nie znaczy, ¿e ka¿de rozja¶nienie koñczy siê katastrof±, mnie swoich jako¶ nie uda³o siê spaliæ.No ale to w³osy moni nie moje, jej problem pewnie d³ugi je¶li bêdzie s³ucha³a takich 'rad'.
Rady, które kierujê do Moni@ s± dla jej dobra, poniewa¿ ma wra¿liw± skórê g³owy, poza tym Moni@ ca³y czas przekonuje, ¿e nie ma do¶wiadczenia i jest to dla niej czarna magia, ja tylko i wy³±cznie pisze swój punkt widzenia na podstawie opisu podanego przez Moni@ i w tym przypadku mam obawê ¿e mo¿e sobie zniszczyæ w³osy i podra¿niæ skórê g³owy. Moim zdaniem w³a¶nie ty nie masz ¿adnego do¶wiadczenia, je¶li chodzi o k±piel rozja¶niaj±c± poza jednorazow± przygod± (radzisz Mon@ zeby zrobi³a k±piel nie bior±c pod uwagê ¿e niedawno mia³a w³osy dekoloryzowane i farbowane, nic nie mówisz o tym ¿eby k±piel± nie traktowaæ skóry g³owy) któr± wykona³a¶ na podstawie opisu kole¿anki z innego forum, nawet nie potrafi³a¶ podaæ receptury, a 2 razy o ni± prosi³am. Osoba, której receptur± siê sugerowa³a¶ radzi, aby nie wykonywaæ k±pieli samemu, poniewa¿ nie da siê rady ze wzglêdu na to, ¿e w³osy trzeba ca³y czas masowaæ i kontrolowaæ zmianê koloru i ma racjê
Podsumowuj±c jeszcze raz, ja nic nie zakazujê – to jest tylko mój punkt widzenia i Moni@ mo¿e siê zastosowaæ do twoich porad – dla mnie ten temat jest ju¿ zakoñczony.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.