Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-14, 06:54   #4741
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Anula, straszna historia. Co mi przypomniało moje przeżycie. Jak byłam dzieckiem, kąpałam się kiedyś z siostrą u babci i wybuchł stary bojler. Kawałki gorącej rury wpadły do wanny. Bogu dzięki siostra, która była wtedy malutka, wyszła z tego z malusieńkim oparzeniem na plecach. Natomiast u mnie poparzone zostało pół uda. Babcia miała po tym taką traumę, że nawet lata później prosiła, żeby uchylać drzwi łazienki i co jakiś czas dawać znać, że wszystko ok.
Ja jakiś rok temu miałam zbyt gorącą wodę w wannie i też zasłabłam, ale na szczęście miałam na tyle sił, żeby krzyknąć po mamę i wyciągała mnie półprzytomną z wanny
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 07:52   #4742
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
smutne ;( ale pilnowanie nic nie da. Jak coś ma się stać to się stanie, jak nie w domu, to na ulicy. Nie wszystkiemu da się zapobiec niestety.
wszystkiemu nie, ale myślę, że zdając sobie sprawę z zagrożenia można chociaż części zapobiec.
a przynajmnie można sie starać...
ja jestem nadal w szoku. Moja córka też.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:45   #4743
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny pilnujcie swoich bliskich, kiedy kąpią się w wannie.
Niech się odzywają co chwila, meldują, śpiewają, cokolwiek!
Rówieśnica mojej Małej, jej wieloletnia przyjaciółka i nasza sąsiadka, poszła wczoraj wieczorem wziąć kąpiel i zasłabła w wannie. Mama ją znalazła za późno. Pogrzeb w piątek.


Miała 17 lat. Była naprawdę świetną dziewczyną!
Poszła tylko wziąć kąpiel.......
Okropna historia. We własnym domu można stracić dziecko.

Co do zasłabnięć, w zasadzie nie trzeba mieć większych problemów zdrowotnych. Nastolatkom często się to przytrafia (praktycznie kilka w tygodniu się u nas w szkole zdarza) A dziewczyna brała kapiel, a w takich warunkach (ciepło, para, mało świeżego powietrza) o omdlenie bardzo łatwo. Straszne!

Będąc na studiach mdlałam na potęgę - w kościele, pod prysznicem, w autobusie. Do dzisiaj mam ten problem, choć nie jest już tak źle. Nadal często po, lub jeszcze w trakcie kąpieli po prostu przewracam się, albo mąż musi mnie wyciągać z wanny. Nie mogę też zbyt długo stać. Podobno mam lekką wadę serca, ale co do tego lekarze nie byli zgodni. Muszę więc uważać, ale rada, żeby odzywać się czasem bedąc w łazience dotyczy wszystkich
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2013-02-14 o 19:47
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 09:10   #4744
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Anula, straszna historia, 17 lat


Ja zmienię temat na relajce damsko-męskie. Jak to obecnie faceci są kreatywni

Koleżanka zaczęła się spotykać z nowym chłopakiem. Grzeczny, ułożony, wszystko szło ku dobremu.
Pewnego dnia dostała wiadomość na fb od nieznajomego chłopaka, że chce się umówić. ona że nie, on nalegał i ta ją męczył z tydzień. Coś jej nie grało. Okazało się, że nowy kolega poprosił kolegę, by ją sprawdził, czy będzie mu wierna.
Koleżance przeszła ochota po tym na dalszą znajomość z nim, i się bardzo dziwił, czemu.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 09:25   #4745
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Anula, straszna historia, 17 lat


Ja zmienię temat na relajce damsko-męskie. Jak to obecnie faceci są kreatywni

Koleżanka zaczęła się spotykać z nowym chłopakiem. Grzeczny, ułożony, wszystko szło ku dobremu.
Pewnego dnia dostała wiadomość na fb od nieznajomego chłopaka, że chce się umówić. ona że nie, on nalegał i ta ją męczył z tydzień. Coś jej nie grało. Okazało się, że nowy kolega poprosił kolegę, by ją sprawdził, czy będzie mu wierna.
Koleżance przeszła ochota po tym na dalszą znajomość z nim, i się bardzo dziwił, czemu.
Nie dziwię się, że przeszła jej ochota na dalszą znajomość. Gdzie tu zaufanie? Kilka moich znajomych podobnie sprawdzało mężów. Widać modna ostatnio metoda
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 09:37   #4746
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Nie dziwię się, że przeszła jej ochota na dalszą znajomość. Gdzie tu zaufanie? Kilka moich znajomych podobnie sprawdzało mężów. Widać modna ostatnio metoda
ja też się nie dziwię
byłam w lekkim szoku, jak to usłyszałam, żeby tak kogoś sprawdzać.
Dla mnie zaufanie to podstawa.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 13:35   #4747
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Napisane przez jadzia_jadzia

Kupiłam na odtrucie..a że moje nerki lubią "robić kamienie" to może być strzał w 10! Wiem, że to pytanie nie na ten wątek, ale powiesz mi ile tego ostropestu trzeba jeść? I z czym? Jakoś mam go rozdrobnić?


nie do mnie było pytanie ale ze akurat sprawa dla mnie bardzo aktualna pozwalam sobie napisać .

Lekarz zalecił mi konsumować świeżo zmielone ziarna ostropestu dwa razy dziennie rano i wieczorem po 1 łyżeczce. Rano dosypuję do musli a wieczrem mieszam z 1/3 szklanki wody . Stosuję od soboty i powiem Wam , że już czuję efekty działania . Ostorpest jest równierz dobry na problemy z Candida Albicans .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 13:42   #4748
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Napisane przez jadzia_jadzia

Kupiłam na odtrucie..a że moje nerki lubią "robić kamienie" to może być strzał w 10! Wiem, że to pytanie nie na ten wątek, ale powiesz mi ile tego ostropestu trzeba jeść? I z czym? Jakoś mam go rozdrobnić?


nie do mnie było pytanie ale ze akurat sprawa dla mnie bardzo aktualna pozwalam sobie napisać .

Lekarz zalecił mi konsumować świeżo zmielone ziarna ostropestu dwa razy dziennie rano i wieczorem po 1 łyżeczce. Rano dosypuję do musli a wieczrem mieszam z 1/3 szklanki wody . Stosuję od soboty i powiem Wam , że już czuję efekty działania . Ostorpest jest równierz dobry na problemy z Candida Albicans .
kochana a co on dobrego robi?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 13:54   #4749
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Aniu oczyszcza i wzmacnia wątrobe i nerki . Oprócz tego wybija drożdżaki i grzyby w całym organiźmie . Jest świetny na kobiece infekcje . Nasiona kosztują grosze . Po południu postaram się wkleić linki bo mam na domowym komputerze .
Na zapalenie oskrzeli wspomagająco polecam Ci olejek oregano
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 13:58   #4750
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Aniu oczyszcza i wzmacnia wątrobe i nerki . Oprócz tego wybija drożdżaki i grzyby w całym organiźmie . Jest świetny na kobiece infekcje . Nasiona kosztują grosze . Po południu postaram się wkleić linki bo mam na domowym komputerze .
Na zapalenie oskrzeli wspomagająco polecam Ci olejek oregano
niezłe
a to oczyszczanie nie wiążę się z jakimś wysypem, bo i tak mam paszczę zmasakrowana przez chorobę i leki
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 21:42   #4751
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
niezłe
a to oczyszczanie nie wiążę się z jakimś wysypem, bo i tak mam paszczę zmasakrowana przez chorobę i leki
przy jednej, dwóch łyżeczkach dziennie nie będzie wysypu, ostropest to w końcu roślinka - działa łagodnie
właśnie w takich kryzysowych sytuacjach warto się nią zainteresować bo watroba mniej ucierpi z powodu przyjmowanych leków, jeśli bierzesz antybiotyki jelitom przydadzą się tez dobre probiotyki

pytałaś jak się czuję...dziękuję, narazie jest w porządku

ktoś pytał tez o chlorelle - to kolejny glon podobny do spiruliny o troche bardziej oczyszczających właściowściach, brane razem w odpowiednich proporcjach ponoć lepiej działają
obecnie zjadam taką http://www.natura24.pl/go/_info/?user_id=294&lang=pl
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 21:53   #4752
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Kochane moje, wiem, że niektóre z Was trenowały bardzo intensywnie. Wydaje mi sie, że Cloche
Co jeść po treningu, ja jestem chudzielec, ćwiczę dla mięśni, ładnego ciała i kondycji. Ważę jakieś 48-9kg. Słyszałam, ze są dwie teorie, przed wysiłkiem fiz jeść węgle a po białko. Czy lepiej węgle po wysiłku (tak jak mówi Chodakowska)?? Ja ćwiczę zawsze wieczorem, przed snem, więc też zależy mi na tym, żeby zjeść coś szybko i się nie napchać mocno. Pomóżcie mi proszę, propozycje jedzenia mile widziane. P.s. nienawidzę ryb
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 07:42   #4753
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
przy jednej, dwóch łyżeczkach dziennie nie będzie wysypu, ostropest to w końcu roślinka - działa łagodnie
właśnie w takich kryzysowych sytuacjach warto się nią zainteresować bo watroba mniej ucierpi z powodu przyjmowanych leków, jeśli bierzesz antybiotyki jelitom przydadzą się tez dobre probiotyki

pytałaś jak się czuję...dziękuję, narazie jest w porządku

ktoś pytał tez o chlorelle - to kolejny glon podobny do spiruliny o troche bardziej oczyszczających właściowściach, brane razem w odpowiednich proporcjach ponoć lepiej działają
obecnie zjadam taką http://www.natura24.pl/go/_info/?user_id=294&lang=pl
to bardzo sie cieszę!!!
Myslę o Tobie często

Ja wiem, że ostropest to tylko roślinka, ale wiesz....... jeczmień tak samo a jest szansa, że to on Kasika załatwił
No własnie przez te antybiotyki się zainteresowałam, bo obie z Młodą bierzemy. W sumie to głównie o niej myślę ale przy okazji i ja sie załapię!
Dwie łyżeczki dziennie mówisz - chyba zaraz zamówię
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 09:33   #4754
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
niezłe
a to oczyszczanie nie wiążę się z jakimś wysypem, bo i tak mam paszczę zmasakrowana przez chorobę i leki
Mnie na razie nie wysypuje za to brzuch mam mniejszy i nie czuję już w środku paskudnego ucisku .
Anulka ostropest jest też świetny po dobrej imprezie

Wklejam info z internetu :

Zastosowanie

Ostropest plamisty jest rośliną uprawną, która uprawiana jest dla potrzeb przemysłu farmakologicznego (jako roślina zielarska), a także jako roślina ozdobna.

Surowcem zielarskim są owoce, które zawierają do 2-3% sylimaryny. Jest to silny przeciwutleniacz. Z owoców można samodzielnie przyrządzić odwar lub nalewkę. Lek stosowany jest zarówno profilaktycznie (podawany jest osobom, które pracują w oparach substancji chemicznych i napromieniowaniu) oraz także jako środek leczniczy przy marskości wątroby stłuszczeniu wątroby, nieżytach dróg żółciowych, kamicy żółciowej, po żółtaczce (ogólnie w chorobach wątroby, w trakcie leczenia nowotworów. Jest nieszkodliwy nawet dla kobiet ciężarnych i karmiących.

Ma działanie przeciwzapalne, stymuluje regeneracje i wytwarzanie nowych komórek wątroby, a przede wszystkim ją odtruwa. Działa także ochronnie na wątrobę i chroni ją przed licznymi truciznami: m.in. alkohol, dwusiarczek węgla, pestycydy, a nawet truciznami muchomora sromotnikowego.

Ostropest plamisty

Wskazania:


» stany rekonwalescencji po toksyczno-metabolicznych uszkodzeniach wątroby spowodowanych czynnikami toksycznymi takimi jak: długotrwałe kuracje antybiotykowe, nadużywanie alkoholu, chemioterapia, zatrucia grzybami

» zaburzenia czynności wątroby na skutek złej diety oraz na tle cukrzycowym

» wirusowe zapalenie wątroby typu C, (wspomagająco), zapalenie dróg żółciowych i woreczka żółciowego, jak również przy endometriozie, która jest jedną z głównych przyczyn bezpłodności u kobiet

» kamica żółciowa (profilaktycznie i leczniczo)

» do ochrony wątroby u osób z chorobą alkoholową i u przechodzących leczenie odwykowe

» zmniejsza uszkodzenia wątroby u osób podczas chemioterapii oraz wspomaga rekonwalescencję, przyśpieszając usuwanie substancji toksycznych odkładających się w organizmie

» zapobiega przewlekłemu zapaleniu wątroby lub ostremu żółtemu zanikowi wątroby

» marskość wątroby, zwyrodnienie tłuszczowe wątroby

» niedokwaśność soku żołądkowego, brak łaknienia, wzdęcia i odbijanie

» chroni miąższ wątroby i nerek przed niszczącym działaniem trucizn

» powstrzymanie krwawień: z nosa, jelita grubego, żylaków odbytu, niektórych krwawieniach macicznych oraz przy przedłużonym miesiączkowaniu

» bóle głowy typu migrenowego, obniżone ciśnienie krwi oraz skłonności do choroby morskiej i lokomocyjnej

» łagodzi stany zapalne i hamuje zmiany skórne związane z łuszczycą

Przeciwwskazania: brak

Działania niepożądane: w zalecanych dawkach leczniczych Ostropest nie wykazuje działania szkodliwego nawet przy długotrwałym stosowaniu.

I tutaj
jeszcze toroche informacji .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 09:41   #4755
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Grażynka -
zamawiam
masz jakies sprawdzone miejsce do zamówienia?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 10:43   #4756
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Troche dziś musiałam popracować ale już jestem . Dobre rzeczy są w agavita.pl ( zerknij na probiotyki ) - błyskawiczna wysyłka ale doktor mówił , że w przypadku ostropestu mogę kupić gdzie chcę . Wzięłam w budce ze zdrową żywnością na targu i powiem Ci , że faktycznie działa .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 10:57   #4757
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Troche dziś musiałam popracować ale już jestem . Dobre rzeczy są w agavita.pl ( zerknij na probiotyki ) - błyskawiczna wysyłka ale doktor mówił , że w przypadku ostropestu mogę kupić gdzie chcę . Wzięłam w budce ze zdrową żywnością na targu i powiem Ci , że faktycznie działa .
dzięki kochana
tak jak Ci napisałam w smsie robię już napad na sklepik internetowy kapucynów
alez oni tam mają cuda
daję Wam link http://sklep.balsamkapucynski.pl/Str...owna(1,,).aspx
mam w koszyku ostropest w ziarenkach, kozieradkę mieloną, 3 miody, pyłek kwiatowy, lukrecję w kapsułkach, żelazo w kapsułkach dla Małej, bloki miodowe do Małej i Marka

a jakie oleje lniane!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-02-20 o 11:00
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 11:08   #4758
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cześć Dziewczyny, chciałam dołączyć do wątku, jako, że od niedawna jestem coraz większą fanką naturalnej pielęgnacji
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 11:09   #4759
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Będę pracować w niepublicznym przedszkolu z autystami i integracja. Nie wiem jak nazwą moje stanowisko ale pewnie pomoc lub asystent nauczyciela
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 11:13   #4760
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, chciałam dołączyć do wątku, jako, że od niedawna jestem coraz większą fanką naturalnej pielęgnacji


Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Będę pracować w niepublicznym przedszkolu z autystami i integracja. Nie wiem jak nazwą moje stanowisko ale pewnie pomoc lub asystent nauczyciela
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 11:16   #4761
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość




Gdybyś nie zalinkowała tego wątku w temacie promocjowym, to bym dalej żyła w niewiedzy
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 11:19   #4762
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Będę pracować w niepublicznym przedszkolu z autystami i integracja. Nie wiem jak nazwą moje stanowisko ale pewnie pomoc lub asystent nauczyciela


Podziwiam, to ciężka praca, ale wydajesz się być stworzona do opieki nad dziećmi po tym jak mi kiedyś pisałaś, że je uwielbiasz.

Solciuchna witamy!!
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 11:22   #4763
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość


Gdybyś nie zalinkowała tego wątku w temacie promocjowym, to bym dalej żyła w niewiedzy
to ja zły wątek zalinkowałam
bo ten jest stricte plotkowy a tutaj

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675502

już VIII część zakupów z dziedziny pielęgnacji (i nie tylko) naturalnej
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 11:27   #4764
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Będę pracować w niepublicznym przedszkolu z autystami i integracja. Nie wiem jak nazwą moje stanowisko ale pewnie pomoc lub asystent nauczyciela
gratuluję bardzo
ogromne wyzwanie
życzę wielkiej satysfakcji!!!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 11:33   #4765
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Witam nową Koleżankę
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość



Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Podziwiam, to ciężka praca, ale wydajesz się być stworzona do opieki nad dziećmi po tym jak mi kiedyś pisałaś, że je uwielbiasz.
Kocham te brzdące no Marzyłam o tej pracy Placówkę już znam, bo byłam tam na praktykach we wrześniu i tak mi się spodobało, że zostałam na wolontariacie A teraz praca, no coś wspaniałego
Ale w ogóle powiem Wam, ze niesamowite zrządzenie losu. Bo mieszkam tutaj od ponad roku, na wakacjach na mojej klatce wisiało ogłoszenie, że otworzyło się nowe przedszkole.. Weszłam do internetu, poczytałam, zainteresowałam się, poszłam załawić praktykę. Dyrektor się zgodził. wiec od razu poleciałam do biblioteki po książki o autyzmie, bo u nas na studiach to praktycznie nie było i do wszystkiego musiałam dojść sama. A ile przede mną
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
gratuluję bardzo
ogromne wyzwanie
życzę wielkiej satysfakcji!!!!
dziękuję bardzo
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 11:36   #4766
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość


Gdybyś nie zalinkowała tego wątku w temacie promocjowym, to bym dalej żyła w niewiedzy
witamy nowa kolezanke

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Witam nową Koleżankę



Kocham te brzdące no Marzyłam o tej pracy Placówkę już znam, bo byłam tam na praktykach we wrześniu i tak mi się spodobało, że zostałam na wolontariacie A teraz praca, no coś wspaniałego
Ale w ogóle powiem Wam, ze niesamowite zrządzenie losu. Bo mieszkam tutaj od ponad roku, na wakacjach na mojej klatce wisiało ogłoszenie, że otworzyło się nowe przedszkole.. Weszłam do internetu, poczytałam, zainteresowałam się, poszłam załawić praktykę. Dyrektor się zgodził. wiec od razu poleciałam do biblioteki po książki o autyzmie, bo u nas na studiach to praktycznie nie było i do wszystkiego musiałam dojść sama. A ile przede mną

dziękuję bardzo
gratuluje raz jeszcze super, ze dostalas prace o ktorej marzylas ciesze sie, ze sa jeszcze ludzie z pasja chcacy pracowac w dosc trudnym srodowisku dlatego tez zycze powodzenia i wszytskiego naj
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 11:37   #4767
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
witamy nowa kolezanke


gratuluje raz jeszcze super, ze dostalas prace o ktorej marzylas ciesze sie, ze sa jeszcze ludzie z pasja chcacy pracowac w dosc trudnym srodowisku dlatego tez zycze powodzenia i wszytskiego naj
dzięki serdeczne
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 11:49   #4768
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziewczyny, właśnie się wczoraj dowiedziałam, że do końca czerwca jeszcze tylko pracuję, bo basen zabiera sobie fitness, koniec umowy czy rozwiązanie... no kurde i gdzie ja teraz będę pracować? Przyzwyczaiłam się już, że sprzątam, w sumie... gdyby nie fakt, że nie ma tu normalnej umowy to jest to świetna praca, tak, tak mówię to z całą świadomością. Ludzie trafili się super (w sensie załoga), nie ma tzw. wyścigu szczurów, bo nie ma o co tu się bić, nie ma możliwości pięcia się po szczeblach kariery do tego kończę pracę i idę do domu, nie biorę jej ze sobą no i jeszcze szefowa tak bardzo aż nas nie pilnuje, mogę sobie przyjść 15 minut później, 10 minut wcześnie wyjść. Czasem owszem trzeba zapieprzać na maksa, ale zdarzają się też dni kiedy prawie nic nie robimy. Ech... weź tu znajdź teraz odpowiednik.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2013-02-20 o 11:54
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 12:00   #4769
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie się wczoraj dowiedziałam, że do końca czerwca jeszcze tylko pracuję, bo basen zabiera sobie fitness, koniec umowy czy rozwiązanie... no kurde i gdzie ja teraz będę pracować? Przyzwyczaiłam się już, że sprzątam, w sumie... gdyby nie fakt, że nie ma tu normalnej umowy to jest to świetna prawda, tak, tak mówię to z całą świadomością. Ludzie trafili się super (w sensie załoga), nie ma tzw. wyścigu szczurów, bo nie ma o co tu się bić, nie ma możliwości pięcia się po szczeblach kariery do tego kończę pracę i idę do domu, nie biorę jej ze sobą no i jeszcze szefowa tak bardzo aż nas nie pilnuje, mogę sobie przyjść 15 minut później, 10 minut wcześnie wyjść. Czasem owszem trzeba zapieprzać na maksa, ale zdarzają się też dni kiedy prawie nic nie robimy. Ech... weź tu znajdź teraz odpowiednik.
Kochaniutka to zacznij się już rozglądać za robotą Tak to bywa niestety, w ogóle trąbią, że niby jest poprawa gospodarki, miejsc pracy przybywa, a to g...no prawda!! To jest tylko propaganda łagodząca niepokój narodu. Reszta cenzurowana. Jest wręcz odwrotnie, przynajmniej w moim regionie. To jest taka piramidka, Ci z najniższego szczebla uciekają za granicę, małe przedsiebiorstwa bankrutują, przez co duże także zaczynają padać, bo nie mają zleceń. Takim przykładem jest moja mama, która prowadzi doradztwo podatkowe i księgowość i ma jak na dłoni to co się naprawdę dzieje. Klientów jej ubyło w ostatnim czasie jak nigdy w ciągu 25 lat kariery, firmy padają. Więc niestety wielu ludzi jedzie na tym samym wózku, przyszłość niewiadoma
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 12:02   #4770
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kochaniutka to zacznij się już rozglądać za robotą Tak to bywa niestety, w ogóle trąbią, że niby jest poprawa gospodarki, miejsc pracy przybywa, a to g...no prawda!! To jest tylko propaganda łagodząca niepokój narodu. Reszta cenzurowana. Jest wręcz odwrotnie, przynajmniej w moim regionie. To jest taka piramidka, Ci z najniższego szczebla uciekają za granicę, małe przedsiebiorstwa bankrutują, przez co duże także zaczynają padać, bo nie mają zleceń. Takim przykładem jest moja mama, która prowadzi doradztwo podatkowe i księgowość i ma jak na dłoni to co się naprawdę dzieje. Klientów jej ubyło w ostatnim czasie jak nigdy w ciągu 25 lat kariery. Więc niestety wielu ludzi jedzie na tym samym wózku, przyszłość niewiadoma
Moich znajomych rodzice, którzy zajmują się podobnymi rzeczami jak twoja mama też to mówią.
Nie no pracę pewnie jakaś znajdę jak nie sprzątanie to wykładanie towaru, a jak nie wykładanie towaru to praca w sklepie, na nic lepszego nie liczę i nawet nie chcę. Jezu nigdy bym nie pomyślała, że odnajdę się w takiej pracy jak sprzątanie, kto normalny chce być sprzątaczką? Chociaż moje dłonie po roku wyglądają okropnie, ale to od domestosów i innych takich, ale kto by się tym przejmował.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.