wesele - ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-17, 16:50   #1
tettos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 21

wesele - ;)


witam wszystkich !
pod koniec czerwca mam wesele... i myslalam zeby isc w czerwonej sukience (ktora jest na zdjeciu) tylko zastanawiam sie jakie buty do niej... wiem wiem bylo juz wiele watkow dot dotatkow do czerwonych kreacji.. ale moja ma jakies koraliki itp:P
nie wiem czy postawic na klasyczne czarne butki czy lepiej srebne? A i jeszcze jedno pytanko jakie buty ? sandalki czy moze jakies bardziej zabudowane?
z gory dziekuje za odp ! ;*
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.JPG (81,1 KB, 115 załadowań)
tettos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 17:46   #2
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: wesele - ;)

Cytat:
Napisane przez tettos Pokaż wiadomość
witam wszystkich !
pod koniec czerwca mam wesele... i myslalam zeby isc w czerwonej sukience (ktora jest na zdjeciu) tylko zastanawiam sie jakie buty do niej... wiem wiem bylo juz wiele watkow dot dotatkow do czerwonych kreacji.. ale moja ma jakies koraliki itp:P
nie wiem czy postawic na klasyczne czarne butki czy lepiej srebne? A i jeszcze jedno pytanko jakie buty ? sandalki czy moze jakies bardziej zabudowane?
z gory dziekuje za odp ! ;*
ogólnie ta sukienka mi się nie podoba bo ma te koraliki na piersiach i tak dziwnie to wygląda ;o no i taka mało "weselna" jest ;> ale jak chcesz w niej iść to buty raczej czarne niż srebrne, i raczej sandałki niż zabudowane
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 18:37   #3
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: wesele - ;)

też bym do tego założyła czarne sandałki i wzięła czarną kopertówke... nie za bardzo te koralinki na piersiach...
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 11:03   #4
tettos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 21
Dot.: wesele - ;)

dzieki za odp :P
a mnie sukienka sie podoba ... ale kazdy ma swoje zdanie:P
tettos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 17:07   #5
iwoneczka81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: wesele - ;)

Witam
Mam także problem z dodatkami na ślub. Moja sukienka będzie jak na zdjęciu w kolorze białym, uszyta z atłasu, na tali i w górnej części będzie miała mieniące oczka nie wiem tylko czy bordowe czy jasne , ale skłaniam się ku jasnym - bezbarwnym. Na szyję chciałam założyć srebrny skromny naszyjniczek. Nie wiem co zrobić z włosami, bo nienawidzę spiętych koków, więc chcę aby były rozpuszczone lub delikatnie z boku podpięte i rozpuszczone. Chciałabym mieć diadem srebrny, ale nie wiem czy całość będzie wyglądała ok?
Proszę o rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grace1.jpg (10,2 KB, 45 załadowań)
iwoneczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 17:12   #6
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: wesele - ;)

Cytat:
Napisane przez tettos Pokaż wiadomość
dzieki za odp :P
a mnie sukienka sie podoba ... ale kazdy ma swoje zdanie:P
ja bym juz najbardziej ubrala biale sandaly z lekkim obcasikiem
Cytat:
Napisane przez iwoneczka81 Pokaż wiadomość
Witam
Mam także problem z dodatkami na ślub. Moja sukienka będzie jak na zdjęciu w kolorze białym, uszyta z atłasu, na tali i w górnej części będzie miała mieniące oczka nie wiem tylko czy bordowe czy jasne , ale skłaniam się ku jasnym - bezbarwnym. Na szyję chciałam założyć srebrny skromny naszyjniczek. Nie wiem co zrobić z włosami, bo nienawidzę spiętych koków, więc chcę aby były rozpuszczone lub delikatnie z boku podpięte i rozpuszczone. Chciałabym mieć diadem srebrny, ale nie wiem czy całość będzie wyglądała ok?
Proszę o rady.
hym diademy mi sie ogolnie nie podobaja mozesz zrobic sobie fale jak chcesz miec rozpuszczone wlosy lub lekko je spiac z boku i rozpuscic np taki warkocz na bok i wlosy spuszczone, lekko pofalowane na ramionach to tez ladnie wyglada
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 07:46   #7
iwoneczka81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: wesele - ;)

dzięki, a co z welonem zakładać czy nie?
iwoneczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 12:04   #8
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: wesele - ;)

Cytat:
Napisane przez iwoneczka81 Pokaż wiadomość
dzięki, a co z welonem zakładać czy nie?
widzę że jesteś nowa więc pozwolę sobie pomóc i nakierować cię na wątek w którym jako przyszła panna młoda z dylematami na pewno się odnajdziesz
tutaj masz wątek "sukienka marzeń cz. II"

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196496
dziewczyny wklejają sukienki i doradzają w kwestii dodatków, fryzur makijażu, więc na pewno znajdziesz wiele porad, bo są to dziewczyny an ogół na bieżąco ze ślubnymi trendami i chętnie pomagają
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 19:01   #9
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: wesele - ;)

Cytat:
Napisane przez tettos Pokaż wiadomość
witam wszystkich !
pod koniec czerwca mam wesele... i myslalam zeby isc w czerwonej sukience (ktora jest na zdjeciu) tylko zastanawiam sie jakie buty do niej... wiem wiem bylo juz wiele watkow dot dotatkow do czerwonych kreacji.. ale moja ma jakies koraliki itp:P
nie wiem czy postawic na klasyczne czarne butki czy lepiej srebne? A i jeszcze jedno pytanko jakie buty ? sandalki czy moze jakies bardziej zabudowane?
z gory dziekuje za odp ! ;*
Jeśli ta sukienka to czarne buciki na obcasie - tak wg mnie

Cytat:
Napisane przez iwoneczka81 Pokaż wiadomość
Witam
Mam także problem z dodatkami na ślub. Moja sukienka będzie jak na zdjęciu w kolorze białym, uszyta z atłasu, na tali i w górnej części będzie miała mieniące oczka nie wiem tylko czy bordowe czy jasne , ale skłaniam się ku jasnym - bezbarwnym. Na szyję chciałam założyć srebrny skromny naszyjniczek. Nie wiem co zrobić z włosami, bo nienawidzę spiętych koków, więc chcę aby były rozpuszczone lub delikatnie z boku podpięte i rozpuszczone. Chciałabym mieć diadem srebrny, ale nie wiem czy całość będzie wyglądała ok?
Proszę o rady.
Piękna sukienka. Ja sama na ślubie miałam diadem i nie zamieniłabym tego na nic innego, dlatego Tobie także polecam, a welon - no pewnie. Raz w życiu się go nosi, a po 24:00 zdejmuje
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 16:32   #10
lineczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: wesele - ;)

Cytat:
Napisane przez tettos Pokaż wiadomość
witam wszystkich !
pod koniec czerwca mam wesele... i myslalam zeby isc w czerwonej sukience (ktora jest na zdjeciu) tylko zastanawiam sie jakie buty do niej... wiem wiem bylo juz wiele watkow dot dotatkow do czerwonych kreacji.. ale moja ma jakies koraliki itp:P
nie wiem czy postawic na klasyczne czarne butki czy lepiej srebne? A i jeszcze jedno pytanko jakie buty ? sandalki czy moze jakies bardziej zabudowane?
z gory dziekuje za odp ! ;*



Jesli mam byc szczera, to powiem,ze w zadnym razie nie czarne buty!!!!!Sukienka wyglada na lekka, jest koralowo-czerwona, dodatki na piersiach jeszcze ja rozjasniaja, wiec ciezko przy tym wszystkim wygladalyby czarne buty, nawet sandaly na obcasie. Srebro jest tu jak najbardziej pozadane, zarowno torebka jak i buty(sandalki ). Musisz oczywiscie wziac poprawke na swoja karnacje i kolor wlosow.....o tym nic nie wiem...najlepiej jest przymierzac buty do sukienki nie kupowac ich w ciemno, bo ktos Ci cos sugeruje, musicz czuc sie piekna i czuc sie dobrze, powodzenia w doborze dodatkow.
lineczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.