Nasze blogi - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-22, 20:46   #4951
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ja bardzo lubie jasne blondyneczki z czarna kreska i czerwona szminka..a np ta moja kolezanka jakbyla blondynka to ni cholery czerwien na ustach jej nie pasowala noz cholera ma taka urode ze sama nie wiem jak mialabym ja pomalowac zeby nie wyglada dziwnie i zeby nie byla przerysowana

Pralka..przebij piataaaalaaa...ja obok niebieskosci i fioletow nie przejde obojetnie ha haa kooocham te kolory i koniec

kurde kupilam ostatnio cienie matowe miyo czy jakos tak i kurde jestem w szoku z ich pigmentacja ! jutro je na oko rzuce chyba...ale oczywiscie kolory zimoweeee w 100%
ja w czerwieni na ustach wyglądam jak dziecko, które zabrało mamie szminkę i się pomalowało
Także oczy jak tam chcę, ale usta delikatne... ale może to i dobrze, lubię cieliste szminki
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 20:47   #4952
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Nasze blogi

A ja wczoraj skoczyłam bez makijażu wieczorem szybko do Selgrosa na małe zakupy, brak nastroju na makijaż nawet najprostszy i się mnie Pani spytała przy kasie czy mam 18 lat bo kupowałam alkohol...

Candy Killer
MIYO bajer ja tak żałuję że nie mogę dostać...
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 20:50   #4953
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;30098284]ja w czerwieni na ustach wyglądam jak dziecko, które zabrało mamie szminkę i się pomalowało
Także oczy jak tam chcę, ale usta delikatne... ale może to i dobrze, lubię cieliste szminki [/QUOTE]

hehehehhe ja lubie kolor na ustach od czerwieni przez koral po fuksje mocna ...ale np mojTż twierdzi ze jak pomaluje usta to wygladam jak lalka :P ale ja go tam nie slucham tylko większosci:P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:05   #4954
prralka
Raczkowanie
 
Avatar prralka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 114
Dot.: Nasze blogi

ej, faktycznie świetna pigmentacja! a jak kolory na oku? nie zmieniają się? (cienie kobo mają do tego tendencje na oku, właśnie żółty np.)

kurczę, chce sobie kupić glam boxa, a tu digitalka się obija ja nie mam gdzie trzymać cieni ;(

Candy, a poleć ładną, taką naprawdę krwistą, czerwoną czerwień (w sensie cień ;D) bo co kupię, to ja w tym i tak róż widzę (albo po prostu to objaw ponoć niemożliwego daltonizmu)


szminki to ja uwielbiam kolorowe ale pilnować się muszę. w przypadku, gdy oczy mam np. na żółto-niebiesko, gdy dodam pomarańczową czy czerwoną szminkę, to naprawdę wyglądam jak z cyrku
prralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:08   #4955
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Nasze blogi

Ja szminek prawie nie używam. Wolę błyszczyki.. A w czerwieni na ustach to nawet sobie siebie wyobrazić nie umiem..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:17   #4956
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi

Pralcia :P no bo jak rzucasz na oko wyraziste cienie to na usta juz nie bardzo dla mnie rewelacyjnie wyglada granatna oku i czerwien na ustach ale te kolory poprostu do siebie nieziemsko pasuja

nie wiem jeszcze jakte MIYO beda sie zachowywaly na oku...nie mialy jeszcze swojej premiery..jutro je wyprobuje..ale jako swatch to zolty jest mocniejszy niz inglotowy nawet hehe

aaa czerwien hmmm..ja mam czerwien inglota i faktycznie przy rozcieraniu roz z niej wylazi..
mam jeszcze czerwien z ItalianBeauty i tu juz mniej tych rozowych tonow i latwiej go nalozyc tak aby czerwien byla czerwona , ale wiem ze ciezko znalezc taka czerwien zeby nie wpadala w dziwne tony :/

http://candykillerr.blogspot.com/201...an-beauty.html tu o nich pisalam
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:30   #4957
prralka
Raczkowanie
 
Avatar prralka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 114
Dot.: Nasze blogi

ja wiem, wiem, zasada, że albo oczy albo usta, ale czasami aż tak mnie trzęsie, żeby to olać ;p czasem makijażyści łamią tę zasadę i nie jest źle, no ale wszystko kwestia makijażu i urody konkretnej osoby

na zdjęciu te cienie faktycznie ładnie wyglądają. niebieski ale czerwień wydaje się nie wybijać różowych tonów. spróbuję z nią, to zawsze tańsza opcja, bo już miałam na oku zakupienie pigmentów z maca. można je kupić tylko przez internet?

ja się znowu czuję jak alien, bo nie używam w ogóle błyszczyków. mam co prawda trzy, dwa przypadkiem zostawiła u mnie kuzynka, jeden dostałam gratis w markecie do czegoś mam za to sporo balsamów, które stosuję na i pod szminki, jeśli usta mają gorszy dzień.
a choruję ostatnio na pomadki lime crime http://www.limecrimemakeup.com/categories/lipstick
prralka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 21:32   #4958
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

A jakich firm pomadki polecacie? Potrzebuje czegos w kolorze fuksji, a chce zeby dlugo sie trzymala
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:34   #4959
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez prralka Pokaż wiadomość
ej, faktycznie świetna pigmentacja! a jak kolory na oku? nie zmieniają się? (cienie kobo mają do tego tendencje na oku, właśnie żółty np.)

kurczę, chce sobie kupić glam boxa, a tu digitalka się obija ja nie mam gdzie trzymać cieni ;(

Candy, a poleć ładną, taką naprawdę krwistą, czerwoną czerwień (w sensie cień ;D) bo co kupię, to ja w tym i tak róż widzę (albo po prostu to objaw ponoć niemożliwego daltonizmu)


szminki to ja uwielbiam kolorowe ale pilnować się muszę. w przypadku, gdy oczy mam np. na żółto-niebiesko, gdy dodam pomarańczową czy czerwoną szminkę, to naprawdę wyglądam jak z cyrku
na all są palety http://allegro.pl/listing.php/search...ription=1&sg=0
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:34   #4960
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ja bardzo lubie jasne blondyneczki z czarna kreska i czerwona szminka..a np ta moja kolezanka jakbyla blondynka to ni cholery czerwien na ustach jej nie pasowala noz cholera ma taka urode ze sama nie wiem jak mialabym ja pomalowac zeby nie wyglada dziwnie i zeby nie byla przerysowana
jakbyś o mnie pisała
mało która pomadka mi pasuje, a o czerwieni to mogę zapomnieć

raz mnie na jedną sesje tak pomalowali, że ze smiechu nie mogłam wytrzymać suma sumarum wszystko zmyłam z twarzy i jednak pomalowano mnie jak doradzałam
__________________


Edytowane przez jamapi
Czas edycji: 2011-10-22 o 21:36
jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:37   #4961
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;30098989]na all są palety http://allegro.pl/listing.php/search...ription=1&sg=0[/QUOTE]

http://allegro.pl/paleta-magnetyczna...880285038.html te sa tez fajne I znowu pragne cos miec ;D
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 21:40   #4962
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość

A dziewczyny, powiedzcie mi, czy ja jakaś dziwna jestem? Mi się jakos podobają zupełnie inne makijaże niż większości. Owszem, często doceniam aspekt artystyczny, ale generalnie uwielbiam takie rozświetlające, dodające uroku makijaże, dużo takich mocnych kolorowanek w ogóle mi się nie podoba. Tylko ja tak mam?
wszystko zależy na kim i od okazji.

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
A do takich często należą makijaże delikatne, niekoniecznie z tysiącem kolorów... no ale zauważyłam, że jestem w tym dość odosobniona, mnóstwo dziewcząt robi sobie makijaż bo makijaż jest fajny kolorowy, a nie bo fajnie w nim wyglądają.
właśnie dzisiaj z Tz rozmawialiśmy na ten temat. Tyle, że naszym zdaniem często jest to przenoszenie trendów z blogów, gazet, telewizji i wychodzenie tak na ulicę.. I nie patrzą, że może warto dobrać kolor do swego wyglądu, czy długość kreski, a nawet wypełnienie ust pomadką do swoich walorów. Bo efekt końcowy wygląda groteskowo. Przykładowo dziś widzieliśmy blondynkę, bardzo bladą z amarantową szminką na ustach. Kolor zdecydowanie jej nie pasował, do tego miała usta tak pomalowane, że pomadka nie pokrywała jej ust, tylko na środku miała pomalowany tylko środek, tak, że pomadka "rysowała" malutkie ustka, ciut większe od serduszka. Oczywiście naturalny kolor ust nie był zamaskowany, a usta nieproporcjonalnie małe do reszty twarzy. Ot, ślepe podążanie za modą, które szkodzi

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Bryy jak juz o ksiazkach mowa, to poleccie cos dobrego Ja tez uwielbiam czytac
a jaką tematykę lubisz?

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość

kurde kupilam ostatnio cienie matowe miyo czy jakos tak i kurde jestem w szoku z ich pigmentacja ! jutro je na oko rzuce chyba...ale oczywiscie kolory zimoweeee w 100%
wyglądają genialnie!


A może wy wiecie. Potrzebuję korektora na naczynka (mam na samym dole policzków czerwone placki). Byłam dziś w MAC i niestety mimo szczerych chęci nie mogła mi konsultantka nic dopasować. Próbowałam pro longwear NC 20, ale 20 było zbyt żółte i zbyt jasne, a NC 30 zbyt ciemne i mocno odcinało się od szyi. Pomidę fakt, że wyszłam z okropną maską na twarzy z salonu, a naczynka były nadal widoczne. Dowiedziałam się także, że zielony korektor nie jest wskazany tylko właśnie żółty. Myślę o art deco 1 lub 2. A może wy możecie mi coś doradzić?
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:42   #4963
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
wszystko zależy na kim i od okazji.


a jaką tematykę lubisz?

Wlasciwie ostatnio nagminnie pochlaniam ksiazki na faktach o Arabkach (Islamie).
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:45   #4964
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi

Pralko, pigmenty mac najlepien kupować chyba stacjonarnie u nich w salonie, bo dużo podrób jest
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:46   #4965
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
A jakich firm pomadki polecacie? Potrzebuje czegos w kolorze fuksji, a chce zeby dlugo sie trzymala
ja polecam z czystym sumieniem pomadki Peggy Sage...cooooooooos pięknego..i trzymają sie długo
tu o nich pisalam http://candykillerr.blogspot.com/2011/04/szminkowo.html
nie sa drogie bo 20 zl a franie u mnie caly dzien sie trzymaly no ale niestety tez przez neta je mozna dostac
kurde ta firma ma takie rewelacyjne niektore produkty a tak malo osob o niej wie...gdyby nie to ze jestesmy ich dystrybutorem to tez bym nie wiedziala o tych cudenkowych szminkach hehehe

Agnieszka tez ma jedna z nich ode mnie https://wizaz.pl/Makijaz/Szkola-maki...w-roli-glownej

Cytat:
Napisane przez prralka Pokaż wiadomość
ja wiem, wiem, zasada, że albo oczy albo usta, ale czasami aż tak mnie trzęsie, żeby to olać ;p czasem makijażyści łamią tę zasadę i nie jest źle, no ale wszystko kwestia makijażu i urody konkretnej osoby

na zdjęciu te cienie faktycznie ładnie wyglądają. niebieski ale czerwień wydaje się nie wybijać różowych tonów. spróbuję z nią, to zawsze tańsza opcja, bo już miałam na oku zakupienie pigmentów z maca. można je kupić tylko przez internet?
Cienie IB mozna kupic na targach no i przez internet ja mam je pod reka u siebie w pracy hehehe
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:49   #4966
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi

ooo, jedne z moich ulubionych. Zaraz sięgnę pamięcią
1. Corine Hoffman- Biała Masajka i pozostałe cześci
2. Waris Dire
3. Betty Mahmoody- Tylko razem z córką i druga częśc, ale tytuły nie pamiętam
4. Jean Sasson- 3 książki, jedna z księżniczką w nazwie
5. książka pt. "minaret"- ale jej nie polecam bardzo naciągana
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:53   #4967
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ja polecam z czystym sumieniem pomadki Peggy Sage...cooooooooos pięknego..i trzymają sie długo
tu o nich pisalam http://candykillerr.blogspot.com/2011/04/szminkowo.html
nie sa drogie bo 20 zl a franie u mnie caly dzien sie trzymaly no ale niestety tez przez neta je mozna dostac
kurde ta firma ma takie rewelacyjne niektore produkty a tak malo osob o niej wie...gdyby nie to ze jestesmy ich dystrybutorem to tez bym nie wiedziala o tych cudenkowych szminkach hehehe

Agnieszka tez ma jedna z nich ode mnie https://wizaz.pl/Makijaz/Szkola-maki...w-roli-glownej


A gdzie moge je dostac, bo na allegro tylko 4 aukcje produktow do ust
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:54   #4968
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi

Ja z kolei polecam szminki Essence, bardzo je lubię. Nawet dziś akurat wrzuciłam post ze swatchami na ustach. http://lusterko-em.blogspot.com/2011...44-almost.html Choć wiem, że nie każdemu pasują.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:55   #4969
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ooo, jedne z moich ulubionych. Zaraz sięgnę pamięcią
1. Corine Hoffman- Biała Masajka i pozostałe cześci
2. Waris Dire
3. Betty Mahmoody- Tylko razem z córką i druga częśc, ale tytuły nie pamiętam
4. Jean Sasson- 3 książki, jedna z księżniczką w nazwie
5. książka pt. "minaret"- ale jej nie polecam bardzo naciągana
Oo pozycje nr 1 aktualnie czytam, 2 i 3 czytalam i po prostu kocham te ksiazki i bede je czytac w nieskonczonosc ;D A 4 i 5 nie znam, moze bd u mnie w bibliotece
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 22:00   #4970
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
A gdzie moge je dostac, bo na allegro tylko 4 aukcje produktow do ust
jakbys chciala to moge Ci zalatwić ale to jakcos to na pw bo t nie mozzzna handlowac hehe

aaa Pralus..ja nie zwazam na zasady ze jak oko mocne to usta juz nie...sa polaczenia ktore wygladaja dobrze mimo ze oko i usta sa mocne
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 22:03   #4971
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
jakbys chciala to moge Ci zalatwić ale to jakcos to na pw bo t nie mozzzna handlowac hehe

aaa Pralus..ja nie zwazam na zasady ze jak oko mocne to usta juz nie...sa polaczenia ktore wygladaja dobrze mimo ze oko i usta sa mocne
Okej to jak gdzies znajde kolory to sie odezwe
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 22:06   #4972
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi

nie znajdziesz kolorow ..a jakjuz to maaalo :P

moge Ci zrobic zdjecie kolorow z katalogu jak chcesz

jezeli chodzi o roze to te 2 co ja mam szczerze sa najladniejsze sa jeszcze 2 jasne roze tez ladne ale nie mam ich ofoconych
maja piekne 2 czerwienie..jedna zywajasniejsza druga piekna wieczorowa czerwien a reszta to takieee se ale nie wiem czego szukasz
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 22:10   #4973
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Zaraz Ci pokaze czego szukam tylko znajde jakies zdj ;D

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

http://www.makeup-makijaz.pl/galeria...+-+18.jpg.html
http://whitejeans.pinger.pl/m/257665...kolorze-fuksji

cos takiego w macie ;D
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 22:27   #4974
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi

no to najbardziej zblizone beda te co pokazalam i te co Agnieszka na głównej str. robila z linka.. nic mocniejszego nie bedzie.
eg mnie ta cyclamen jest najblizsza temu..ta ostatnia https://wizaz.pl/Makijaz/Szkola-maki...a-neonowe-usta
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 22:36   #4975
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
no to najbardziej zblizone beda te co pokazalam i te co Agnieszka na głównej str. robila z linka.. nic mocniejszego nie bedzie.
eg mnie ta cyclamen jest najblizsza temu..ta ostatnia https://wizaz.pl/Makijaz/Szkola-maki...a-neonowe-usta
Okej, jak nie znajde nic innego to sie odezwe
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 22:41   #4976
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi

a w sephorze patrzylas na ich szminki ? oni maja sporo odcieni takich z tego co kojarze a fajne ich szminki sa.
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 22:47   #4977
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
a w sephorze patrzylas na ich szminki ? oni maja sporo odcieni takich z tego co kojarze a fajne ich szminki sa.
Nie, ja w ogole nie mam zadnych szminek, az wstyd ;D I tak sobie zamarzylam taka
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 23:05   #4978
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi

no to idz do nich i zobacz jakosciowo sa tez fajne
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 23:05   #4979
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
no to idz do nich i zobacz jakosciowo sa tez fajne
No to sie wybiore jak bede we wroo ;D
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 23:18   #4980
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze blogi

Żeście naprodukowały

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
wszystko zależy na kim i od okazji.

właśnie dzisiaj z Tz rozmawialiśmy na ten temat. Tyle, że naszym zdaniem często jest to przenoszenie trendów z blogów, gazet, telewizji i wychodzenie tak na ulicę.. I nie patrzą, że może warto dobrać kolor do swego wyglądu, czy długość kreski, a nawet wypełnienie ust pomadką do swoich walorów. Bo efekt końcowy wygląda groteskowo. Przykładowo dziś widzieliśmy blondynkę, bardzo bladą z amarantową szminką na ustach. Kolor zdecydowanie jej nie pasował, do tego miała usta tak pomalowane, że pomadka nie pokrywała jej ust, tylko na środku miała pomalowany tylko środek, tak, że pomadka "rysowała" malutkie ustka, ciut większe od serduszka. Oczywiście naturalny kolor ust nie był zamaskowany, a usta nieproporcjonalnie małe do reszty twarzy. Ot, ślepe podążanie za modą, które szkodzi
Tak, właśnie o czymś takim mówiłam Takie że - o, ta bloggerka nosi, to ja też muszę! Albo ta aktorka lubi takie kolory, to ja też je będę zakładać - pal licho, że aktorka jest wyraźną zimą, a ja ewidentnie jestem lato, no nie?

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja z kolei polecam szminki Essence, bardzo je lubię. Nawet dziś akurat wrzuciłam post ze swatchami na ustach. http://lusterko-em.blogspot.com/2011...44-almost.html Choć wiem, że nie każdemu pasują.
Rzeczywiście fajne te szminki? Ja ostatnio kupiłam szminkę Elfa za 1$ i padłam, całkiem niezła jest!

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość

aaa Pralus..ja nie zwazam na zasady ze jak oko mocne to usta juz nie...sa polaczenia ktore wygladaja dobrze mimo ze oko i usta sa mocne
Oooj nie, dla mnie to jest zasada jednak żelazna, ja albo oko albo usta. Aleee za to znalazłam kolory takie ciemniejszych szminek, nawet wpadające w czerwone tony, w których mi dobrze No ale jak mocna szminka to na oczach musi być delikates, inaczej nie ma bata.
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.