Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-10, 22:30   #3601
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Przepiasła mu tylko orsalit nospe i lacidofil
Ona poprostu bardzo to kocha potrafi godzinami oglądać płyty z występów.

to teraz wszystko jasne.Na bank jelitowka
Sama nazwa OSRALIT nospe mowi za siebie

A corke musisz koniecznie na balet wyslac ,jak kocha tanczyc
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 22:34   #3602
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Mówi mówi mój TŻ też gadatliwy ja mniej no a jego dzieciom też się gęby nie zamykają.To my Meg razem mamy komunię?

Ane na szczęście jestesmy już po komunii Mój mężczyzna jest w 3 klasie




Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
prawde mu powiedzialasTo ciesze sie,ze nie jestem jedyna z corciaTwoja to pewnie teraz dojrzewa,co?
Dojrzewa,dojrzewa aż się pochlastać można Po okresie złego nastroju wpadła w szampański .Poza tym nosimy ten sam rozmiar.Mamy różne figury wiec jesli ja w czymś wyglądam źle to ona dobrze.Dostaje wszystkie moje niewypały bo mnie często wydaje się,że mam lat 20 .Ale oszczędność

Edytowane przez Megi72
Czas edycji: 2008-12-10 o 22:38
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 22:38   #3603
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ane na szczęście jestesmy już po komunii Mój mężczyzna jest w 3 klasie






Dojrzewa,dojrzewa aż się pochalstać można Po okresie złego nastroju wpadła w szampański .Poza tym nosimy ten sam rozmiar.Mamy różne figury wiec jesli ja w czymś wyglądam źle to ona dobrze.Dostaje wszystkie moje niewypały bo mnie często wydaje się,że mam lat 20 .Ale oszczędność
Ty wiesz,ze moja nosi moje jeansy? Pasuja jej.Cos mi ostatnio brzuch bardzo urosl.Nie chce myslec co bedzie po swietach.Bedzie mnie mozna lepiej przeskoczyc jak obejsc dookola
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 22:41   #3604
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Ty wiesz,ze moja nosi moje jeansy? Pasuja jej.Cos mi ostatnio brzuch bardzo urosl.Nie chce myslec co bedzie po swietach.Bedzie mnie mozna lepiej przeskoczyc jak obejsc dookola

Mnie tez brzuszysko urosło a ane mi nie wierzy Zaraz po świetch jadę w góry na Głodówkę
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 22:41   #3605
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

No to mamy jelitówkę Mnie komunia dopiero czeka.Moja Ula jest taka chuda że załamka nie wiem jaka sukienke jej uszyc.Mój baranek tez dojrzewa można się pochlastać a do tego w tym roku urósł 10 cm i ma wystające łopatki basen w jego wypadku to konieczność.A musze dodac że trenował pływanie przez 6 lat .Dopiero jak poszedł do gimnazjum brakło czasu.I tak mu się łopatki wykrzywiły.Kopyto też ma niczego sobie 45
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 22:44   #3606
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Ja na święta jadę do Białki .A kiedy będziesz w Zakopcu może się spotkamy?My do domu wracamy 27
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 22:46   #3607
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

o....nastepne co sie na jawie zobacza
Sprobuje teraz zasnac,pa aniloki
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 22:48   #3608
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Miłych snów Buczuś
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 22:48   #3609
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
No to mamy jelitówkę Mnie komunia dopiero czeka.Moja Ula jest taka chuda że załamka nie wiem jaka sukienke jej uszyc.Mój baranek tez dojrzewa można się pochlastać a do tego w tym roku urósł 10 cm i ma wystające łopatki basen w jego wypadku to konieczność.A musze dodac że trenował pływanie przez 6 lat .Dopiero jak poszedł do gimnazjum brakło czasu.I tak mu się łopatki wykrzywiły.Kopyto też ma niczego sobie 45

U nas na szczęście komunia w chabitach a chłopak nie potrzebuje żadnych przygwizdow typu wianuszek,torebeczki itp Jedyny i największy wydatek to przyjęcie Te dzieci to teraz mutanty.Jak patrzę na plazy na nastolatki to wyzbywam się kompleksów
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 22:52   #3610
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Ja na święta jadę do Białki .A kiedy będziesz w Zakopcu może się spotkamy?My do domu wracamy 27
Auś ja wyjeżdżam dopiero 27 i zostaję na Sylwestra Myślisz,że będzie śnieg ?


Zmykam ...TŻ mi kompa zabiera :-(

Edytowane przez Megi72
Czas edycji: 2008-12-10 o 22:53
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 22:54   #3611
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Dzieweczki a gdzie latem jedziecie?Potrzebuję towarzystwa na pierwszą połowę lipca do ciepłych krajów
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 22:55   #3612
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

No to ja tyż spadam dobranoc
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 23:58   #3613
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

O śpiochy! A ja przyszłam pogadać Taki wdzięczny temat mnie ominął. Miałam dziś w planie obejrzeć dokument o Noblu dla Lecha Wałęsy, no i zaczęłam... Po czym wkroczył mój starszy syn, jak zwykle "na chwilkę"
- Mami zobacz jak dotykam sufitu!
Chodzi na siatkówkę i coraz wyżej skacze, bo wysoki niestety nie jest więc tym bardziej się cieszy, że sufitu dosięga No i się zaczęło. Znów grzebałam w mojej pamięci i dwoiłam się obchodząc drażliwe tematy tak, żeby nie urazić, a jednocześnie przekonać syna do pewnych rzeczy Właśnie skończyliśmy rozmawiać, film się skończył dawno temu. To jeden z tych dni, kiedy mój syn odczuwa potrzebę pobycia ze mną. W d*pie z filmem, może go jeszcze kiedyś zobaczę.
Moje młodsze maleństwo ma w tę sobotę zawody, od trzech lat trenuje judo, ma już jedno złoto. Pokój dla gości przeznaczyliśmy na treningi, są w nim dwa wielkie materace. Największe pomieszczenie w piwnicy będzie siłownią dla starszego, może i ja z niej skorzystam. Świat mężczyzn. Ciekawe jak wyglądałoby moje życie gdybym miała córkę.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 00:56   #3614
Jelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Kochane moje, potrzebuję pomocy..... właśnie się dowiedziałam, że tata mojego drogiego Przyjaciela ma raka... Boże, jak mi źle, co powinnam zrobić, co powiedzieć, jakich słów użyć? Zagubiłam się w tym wszystkim, siedzę i beczę. I nic nie wiem, tak mi źle. Przytulić Go nie mogę, bo daleko. Źle mi, tak bardzo źle...
Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 01:29   #3615
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Jelly to jeszcze nie jest wyrok i wydaje mi się, że chciałby to usłyszeć każdy, kto styka się z nowotworem. Jak się zachować? Tak jak czujesz, prawdziwie. Nic na siłę, nie ma co udawać, że nie wiesz, takie wiadomości szybko się roznoszą. Najpierw emocje, a następnie konstruktywne poszukiwanie informacji o tym raku, jakie rokowania, jak dalece posunięty, opinia lekarzy. Wiesz coś więcej na ten temat?
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 01:37   #3616
Jelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Kochany Anturku, a Ty jeszcze nie śpisz?
Szczegóły będę znała jutro, odnośnie rokowań itd.
Czy mam się zachowywać, tak jak czuję? Beczę cały czas, mam okropnego doła. Chyba my friend nie chciałby o tym wiedzieć. To jest rak płuc, a z tego co wiem, to bardzo trudny i ciężko rokujący. Kwiatuszku, jestem z tych, co do mnie wszyscy walą ze swoimi problemami. Ostatnio "leczyłam" przyjaciółkę po odejściu jej taty. Ale dzisiaj..... sama odpadłam. Wstyd mi, nie wiem co mam robić.
Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 01:55   #3617
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Nie śpię, może i dobrze. O wstydzie to chyba w ogóle nie można mówić w takiej sytuacji. Nikt nie jest gotowy na taką informację. Trudno i chyba nienaturalnie byłoby zachować spokój. Czy ten rak jest na pewno beznadziejnym przypadkiem? Nie wiem ale wszyscy znamy przykład prof. Religi, minęły chyba dwa lata, nie poddał się chemioterapii będąc lekarzem. Na ten temat jest mnóstwo danych, warto się z nimi zapoznać. Pozwól sobie na ból, to właśnie empatia sprawia, że potrafimy pomóc. Jeśli uchodzisz za osobę do której otoczenie po nią się zwraca, to właśnie dlatego, że w pierwszej kolejności starasz się zrozumieć sytuację, później znajdujesz jakieś rozwiązanie. Po prostu z nim bądź, przyjdzie kolej na resztę. Nie wiem o czym Twój przyjaciel nie chciałby wiedzieć, o tym że masz doła, czy że płaczesz? Wydaje mi się, że zarówno jedno jak i drugie, to zupełnie naturalne zachowania.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 02:08   #3618
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Jelly dowiedz się jutro więcej. Całuję Cię mocno
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 02:13   #3619
Jelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Kwiatuszku, masz rację - prof. Religa, może tym go spróbuję pocieszyć.
Dziękuję Ci Kochanie za wszystkie słowa i za obecność. Bezcenne. Trudno mi dzisiaj myśleć mądrze, ale... takie to trudne, nigdy sobie sama z tego sprawy nie zdawałam.
Dziękuję jeszcze raz. Całuski dla Ciebie.
Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-11, 07:12   #3620
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Jelly Pokaż wiadomość
Kwiatuszku, masz rację - prof. Religa, może tym go spróbuję pocieszyć.
Dziękuję Ci Kochanie za wszystkie słowa i za obecność. Bezcenne. Trudno mi dzisiaj myśleć mądrze, ale... takie to trudne, nigdy sobie sama z tego sprawy nie zdawałam.
Dziękuję jeszcze raz. Całuski dla Ciebie.

Jelly - teraz tak bardzo krótko, bo musze sie zebrać do dnia, ale ; Kochanie - ten rak, o którym piszesz jest jdnym z najgroźnieszych także dlatego, ze na ogół wykrywa się go w fazie powqżnego zaawansowania - przedtem nie daje wiele objawów. Dr Religa miał robiony rtg płuc i wyszlo. Ale miał robiony wczessnie. Wiele o tym wiem - w zeszłym roku zmarł mój Tata własnie na ten nowotwór. Tu trzeba się zmierzyć z tym wielce prawdopodobnym - śmiercią. I zadbać o siebie w tym czasie - odlozyć co się da i być z tym, kogo się kocha, bo tych chwil juz można nie móc przełozyć na póxniej. Jest taka specjalizacja - psychoonkologia - wrzuć w google - psychoonkologowie pracują w szpialach lub poradniach pzry szpit. onkologicznych .
Jelly - zrób tak - co możesz sama przezyć ad. trudnosci z tym zwiazanej to postaraj się dla siebie tu znależć wsparcie, u nas, albo gdzieś indziej. Tak , żebyś mogla się wprost wypłakać itd. Ale tego oszczędź swemu przyacielowi - to teraz czas na wspieranie jego i jego łzy przy tobie a nie twoje nad soba, bo ci ciężko. Mozesz płakac przy nim ze względu na niego, ze wzgledu na współczucie itp, ale nie dlatego , że ty sobie nie radzisz. Przepraszam,że tak mocno o tym piszę, ale.... wiem dlaczego.mocno Cie przytulam
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 09:57   #3621
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Dzień Dobry kochane.

Czy ktoś chce kawy.
A moze czosnku ja też looove czosnek, w każdej postaci, z grzankami, na surowo, duszony na masełku, w sałatkach, kocham jeść.

Jelly- to straszne co piszesz. Ściskam Cie mocno w tych trudnych chwilach.
Taka wiadomosć to szok ale Bedzie dobrze, trzeba w to wierzyć, poradzisz sobie.


Jutro ide do fryziera- czego bardzo nie lubie ale idę.
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 10:11   #3622
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Kamilia patrzysz na tę sprawę z innej perspektywy, mając za sobą tak tragiczne doświadczenie widzisz więcej aspektów niż ja. Jelly na pewno możesz liczyć na nasze wsparcie.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 10:15   #3623
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Dennusia- a jak tam sie dziś czujesz? Lepiej troszke? Chcesz kawy gorącej i czarnej.
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 10:26   #3624
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Za kawusię dziekuję ale mam herbatkę czerwonąJelly przyjmij odemnie słowa otuchy ale jakby rokowania były nie najlepsze to postarajcie sie o opiekę hospicyjną.Tam pracuja wspaniali ludzie.Pomagali przy opiece nad babcią.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 11:18   #3625
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Dennusia- a jak tam sie dziś czujesz? Lepiej troszke? Chcesz kawy gorącej i czarnej.
Madziuś - wszystko chcem - dawaj co tam masz, bo mam jeża w gardle i musze go utopic wypiłam już dwa wiadra czerwonej herbaty i nic - sie łajza trzyma A najlepiej poprosze coś słodkiego i z czekolady - bo Ty z "defektem" i takich rzeczy nie lubisz, prawda?
Dam Ci wszystkie czosnki świata, a Ty oddawaj słodycze
Zrobimy taki dill???????

Jelly kochana, wszystkie Ci tu dodajemy otuchy jak tylko potrafimy. Bardzo cięzkie chwile macie przed sobą, ale w takich momentach czlowiek znajduje gdzieś w sobie pokłady siły, żeby wspierać tego, kto cierpi i choruje. Kamilka tak pięknie napisała, dasz rade. Jesli potrafisz, wypłacz cały ten żal i poczujesz się lżej. Ja pamiętam te kilkanaście lat temu, kiedy moja Mama przechodziła mastektomię. Byłam wtedy świeżo po studiach, podjęłam prace w obcym mieście 200 km od niej, zaczynałam życie na własny rachunek - ale to wszystko nie miało znaczenia - liczyła sie tylko Ona i te chwile, które wtedy były dla nas najważniejsze. Mama dziś jest zdrowa i oby pozostało tak jeszcze długie, długie lata.
Jesli nas potrzebujesz, zagladaj tu, choćby tylko po to, żeby sie wygadać. Będziemy z Tobą.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 11:37   #3626
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Madziuś - wszystko chcem - dawaj co tam masz, bo mam jeża w gardle i musze go utopic wypiłam już dwa wiadra czerwonej herbaty i nic - sie łajza trzyma A najlepiej poprosze coś słodkiego i z czekolady - bo Ty z "defektem" i takich rzeczy nie lubisz, prawda?
Dam Ci wszystkie czosnki świata, a Ty oddawaj słodycze
Zrobimy taki dill???????

Jelly kochana, wszystkie Ci tu dodajemy otuchy jak tylko potrafimy. Bardzo cięzkie chwile macie przed sobą, ale w takich momentach czlowiek znajduje gdzieś w sobie pokłady siły, żeby wspierać tego, kto cierpi i choruje. Kamilka tak pięknie napisała, dasz rade. Jesli potrafisz, wypłacz cały ten żal i poczujesz się lżej. Ja pamiętam te kilkanaście lat temu, kiedy moja Mama przechodziła mastektomię. Byłam wtedy świeżo po studiach, podjęłam prace w obcym mieście 200 km od niej, zaczynałam życie na własny rachunek - ale to wszystko nie miało znaczenia - liczyła sie tylko Ona i te chwile, które wtedy były dla nas najważniejsze. Mama dziś jest zdrowa i oby pozostało tak jeszcze długie, długie lata.
Jesli nas potrzebujesz, zagladaj tu, choćby tylko po to, żeby sie wygadać. Będziemy z Tobą.


No to robimy, za słodkości - czosnek, wszystko co kwaśne, slone, pierne, i mięcha tony- bom mięsopażerna..
A na jeża w gardle może jakieś tabletki do ssania? typu neoangin, cholineks i takie tam, a z naturalnych sposobów polecam albo gorącą szałwie, albo popłucz gardło miskturą: ciepła woda z łyzką soli. Mojej mamie to bardzo pomaga.
A noc czosnku nie żałuj, czosnek śmierdzące warzywko a pomaga chyba na wszystko.

A mi po czekoladzie zatrzymuje sie metabolizm, wystarczą ze dwie kostki i cały tydzień moge siedziec na tronie i nic. Męki nie z tej ziemi. I tak od zawsze miałam.? Nie wiem normalne to?
__________________
Mój zabieg Cosmelan

Edytowane przez madziusia777
Czas edycji: 2008-12-11 o 11:42
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 11:50   #3627
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Buczuś - zasmarkańcu - jak sie czujesz ?
Castrolku
- jak bo bańkach ?
I w ogóle to kto, poza mna, jest zdrowy ????
Buczka - a Ty powiedzialaś lekarzowi, że się cosmacisz? Obejrzał Cie również pod tym kątem?

Domuś - Ty to teraz mam nadzieję, to masz końskie zdrowie

Plameczki - patrzę na swą twarz na 3 dzień po mezo i - polecam
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 11:55   #3628
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Buczuś - zasmarkańcu - jak sie czujesz ?
Castrolku - jak bo bańkach ?
I w ogóle to kto, poza mna, jest zdrowy ????
Buczka - a Ty powiedzialaś lekarzowi, że się cosmacisz? Obejrzał Cie również pod tym kątem?

Domuś - Ty to teraz mam nadzieję, to masz końskie zdrowie

Plameczki - patrzę na swą twarz na 3 dzień po mezo i - polecam



Ja ja ja . jakoś sie trzymam i nie choruje- odpukać
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 12:05   #3629
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Jutro ide do fryziera- czego bardzo nie lubie ale idę.
Niewiarygodne, nie wiem czy wiesz ze jestes chyba druga osoba na swiecie ktora nie lubi chodzic do fryzjera, myslalam ze jestem jedyna
Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
A mi po czekoladzie zatrzymuje sie metabolizm...
Jadasz gorzka? jesli tak to zamien na mleczna
Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
I w ogóle to kto, poza mna, jest zdrowy ????
Mnie sie jeszcze udaje wychorowalam sie w lipcu za wsze czasy wiec teraz sie nie dam

Jelly ...
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 12:42   #3630
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Kamiś ja tez jestem zdrowa mój baranek dzisiaj juz lepiej się czuje.Nie wymiotował i jest głodny znaczy ok.Ja tez chce czekolady mam okres i potrzebuje tego bardzoooooooo
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.