Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-13, 06:08   #2461
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja z Golden Glossow mialam wlasnie 11 i 10, ale 10 poleciala w swiat bo jakos nie moglam sie przekonac do rozu, ze zlotymi, widocznymi drobinkami za to 10 jest cudo
a teraz zakochana jestem w YSL pur (pure jak kto woli) gloss mam 01 i 02 i chce jeszcze dwa
yyy to ktora w koncu poleciala w swiat, a ktora cudo?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 06:45   #2462
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Top 20 są do końca miesiąca, oferty specjalne zmienią się tak myślę koło niedzieli.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------


Ten ciemny puder jest mega ciemny raczej do opalonych letnich karnacji, daje mocny metaliczny połysk. Dla mnie efekt przypomina szachownice Cliniqua. Cienie: ciemny brąz, jasny złoty i taki jakby miedziany brąz - wszystkie śliczne i bardzo trwałe.

PS. zapomniałam że mam go na zdjęciu

KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:18   #2463
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

dziewczyny możecie mi polecić jakieś fajne mleczko do demakijażu? Najlepiej nie jakieś , którego cena rozmaśli mnie na podłodze wyszukałam w KWC, że to jest fajne http://pl.strawberrynet.com/skincare.../39005/#DETAIL . Bywa ono w promocji? A może bez promocji się opłaca? A może staroć? A moze coś innego znacie fajego? teraz mam oriflame i w sumie bardzo mi pasuje, ale...no wiecie jak jest
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:27   #2464
MagdusNS
Raczkowanie
 
Avatar MagdusNS
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 461
GG do MagdusNS
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Dziewczynki pomocy
zamówiłam dwa dni temu mazidło na truskawce ale musiałam czekac na przelanie pieniedzy na paypol-a. Gdzie mam teraz wejsc zeby dokonać płatności? dostałam maila zeby kliknąć poniżej w celu dokonania płatności jednak ten przycisk jest nie aktywny.
To moje pierwsze zakupy na truskawce a ponadto pierwsze płacone przy pomocy paypol-a

MagdusNS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:27   #2465
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

wygrzebałam jeszcze takie http://pl.strawberrynet.com/skincare.../26531/#DETAIL recenzje ma dobre
i takie http://pl.strawberrynet.com/skincare.../34007/#DETAIL ale recenzji brak
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:37   #2466
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez MagdusNS Pokaż wiadomość
Dziewczynki pomocy
zamówiłam dwa dni temu mazidło na truskawce ale musiałam czekac na przelanie pieniedzy na paypol-a. Gdzie mam teraz wejsc zeby dokonać płatności? dostałam maila zeby kliknąć poniżej w celu dokonania płatności jednak ten przycisk jest nie aktywny.
To moje pierwsze zakupy na truskawce a ponadto pierwsze płacone przy pomocy paypol-a

Cytat:


Płacenie PAYPAL
  1. Zaloguj się na polskiej stronie paypala
  2. Kliknij na "wyślij pieniądze"
  3. Wypełniasz pole formularza do zapłaty:
  4. Klikasz "kontynuuj"
  5. Sprawdzasz szczegóły wypełnionego formularza [ja tez zawsze wpisuje tam nr zamowienia, dla pewnosci ]
  6. Wciśnij na "wyślij pieniądze"


---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
wygrzebałam jeszcze takie http://pl.strawberrynet.com/skincare.../26531/#DETAIL recenzje ma dobre
i takie http://pl.strawberrynet.com/skincare.../34007/#DETAIL ale recenzji brak
ja Ci niestety nie pomoge, bo zawsze zmywalam Garnierem i mi do szczescia wystarczalo..
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:38   #2467
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez MagdusNS Pokaż wiadomość
Dziewczynki pomocy
zamówiłam dwa dni temu mazidło na truskawce ale musiałam czekac na przelanie pieniedzy na paypol-a. Gdzie mam teraz wejsc zeby dokonać płatności? dostałam maila zeby kliknąć poniżej w celu dokonania płatności jednak ten przycisk jest nie aktywny.
To moje pierwsze zakupy na truskawce a ponadto pierwsze płacone przy pomocy paypol-a

tez tak mialam) Przerazenie, bo ten przycisk mi nie dziala!
ale
sie zalogowalam na paypala, nacisnelam 'wyslij srodki', wpisalam paypalowy adres mailowy truskawki i kwotę i dalam 'wyslij'. Potem w wiadomosciach wkleilam numer zamowienia, ale nie wiem, czy to jest konieczne...
Pieniadze do nich dotarly, paczka do mnie tez, wiec wszystko bylo OK


EDIT: spoznilam sie, ale nie widzialam, ze ktos cos pisal nade mna ^^''
__________________
fun in the sun

Edytowane przez viera
Czas edycji: 2009-11-13 o 08:39 Powód: buuu;D
viera jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 08:45   #2468
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
wygrzebałam jeszcze takie http://pl.strawberrynet.com/skincare.../26531/#DETAIL recenzje ma dobre
i takie http://pl.strawberrynet.com/skincare.../34007/#DETAIL ale recenzji brak
Nie znam sie na mleczkach, bo ich niecierpie , ale mysle, ze Payot na pewno bedzie porzadny
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:54   #2469
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

a mnie tru wkurzyla... 10 kliknelam zamowienie.. ale czekalam az kasa dotrze na paypala, 11 dostalam wezwanie do zaplaty, dotarla tez kasa, wiec zaplacilam. ale... 12 dostalam wezwanie do zaplaty to im napisalam, ze juz zaplacilam i dolaczylam wydruk z paypala. na to mi jakis Damian odpisal, ze "We are delighted to inform you that your payment has been received and approved." no i gites. requestow do zaplacenia wiecej nie dostalam, ale jak wchodze na strone tru i wpisuje to zamowienie to nadal jest, ze czekaja na oplate
i nie wiem czy jeszcze do nich pisac czy dac im czas?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:01   #2470
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja Ci niestety nie pomoge, bo zawsze zmywalam Garnierem i mi do szczescia wystarczalo..
hehe jasne....mnie też loreal i oriflame mi pasuje
no ale..truskaweczka miesza w głowie skutecznie

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Nie znam sie na mleczkach, bo ich niecierpie , ale mysle, ze Payot na pewno bedzie porzadny
hmm..no właśnie nie mam nic od nich, i to nawet najtańszy. Ale ciekawe czy ma pompkę..nie wie ktoś? bo ja muszę mieć pompkę

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
awchodze na strone tru i wpisuje to zamowienie to nadal jest, ze czekaja na oplate
i nie wiem czy jeszcze do nich pisac czy dac im czas?
ja bym chwilkę poczekała...zanim się poaktualizują
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:04   #2471
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
hehe jasne....mnie też loreal i oriflame mi pasuje
no ale..truskaweczka miesza w głowie skutecznie


hmm..no właśnie nie mam nic od nich, i to nawet najtańszy. Ale ciekawe czy ma pompkę..nie wie ktoś? bo ja muszę mieć pompkę
e, jak mi pasuje mleczko, to wolalabym to zainwestowac w kolorowke albo krem jakis

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

no ja czekam
nie chce ich dreczyc ale zdziwiona jestem, bo nigdy nie bylo tak, zeby 2 dni zajmowalo im zaksiegowanie kasy z paypala.. jak zamawialam z polskiej strony i wysylali SS to zwykle w ciagu godziny od przelania kasy dostawalam SS..
no ale z drugiej strony moze przez te promocje teraz zamieszanie wieksze maja... [stad bylam w podwojnym szoku, ze tak blyskawicznie paczka doszla ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 09:04   #2472
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
e, jak mi pasuje mleczko, to wolalabym to zainwestowac w kolorowke albo krem jakis
już ja CIę przyłapię na skupowaniu pilegnacji na tru
ja też najpierw kupowałam kolorówkę, no ale potem jakoś już się wszystko ma i jakoś zaczyna ciągnąć, zeby jednak się pielęgnować tymi cudami wspomnisz moje słowa
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:11   #2473
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
już ja CIę przyłapię na skupowaniu pilegnacji na tru
ja też najpierw kupowałam kolorówkę, no ale potem jakoś już się wszystko ma i jakoś zaczyna ciągnąć, zeby jednak się pielęgnować tymi cudami wspomnisz moje słowa
no ja w to nie watpie
biothermy juz kupilam [tzn teoretycznie kupilam, bo mam 2 w tej paczce, za ktora kasy nie zaksiegowali ]

co do pielegnacji to ja wlasnie od niej zaczelam, tzn nie na tru ale kiedys jak jeszcze kupowalam w sephorze ["za czasow mlodosci" ] to inwestowalam glownie w pielegnacje. kocham 3 step clinique [i mam po kontenerze kazdego opakowania ], kremu ciagle szukam jakiegos fajnego... kiedys uwazalam, ze kolorowka wysokopolkowa to przereklamowane cos, co nie rozni sie jakoscia od inglota itp a potem... cos mnie skusilo i sprobowalam DW od tego czasu odszczekalam wszystkie moje psioczenia na marki selektywne i jestem fanka ich
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:13   #2474
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no ja w to nie watpie
biothermy juz kupilam [tzn teoretycznie kupilam, bo mam 2 w tej paczce, za ktora kasy nie zaksiegowali ]

co do pielegnacji to ja wlasnie od niej zaczelam, tzn nie na tru ale kiedys jak jeszcze kupowalam w sephorze ["za czasow mlodosci" ] to inwestowalam glownie w pielegnacje. kocham 3 step clinique [i mam po kontenerze kazdego opakowania ], kremu ciagle szukam jakiegos fajnego... kiedys uwazalam, ze kolorowka wysokopolkowa to przereklamowane cos, co nie rozni sie jakoscia od inglota itp a potem... cos mnie skusilo i sprobowalam DW od tego czasu odszczekalam wszystkie moje psioczenia na marki selektywne i jestem fanka ich
czyli różnymi drogami ale wszystkie w końcu wylądowałyśmy na truskawce z debetami na koncie
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:17   #2475
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

wszystkie drogi prowadza do truskawy
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:34   #2476
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
wszystkie drogi prowadza do truskawy
Raczej do debetu...Jeżu, a ja oszczędzać muszę...30tka mojego chłopa zbliża się dużymi krokami, a moje konto...hmm...(no i zupełnie nie mam pomysłu na prezent, co mnie tak gnębi, że po nocach spać nie mogę ). Łooo matulu...

A znowu mam parę rzeczy na oku w tym wieeeelkim składzie zenka

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-11-13 o 09:36
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:36   #2477
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Raczej do debetu...Jeżu, a ja oszczędzać muszę...30tka mojego chłopa zbliża się dużymi krokami, a moje konto...hmm...(no i zupełnie nie mam pomysłu na prezent, co mnie tak gnębi, że po nocach spać nie mogę ). Łooo matulu...

A znowu mam parę rzeczy na oku w składzie zenka

mojego tez
ale dop pod koniec lutego to moze zdaze uzbierac
[albo mu dam gratisowy lancuszek z serduszkiem ]

[a ja akurat pomysl na prezent mam - zegarek mu kupie ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:40   #2478
mag11111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: s
Wiadomości: 141
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

[QUOTE=sine.ira;15251838]Raczej do debetu...Jeżu, a ja oszczędzać muszę...30tka mojego chłopa zbliża się dużymi krokami, a moje konto...hmm...(no i zupełnie nie mam pomysłu na prezent, co mnie tak gnębi, że po nocach spać nie mogę ). Łooo matulu...

no to nie jestem sama, wczoraj do pierwszej się przewracałm aż w końcu poszłam podliczyć leżące rachunki plus tru i wyszło.... no nieciekawie nawet jak przjydzie pensja męża to też nieciekawie. Od dziś jestem rozsądna
mag11111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:43   #2479
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

mojego tez
ale dop pod koniec lutego to moze zdaze uzbierac
[albo mu dam gratisowy lancuszek z serduszkiem ]

[a ja akurat pomysl na prezent mam - zegarek mu kupie ]
ooo proszę...

Łańcuszek z serduszkiem...echhh, już widzę jak mu pobłyskuje na klacie

Zegarek to sobie sam kupił w ubiegłym roku i lipa...ostatnio jest nagrzany na konsnolę Wii, ale drogie to jak jasny gwint...nie mam takich funduszy

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość

no to nie jestem sama, wczoraj do pierwszej się przewracałm aż w końcu poszłam podliczyć leżące rachunki plus tru i wyszło.... no nieciekawie nawet jak przjydzie pensja męża to też nieciekawie. Od dziś jestem rozsądna
Jest nas więcej i to mnie pociesza , ale ja od kilku dni jestem tylko (póki co) bardziej przerażona, bo rozsądniejsza...chyba nie
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 09:47   #2480
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

[QUOTE=mag11111111;1525193 2]
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Raczej do debetu...Jeżu, a ja oszczędzać muszę...30tka mojego chłopa zbliża się dużymi krokami, a moje konto...hmm...(no i zupełnie nie mam pomysłu na prezent, co mnie tak gnębi, że po nocach spać nie mogę ). Łooo matulu...

no to nie jestem sama, wczoraj do pierwszej się przewracałm aż w końcu poszłam podliczyć leżące rachunki plus tru i wyszło.... no nieciekawie nawet jak przjydzie pensja męża to też nieciekawie. Od dziś jestem rozsądna
do kiedy?
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
ooo proszę...

Łańcuszek z serduszkiem...echhh, już widzę jak mu pobłyskuje na klacie

Zegarek to sobie sam kupił w ubiegłym roku i lipa...ostatnio jest nagrzany na konsnolę Wii, ale drogie to jak jasny gwint...nie mam takich funduszy

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------



Jest nas więcej i to mnie pociesza , ale ja od kilku dni jestem tylko (póki co) bardziej przerażona, bo rozsądniejsza...chyba nie
i moze nawet to serduszko z motylkiem?


ja ostatnio chcialam zrobic podliczenie ile wydalam przez 2,5 miesiaca truskawkowania, ale postanowilam sie nie stresowac [bo jeszcze z nerwow musialabym cos kliknac ]

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

a to moze kup mu tylko gre do tej konsoli
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:53   #2481
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

ja ostatnio chcialam zrobic podliczenie ile wydalam przez 2,5 miesiaca truskawkowania, ale postanowilam sie nie stresowac [bo jeszcze z nerwow musialabym cos kliknac ]
Nie no, po co prowokować paypala



Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a to moze kup mu tylko gre do tej konsoli
To jest myśl
Się śmiej, ja naprawdę nie wiem...On wszystko ma (poza tą konsolą, na którą mnie teraz nie stać )
Dziwne nie ? Męskie potrzeby zdają się być ograniczone...stanowią katalog zamknięty, a babskie wręcz przeciwnie

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-11-13 o 09:55
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:56   #2482
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Ennkaa jakich tych 3 stepów używasz? Do jakiesj skóry? Ja poszukuje jakichs próbkowych do tłustej/miesanej i nie mogę znaleźć

Pierwszy raz w życiu nie dostałam shippmenda, status wysłane na stronie a maila nie dostałam
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:57   #2483
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Ennkaa jakich tych 3 stepów używasz? Do jakiesj skóry? Ja poszukuje jakichs próbkowych do tłustej/miesanej i nie mogę znaleźć
nie wiem czy cos pomoge, ale 3 kroki dla cery tłustej imieszanej oznaczone sa numerkiem 3 fajna byłaby w tym przypadku seria anti-blemish
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:00   #2484
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Dawno już nie zamawiałam na Truskawce. O jakiej wartości paczki łapie teraz UC? Czy Tru oddaje nadal opłaty które musimy zapłacić UC? Zbliżają się święta to coś na prezenty bym kupiła...
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:04   #2485
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
nie wiem czy cos pomoge, ale 3 kroki dla cery tłustej imieszanej oznaczone sa numerkiem 3 fajna byłaby w tym przypadku seria anti-blemish
Pomogłaś
Szukałam w douglasie bo jest procmocja 29zł za zestaw miniaturek, ale tylko do suchej mają
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:04   #2486
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Dawno już nie zamawiałam na Truskawce. O jakiej wartości paczki łapie teraz UC? Czy Tru oddaje nadal opłaty które musimy zapłacić UC? Zbliżają się święta to coś na prezenty bym kupiła...
Cena chyba nie gra roli...potrafią zainteresować się i taką za trzydzieści parę złotych na przykład...A truskawka dalej zwraca VAT, a jakże
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:06   #2487
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Dawno już nie zamawiałam na Truskawce. O jakiej wartości paczki łapie teraz UC? Czy Tru oddaje nadal opłaty które musimy zapłacić UC? Zbliżają się święta to coś na prezenty bym kupiła...
mi zwykle UC lapie od 150 zl.
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:08   #2488
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Pomogłaś
Szukałam w douglasie bo jest procmocja 29zł za zestaw miniaturek, ale tylko do suchej mają
ahaamoże na all sie znjadąkiedys widziałam takie miniaturki
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:12   #2489
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
mi zwykle UC lapie od 150 zl.
A mi NIGDY nie łapie Naprawdę. Na tysiąc pięćset sto dziewięćset paczek jakie przyszły do mnie dotychczas z różnych stron świata, ani jednej mi nie złapali. Cud jakiś. Tfu, tfu, tfu...żeby nie zapeszyć
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:13   #2490
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A mi NIGDY nie łapie Naprawdę. Na tysiąc pięćset sto dziewięćset paczek jakie przyszły do mnie dotychczas z różnych stron świata, ani jednej mi nie złapali. Cud jakiś. Tfu, tfu, tfu...żeby nie zapeszyć
no cos Ty?
woooow
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.