Propozycja podforum: recenzje :D - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 20:04   #31
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Propozycja podforum: recenzje :D

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
No, to akurat dużo da

Pewnie naiwnie myślę, że na forum kultura może jakiś skutek by odniosło


No ale to użytkownicy portalu w dużej mierze kształtują kierunek, w jakim on się rozwija. Tak mi się przynajmniej wydaje Idąc dalej tym tropem, Aga nie planowała pewnie podforum o fotografii, ale skoro powstało na nie zapotrzebowanie, to przychyliła się do prośby wizażanek i taki dział powstał
Racja, to my użytkownicy tworzymy forum, ale z linków, które podsunął Wyrak wnioskuję, że nie pierwsi mamy taki pomysł. I niestety nie przyjął się on wtedy, mimo sondy i poparcia użytkowników. Z tego co widziałam to szefostwo się nie ustosunkowało w ogóle do tematu, czyli po prostu olali sprawę Nadal uważam, że fajnie by było mieć tematyczne podofora, tylko nie wiem co musielibyśmy zrobić żeby się udało.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Dosiak - bynajmniej nie chcialem pomyslu wysmiac itd., mam nadzieje, ze widzisz juz o co mi chodzilo



Nie uwazam, ze w duzej mierze, ale w pewnej, oczywiscie ze sugestie uzytkownikow sa brane pod uwage. Co nie zmienia faktu, ze szefostwo zmian, ktorych zasadnosci nie widzi raczej nie wprowadzi.
Spoko, wiem co chciałeś pokazać

Wiem, uparta jestem i drążę temat, ale nie daje mi to spokoju. Dlaczego szefostwo nie widzi potrzeby takich zmian? W czym forum kultura jest gorsze od Zrób To sama, Ślubnego czy Mamy z klasą. Na wszystkich wymienionych są jakieś działy tylko tutaj nie. To pytanie raczej teoretyczne, ale nie byłabym sobą gdybym nie napisała co myślę.

Wiem, że w dużej mierze to zależy od nas, wizażanek i wizażanów czy większość widzi potrzebę tworzenia konkretnych działów. Bo ostatnim razem jak zauważyłam dużego odzewu nie było ja sama jakoś te wątki przegapiłam, więc nie wiem naprawdę
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.