Przedłużanie rzęs - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-23, 17:27   #541
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Teraz rzęski kosztują u mnie 300zł a dopełnienie ok 100zł.

Zapewne masz za długie i/lub za ciężkie rzęsy założone w stosunku do Twoich naturalnych rzęs, za długie rzęsy często się wykręcają w różne strony a za ciężkie po prostu opadają, z Twojego opisu wynika że dobrze było by je szybko zdjąć żeby nie obciążały Ci Twoich naturalnych rzęs.
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 11:09   #542
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Dobrze powiedziane Crazy
Chcialam napisac cos wiecej ale nie chce sie w sumie powotrzyc z Crazy Princess Takze w 100% popieram. I dalej uwazam ze to byla darmowa reklama, chociaz z drugiej strony ktos kto sie orientuje w forum wiedzialby z etakie reklamy wygladaja tylko gorzej bo oznacza to ze niema widocznie klientek skoro musi uciekac sie do przemycenia darmowej reklamy na forum gdzie sa one platne hhehe wstyd
__________________
Moje wymianki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=447878
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 14:06   #543
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Tekst o wróżkach mi się podoba, to chyba jakaś bardzo młoda osóbka musiała napisać 5-10lat ? Skoro uważa że wróżki są bardzo mądre hehe

Ja tam nie mówiłam że jest coś złego w reklamowaniu się na allegro, chodziło Ci o moją wypowiedz czy kogoś innego ? Bo nie wiem czy mnie źle nie zrozumiałaś.
Jedynie firma XL uważa że to coś złego reklamować się na allegro bo zabrania tego swoim stylistkom.
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 15:39   #544
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

chyba cosik mnie ominelo
__________________
Moje wymianki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=447878
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 22:25   #545
Pinky3012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Crazy Princess chyba się do Ciebie zgłoszena rzęski ale nie bardzo wiem kiedy bo na razie kaski brak.
Pinky3012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 18:46   #546
cubaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Witam wszystkie dziewczyny
chciałam się podzielić swoimi doświadczeniami. Otóż jestem debiutantką w rzęsach, szkolenie miałam miesiąc temu, na koncie kilka klientek, produkty Secret L z klejem ultra bonding (ten z różową nakrętką). Wczoraj narobiłam się okrutnie, ponieważ dziewczyna na oko miała rzadkie rzęski a jak przyszło do czego to okazało się, że wkleiłam jej 260 szt (oba), to były czarne rzęski igiełki ufff. Jak czytałam gdzieś początkującym schodzi przy aplikacji 4 h a u mnie był rekord 4.5 g. Poza tym wkurzają mnie płatki pod oczy, mam z nimi problem - przesuwają się, puchną i takie tam, czytałam też gdzieś o plastrach ale się obawiam jak to będzie przyjęte, rozmawiałam nawet ze szkoleniowcem i zabronił mi używać tych plastrów, sama nie wiem, czy może już coś innego wymyślono . Żeby tego było mało to dzisiaj miałam pierwszy raz uzupełnianie po 2.5 tyg. i się załamałam. Dziewczyna przez tel. mówiła, że gdzieś 30 szt. zgubiła, a jak się okazało... położyłam ją, poczesałam i zostało 3 szt. na jednym i trochę więcej na drugim oku. Normalnie odpadały, szok... Zaczęłam się zastanawiać dlaczego, jestem b. dokładna itp. Może wina kleju, może to odtłuszczanie... i doszłam do takich wniosków:
1. zbyt mała ilość kleju, nie zostawiałam tej kropelki na końcu do maźnięcia całej rzęski, zawsze "osuszałam"
2. zbyt krótkie odtłuszczanie i poza tym zauważyłam dzisiaj, że podczas operowania na jednej powiece dotykam nadgarstkiem rzęs z drugiej (jeśli ręce są zbyt ciepłe to się pewnie pocą)
3. może kiepski klej
Co wy na to?
Mam wrażenie że ten ultra jest dla mnie za wolny, a może są jakieś lepsze? Tej klientce z wczoraj, której wkleiłam 260 szt. robiłam tą kropelkę i zobaczymy teraz jak długo będą się trzymały. Obawiam się bardzo, ponieważ mogą już do mnie nie wrócić. Efekt bezpośredni mojej pracy jest rewelacyjny, też stosuję stopniowanie, ale co z tego jak na tak krótko, płakać się chce...
Pozdrawiam i napiszcie mi coś
Pozdrawiam.
cubaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 14:43   #547
Dymkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez angelnight1 Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo bubula84.
wrocilam z nieudanego zabiegu przedłuzania rzes, tu od razu anty reklama zakładu w Warszawie na ul, cybisa 4 (ursynów).
na llegro pod nickiem pilgarden
kolezanka "dostala" rzesy lalki czyli na calej dlugosci oka jeden rozmiar to jest max. 15mm. wygladala jak kukła.
ja natomiast w ramach chyba rewanzu za krytyke i prosbe o cos normalniejszego, dostalam cieniutki tandetne rzesy (40minut zakladane). totalny szok. wygladalam jakby mnie wyskubaly wrony.
zajzalam na wizaz i zadzwonilam pod wyzej wymieniony numer.
odsiecz pojawila sie natychmiast. przemila dziewczyna z totalnie szalowym "osprzetem" . napracowala sie 6 godzin zeby doprowadzic nas do ładu. porozklejala mi polepione tandentnie rzesy (do trzech rzes mialam doklejona jedna). efekt oszałamiający, totalnie śliczny i poprosu wow. cena super, rzesy dobrej firmy. mozna od razu zakupic np tusz do tych rzes. umowilam sie juz na miesiac na przod na uzupelnianie.

Witajcie,

Ja też ostatnio skusiłam się na przedłużanie i zagęszczanie rzęs na ul Cybisa. I niestety też muszę anty-reklamować. Co prawda sam zabieg był wykonany fajnie - niespiesznie i dokładnie, żadnych śladów kleju czy podrażnienia oczu. Ale rzęsy wszystkie są tej samej długości, co niestety w kącikach oka wygląda bardzo nienaturalnie. Nie zostałam też zapytana o ich długość - dziewczyna chyba leci sztampą i wszystkim (niezależnie od kształtu oka czy długości naturalnych rzęs) zakłada tylko jeden rodzaj... Nie ma również oferty na dolne rzęsy - to mnie akurat nie dziwi, ale niestety te zbyt długie rzęsy wyglądają zbyt kontrastowo w porównaniu z dolną powieką.
Na dodatek dość szybko wypadają - minęło niecałe 2,5 tyg., a mnie zostało mniej więcej 50% rzęs (sztucznych) - przy czym bardzo ostrożnie je traktuję, żadnego spania na brzuchu, wycierania ręcznikiem, nawet zakładając i zdejmując szkła kontaktowe staram się ich nie dotykać.
Jestem umówiona na uzupełnienie, ale wolałabym pójść do kogoś innego, kto zrobi to lepiej. Spróbuję pod podany przez Was numer, a potem podzielę się wrażeniami
Dymkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 19:45   #548
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

jak myślicie dziewczęta, czy to dobry wybór?
http://allegro.pl/przedluzanie-rzes-...359090146.html
zapisałam sie na czwartek.....
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 14:37   #549
cubaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Witam,
widzę, że nie ma chętnej osoby aby odpowiedzieć na mój wpis, ale w między czasie już znalazłam odpowiedź na moje pytanie, otóż miałam po tamtej klientce jeszcze kilka i widziałam efekt tamtych wykonanych rzęs i okazało się, że po 4 tygodniach wyglądają rewelacyjnie, trochę odrosły ale się trzymają. Ta klientka, u której po 2.5 tyg. odpadały używa tłustego kremu pod oczy i na powieki, po którego nałożeniu idzie spać, więc to jest powód. W związku z tym przestrzegam przed tym, jeśli już odczekać do wchłonięcia i dopiero.
Jeśli chodzi o post powyżej z reklamą rzęs to moje zdanie jest również na nie, wyglądają nieciekawie, są zbyt rzadkie i ich struktura jest rzeczywiście niefajna, poza tym te plastry!!! Straszne, ja używam płatków pod oczy z kolagenem Blink, przy okazji skóra jest odżywiona, a te plastry to szarpią skórę, to niedopuszczalne w mojej firmie szkoleniowej.
Pozdrawiam.
cubaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 20:54   #550
ak_488
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Stylizacja zajmują się od ponad roku.
Jeśli macie jakieś pytanie to chętnie na nie odpowiem
Zapraszam do mnie na przedłużanie rzęs- z pewnością będziecie zadowolone
ak_488 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 22:59   #551
meeki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 11
GG do meeki
Unhappy Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

Cześć dziewczyny ! Chciałabym dowiedzieć się jak pozbyć się sztucznych rzęs (przedłużanych oczywiście u kosmetyczki) . Zrobiłam je ok tydzień temu . Po tygodniu, na moim prawym oku zostały mi 3 rzęsy , a na lewym zdecydowanie więcej , około 20 . Usiłuję usunąć je mocząc je wodą , malując tuszem do rzęs , który później zmywam za pomocą płynu z PEG (czego nie można robić, jeśli chce się mieć je długo), ale raczej mało to wszystko daje . Muszę powiedzieć , że rzęsy trzymają się naprawdę mocno, chociaż chciałabym ich się pozbyć do sylwestra, bo wyglądam okropnie . Szukałam jakiś rad w internecie, natomiast nigdzie nie mogłam znaleźć tego co chciałam... Liczę na Was !
meeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 23:26   #552
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

Cytat:
Napisane przez meeki Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ! Chciałabym dowiedzieć się jak pozbyć się sztucznych rzęs (przedłużanych oczywiście u kosmetyczki) . Zrobiłam je ok tydzień temu . Po tygodniu, na moim prawym oku zostały mi 3 rzęsy , a na lewym zdecydowanie więcej , około 20 . Usiłuję usunąć je mocząc je wodą , malując tuszem do rzęs , który później zmywam za pomocą płynu z PEG (czego nie można robić, jeśli chce się mieć je długo), ale raczej mało to wszystko daje . Muszę powiedzieć , że rzęsy trzymają się naprawdę mocno, chociaż chciałabym ich się pozbyć do sylwestra, bo wyglądam okropnie . Szukałam jakiś rad w internecie, natomiast nigdzie nie mogłam znaleźć tego co chciałam... Liczę na Was !
jeżeli odpadły po tygodniu, to powinnaś iść do kosmetyczki z reklamacją, bo najprawdopodobniej źle je założyła.
Dlaczego chcesz je zmyć zamiast dopełnić? nie szkoda Tobie wydanych pieniędzy i efektu jaki masz?
Jeśli chcesz skutecznie pozbyć się rzęs, to przecieraj je oliwką. nasącz wacik, rób okłady i lekko przecieraj, tylko tak, żeby ich nie powyrywać
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 23:30   #553
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
jeżeli odpadły po tygodniu, to powinnaś iść do kosmetyczki z reklamacją, bo najprawdopodobniej źle je założyła.
Dlaczego chcesz je zmyć zamiast dopełnić? nie szkoda Tobie wydanych pieniędzy i efektu jaki masz?
Jeśli chcesz skutecznie pozbyć się rzęs, to przecieraj je oliwką. nasącz wacik, rób okłady i lekko przecieraj, tylko tak, żeby ich nie powyrywać
Rzęsy odpadają nie tylko od złego założenia ale też od złego traktowania.
Ja polecam mleczko do demakijażu - byle tłuste okłady i pocieranie. Znajoma kosmetyczka mówiła, że to jest pogrom dla rzęs.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 23:38   #554
meeki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 11
GG do meeki
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
jeżeli odpadły po tygodniu, to powinnaś iść do kosmetyczki z reklamacją, bo najprawdopodobniej źle je założyła.
Dlaczego chcesz je zmyć zamiast dopełnić? nie szkoda Tobie wydanych pieniędzy i efektu jaki masz?
Jeśli chcesz skutecznie pozbyć się rzęs, to przecieraj je oliwką. nasącz wacik, rób okłady i lekko przecieraj, tylko tak, żeby ich nie powyrywać

Być może masz rację, ale nie chcę dalej się męczyć z tymi rzęsami. Na początku wyglądają super , ale z czasem jest tylko co raz gorzej . Wolę swoje naturalne mogę je moczyć , zmywać czym chcę , malować , trzeć (a mam taki nawyk tarcia oczu) i przede wszystkim mogę łatwo malować kreski eyelinerem , co przy długich rzęsach jest trudne Niestety, wydałam pieniądze , ale zobaczyłam jak jest , spędziłam w przepięknych rzęsach wesele brata i to wystarczy . Wolę czuć się komfortowo . :P

Dziękuję za odpowiedź

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Rzęsy odpadają nie tylko od złego założenia ale też od złego traktowania.
Ja polecam mleczko do demakijażu - byle tłuste okłady i pocieranie. Znajoma kosmetyczka mówiła, że to jest pogrom dla rzęs.
Sądzę , że w moim przypadku była to wina złego założenia. :P Z rzęsami obchodziłam się naprawdę wzorowo . Nie moczyłam ich , nie tarłam , nie chodziłam do sauny czy solarium, właściwie nic nie robiłam - tylko podziwiałam Dziękuję , jutro wypróbuję "sposób na mleczko" .
meeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 00:18   #555
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Rzęsy odpadają nie tylko od złego założenia ale też od złego traktowania.
Ja polecam mleczko do demakijażu - byle tłuste okłady i pocieranie. Znajoma kosmetyczka mówiła, że to jest pogrom dla rzęs.
ja to wiem [ostatnio mama i siostra sobie zalożyły, więc jestem na bierząco ] ale założyłam, ze wie, że nie powinna ich malować ani zmywać tłustymi płynami [nawet jej post to sugeruje ]

---------- Dopisano o 01:18 ---------- Poprzedni post napisano o 01:16 ----------

Cytat:
Napisane przez meeki Pokaż wiadomość
Być może masz rację, ale nie chcę dalej się męczyć z tymi rzęsami. Na początku wyglądają super , ale z czasem jest tylko co raz gorzej . Wolę swoje naturalne mogę je moczyć , zmywać czym chcę , malować , trzeć (a mam taki nawyk tarcia oczu) i przede wszystkim mogę łatwo malować kreski eyelinerem , co przy długich rzęsach jest trudne Niestety, wydałam pieniądze , ale zobaczyłam jak jest , spędziłam w przepięknych rzęsach wesele brata i to wystarczy . Wolę czuć się komfortowo . :P

Dziękuję za odpowiedź

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------



Sądzę , że w moim przypadku była to wina złego założenia. :P Z rzęsami obchodziłam się naprawdę wzorowo . Nie moczyłam ich , nie tarłam , nie chodziłam do sauny czy solarium, właściwie nic nie robiłam - tylko podziwiałam Dziękuję , jutro wypróbuję "sposób na mleczko" .
a czesałaś je codziennie? bo to też jest ważne, żeby się nie splątały.
Może sypiasz tak, ze je przygniatasz i się po prostu połamały? w tego co wiem, to warto spać z maską jak ma się sztuczne rzęsy.
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 09:39   #556
meeki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 11
GG do meeki
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
ja to wiem [ostatnio mama i siostra sobie zalożyły, więc jestem na bierząco ] ale założyłam, ze wie, że nie powinna ich malować ani zmywać tłustymi płynami [nawet jej post to sugeruje ]

---------- Dopisano o 01:18 ---------- Poprzedni post napisano o 01:16 ----------



a czesałaś je codziennie? bo to też jest ważne, żeby się nie splątały.
Może sypiasz tak, ze je przygniatasz i się po prostu połamały? w tego co wiem, to warto spać z maską jak ma się sztuczne rzęsy.
zostałam o tym poinformowana , kiedy robiono mi rzęsy . czesałam . nie wiem dlaczego tak szybko odpadły .
meeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 09:41   #557
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

Musisz iść i zgłosić reklamację.
To Twoje pieniądze i rzęsy powinny trzymać się zdecydowanie dłużej niż tydzień.
Widocznie był uzyty jakiś kiepski klej
Koniecznie to zgłoś i niech odda pieniądze albo naprawi szkody.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:18   #558
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

Być może zwyczajnie wypadły. U mnie zakładanie rzęs się nie sprawdza ponieważ bardzo osłabia moje przez co wypadają w sposób niezwykle nasilony. Przekonałam się o tym zupełnie przypadkowo. Co gorsze, wypadają na przemian z jednego, a po ok. dwóch tygodniach z drugiego oka. Przez co wyglądałam idiotycznie, bo w jednym oku rzęsy jak z obrazka, a w drugim łyso. A jeśli chcesz usunąć to zainwestuj jeszcze ok. 30 zł i niech stylistka ci to zdejmie. Bez szarpania, pocierania i wyrywania własnych rzęs.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 13:26   #559
meeki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 11
GG do meeki
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
Być może zwyczajnie wypadły. U mnie zakładanie rzęs się nie sprawdza ponieważ bardzo osłabia moje przez co wypadają w sposób niezwykle nasilony. Przekonałam się o tym zupełnie przypadkowo. Co gorsze, wypadają na przemian z jednego, a po ok. dwóch tygodniach z drugiego oka. Przez co wyglądałam idiotycznie, bo w jednym oku rzęsy jak z obrazka, a w drugim łyso. A jeśli chcesz usunąć to zainwestuj jeszcze ok. 30 zł i niech stylistka ci to zdejmie. Bez szarpania, pocierania i wyrywania własnych rzęs.
Chyba masz rację . Tylko pytanie czy mnie przyjmą ? W salonach kosmetycznych przed sylwestrem jest masa ludzi . Uważam , że jest to ich obowiązek , w końcu rzęsy powinny trzymać się dłużej (zapewniano mnie, że nawet do 3 tygodni) . Ehh , zobaczymy , może moje zabiegi , które przeprowadzam na rzęsach od rana dadzą w końcu efekt i do jutra pozbędę się ostatnich sztycznych rzęs (mam tylko nadzieję , że moje prawdziwe zostaną ) .
__________________
What a blessing it would be if we could open and shut our ears as easily as we open and shut our eyes!
meeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 13:53   #560
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

Nie chcę cię martwić ale nie oczekiwałabym tego. Od kiedy zdecydowałam, że już nie przedłużam (od początku grudnia) do dziś trzymają mi się te, które nie zdołały wypaść. Natomiast również od tego czasu rzęsy maluję co oznacza, że wieczorem zmywam makijaż. Traktuję rzęsy nawet olejem masując twarz i jakoś się nie odklejają. Za każdym razem sprawdzam, gdy którąś rzęsę tracę i okazuje się, że każda wypadła razem z naturalną. Być może zależy to od użytego kleju czy firmy.... Tego nie wiem. Myślę, że zdejmowanie w salonie to kilka minut więc może ci się uda.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 15:23   #561
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

Cytat:
Napisane przez meeki Pokaż wiadomość
Chyba masz rację . Tylko pytanie czy mnie przyjmą ? W salonach kosmetycznych przed sylwestrem jest masa ludzi . Uważam , że jest to ich obowiązek , w końcu rzęsy powinny trzymać się dłużej (zapewniano mnie, że nawet do 3 tygodni) . Ehh , zobaczymy , może moje zabiegi , które przeprowadzam na rzęsach od rana dadzą w końcu efekt i do jutra pozbędę się ostatnich sztycznych rzęs (mam tylko nadzieję , że moje prawdziwe zostaną ) .
a może nie męcz tak tych swoich oczy, może przytnij nożyczkami długość tak żeby pasowały ci do naturalnych
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 21:38   #562
meeki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 11
GG do meeki
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

DZIEWCZYNY , UDAŁO SIĘ chyba przede wszystkim przy pomocy mleczka nawilżającego i płynu dwufazowego , z których to robiłam okłady ! Dziękuję za pomoc, na prawdę przydały mi się Wasze uwagi .
__________________
What a blessing it would be if we could open and shut our ears as easily as we open and shut our eyes!
meeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 16:56   #563
Kapisz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 43
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
jak myślicie dziewczęta, czy to dobry wybór?
http://allegro.pl/przedluzanie-rzes-...359090146.html
zapisałam sie na czwartek.....
I jak Twoje rzęski ?? zadowolona Jesteś ?? Bo ja też się zastanawiam nad tą ofertą.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

cubaro a Ty ile bierzesz za rzęsy, jak można zapytać?
Kapisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 12:02   #564
cubaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Za pierwszą aplikację liczę 150 zł, dopełnienie 80 zł.
Wykonuję w domu u siebie i przyklejam do wszystkich poza dziewiczymi, trwa to czasami nawet do 3.5 godz. w zależności od gęstości rzęs klientki.

Edytowane przez cubaro
Czas edycji: 2011-01-21 o 12:05
cubaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 14:09   #565
Pinky3012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Smile Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

A ja wam mogę spokojnie polecić dziewczynę z Allegro o nicku Milushek.Byłam u niej już dwukrotnie i się nie zawiodłam.Niesamowicie sympatyczna,zanim zacznie nakładać rzęsy proponuje coś do picia i w między czasie dobiera wraz z klientką rzęski.Ja przyznam szczerze że przy pierwszej aplikacji u niej po prostu zasnęłam.A to dlatego że gra fajna muzyczka relaksacyjna.I bierze naprawde mało bo tylko 100zł ale niech to was nie zmyli bo rzęsy są wykonane naprawde profesjonalnie.
Zaznaczam że nie robie tej dziewczynie żadnej reklamy gdyż miałam przyjemność się z nią spotkać dopiero dwa razy więc nie jest żadną moją znajomą a znalazłam ją dzięki allegro.I naprawdę polecam .
Pinky3012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 23:57   #566
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez cubaro Pokaż wiadomość
Za pierwszą aplikację liczę 150 zł, dopełnienie 80 zł.
Wykonuję w domu u siebie i przyklejam do wszystkich poza dziewiczymi, trwa to czasami nawet do 3.5 godz. w zależności od gęstości rzęs klientki.
Cubaro jeśli moge zapytać na jakich kosmetykach pracujesz jeśli opłaca Ci się wykonanie pierszej aplikacji za 150 zł? z tego co wiem to jest to (prawie że) koszt samych dobrych, przetestowanych dermatologicznie kosmetyków. Robisz za free? Czy kupujesz dużo taniej kosmetyki?

Dopełnienie kosztuje 80 zł bez względu na to czy klientka przychodzi po tygodniu czy po 2 miesiącach? sprecyzuj pls.

pozdrawiam

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------

[QUOTE=cubaro;23705308]Witam wszystkie dziewczyny
chciałam się podzielić swoimi doświadczeniami. Otóż jestem debiutantką w rzęsach, szkolenie miałam miesiąc temu, na koncie kilka klientek, produkty Secret L z klejem ultra bonding (ten z różową nakrętką). Wczoraj narobiłam się okrutnie, ponieważ dziewczyna na oko miała rzadkie rzęski a jak przyszło do czego to okazało się, że wkleiłam jej 260 szt (oba), to były czarne rzęski igiełki ufff. Jak czytałam gdzieś początkującym schodzi przy aplikacji 4 h a u mnie był rekord 4.5 g. Poza tym wkurzają mnie płatki pod oczy, mam z nimi problem - przesuwają się, puchną i takie tam, czytałam też gdzieś o plastrach ale się obawiam jak to będzie przyjęte, rozmawiałam nawet ze szkoleniowcem i zabronił mi używać tych plastrów, sama nie wiem, czy może już coś innego wymyślono . Żeby tego było mało to dzisiaj miałam pierwszy raz uzupełnianie po 2.5 tyg. i się załamałam. Dziewczyna przez tel. mówiła, że gdzieś 30 szt. zgubiła, a jak się okazało... położyłam ją, poczesałam i zostało 3 szt. na jednym i trochę więcej na drugim oku. Normalnie odpadały, szok... Zaczęłam się zastanawiać dlaczego, jestem b. dokładna itp. Może wina kleju, może to odtłuszczanie... i doszłam do takich wniosków:
1. zbyt mała ilość kleju, nie zostawiałam tej kropelki na końcu do maźnięcia całej rzęski, zawsze "osuszałam"
2. zbyt krótkie odtłuszczanie i poza tym zauważyłam dzisiaj, że podczas operowania na jednej powiece dotykam nadgarstkiem rzęs z drugiej (jeśli ręce są zbyt ciepłe to się pewnie pocą)
3. może kiepski klej
Co wy na to?
Mam wrażenie że ten ultra jest dla mnie za wolny, a może są jakieś lepsze? Tej klientce z wczoraj, której wkleiłam 260 szt. robiłam tą kropelkę i zobaczymy teraz jak długo będą się trzymały. Obawiam się bardzo, ponieważ mogą już do mnie nie wrócić. Efekt bezpośredni mojej pracy jest rewelacyjny, też stosuję stopniowanie, ale co z tego jak na tak krótko, płakać się chce...
Pozdrawiam i napiszcie mi coś
Pozdrawiam.[/


cześć,
jestem stylistką już od roku także chętnie podziele się moimi radami.
Aby rzęsy dobrze sie trzymały musisz:
  • najpierw bdb je odtłuścić
  • bardzo precyzyjnie je przyklejac. nic nie może odstawać. Najlepiej przejezdzac ok 3 razy rzęsą z klejem po naruralnej by dobrze ją zamoczyc w kleju.
  • nadmiar kleju dokładnie zebrać wykałaczką
  • musisz pracować na dobrych kosmetykach. Bardzo ważna jest spoistość kleju. Klej, na którym ja pracuje trzyma nawet do 2 miesięcy. Mam klientkę, która uzupełnia co 6-7 tygodni. Jeśli klej jest słaby to wszystko co pisze wyżej i niżej jest nieistotne
  • ważne jest by klientka uzywała utrwalacza do rzęs. wówczas rzęsy wypadają już w ostatniej fazie czyli z cebulką. A nie odpadaja odklejone i bez naturalnej rzęsy. Jełsi rzęsa wypada bez rzesy naturalnej to znaczy, że klej słabo trzyma. I oznacza to, że musisz wymenic klej.
  • klej zwykle stosuje sie do 3miesięcy po otwarciu. później traci swoje właściwości
to chyba tyle. może coś Ci sie przyda. Jesli zastosujesz się do powyższych będziesz zadowolona Ty i Twoje klientki. Inaczej będziesz miała same antyreklamy a to nie jest dobre w tej branzy.

powodzenia!!
pozdrawiam
Nadine
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 14:32   #567
cubaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Używam wszystkich produktów z SL z klejem Ultra Bonding. Odtłuszczam starannie, teraz kilka razy (wcześniej raz). Używam więcej kleju z tzw. kropelką i teraz jest o niebo lepiej, a tamta klientka nadużywa kremów i stąd tamto. Innym klientkom trzymają się miesiąc z 1-2 tyg., ale nie wypadają z cebulkami tylko jak piszesz klej puszcza i już. Poza tym denerwuje mnie ten długi czas schnięcia i sklejanie się rzęs podczas. Klej ma 2.5 m-ca od otwarcia a obecnie czekam na ten PLUS - szybszy i zobaczymy jak będzie ten trzymał.
Dzięki za odpowiedź, a może znasz lepsze kleje?
Rzęsy robię u siebie w domu, stąd cena.
cubaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 18:10   #568
kwadracik_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez cubaro Pokaż wiadomość
Używam wszystkich produktów z SL z klejem Ultra Bonding. Odtłuszczam starannie, teraz kilka razy (wcześniej raz). Używam więcej kleju z tzw. kropelką i teraz jest o niebo lepiej, a tamta klientka nadużywa kremów i stąd tamto. Innym klientkom trzymają się miesiąc z 1-2 tyg., ale nie wypadają z cebulkami tylko jak piszesz klej puszcza i już. Poza tym denerwuje mnie ten długi czas schnięcia i sklejanie się rzęs podczas. Klej ma 2.5 m-ca od otwarcia a obecnie czekam na ten PLUS - szybszy i zobaczymy jak będzie ten trzymał.
Dzięki za odpowiedź, a może znasz lepsze kleje?
Rzęsy robię u siebie w domu, stąd cena.



hej , a można się z tobą jakoś umówić na zrobienie rzęs?
kwadracik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 23:43   #569
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez cubaro Pokaż wiadomość
Używam wszystkich produktów z SL z klejem Ultra Bonding. Odtłuszczam starannie, teraz kilka razy (wcześniej raz). Używam więcej kleju z tzw. kropelką i teraz jest o niebo lepiej, a tamta klientka nadużywa kremów i stąd tamto. Innym klientkom trzymają się miesiąc z 1-2 tyg., ale nie wypadają z cebulkami tylko jak piszesz klej puszcza i już. Poza tym denerwuje mnie ten długi czas schnięcia i sklejanie się rzęs podczas. Klej ma 2.5 m-ca od otwarcia a obecnie czekam na ten PLUS - szybszy i zobaczymy jak będzie ten trzymał.
Dzięki za odpowiedź, a może znasz lepsze kleje?
Rzęsy robię u siebie w domu, stąd cena.
hej
ja pracuje juz od roku na kosmetykach Jb lashes i jestem bardzo zadowolona . Mam klientkę, która przychodzi nawet co 6 tygodni tak jej się dobrze trzymają. No i nie odklejają się a wypadają tylko te z cebulkami. Czyli po skończonym naturalnym cyklu. Spróbuj
pozdrawiam
N
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 14:33   #570
cubaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

To b. interesujące, dziewczyny które znam też mówią, że niestety się bardziej się odklejają aniżeli wypadają. Dzięki za info.
A jak szybko schnie ten Twój klej i czy zdarza się że podrażnia niektóre klientki.
I jeszcze jedno, dzisiaj miałam nie swoją klientkę, która miała robione NL i też niestety się odklejają, mówiła, że robiła miesiąc temu i marne były, że już nie wspomnę o grudach kleju przy samej powiece. Wniosek taki, że nadużywała ta osoba kleju a i tak trzymały się kiepsko.

Edytowane przez cubaro
Czas edycji: 2011-01-27 o 14:40
cubaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.